Перейти до вмісту

Оплата праці в Україні

Повідомлень в темі: 98

#21 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.12.2012 – 15:35

Перегляд дописуPavlo_Taiko (11.12.2012 – 14:54) писав:

Під єдиною українською владою...
Ви гадаєте, що 143 млн росіян погодяться на партію регіонів та Януковича?

Повідомлення відредагував Власюк: 11.12.2012 – 15:38

• 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.12.2012 – 15:40

Перегляд дописуВласюк (11.12.2012 – 14:04) писав:

Мова йде про те, що в перші роки після помаранчевої революції пересічні українці відчули, що життя покращало: зарплати, пенсії, стипендії пішли доволі круто вгору. Чи не так?
А те, що помаранчеві керівники загнали країну в кризу (та ще й чи не найбільшу в Європі), свідчить про їх доволі низький професіоналізм та нечесність перед громадянами. Я не голосував за них на останніх двох виборах. За нациків зі "Свободи" не голосував тим більше. Але ж невідомо, куди партія регіонів хилить.
Зате Янукович вже не сміє опустити зарплату знову до 200-300 гривень. )))

Я прихильник того, щоб Україна працювала і жила в Союзі з Росією, щоб Русь-Україна з Росією мали єдиний економічний простір, військовий щит. Готовий об'єднатися з Росією хоч би й особисто.
Але тут і заковика. Як подивляться на москвофіла, родом з Західної України, в тій же Росії?

Я б хотів працювати в Росії, російську мову знаю дуже добре, бо школу закінчив у 1989 році з дуже добрими оцінками. Але як туди потрапити? Он пан shiver2005 пропонує роботу. Зарплата цілком достойна.
Я зголошуюся працювати. Однак варто спитати: а де гарантії, що не буде кидалова з зарплатою? Яка буде оплата за житло, харчування?

Тобто: я готовий провести експеримент. І дописувати у цю тему, підтверджуючи свою переконаність, що українцям варто бути в спілці з братами-росіянами, а не з ЄС. Бо досвіду роботи в ЄС трохи маю - ніц там такого доброго нема. Хіба що культура вища.
Але, може, й Росія піднялася завдяки Путіну на європейський рівень.

Так що, пане shiver2005, ви готові мені допомогти? Буду дякувати і морально, і могорич гарний поставлю!
:facepalm:

Перегляд дописуВласюк (11.12.2012 – 15:35) писав:

росіян там дуже мало, половина мусульмани і вузькоокі) в нас з ними мало спільного
  • 1

#23 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2012 – 17:27

Перегляд дописуshіver2005 (11.12.2012 – 15:17) писав:

Таїко, знаєш, чуваче, якщо ти не хочеш вірити мені, а читати з парканів, то з ними і матимеш справу.
Якщо вже на кіріядзі - то тайко. Як то матиму справу з парканами? І чому на твою думку портал для пошуку роботи - паркан? Якраз такому порталу я маю довіряти більше аніж голослівним твердженням людини, яка вже встигла скомпрометувати себе хибною інформацією навіть в межах теми.

Перегляд дописуВласюк (11.12.2012 – 15:35) писав:

Ні, однак це єдиний вид союзу з захопленими народами території російської федерації у якому українці залишаться окремою нацією.

Перегляд дописуMr.Ripley (11.12.2012 – 04:53) писав:

Але може бути в Москві більша, ні в нас зарплата,
Більша - щонайменше у півтора рази.

Однак чи скинеш ти за гроші Богу душу?
  • 0

#24 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 11.12.2012 – 18:17

Як мені подобаються ті розрахунки а ля Шівер
Фактично нормальні російські програмісти при першій нагоді мріють "свалить", у тому числі і в німеччину,
Справа там навіть не в рівні зарплати чи наповненості магазинів, а як неважко догадатись в якості життя.
Тому роботодавці і шукають лохів в Україні.
Якщо пане Власюк вже їхати, то тільки з залізобетонними рекомендаціями та офіційним правом на роботу.
  • 0

#25 Милий Шалунішка

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 11.12.2012 – 22:09

шівер, іди об мур йобнись, але слєгка, і приходи назад сюди знову нас веселити
  • 4

#26 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 09:37

Перегляд дописуshіver2005 (11.12.2012 – 21:32) писав:

Це просто якесь марення :ggggg: .

Національний склад населення Росії

Росіяни - 115 889 107
Татари - 5 554 601
Українці - 2 942 961
Башкири - 1 673 389
Чуваші - 1 637 094
Чеченці - 1 360 253
Вірмени - 1 130 491
Аварці - 814 473
Мордва - 843 350
Казахи - 653 962
Інші - 14 304 144

Ітого - Росіяни (115 889 107), Інші (30 914 718)
а ще скільки з тих 115 млн вважають себе росіянами і не є такими )) ?

А от ситуація з чорними на Сході України дійсно смішна :) Я давно пишу: нащадки турків на сході вважають себе козаками :)
які такі нащадки турків? ) скільки їх? )) 10 ?

Повідомлення відредагував Фабрегас: 12.12.2012 – 09:34

• 0

#27 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.12.2012 – 12:39

Хоча пан shiver2005 і виявив готовність допомогти, але нічого конкретного поки що вибрати не можу.
В Росії така ж дискримінація по віку, як і в Україні, судячи із запропонованих паном shiver2005 оголошень. З/п від 1000 доларів майже нема, ба більше: гарантій - жодних. Усе вилами по воді писано.
Серйозна проблема буде із житлом. Аж так я ризикувати не хочу.

До речі, в згаданому баміком "Сільпо" (м. Івано-Франківськ, Північний бульвар) теж дискримінація по віку.
Мало того, що зарплата мала, так вони ще надають перевагу при прийомі на роботу молодим, без сім'ї.

Висновок: тільки революція.

Повідомлення відредагував Власюк: 12.12.2012 – 12:46

• 0

#28 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 13:11

Для того щоб раз і назавжди позбутися комплексу неповноцінності, достатньо один раз виглянути за паркан з описаних тут шівером «потьомкинських дєрєвєнь».
Ніхто ж не оспорює ресурси там неміряні, але: « Вместо того чтобы хотеть счастливую справедливую страну, они опять хотят великую державу» Борис Стругацкий
Перефразувавши: Щастя коли шіверів розуміють, а нещастя. якщо в них розкусили українофоба.

Щодо оперування національним складом, то не є коректно. Доволі часто буваю там у відрядженнях і не тільки серед руских, але і серед нацменів багато нормальних людей, підтримували в складних ситуаціях, а якщо пощастить мати серед них друга, то всерйоз і надовго.
  • 0

#29 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 16:22

Ну як можна таке рівняння давати, коли у Москві молоді успішні люди одержують від 7 тис євро на місяць,
1) Там таке слово було "щонайменше". Сподіваюсь значення ти знаєш.
2) Ти кажи конкретно професію та обов'язки, хто та ким працює, а то молоді і успішні - може то альфонси, що трахають бубусь? А ми вже глянемо та порівняємо.

Статистику по програмістам я вже навів.

Продовжимо нашу постійну рубрику - середні зарплати програмістів по Європі.
Лондон, 45 000 фунтів середня зарплатня програміста
http://www.itjobswat...on/developer.do
-8105 фунтів податків
http://www.listentot...n.com/index.php
маємо 36895 фунтів на рік тобто 3781 євро на місяць чистими.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 12.12.2012 – 16:23

• 0

#30 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 16:51

Перегляд дописуwizm (12.12.2012 – 13:11) писав:

Щодо оперування національним складом, то не є коректно. Доволі часто буваю там у відрядженнях і не тільки серед руских, але і серед нацменів багато нормальних людей, підтримували в складних ситуаціях, а якщо пощастить мати серед них друга, то всерйоз і надовго.
я не мав на увазі що серед нацменшин Росії ненормальні люди. Я мав на увазі що українці вже не такі і близькі тим всім що живуть в Росії.
  • 2

#31 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 23:39

Перегляд дописуshіver2005 (12.12.2012 – 22:18) писав:

Вже побіг :) Іще не вистачало час витрачати на очевидні речі, не маєш досвіду роботи у Москві та ЄС і судиш по паперах, та рахуєш не у голові, а досі на папері, мені вже вистачає людей які плутають сумління з законом.
Ну то поділись з нами досвідом роботи на 7000 в росії. Я поки що від тебе бачу лише невиразні заяви. Щодо того у голові чи на папері - я рахую по фактам, і факти суперечать тому що ти пишеш. І ця твоя відповідь радше нагадує злив, а не щось конкретне.

А гроші не пахнуть. Заздріть вже мовчки :)
Шівере, ми тільки раді за те, що ти заробляєш собі на життя, чому ти так за свою зарплатню переживаєш? До речі, як там твій гнусмос? Маякнеш ID коли влаштуєшся.

Росіяни тупі та агресивні. А українці дурні та наївні.
Прямо от так і всі? :) Ай Шівере - що ж ти такий злий до всіх?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 12.12.2012 – 23:48

• 1

#32 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.12.2012 – 09:31

Ну 10 млн точно набереться, ти правий. Приїжджай на схід України, подивись на чорних, особливо на Харківщині - чистокровні нащадки місцевих турків, автохонне населення таки ;)
Які 10 млн??? в Німеччині може і набереться. Але не тут
  • 0

#33 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 13.12.2012 – 14:11

Такі гроші в Москві дійсно можна заробити, не кажучи вже про смішні речі, як отримання громадянства, чи сплата податків.
Приклад, Наталка Королевська
Сиділа в убитому шахтарському містечку на прийомці металолому, а брат в неї хлопець головатий і свого часу влаштувався в московську мерію.
Як тільки в останні вибори вона пролітає, то на брата негайно заводять кримінальну справу за гріхи десятирічної давності.
  • 0

#34 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.12.2012 – 17:31

Перегляд дописуbamik (08.12.2012 – 03:29) писав:

Чи то менталітет голодний чи дещо не розумію, ну капіталізм розумію, але всеодно в шоці від оплати праці. Мну зп ніби досить висока по мірках Станіславова, але більшість працює за 1500. Взяти приклад Сільпо, 154 магазини по Україні, в нас на касовій зоні тра добряче вистоятись, щоб вийти, зате в касирів зп 1300 грн. Мені тільки бензин в місяць в цю суму виходить. Саме цікаво, що той же касир в Києві має 4000, а на перефирії мінімалку. Придбати ЦУМ то не питання, зате вигнати працівника за мєлоч то стандарт. Беру приклад - знайома працює в супермаркеті в Іспанії продавцем сирно-ковбасного відділу, зп 800 євро
Те саме стосується й інших видів діяльності. Цікаво на вашу думку коли ж власники та підприємці перестануть наживатися на робочій силі?
Роботодавець завжди пропонує найменшу зарплату, за яку працівник погодиться працювати. Враховуючи рівень безробіття - бажаючих працювати за півтори тисячі в місяць на касі знайдеться багато. То навіщо платити більше?
Крім того робота касира в супермаркеті має певну специфіку. Це тимчасова робота, касири змінюються часто, про якийсь стаж, вислугу років мова не йде. Та й крадуть всі. Може якби заробітня плата була вищою, людина боялась втратити роботу, і мала би трохи більше грошей то вона б не крала. Касири на своїй роботі довго не затримуються. Деякі можуть себе проявити, і зайняти вакантне місце менеджера чи оператора, а інші звільняються з різних причин. Часто на касах підпрацьовують дівчата, які здобувають вищу освіту, і хочуть собі заробити якусь копійку. А після закінчення навчання йдуть на іншу роботу.
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2012 – 20:59

оймля
50тис рублєй - цього в тій Москві на життя не вистачить. а то шивер представляє це як якісь фантастичні гроші, хоча насправді воно геть не так. Одну квартиру зняти - буде коштувати мінімум половину цих грошей. В мене знайомий однушку за всі 50 штук здає, між іншим.
Шивер хай би ще згадав які зарплати на Камчатці, мінімалка там десь тисяч 100 рублєй, але й ціни, о боги, які там ціни. кг якихось огірків чи пляшка пива коштуватиме вам рублєй 500.

шо вже казати, шо програмістів в тій Москві як таджиків й не настільки вони вже й цінуються, шо думати шо от саме ти зароблятимеш більше всіх.
щодо Німеччини, то ше років 5 тому вони імігрантам-прогерам могли й квартиру безкоштовно(чи по якимось там льготам, не пам.ятаю) предоставляли.
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2012 – 21:51

ну я живу в центральній Росії. і ціни в Москві та Пітері все ж відрізняються. а ще мене вкрай здивувало на яку саме країну ви, так звані "патріоти", пропонуєте рівнятися.
Зображення

пс. я можу спілкуватися без зверхності й образ, на відміну від вас двох, у яких, вочевидь, серйозні проблеми з сексуальним життям, раз його весь час іншим нагадуєте. в мене з цим проблем нема, годі переживати, а ви й справді лікуйтеся, якшо думки нав.язливі переслідують)
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.12.2012 – 22:09

люди купують усюди.
як магазинах, так і в гіпермаркетах. де не завжди є знижки, про які ви так мрієте. а часто ті знижки на товар гіршої якості, або взагалі прострочений, там тоді 5 по ціні 2х продають, канєш, дуже вигідна пропозиція. нє, я не заперечую знижок, вони є, але ви надто перебільшуєте.
а ше одяг по інтернету з закордону, бо в Росію все везуть з здуріти якими націнками, якогось чорта. ага, можна скуповуватися у стоках чи секондах.

тобто, гарно жити можна лише якшо весь час знаходишся в пошуках якихось знижок. в паб піти, там пінта пива по 300-400 рублєй. в якусь-кафешку-ресторан, то треба мінімум 1500 рублєй мати, щоб перекусити. іноді в таку ціну обходяться квитки у кіно на двох. ой тільки не кажіть, що й тут можна економити й ходити вдень, на дитячі сеанси, мультики там чи шо.

заплати 30 тисяч за однокімнатну квартиру й живи на 20. хочеш сказати, шо на ці гроші ти шикуватимеш як король?
та мені просто влом перераховувати.
а є люди, які замість масла жертимуть маргарин, бо "дешевше". фугидота.
  • 1

#38 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.12.2012 – 22:24

Перегляд дописуСенсоріка (13.12.2012 – 21:51) писав:

ну я живу в центральній Росії. і ціни в Москві та Пітері все ж відрізняються. а ще мене вкрай здивувало на яку саме країну ви, так звані "патріоти", пропонуєте рівнятися.
Зображення

пс. я можу спілкуватися без зверхності й образ, на відміну від вас двох, у яких, вочевидь, серйозні проблеми з сексуальним життям, раз його весь час іншим нагадуєте. в мене з цим проблем нема, годі переживати, а ви й справді лікуйтеся, якшо думки нав.язливі переслідують)

Не спіши робити поспішних висновків, по-перше я не ображаю нікого, а констатую факти.
  • 0

#39 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.12.2012 – 22:36

Перегляд дописуГуцул (13.12.2012 – 22:24) писав:

Не спіши робити поспішних висновків, по-перше я не ображаю нікого, а констатую факти.
ти придурок. це не образа, це констатація факту, бгг))
ну нє, чесслово, аргументи рівня орангутанів, якщо моє перше речення це стьоб, так я зараз дуже серйозно.
  • 1

#40 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 13.12.2012 – 22:56

Перегляд дописуshіver2005 (13.12.2012 – 22:37) писав:

Цікаво, а є хто на форумі, хто пішов працювати з 14 років? У мій час та у моєму оточенні соромно було не іти працювати з 14.
А в моєму оточенні в 14 було соромно не взяти інтеграл від логарифму. Кожному - своє. :) Однак до чого це тут?

Я так і не побачив ніяких доказів бомжування в Британії та Німеччині у порівнянні з росією. Лише вирячені очі та надуті щоки. Втім - цього варто було очікувати.

Перегляд дописуshіver2005 (13.12.2012 – 21:57) писав:

Україна повинна йти своїм шляхом, вона повинна стати найбагатшою країною Європи.
Підтримую. Проте ще б знати як.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних