Перейти до вмісту

Ваш родовід.

Повідомлень в темі: 66

#21 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 04.12.2006 – 21:52

По матері:
Дід-холмщак, усі украінці по ньому, баба-з Лемківщини, десь там угорці були у неї в корінні.
По татовій лінії-усі з Київщини.
Мій дід досліджував своє дерево, навіть мемуари лежать дома...там як начитаєшся, як в дитинстві їх грабували, як мого діда маленького обстрілювали придуркит, так вночі не заснути........

Повідомлення відредагував Бісенятко: 04.12.2006 – 22:05

• 0

#22 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 13.12.2006 – 16:23

в мене дідусьо з Польщі, років сто тому сюди перебрався. :(
  • 0

#23 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 13.12.2006 – 23:51

Пішов мій прадід Федір з своїм швагром воювати в 1914 році. Разом попали до москалів у полон ,разом повернулися додому.Але що саме цікаво це те, що були в Альпах ,в Італії. :cool1: Горжуся своїми предками :(продовжую копатись в історії ;)
  • 0

#24 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 14.12.2006 – 00:17

По таткові в мене всі з Дніпропетровщини, а по матінці - з Росії, з Брянщини (може, хто чув?)

ШАНУЙМО УКРАЇНСЬКЕ!!!
  • 0

#25 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 22.12.2006 – 23:51

Вже дослідив свій рід по-мамі до прапрапрадіда,котрий був найбільшим землевласником в нашій місцевості.Володів понад 100 гектарами землі та лісу. Скокро піду до родича,який був в архівах і накінець зможу поставити крапку в досліджені нашої гілки.А по-татові все тільки починається.... :)
  • 0

#26 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.12.2006 – 01:14

Перегляд дописуaton (22.12.2006 23:51) писав:

Вже дослідив свій рід по-мамі до прапрапрадіда,котрий був найбільшим землевласником в нашій місцевості.Володів понад 100 гектарами землі та лісу. Скокро піду до родича,який був в архівах і накінець зможу поставити крапку в досліджені нашої гілки.А по-татові все тільки починається.... :)
а ти можеш підняти архів і відібрати свій законний ліс?:)
  • 0

#27 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 14:59

To Злодюжка.Мушу тебе розчарувати,але то не є можливим.Радянська влада експропіювала землі.Та й сумніваюся,що такі доркументи вижили у полумї війн.Навіть якби те вдалося,то я володів би цілим містом моїм :)
  • 0

#28 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.12.2006 – 21:37

не містом, а землею, на якій знаходиться місто:)
  • 0

#29 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.12.2006 – 19:01

Цитата

:) :D По мамі Шевченко, брат в мене Тарас Шевченко..... а взагалі чистий українець...крав червона і пекуча... :) ;)
;) :D А я Гетьман по татові (і взагалі), хоча славних предків не маю: у Львові мало хто з чистих українців виходець не з села. А так, міщанин у третьому поколінні. :kozak: :cry:

Вибачайте, не стримався...
  • 0

#30 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 31.12.2006 – 20:45

В мене дуже старий родовід мої прадіди це Поліванова, Ковальова,Прилепский , моі прадіди володіли Ростовським хутором, і шахтами Луганськ обл,але після створення СССР всіх порівняли і комунягі практично знищіли все що ми мали , і весь родовід практично пропав, але у 1993 моїй сім'ї прийшло судитися за Ростовський хутор ,але той час був процвітання рекіту тому ніхто не поїхав судитися.Якщо хтось знає як відновити родовід допоможіть будьласка. Це все що я хотів сказати
  • 0

#31 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 00:37

А ось ще одна історія моїх предків :brovy: На початку 20 ст. цісар Франс-Йосиф-незнаю який(вроді другий) проїжджав маршрутом:Коломия-Надвірна-Станиславів.Мій 2-юрідний прапрадід, Павло, мав дуже гарних коней.Його попросили везти цісаря через Прикарпаття.Таким чином він мандрував з ним Галичиною.І в кінці,загарну службу,винагородив Павла землею.Так мої предки стали заможніми землевласниками :yes:
Хочу висловити подяку всім,хто дописує в дану тему.Це свідчить про вашу небайдужість та повагу до ваших предків :brovy:
To Джекфан: Сам почав займатися цим тільки з початку грудня минулого року.Поки що проходить опитування всіх родичів(близьких і далеких).Надзвичайно цікаво і разом з тим складно все зібрати та систематизувати.записую не тільки родове дерево,а й збираю будь-які історії з історії моєї родини.Повезло з тим,що один з родичів був в архіві:таким чином маминих предків прослідкував до прапрапрадіда.А далі церковних книг просто немає.Зараз візьмуся за батькових.Архів платний,влетиш конкретно.
  • 0

#32 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 01:02

Я теж недавно зацікавився цим питанням в данний момент ,хочу послати листа в Ростов щоб вони відповіли , кто іменно були мої предки, а то просвоїх предків я знаю тільки з вуст батька та родини, що вони були приближені царя про що і свідчить тот лист який я розповідав прийшов з ростова.Так що пожелай мені вдачі в моіх пошуках. Тобі теж вдачі в пошуках
  • 0

#33 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 02.01.2007 – 01:34

колись листав сімейний архів в гаражі - докопався до листів мого пращура що помер в 1832 році...
блакитної крові наче нема....
а от нещодавно померший прадід був запеклим комуністом, був депутатом на дай боже не збрехати ХII з'їзді КПРС, бачив його фотки з Ковпаком (історію цього часу знаю погано, тому промовчу хто це саме)..голодомора в тій сім'ї точно ніколи не було...
протягом всіх виборів 2004 єдиний в сім'ї був на стороні донецьких, через час тихо визнав що помилявся....
  • 0

#34 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 25.01.2007 – 00:57

To Джекфан. Бажаю цікавих і результативних пошуків :)
Чесно кажучи, нині зовсім запутався в пошуках родинного коріння.Так струнко збудована вертикаль родоводу раптом тріснула і розсипалася як картковий будиночок.Є й позитив:знайшов родичів в Сент-Луїсі.Світлини 20 років в Америці(скановані)просто супер.Продовжую шукати...
  • 0

#35 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 25.01.2007 – 15:00

В мене польське коріння.
  • 0

#36 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 25.01.2007 – 15:02

А я знайшов родичів у Канаді...Бажаю цікавих пошуків атон
  • 0

#37 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 25.01.2007 – 15:07

Теж корені в Польщі зариті...Десь на в кінці 19 століття переїхали в західну Україну,ось :) :(
  • 0

#38 Інший

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 26.01.2007 – 23:16

самий звичайний хохол. По крові трішки центральної трішки західної України. Нажаль, зі сторони матері є спогади тільки про діда її батька. він ходив до Лаври що у Києві. І купив дуже гарного образа, з камінням гарним оздобленням та прикрасами. Потім образ віддали до церкви, і по сей день він там.
Зі сторони батька знаю тільки про свого діда :). В 37му попав під репресії.

п.с. взагалі є гарна програмка називається drevo232a Можна створити генеологічне дерево, вставити фотографії, прописати майже все про людину. Яка жила, або живе.
Прикріплений файл  _____.jpg   41.94К   82 Кількість завантажень:
  • 0

#39 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 02:16

To Інший: Якщо дуже цікавишся, краще для початку порозпитуй старих людей,хто знав твого діда чи прадіда.Обовязково, що знайдеш.А як ні,то прийдеться йти до архіву.Справа не легка,але цікава.Бажаю удачі :)
  • 0

#40 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 08.02.2007 – 23:49

Думав, що вже майже зібрав інфу...Як я помилявся:все тільки починається. Про предків з архіву витягли не ту інфу.Прийдеться лізти самому,як пустять :) Домалював ще одну гілляку дерева по батьківській лінії. З сестрою виявилося був в одній компанії:такі от зигзаги життя.Ще знайомий нині приніс кавалок сторінки,на якій родовід Романових.Попросив намалювати в "Древі життя"...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних