Перейти до вмісту

Ваш родовід.

Повідомлень в темі: 66

#61 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 29.12.2007 – 09:04

V radyans'komy svidoctvi pro narod*ennya napusano "nacional'nist'-pol'ka"...5 pokolin' 100 % *ulu v v Ykrajini :P ..vsi babywki-dedywki ka*yt',w4o v nas 4es'ke prizvuw4e. :( Znajwla na sajt.w4o doslid*ye poxod*ennja ,tak vonu za svpji trydu xo4yt' $200,mo*e xtos' kune link,de dewevwe..lol :D
  • 0

#62 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 09:18

Тато наполовину поляк, адже дід - вихідець з відти... У маминому родоворі яскравопомітних мішанин немає..А.ні...згадала..ще циганського трохи є....
  • 0

#63 cu100

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:шойно з грядки

Відправлено 30.12.2007 – 19:29

по татові знаю що родичі були серед засновників одного села у жидачівському районі у 15 ст. знаю що багато поколінь чоловіки працювали столярами, по мамі знаю що замішане польське коріння.
  • 0

#64 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 31.12.2007 – 02:22

Tyt odni polyacu. :)
  • 0

#65 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 13.04.2008 – 12:10

нажаль скільки не розпитувала старших родичів ніхто нічого не знає , мовляв повмирали на першій світовій і нічоо незнають ! сумно :ggggg: я хотілосяб знати ! напревно в майбутньому коли стану більш самостійною , звернуся до людей які займаються цим для дослідження мого родовіду
  • 0

#66 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 13.04.2008 – 15:28

Перегляд допису_saljama_ (29.12.2007 10:18) писав:

Тато наполовину поляк, адже дід - вихідець з відти... У маминому родоворі яскравопомітних мішанин немає..А.ні...згадала..ще циганського трохи є....
а нігерів з пальми не було? дивно...

Перегляд дописуRaven@ (23.11.2007 10:57) писав:

А ще більшість моїх знайомих свято впевнені, що в мя є в роду преставники монголоїдної раси... :ggggg: Через мої очі та жовтуватий колір шкіри. :P
у вас там монголоїдних кріпаків не водилось? :D

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 13.04.2008 – 15:29

• 0

#67 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 17.04.2008 – 10:50

у мене батько з діда залізничник, працювали на залізниці у Смілі, казали що його батько під час війни здійснив якийсь подвиг і загинув і що у Знам"янці, де це було, на його честь вулицю назвали, мати - з Лівобережжя, у неї в Родині правда теж ніхто на землі не працював, всі торгівці хоч і українці. Її дід і батько працювали у НКВД. Розповідала у Голод дід "своїх не забирав" їздив "працювати" на Дніпропетровщину. Батько був у "полоні" у "Уманській ямі" так його німці відпустили як і багатьох інших місцевих, то він повернувся у своє село і був зв"язковим у партизанів, після повернення радянських його за це не кинули беззбройним на форсування Дніпра, як більшість тих односельців хто був "під німцями". Дійшов аж до Берліна, тричі був поранений, але вижив, от так Бог уберіг "10 раз".
А от по жінчиній лінії - її мати з селян, з Одещини, а батько чистий тобі поляк з Фастова, його мати "пані Каленська", була дочкою місцевого багатія, власника земель, маєтку і власного транспорту. Його вбили якісь комуняки, а її "пригрів" простий "пОляк", до речі теж залізничник. Тесть розповідав що він був надзвичайної сили раз вкрав на залізниці бочку 100 кг і ніс її 8 км додому на плечах, думав там щось цінне а то виявились солоні огірки...До речі він хоч і поляк був а як німці напали то попросився на фронт (у нього бронь була) де й загинув відразу. Ми з дружиною відзначились поки що лиш тим що народили за десять років шлюбу чотирьох дітей, а моя старша донька (13р відмінниця у школі) мріє стати прем"єр міністром України.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних