Перейти до вмісту

Оплата праці в Україні

Повідомлень в темі: 98

#41 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.12.2012 – 23:09

Перегляд дописуГуцул (13.12.2012 – 23:04) писав:

Немі, ти курва дурна. Твій рівень IQ менше будь якого орангутанга. І взагалі, що тут поляки в темі роблять?)
я реально казала про рівень аргументів, так що дяк за цей пост, ти все підтвердив))
  • 3

#42 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 13.12.2012 – 23:21

Немі, та ти щей полячка?
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.12.2012 – 16:37

Про Москалію мовчу, не був , не знаю, їхати кудись зовсім не збираюсь, 800 паперів мені цілком достатньо, тим паче щас розлучений. Але мля, чому завів тему, якого біса мінімалку платять, лади мінімалка офіційно, решта в конверті, та ні, мінімалка і край. Деякі фірми взагалі штрафи повводили, ппц. Зрозуміло, що людина при мінімалці буде думати як вкрасти, теж Сільпо при ревізії місячна недостача 100-200 тис і як не дивно для нашого менталітету найбільше припадає на алкогольний відділ)))
  • 0

#44 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.12.2012 – 17:28

Перегляд дописуshіver2005 (13.12.2012 – 18:31) писав:

Ну якщо брати Галичину, у розумінні "тут" то там взагалі жесть, купи довгоносих та чорнооких жидів з притаманним говоґите...
ага а ще тут бандерівці з шмайсерами за кожними кущами сидять

Перегляд дописуxTANATOSx (13.12.2012 – 23:21) писав:

Немі, та ти щей полячка?
ти Америку відкрив щойно ))
  • 0

#45 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.12.2012 – 17:37

Сенсоріка по ділу написала.
Не по мужськи то є, дівчат ображати.
Злії львівські уніяти таки когось трахнули ананасом :D
  • 2

#46 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 14.12.2012 – 17:45

Рейтинг 2012

Цитата

Москва остается самым дорогим европейским городом, заняв четвертое место в списке самых дорогих в мире
http://mirfactov.com...da-mira-v-2012/

Які 50к рубасів, варіант туризму тут проканає)
  • 0

#47 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2012 – 20:26

Перегляд дописуshіver2005 (14.12.2012 – 18:39) писав:

Як не був, ти там мешкає, весь опис під Москалію.
,,,,
Я зрозумів, ви такі "грамотні" як таджики, вивчіть українську мову, потім поговоримо.
Тобі теж підучити форми дієслова треба. :)

Перегляд дописуxTANATOSx (11.12.2012 – 08:50) писав:

Ющенко це йобаний стид :facepalm: , навіщо я тоді на мітингах мерз?
Хтозна як би склалось все без цього. Можливо й недарма. Мав рацію Корчинський - ох мав. Треба було керівників революції після революції вішати.
  • 0

#48 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 15.12.2012 – 04:50

Перегляд дописуPavlo_Taiko (14.12.2012 – 20:26) писав:

Хтозна як би склалось все без цього. Можливо й недарма. Мав рацію Корчинський - ох мав. Треба було керівників революції після революції вішати.
Шівера також, карпатські ліси пустують) Так хоч на екскурсію будуть приходити
  • 0

#49 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.12.2012 – 08:51

Перегляд дописуbamik (08.12.2012 – 03:29) писав:

Те саме стосується й інших видів діяльності. Цікаво на вашу думку коли ж власники та підприємці перестануть наживатися на робочій силі?
коли буде мало зайвої робочої сили, тобто мінімум безробітних
коли законодавчо введуть мінімальний рівень почасової та місячної зарплатні
коли буде створено багато робочих місць і буде дефіцит робочої сили.
Для прикладу в Індії ЗП програмістів стартова $560, середня $1000, і більше мало кому платять, бо занадто багато програмістів.
В Україні дефіцит програмістів, стартова $1000, середня $2000.
Так само і в інших галузях. В Києві не залишилось касирів, що готові працювати за 2000-3000грн, тому роботодавець вимушений пропонувати 3500-4000грн. В регіонах багато безробітних, що готові працювати за 1000-2000грн, тому їм і не платять більше.

Перегляд дописуВласюк (11.12.2012 – 14:04) писав:

Мова йде про те, що в перші роки після помаранчевої революції пересічні українці відчули, що життя покращало: зарплати, пенсії, стипендії пішли доволі круто вгору. Чи не так?
ріс ринок на кредитних грошах з заходу, була бульбашка на ринку нерухомості та землі :wink2:
останні 4 роки українці віддають проценти по тих кредитах, однак загальний борг $120млрд залишається..., щорічні проценти за ним близько $7-10млрд

Повідомлення відредагував Armando: 15.12.2012 – 08:52

• 0

#50 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.12.2012 – 10:01

Перегляд дописуbamik (15.12.2012 – 04:50) писав:

Люди - що ж ви такі злі один до одного? Добрішими треба бути.

Перегляд дописуArmando (15.12.2012 – 08:51) писав:

коли законодавчо введуть мінімальний рівень почасової та місячної зарплатні
Так вже є мінімальний розмір місячної зарплатні. 800 гривень - і іди гуляй. Можна ще зробити погодинну зарплатню мінімальну у розмірі трьох копійок.

Для прикладу в Індії ЗП програмістів стартова $560, середня $1000, .
У нас - не набагато краще.

В Україні дефіцит програмістів, стартова $1000, середня $2000.
Для джуна 1000 то забагато. Знайдеш і за 750.
  • 0

#51 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень

Відправлено 15.12.2012 – 10:30

Перегляд дописуbamik (14.12.2012 – 16:37) писав:

Про Москалію мовчу, не був , не знаю, їхати кудись зовсім не збираюсь .... Але мля, чому завів тему, якого біса мінімалку платять, лади мінімалка офіційно, решта в конверті, та ні, мінімалка і край. Деякі фірми взагалі штрафи повводили, ппц. Зрозуміло, що людина при мінімалці буде думати як вкрасти, теж Сільпо при ревізії місячна недостача 100-200 тис і як не дивно для нашого менталітету найбільше припадає на алкогольний відділ)))
А їм там у "Сільпо" не треба чесних працівників. Приходив, влаштовувався (на "панорамі плаза").
Тести пройшов прекрасно, досвід роботи є. Але вони вперлись, що по віку я застарий на приймальника (41 рік!!!). Їм треба, аби приймальник був більше вантажником, аніж не робив недостач (в т.ч. по тому ж алкоголю). Економлять на всьому, в т.ч. на вантажниках, а забігані, перевтомлені приймальники роблять нестачі. Так само й касири при величезних чергах роблять помилки (на касирах теж економлять, 1300 - хіба це зарплата?)
Дискримінація, хамство, бруд, обман. Закликаю ігнорувати цей магазин!

Банду безсовісного капіталу - геть!

Повідомлення відредагував Власюк: 15.12.2012 – 10:32

• 0

#52 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 15.12.2012 – 22:25

Та чого ж Ви самі себе пане Власюк хороните!?
В мене тут знайомий, йому 80 років, як зустріну, завжди в доброму гуморі, досі водить машину, а улюблене його прислів*я " Живу і жити хочеться!"
Світ відкритий.
Мій родич теж грозився перестріляти казнокрадів і все не то і все не так йому тут.
При тому, що має спеціальність, руки і ноги цілі і голова варить, а вдома двоє малих дітей.
Врешті здоровий глузд переміг.
Продав машину і на виручені кошти оформив офіційно усі документи на право праці за кордоном.
Недавно дзвонив з Канади, працює і маса планів у нього на подальше життя появилось і хоче сім*ю забрати до себе.
Тобто варто людині попасти в нормальні умови, як уся та революційна хрєнь моментально вивітрюється з голови.
  • 1

#53 Милий Шалунішка

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 15.12.2012 – 23:17

Перегляд дописуbamik (15.12.2012 – 04:50) писав:

функцію ката візьме на себе власюк. бідолага шаройо.иться тут без роботи, а так хоч якийсь заробіток
  • 0

#54 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 17.12.2012 – 16:41

не хочу втікати в канаду. хочу жити на рідній землі, зі своєю РОДИНОЮ. це так, між іншим. Росію, до речі, теж вважаю своєю Родиною, я народився в союзній державі - і зрадницький її розвал призвів до того, до чого, як правило, доводить зрада.
робота якась та трапляється, але цікавлюся, щоб офіційно кудись влаштуватися.

і от що симптоматично - різні лесики та візми не хочуть змінювати ситуацію тут, в Україні. Ці "терпили" згодні терпіти хамство мафіозних сільпо, - їхні пропозиції: тікай за кордон або йди в кримінал.
І ми питаємо, чому нас такі зарплати?
таже лесиків зазомбували так, що саме їх, а не шівера, легше "убрать", аніж перевиховати

Повідомлення відредагував Власюк: 17.12.2012 – 16:55

• -1

#55 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.12.2012 – 16:50

Перегляд дописуshіver2005 (14.12.2012 – 18:39) писав:

Москалям таке заливай, у вас півміста колишні КДБ-істи та решта жиди з ляхами, які косять під українців.
40% за антисемітську і антимоскальську партію хто дав? КДБісти чи жиди з ляхами?
  • 1

#56 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.12.2012 – 23:59

Перегляд дописуshіver2005 (10.12.2012 – 16:25) писав:

А могла б робити в Москві за більші гроші. У мене знайомі західняки ніхто до Іспанії не їде, придурків нема.
Кому куди блище. Поважаю за те, що повернувшись в Україну вони знатимуть іноземну на досконалому розмовному рівні. Не те що я , студіювавши все життя англійську, читати легко розумію, але розмовляти ноу))
  • 0

#57 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 12:26

поки Shiver2005 працює в Москві, Київ захоплюють російські і особливо московські спеціалісти (менеджери, юристи, журналісти, ведучі, бізнесмени, ...) :)

Цитата

в российском издании появилась аналитическая статья о причинах миграции менеджеров из Москвы в Киев. В ней утверждалось, что ранее россияне переезжали в Украину из-за перспективы быстрого карьерного роста, а теперь - по финансовым соображениям, поскольку сейчас в Украине менеджерам-экспатам платят больше, чем в России.
http://dusia.telekri...a_i_dobro/15516

Цитата

Ребята и девчонки из Москвы, приехавшие в Киев, ищут друг друга, чтобы общаться в нерабочее время. Местом встречи обычно бывает какой-нибудь уютный ресторан. Многие из москвичей крепко сдружились, хотя работают в самых разных отраслях экономики и бизнеса. Даже решили устав сообщества москвичей придумать. У москвичей много общего в менталитете, в стиле общения и мышления. Это им помогает даже в работе. А какую реальную помощь они оказывают новичкам. Это и возможность получения связей, и деловых контактов. Очень полезно. И главное, все члены клуба доверяют друг другу.
И вообще, Киев по праву считается единственной столицей в Европе, где москвичи чувствуют себя, как дома. Здесь та же языковая среда, общая культура. Многие москвичи изучают украинский, и он им очень легко и быстро дается.
http://nesiditsa.ru/.../zhit-v-ukraine
звичайно москвичі стикнулись з кумовством, діловодством та іншими локальними особливостями, але вони впевнено будують свої кар'єри.
Чи це звичайний процес за умов глобалізації?

Повідомлення відредагував Armando: 24.12.2012 – 12:28

• 0

#58 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.12.2012 – 16:22

Перегляд дописуshіver2005 (10.12.2012 – 16:25) писав:

А могла б робити в Москві за більші гроші. У мене знайомі західняки ніхто до Іспанії не їде, придурків нема.
ой та ладно....розкажеш

напишеш касирам багато платять?

Перегляд дописуВласюк (11.12.2012 – 14:04) писав:

Я прихильник того, щоб Україна працювала і жила в Союзі з Росією, щоб Русь-Україна з Росією мали єдиний економічний простір, військовий щит. Готовий об'єднатися з Росією хоч би й особисто.
Але тут і заковика. Як подивляться на москвофіла, родом з Західної України, в тій же Росії?

Я б хотів працювати в Росії, російську мову знаю дуже добре, бо школу закінчив у 1989 році з дуже добрими оцінками. Але як туди потрапити? Он пан shiver2005 пропонує роботу. Зарплата цілком достойна.
Я зголошуюся працювати. Однак варто спитати: а де гарантії, що не буде кидалова з зарплатою? Яка буде оплата за житло, харчування?

Тобто: я готовий провести експеримент. І дописувати у цю тему, підтверджуючи свою переконаність, що українцям варто бути в спілці з братами-росіянами, а не з ЄС. Бо досвіду роботи в ЄС трохи маю - ніц там такого доброго нема. Хіба що культура вища.
Але, може, й Росія піднялася завдяки Путіну на європейський рівень.

Так що, пане shiver2005, ви готові мені допомогти? Буду дякувати і морально, і могорич гарний поставлю!
доречі планують сибір заселяти українцями, можеш туди)

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.12.2012 – 06:38) писав:

приклад? коли це революція призводила до покращення?
революція приводить до влади падлюк які деруть з народу значно більше.
якби нічого не робити

Перегляд дописуВласюк (11.12.2012 – 15:35) писав:

Ви гадаєте, що 143 млн росіян погодяться на партію регіонів та Януковича?
не, під не вмирущим уродом

Перегляд дописуshіver2005 (13.12.2012 – 18:31) писав:

Ну якщо брати Галичину, у розумінні "тут" то там взагалі жесть, купи довгоносих та чорнооких жидів з притаманним говоґите...
а ти таки україхнофоб

Перегляд дописуВласюк (17.12.2012 – 16:41) писав:

не хочу втікати в канаду. хочу жити на рідній землі, зі своєю РОДИНОЮ. це так, між іншим. Росію, до речі, теж вважаю своєю Родиною, я народився в союзній державі - і зрадницький її розвал призвів до того, до чого, як правило, доводить зрада.
робота якась та трапляється, але цікавлюся, щоб офіційно кудись влаштуватися.

совок? Білорусь чи Північна корея вас зачекалась

Повідомлення відредагував MqM: 24.12.2012 – 16:23

• 0

#59 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 18:36

Перегляд дописуMqM (24.12.2012 – 16:22) писав:

доречі планують сибір заселяти українцями, можеш туди)
так, планую туди поїхати.
і звітувати поїздку та побут на теревені.

Повідомлення відредагував Власюк: 24.12.2012 – 18:37

• 0

#60 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 30.12.2012 – 12:50

Сибірія то є цікава штука
Ще б не було там шершноподібних комароїдів, гнусу та п’яних кацапів, то взагалі б казка була :wink2:

Якщо потягнуло на подвиги, то і на рідній Україні можна собі знайти пригоди.
Якраз у ті люті морози в двадцятих числах грудня наш Замовник нарешті підписав усі дозволи і ми монтували обледенілі металоконструкції на висоті і під завірюхою.
А що робити, адже договір підписаний і необхідно було встигнути до кінця року. Та й авторитет заробляється роками, а втратити його можна за п’ять хвилин, певно тому договір і є дорожчим аніж гроші.
Тепер так приємно в теплі голосувати за цікавих людей, котрі не перестають дивувати за ті шість років на Теревенях. :rolleyes:
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних