Перейти до вмісту

Ваш родовід.

Повідомлень в темі: 66

#41 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 17.02.2007 – 23:56

Ото щойно дізнався, що в моїх жилах тече польська кров.Кажуть, що прапрапрабаба була полькою,що навіть не вміла молитися по-українськи. Такі от викрутаси долі. :(
  • 0

#42 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 19.02.2007 – 01:05

Ще дізнався,що є родина моєї прапрабаби в одному гірському селищі.Влітку обовязково туди вирушу,шукати інфу :(
  • 0

#43 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2007 – 23:14

Ураа! ;) на цьому сайті не лиш я один гуцул!
:cool1: Поняли гуцули це супер люди :) ,серед яких відомі ДОВБУШ і.д.а евреїв я не люблю!тому що колись евреї спивали наш народ,а наші українці і хати за борги відавали(за горілку і.д.),взагалі хто читав Гоголя там все понятно.
  • 0

#44 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 18.03.2007 – 18:19

Я з литовців по батьковій лінії, а по материній - із сибіряків (не подумайте, що москалів, у

Сибіру дуже багато українців, бо їхали туди ще в часи масової еміграції з України, та й самі сибіряки

добрі та щирі люди, на своїм досвіді знаю)..
  • 0

#45 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 21:42

По батьківській лінії батько казав, що рід наш походить від бандитьв) (Пугачов Ємельян). Та це він тільки жартував. Але я точно знаю, що рід мій дуже давній)))) Хоч і російський. Навіть в Росії ще місто збереглось (зараз вже напевно село, вимирають потихеньку чи переїжджають, а нові жителі не пртїжджають) де живуть всі мої родичі - далекі і близькі)))

:) :) :( :D

По материній лінії я українець. Про рід мати нічого не розповідала :gryzin: ;) На жаль <_< :)
  • 0

#46 hellveen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 05.04.2007 – 23:30

Стараюсь назбирати якнайбільше інфи по цій темі, поки живі найстаріші родичі. Прапрапрабаба була словачкою, по материній лінії - я українець. А от по батьковій - ще не все ясно, хочу копнути глибше...
  • 0

#47 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 07.04.2007 – 21:11

Тішить той факт,що тема не вмирає :) Я зараз трохи відійшов від досліджень свого роду в силу певних причин.Але вже зберуся, бо є купа матеріалу, який треба опрацювати і записати.Так постане Родова книга моєї сім"ї. Вдалих пошуків!
  • 0

#48 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.06.2007 – 13:29

А хто знає, в які "органи" держ. влади абощо треба звертатися, щоб дізнатися про свій родовід?
  • 0

#49 AndriyKozak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 22:55

Ого гарна тема.

Ок.... гммм одним словом моя мати народилася під Харьковом. Якесь славне місто, каже там Шевченко зупунявся. І про нього вірш написав. Дід (її тато) був запеклим комуністом, "партійний" дуже... був в "спец загоні" який був призначений на Кубу в 60х. Каже мама, по місцевості ходив... в цивільному одягу, з пістолетом за поясом під сорочкою. Перед Американською блокадою, до дому послали... бо до клімату непривик. Хворів... а ось Дядько його, тричі Герой Ряд. С. - Іван Кожидуб. Пілотна академія в Харькові, в його честь названа. Воював в 50х в Корейській війні проти Американців. Оженився мій дід, на бабусі... і знайшли маму в капусті :) А бабця, з західної Укр. з села... і тут моя мати їде в то село. На Весілля, знайомиться з Татом. Він з того самого села як моя бабуся. Через пів року... женяться. Запеклий "Бандерівець" мій тато. Мій дід, з татом чуть небились колись! Після розвалу СССР - багато секретної інфо. було розказано. Дід так розізлився, що казав що в суд на Комуністів подасть :gryzin: Бо вірив в то все гімно, обідно стало що так йому збрехали. А в брата, мого діда (по батьковій лінії, тобто Тато мого Тата). Був в Бандерах... його ростріляли. В нього сестра моєї, бабці (матері, мати) їжу носила в ліс... були дуже закохані. Її на 7 років в Сибір послали. Тільки за таку провину... повернулась, і оженилася через пару років на іншому, але вже без кохання. Мають 3 дітей. Прізвище моє, кажуть в сімї Шляхетьське.. але від Української шляхти. А мені щось тякжко в цю байку повірити, бо неє такий. Треба буде пошукату. Сам народився у Львові.

Ось така історія.

І дуже щирий патріот... еге та вже давно Націоналістом став ~:) :)
  • 0

#50 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 15.07.2007 – 19:59

Мої родичі засновники селища Позняки під Києвом (зараз район м. Київ), там був наш багатовіковий маєток. Маю архівні документи про історію роду та родовий герб.
  • 0

#51 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.07.2007 – 21:11

Вітаю
родовід у мене велицьозний!
якось напишу побільше:cry:
:kozak:
  • 0

#52 Розумниця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 07.10.2007 – 19:08

Мій рід походить від чумака Івана :D , який був позашлюбним сином пана. Було це у Полтавській області, селище Горби. А мати моя походить з Львівської області, Яворівського району
  • 0

#53 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 08.10.2007 – 14:06

Ой... моя прапрабабця - наполовину полька... по іншій лінії - в мене в роді фінські німці :)
словом, вікінги :)
а так, то всі ближчі родичі - українці :( ;)

Повідомлення відредагував Lady AD: 08.10.2007 – 14:07

• 0

#54 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.11.2007 – 03:08

І я полька наполовину :) увібрала і українські і польські ментальні риси, тож є довершеним гібридом :happytwo: Самоіндтифікую себе українкою...
  • 0

#55 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.11.2007 – 08:57

Батько козацького роду. Мати, там все так заплутано, якась сантабарбара, сам не знаю.
  • 0

#56 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 09:36

Гм, тепер важко оприділити, багато армій по україні проходило :happytwo: , але точно знаю що є примісь польської крові, ну і вроді трішки не то кавказької, не то турецької, а так я УКРАЇНЕЦЬ :)
  • 0

#57 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 10:14

По материній лінії - українець-галичанин. По татовій - "смєсь бульдога с носорогом": російська, українська, польська, румунська, молдованська, єврейська кров. Прізвище - польське шляхетське.
  • 0

#58 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 09:11

Драг-Сас, як і добра половина галицької шляхти...
  • 0

#59 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 23.11.2007 – 09:57

Знаю, що по татовій лінії є росіяни в роду, що легко визначити за жахливим характером та дуж поганим ставленням до моєї ма, яка є чистокровною українкою. :)

От по маминій лінії знаю побільше... :D Мій дід комуніст ще той, хоч зараз вже від цього не дуж багато залишилось. Зараз в їхньому місті, П"ятихатках, нещодавно опублікували книгу, про визначний мешканців - от про нього там теж є дещо! А от бабуся, її сестра і т.п. десь в медицині - люди від політики далекі. :)

Як копнути далі, то виявляється, що за часів кріпацтва мої пращури були панами та мали землю, кріпаків, але були дуж хорошими та справедливими. Моя пра-пра-пра... бабуся Софія, панська дочка, закохалася в кріпака з сусіднього маєтку і було то таке кохання, що батько її за якихось породистих собак викупив того чоловіка з кріпацтва і Софія вийшла за нього заміж. :ggggg:

Я зараз маю скриню, що належала їй. :D Чоловік той (все не пригадаю імені) помер раніше за неї і вона ту скриню всю обписала в день його смерті, видно що велике то горе для неї було! Почерк в неї схожий на мій в другому класі))) :angry1:

А ще більшість моїх знайомих свято впевнені, що в мя є в роду преставники монголоїдної раси... :ggggg: Через мої очі та жовтуватий колір шкіри. B)

Повідомлення відредагував Raven@: 23.11.2007 – 10:04

• 0

#60 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.12.2007 – 21:42

Я взагалі булу здивована коли почула що моє прізвище носив один з відомих математиків...Це було чудово коли я це дізналася...хоча жаль що знання непередалися мені..... ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних