Перейти до вмісту

Конфігурація нового компа

Повідомлень в темі: 39

#21 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.01.2013 – 00:53

AMD є і 8 ядер, але я не розумію, для чого це потрібно?

Що таке "багатапоточне програмування" ?
  • 0

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.01.2013 – 23:07

Перегляд дописуMr.Ripley (28.01.2013 – 00:53) писав:

AMD є і 8 ядер, але я не розумію, для чого це потрібно?

Що таке "багатапоточне програмування" ?
багатапоточне програмування -- явне виділення паралелізму в задачі та його експлуатація через застосування спеціальних розширень мов програмування.
В деяких задачах справді допомагає, але не забуваємо про обмеження, які накладає закон Амдала.
  • 1

#23 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 28.01.2013 – 23:22

Перегляд дописуFT232BM (28.01.2013 – 23:07) писав:

багатапоточне програмування -- явне виділення паралелізму в задачі та його експлуатація через застосування спеціальних розширень мов програмування.
В деяких задачах справді допомагає, але не забуваємо про обмеження, які накладає закон Амдала.

Ну я нічого не зрозумів.
Але я розумію, що різні процесори в якихось еталонних тестах - видають різні результати. Але чи варто платити за 6,8-ядерний, якщо і близько не будуть використовуватись ресурси.
Я думаю, такі процесори, в першу чергу, для серверів, по принципу - чим ліпший, тим більше сайтів влізе=) і будуть відповідно, швидко працювати.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 28.01.2013 – 23:23

• 0

#24 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.01.2013 – 23:26

напевно для середньостатистичного користувача 4 ядра більше ніж достатньо.
8 ядер то напевно якщо паралельні обчислення з багатопоточним програмуванням тестувати.
:)
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.01.2013 – 16:27

Перегляд дописуMr.Ripley (28.01.2013 – 23:22) писав:

Ну я нічого не зрозумів.
Але я розумію, що різні процесори в якихось еталонних тестах - видають різні результати. Але чи варто платити за 6,8-ядерний, якщо і близько не будуть використовуватись ресурси.
Я думаю, такі процесори, в першу чергу, для серверів, по принципу - чим ліпший, тим більше сайтів влізе=) і будуть відповідно, швидко працювати.
В настільних домашніх комп'ютерах теж багато застосувань знаходять процесори з багатьма ядрами. Інтернет бровзінг (task level parallelism) (хром запускає окремий процес для кожного ядра), конверстація відео, обробка будь-яких інших зображень(data level parallelism), багато комп'ютерних ігор, які мають витискують все з процесора. Це тільки застосування для розваг, а є ще тисячі промислових застосувань де бажана багатоядерність.

Повідомлення відредагував FT232BM: 29.01.2013 – 16:32

• 0

#26 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2013 – 09:20

офтоп на тему АМД проти Інтел
Вчора на обіді говорили про переваги платформ. Я казав, що Інтел є проци швидші з амд, але я багато зустрічав інтелових компів, які ламались з часом, типу проблеми з південним мостом. всі мої знайомі компи, на АМД, тьху тьху, переживають інтелові компи через відсутність проблем з архітектурою мамок.

Але ми дійшли не до того, ми вирішили що все залежить від карми, буває карма інтелова і Амдешна
  • 0

#27 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.02.2013 – 17:49

Перегляд дописуFT232BM (29.01.2013 – 16:27) писав:

В настільних домашніх комп'ютерах теж багато застосувань знаходять процесори з багатьма ядрами. Інтернет бровзінг (task level parallelism) (хром запускає окремий процес для кожного ядра), конверстація відео, обробка будь-яких інших зображень(data level parallelism), багато комп'ютерних ігор, які мають витискують все з процесора. Це тільки застосування для розваг, а є ще тисячі промислових застосувань де бажана багатоядерність.

Ну швидше - але різниця може бути зовсім непомітною)

На рахунок ігор - якщо йде на максимальних на 4-ядерному, то швидше вже не буде на 8 -ядерному, і всі ресурси від нього брати не буде
  • 0

#28 Lizanum

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 22.01.2017 – 19:18

Цікавлять якраз ці фактори, які схиляють людей до використання 1С. І те наскільки все грамотно зроблено в готових конфігураціях, чи не треба викликати спеціаліста на наступний день після установки.
  • 0

#29 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 27.01.2017 – 18:42

Дайте пораду стосовно жостких дисків. Знайшла кілька недорогих, але відповідно б/в на 500 гігабайт через олх, але починаю читати відгуки в інтернеті і думки розходяться. Одні говорять, що б/в категорично не можна брати, інші - відповідно навпаки. Якщо говорити конкретно, то поки фаворит Toshiba 500GB 7200rpm. Хтось має досвід в купівлі таких жорстких дисків? на що дивитись впершу чергу, окрім ціни?
  • 0

#30 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.01.2017 – 19:42

ви, звичайно, просто спамер, :yes: ну але раз питаєте. я б жосткі на руках ніколи не брав. бо велика імовірність, шо власник вияснив шо його жорсткому диску скоро жаба цицьки дасть, як то кажуть, от він і підсуєтився. а ви взнаєте це тільки коли вкрутите його собі в компутер і запустите на нього якусь дискперевірювальну утиліту. пізно виявите, коротше. а там як знаєте.
на правах спаму, я недавно купив в телемарті ЖД на 160ГБ новий, за 300 грн! Нормально працює, менше об'єм краще - тихіший, менше гріється, і шо найголовніше - довговічніший. У мене в хаті зараз 5 ЖД. Всі WD. :D Древність на 80ГБ в аймаку (це розробницька машина для ppc архітектури на майбутнє, того стоїть поки пиляку екранує від робочих машин :lol:), далі вищезгаданий 160ГБ/5400, далі 250ГБ/7200 в одній машині, 320ГБ/7200 в іншій, 640ГБ/5400 в новті. Так от 320-ка найбільше всіх гріється, і гудить як трахтор. :lol: Ну не те шоб, але залежність між розміром і нагріванням і рівнем шуму дуууже очевидна.
  • 0

#31 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.01.2017 – 10:48

Перегляд допису_Ex (27.01.2017 – 19:42) писав:

ви, звичайно, просто спамер, :yes: ну але раз питаєте. я б жосткі на руках ніколи не брав. бо велика імовірність, шо власник вияснив шо його жорсткому диску скоро жаба цицьки дасть, як то кажуть, от він і підсуєтився. а ви взнаєте це тільки коли вкрутите його собі в компутер і запустите на нього якусь дискперевірювальну утиліту. пізно виявите, коротше. а там як знаєте.
на правах спаму, я недавно купив в телемарті ЖД на 160ГБ новий, за 300 грн! Нормально працює, менше об'єм краще - тихіший, менше гріється, і шо найголовніше - довговічніший. У мене в хаті зараз 5 ЖД. Всі WD. :D Древність на 80ГБ в аймаку (це розробницька машина для ppc архітектури на майбутнє, того стоїть поки пиляку екранує від робочих машин :lol:), далі вищезгаданий 160ГБ/5400, далі 250ГБ/7200 в одній машині, 320ГБ/7200 в іншій, 640ГБ/5400 в новті. Так от 320-ка найбільше всіх гріється, і гудить як трахтор. :lol: Ну не те шоб, але залежність між розміром і нагріванням і рівнем шуму дуууже очевидна.

А яка конкретно модель у цього 160-гігового за 300 грн? То якась акція була чи що?
  • 0

#32 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 28.01.2017 – 15:32

Перегляд дописуRanini (28.01.2017 – 10:48) писав:

А яка конкретно модель у цього 160-гігового за 300 грн? То якась акція була чи що?
Ось з цієї серії, тільки цей - 320-ка, і його теж вже нема в наявности, хоча є в переліку. А в листопаді був і цей і той шо я купив. Цей десь 500 грн. коштував. Може ще з'явиться. Акції наче ніякої не було. Був тоді і на 7200 з голубої серії, не набагато дорожче.

PS. Нарешті найшов, мадєль мого жоского, ловіть - WD1600AVVS.

Повідомлення відредагував _Ex: 28.01.2017 – 15:39

• 0

#33 ЮлианнаВойт

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.07.2017 – 14:52

Кор 7й 7го покоління стоїть в когось? як він? літає?
  • 0

#34 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 13.07.2017 – 15:19

Літає. Лише до нього треба материнку на z170, відеокартку не менше 1080 з мінімум 8гб, і ssd на 512гб, оперативу від 16gb ddr4 - тоді ок.
Деякі бо, дебіли, купують потужний проц без решти потужного. Це є гроші на смітник.І звичайно шо 4k екран з led або ips матрицею.

Повідомлення відредагував Quicksilver: 13.07.2017 – 15:21

• 0

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.07.2017 – 19:28

Перегляд дописуQuicksilver (13.07.2017 – 15:19) писав:

Літає. Лише до нього треба материнку на z170, відеокартку не менше 1080 з мінімум 8гб, і ssd на 512гб, оперативу від 16gb ddr4 - тоді ок.
Деякі бо, дебіли, купують потужний проц без решти потужного. Це є гроші на смітник.І звичайно шо 4k екран з led або ips матрицею.
лед або іпс? Ти нічого не наплутав?

GB+R Direct LED то здається на сьогодні вершина технології підсвітки. Хоча мав би бути повний RGB D-LED але я не бачив таких в продажу.
це підсвітка.
А IPS то технологія керування рідкими кристалами. Тобто в купі ці абривіатури LCD RGB-DLED IPS все це один монітор
  • 0

#36 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 07:54

Перегляд дописуУповноважений (13.07.2017 – 19:28) писав:

лед або іпс? Ти нічого не наплутав?

GB+R Direct LED то здається на сьогодні вершина технології підсвітки. Хоча мав би бути повний RGB D-LED але я не бачив таких в продажу.
це підсвітка.
А IPS то технологія керування рідкими кристалами. Тобто в купі ці абривіатури LCD RGB-DLED IPS все це один монітор

Можливо, вже давно монітор обирав, всюди були різні написи: IPS, TFT, LED. Це все цікаво, але пам'ять вже не така, як раніше, неможливо це все запам'ятати. Для себе зробив висновок IPS або LED. Коли був молодий всюди писали TFT.TN монітори найгірші, вони для ігор.
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 10:07

Ну і неправильний висновок зробив. Не можна обирати між підсвіткою і способом керувати рідкими кристалами.
до речі ips застосовують разом з tft паралельне керування орієнтацією рідких кристалів здійснюється через тонкоплівочні транзистори.
так що ти не можеш обирати між ips і tft. Лише між ips і tn-f

Ну і звісно ж не можеш вибирати між lcd і всім вище згаданим, бо воно все lcd
  • 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2191 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 21:32

Бери монітор з 4к. Ще трохи, і це буде основним стандартом, як зараз FullHD.
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 16.07.2017 – 08:19

Nameless One (15.07.2017 – 21:32) писав:

Бери монітор з 4к. Ще трохи, і це буде основним стандартом, як зараз FullHD.
але дивитись будемо контент максимум 720i контенту на 4к мало і дорого. І чутливість очей недостатня. HD-Ready цілком достатньо, більше то пафос і викачка бабла.
  • 0

#40 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2191 повідомлень

Відправлено 16.07.2017 – 12:17

Уповноважений (16.07.2017 – 08:19) писав:

але дивитись будемо контент максимум 720i контенту на 4к мало і дорого. І чутливість очей недостатня. HD-Ready цілком достатньо, більше то пафос і викачка бабла.
Це зараз його мало. Скоро з"явиться. З торентів я давно вже виключно 1080 качаю. В мене 24-дюймовий FullHD монітор, і мені його вже замало. Вже би якісь ігри спробував на 4к поганяти.

Повідомлення відредагував Nameless One: 16.07.2017 – 12:17

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua