Перейти до вмісту

Конфігурація нового компа

Повідомлень в темі: 31

#21 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.01.2013 – 00:53

AMD є і 8 ядер, але я не розумію, для чого це потрібно?

Що таке "багатапоточне програмування" ?
  • 0

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.01.2013 – 23:07

Перегляд дописуMr.Ripley (28.01.2013 – 00:53) писав:

AMD є і 8 ядер, але я не розумію, для чого це потрібно?

Що таке "багатапоточне програмування" ?
багатапоточне програмування -- явне виділення паралелізму в задачі та його експлуатація через застосування спеціальних розширень мов програмування.
В деяких задачах справді допомагає, але не забуваємо про обмеження, які накладає закон Амдала.
  • 1

#23 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 28.01.2013 – 23:22

Перегляд дописуFT232BM (28.01.2013 – 23:07) писав:

багатапоточне програмування -- явне виділення паралелізму в задачі та його експлуатація через застосування спеціальних розширень мов програмування.
В деяких задачах справді допомагає, але не забуваємо про обмеження, які накладає закон Амдала.

Ну я нічого не зрозумів.
Але я розумію, що різні процесори в якихось еталонних тестах - видають різні результати. Але чи варто платити за 6,8-ядерний, якщо і близько не будуть використовуватись ресурси.
Я думаю, такі процесори, в першу чергу, для серверів, по принципу - чим ліпший, тим більше сайтів влізе=) і будуть відповідно, швидко працювати.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 28.01.2013 – 23:23

• 0

#24 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.01.2013 – 23:26

напевно для середньостатистичного користувача 4 ядра більше ніж достатньо.
8 ядер то напевно якщо паралельні обчислення з багатопоточним програмуванням тестувати.
:)
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.01.2013 – 16:27

Перегляд дописуMr.Ripley (28.01.2013 – 23:22) писав:

Ну я нічого не зрозумів.
Але я розумію, що різні процесори в якихось еталонних тестах - видають різні результати. Але чи варто платити за 6,8-ядерний, якщо і близько не будуть використовуватись ресурси.
Я думаю, такі процесори, в першу чергу, для серверів, по принципу - чим ліпший, тим більше сайтів влізе=) і будуть відповідно, швидко працювати.
В настільних домашніх комп'ютерах теж багато застосувань знаходять процесори з багатьма ядрами. Інтернет бровзінг (task level parallelism) (хром запускає окремий процес для кожного ядра), конверстація відео, обробка будь-яких інших зображень(data level parallelism), багато комп'ютерних ігор, які мають витискують все з процесора. Це тільки застосування для розваг, а є ще тисячі промислових застосувань де бажана багатоядерність.

Повідомлення відредагував FT232BM: 29.01.2013 – 16:32

• 0

#26 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2013 – 09:20

офтоп на тему АМД проти Інтел
Вчора на обіді говорили про переваги платформ. Я казав, що Інтел є проци швидші з амд, але я багато зустрічав інтелових компів, які ламались з часом, типу проблеми з південним мостом. всі мої знайомі компи, на АМД, тьху тьху, переживають інтелові компи через відсутність проблем з архітектурою мамок.

Але ми дійшли не до того, ми вирішили що все залежить від карми, буває карма інтелова і Амдешна
  • 0

#27 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 19.02.2013 – 17:49

Перегляд дописуFT232BM (29.01.2013 – 16:27) писав:

В настільних домашніх комп'ютерах теж багато застосувань знаходять процесори з багатьма ядрами. Інтернет бровзінг (task level parallelism) (хром запускає окремий процес для кожного ядра), конверстація відео, обробка будь-яких інших зображень(data level parallelism), багато комп'ютерних ігор, які мають витискують все з процесора. Це тільки застосування для розваг, а є ще тисячі промислових застосувань де бажана багатоядерність.

Ну швидше - але різниця може бути зовсім непомітною)

На рахунок ігор - якщо йде на максимальних на 4-ядерному, то швидше вже не буде на 8 -ядерному, і всі ресурси від нього брати не буде
  • 0

#28 Lizanum

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 22.01.2017 – 19:18

Цікавлять якраз ці фактори, які схиляють людей до використання 1С. І те наскільки все грамотно зроблено в готових конфігураціях, чи не треба викликати спеціаліста на наступний день після установки.
  • 0

#29 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 27.01.2017 – 18:42

Дайте пораду стосовно жостких дисків. Знайшла кілька недорогих, але відповідно б/в на 500 гігабайт через олх, але починаю читати відгуки в інтернеті і думки розходяться. Одні говорять, що б/в категорично не можна брати, інші - відповідно навпаки. Якщо говорити конкретно, то поки фаворит Toshiba 500GB 7200rpm. Хтось має досвід в купівлі таких жорстких дисків? на що дивитись впершу чергу, окрім ціни?
  • 0

#30 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.01.2017 – 19:42

ви, звичайно, просто спамер, :yes: ну але раз питаєте. я б жосткі на руках ніколи не брав. бо велика імовірність, шо власник вияснив шо його жорсткому диску скоро жаба цицьки дасть, як то кажуть, от він і підсуєтився. а ви взнаєте це тільки коли вкрутите його собі в компутер і запустите на нього якусь дискперевірювальну утиліту. пізно виявите, коротше. а там як знаєте.
на правах спаму, я недавно купив в телемарті ЖД на 160ГБ новий, за 300 грн! Нормально працює, менше об'єм краще - тихіший, менше гріється, і шо найголовніше - довговічніший. У мене в хаті зараз 5 ЖД. Всі WD. :D Древність на 80ГБ в аймаку (це розробницька машина для ppc архітектури на майбутнє, того стоїть поки пиляку екранує від робочих машин :lol:), далі вищезгаданий 160ГБ/5400, далі 250ГБ/7200 в одній машині, 320ГБ/7200 в іншій, 640ГБ/5400 в новті. Так от 320-ка найбільше всіх гріється, і гудить як трахтор. :lol: Ну не те шоб, але залежність між розміром і нагріванням і рівнем шуму дуууже очевидна.
  • 0

#31 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 28.01.2017 – 10:48

Перегляд допису_Ex (27.01.2017 – 19:42) писав:

ви, звичайно, просто спамер, :yes: ну але раз питаєте. я б жосткі на руках ніколи не брав. бо велика імовірність, шо власник вияснив шо його жорсткому диску скоро жаба цицьки дасть, як то кажуть, от він і підсуєтився. а ви взнаєте це тільки коли вкрутите його собі в компутер і запустите на нього якусь дискперевірювальну утиліту. пізно виявите, коротше. а там як знаєте.
на правах спаму, я недавно купив в телемарті ЖД на 160ГБ новий, за 300 грн! Нормально працює, менше об'єм краще - тихіший, менше гріється, і шо найголовніше - довговічніший. У мене в хаті зараз 5 ЖД. Всі WD. :D Древність на 80ГБ в аймаку (це розробницька машина для ppc архітектури на майбутнє, того стоїть поки пиляку екранує від робочих машин :lol:), далі вищезгаданий 160ГБ/5400, далі 250ГБ/7200 в одній машині, 320ГБ/7200 в іншій, 640ГБ/5400 в новті. Так от 320-ка найбільше всіх гріється, і гудить як трахтор. :lol: Ну не те шоб, але залежність між розміром і нагріванням і рівнем шуму дуууже очевидна.

А яка конкретно модель у цього 160-гігового за 300 грн? То якась акція була чи що?
  • 0

#32 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 28.01.2017 – 15:32

Перегляд дописуRanini (28.01.2017 – 10:48) писав:

А яка конкретно модель у цього 160-гігового за 300 грн? То якась акція була чи що?
Ось з цієї серії, тільки цей - 320-ка, і його теж вже нема в наявности, хоча є в переліку. А в листопаді був і цей і той шо я купив. Цей десь 500 грн. коштував. Може ще з'явиться. Акції наче ніякої не було. Був тоді і на 7200 з голубої серії, не набагато дорожче.

PS. Нарешті найшов, мадєль мого жоского, ловіть - WD1600AVVS.

Повідомлення відредагував _Ex: 28.01.2017 – 15:39

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних