Перейти до вмісту

Побажання та пропозиції щодо проведення конкурсу Теревені 2012

з ідеями - усі сюди! :-))

Повідомлень в темі: 243

#181 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.12.2012 – 15:38

зніміть і Т-супернік і Т-супеаватар
  • 1

#182 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.12.2012 – 15:38

Короче, по темі. Давайте уже якусь пропозицію, як замінити ту "Т-модну штучку". :-))
  • 1

#183 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 04.12.2012 – 15:39

Перегляд дописуКрихітка (04.12.2012 – 15:38) писав:

я щось прослухала, в чому полягає номінація?

Обираємо людей, з якими хотіли б познайомитись у реалі, але винятково спираючись на зміст і стиль дописів.
  • 0

#184 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2012 – 15:42

Перегляд дописуДруг Бобер (04.12.2012 – 15:37) писав:

Давай не будемо на цьому акцентувати, на тих буквах, я це просто жартома написав, як і найчастіше тут пишу.
Якщо хочеш, то можна у відповідній темі поговорити про те, чи боятися чогось, чи ні.
одне діло, чи варто боятись, чи ні, а інше - що людина за природою своєю таки чогось боїться, навіть якщо не визнає
а якщо ні, значить з нею не все в порядку, вибачте, але це так) "не все в порядку" не завжди означає "погано", але все ж)
далі я обговорювати це не хочу, бо висловила думку сповна, було приємно поспілкуватись))

Перегляд дописуДруг Бобер (04.12.2012 – 15:38) писав:

Короче, по темі. Давайте уже якусь пропозицію, як замінити ту "Т-модну штучку". :-))
Я пропоную нічого і не міняти, хоча Тарабука усе спрощує та спрощує, мені Т-Мрія імпонувало)

Перегляд дописуМаківка (04.12.2012 – 15:39) писав:

Обираємо людей, з якими хотіли б познайомитись у реалі, але винятково спираючись на зміст і стиль дописів.
логічно, на що ж ще опиратись
хіба що на фото, але так скоріше чоловіки хотіли б знайомитись)
не знаю, переможцем вийде людина, яку весь форум хоче знати?)) для кожного ця людина тут - своя, ти от мабуть хотіла б з бобром зустрітись, а я - з яною, що ж нам тепер ними змагатись чи що :)

Перегляд дописуKassandra (04.12.2012 – 15:38) писав:

підтримую, вже пропонувала, але фаб видно таки хоче своїм арнольдом похизуватись)
  • 1

#185 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:43

Перегляд дописуДруг Бобер (04.12.2012 – 15:38) писав:

І то швидше. Бо ж конкурс стартує. :-)

Перегляд дописуKassandra (04.12.2012 – 15:38) писав:

Для чого?
  • 0

#186 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:45

Перегляд дописуКрихітка (04.12.2012 – 15:42) писав:

не знаю, переможцем вийде людина, яку весь форум хоче знати?)) для кожного ця людина тут - своя, ти от мабуть хотіла б з бобром зустрітись, а я - з яною, що ж нам тепер ними змагатись чи що :)
я вопше звідси купу народу знаю..людей яких не бачила певно можна на пальцях рук порахувати

Перегляд дописуМаківка (04.12.2012 – 15:43) писав:

Для чого?
бо ніки легко міняють і аватари тим більше. та й так купа інших номінацій є.
  • 0

#187 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.12.2012 – 15:45

логічно, на що ж ще опиратись
хіба що на фото, але так скоріше чоловіки хотіли б знайомитись)
^^ уруру
підемо в хлібопекарню з часником, наїмося, і будемо дихати на всіх часниковим духом
  • 2

#188 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:46

одне діло, чи варто боятись, чи ні, а інше - що людина за природою своєю таки чогось боїться, навіть якщо не визнає
а якщо ні, значить з нею не все в порядку, вибачте, але це так) "не все в порядку" не завжди означає "погано", але все ж)
далі я обговорювати це не хочу, бо висловила думку сповна, було приємно поспілкуватись))
Мені більше близька думка, що сам страх і допомагає людини вижити, якби його не було би, то ми, бувши в багатоповерхівці з радістю вистрибнули би з вікна. Але тут мова не про цей страх.

Цитата

Я пропоную нічого і не міняти, хоча Тарабука усе спрощує та спрощує, мені Т-Мрія імпонувало)
А я і не проти того, щоби залишити стару номінацію.
  • 1

#189 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:47

Т-Модна штучка - Т-Мрія
  • 0

#190 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Перегляд дописуmurko (04.12.2012 – 15:45) писав:

^^ уруру
підемо в хлібопекарню з часником, наїмося, і будемо дихати на всіх часниковим духом
ой, пам!ятаю в нас тут був Вопак в Цумі колись. Там вони пекли такі кльові булочки з часничком...мммм.....ностальжі

Повідомлення відредагував Kassandra: 04.12.2012 – 15:47

• 0

#191 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Перегляд дописуМаківка (04.12.2012 – 15:43) писав:

І то швидше. Бо ж конкурс стартує. :-)
Я там щось провтикав коли стартує.
  • 1

#192 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:48

Нині. Тому й чекаю, коли всі визначаться з номінаціями. :)
  • 0

#193 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:53

Перегляд дописуМаківка (04.12.2012 – 15:47) писав:

Т-Модна штучка - Т-Мрія
А може щось по приколу.... Наприклад Міледі.

Капєц, конкурс почався.
  • 1

#194 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.12.2012 – 15:53

Перегляд дописуKassandra (04.12.2012 – 15:47) писав:

ой, пам!ятаю в нас тут був Вопак в Цумі колись. Там вони пекли такі кльові булочки з часничком...мммм.....ностальжі
біля нас недалеко Вопак, і справді, там смачні свіжі булки з часником, я купляю Іванові до борщу.
ми любимо борщ.
  • 0

#195 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:54

Перегляд дописуДруг Бобер (04.12.2012 – 15:53) писав:

Капєц, конкурс почався.
Ще коригується. :)
  • 0

#196 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2012 – 15:56

Дівчина Міледі і хлопець Міледі?)
  • 0

#197 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 15:59

Перегляд дописуМаківка (04.12.2012 – 15:54) писав:

Ще коригується. :)
Я щось згадую минулорічний конкурс. Там у одній номінації не було належно відкориговано те, що в конкурсі чи беруть, чи не беруть участь користувачі, які зареєстровані в 2010 році.

Перегляд дописуКрихітка (04.12.2012 – 15:56) писав:

Дівчина Міледі і хлопець Міледі?)
Тільки трансексуали, якщо такі серед форумчан є. : )
  • 0

#198 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 04.12.2012 – 16:00

Пропоную замість Т-авторитет написати
Т-людина року -- найпрестижніша премія Теревень, можуть брати участь користувачі з 100+ повідомленями
Ато у нас стільки різних номінацій, а головної нема
  • 1

#199 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 16:06

В цілому якось так виглядає. Треба, щоб кожен висловився по кожній позиції. Або ж – відзначив те, з чим не погодується (тільки щоб усі свої зауваження зібрав в 1 дописі, бо знов буде плутанина)
Т Авторитет 2012 - бере участь той, хто має не менше 1000 дописів. (є пропозиція замінити назву на Т Харизма)
Т Відкриття 2012 - беруть участь лише користувачі, зареєстровані у 2012 році. . (є пропозиція замінити назву на Т Джуніор і оцінювати тільки наймолодших новачків, до 20-22 рр.))
Т Грудень 2012 - визначаємо найбільш "грудневу" форумчанку.
Т Гуморист 2012 - найсмішніший форумчанин.
Ловелас 2012 - спокусник(ця) сердець. (є пропозиція прибрати)
Т Модер 2012 - можуть брати участь всі, хто модерував протягом 2012 року (є пропозиція перейменувати в Т Банщик).
Т М'язень 2012 - найбільш мускулистий форумчанин. (є пропозиція прибрати)
Т Ніжки 2012 - визначаємо красу ніг (ніжок). Можуть брати участь як хлопці, так і дівчата. (є пропозиція перейменувати в Т Довгі Панчохи)
Т Порадник 2012 – форумчанин, що допомагає корисними порадами. (є пропозиція прибрати)
Т Пропажа 2012 – користувач, що давно не з'являвся на форумі. (є пропозиція прибрати)
Т Супераватар 2012 - найкращий аватар. (є пропозиція прибрати)
Т Супернік 2012 - найкращий акаунт користувача. (є пропозиція прибрати)
Т Татусь/Мамуся 2012 - щасливі батьки форуму. (є пропозиція прибрати)
Т Усмішка 2012 - обираємо найкращу усмішку користувача. (є пропозиція прибрати)
Т Флудер 2012 – форумчанин, котрий багато і цікаво дописує в розділі "Ігри на форумі" (і не тільки).
Т Фотограф 2012 - найкращий фотограф чи найкращі фотографії.(є пропозиція замінити назву на Т Папарацці)
Хлопець - Т Мрія 2012 – форумчанин, про якого мріють усі форумчанки. (є пропозиція прибрати)
Дівчина - Т Мрія 2012 – форумчанка, про котру мріють усі форумчани. (є пропозиція прибрати)
Т Сходини 2012 - найвеселіші та найвдаліші сходини року. (є пропозиція прибрати)
Т Господар/Господиня 2012 - тут вихваляємося усіма своїми досягненнями в господарстві: вишивки, кулінарія тощо. (є пропозиція прибрати)
Т Вебмайстер 2012 - номінація на наймастернішого творця вебсайтів. (є пропозиція прибрати)
Пропонується додати:
Т Мегамозок – найрозумніший і найерудованіший
Т Ідея Фікс – форумчанин, у дописах якого простежується одна і та сама ідея
Т Титан думки – оригінально мислячий форумець, креативний і нестандартний, його пропозиції і думки - це шалений вибух для теревенців.
Т Мармиза – форумець із найсмішнішою мімікою (оцінюється за наданими фото)
Т Акула Пера - для форумця-гострослова.
Т Тонус - для опозиціонера, який любить з усіма сперечатися (інший вар-т назви – Т Інтриган)
Т Д'Артаньян – конкурс любителів покритикувати інших (?) (варіант - Т Противсіх)
Т Позитив – позитивно мисляча людина (інша назва в редакції Шівера – Т Промінь проносу)
Т Негатив (варіант - Т Бісить) – форумчанин, чиї дописи викликають протест у більшості форумів
Т Людина року -- найпристижніше звання, приймати участь можуть будь які користувачі
Т-Ероман – тут все зрозуміло)
Т-Зло чи Т Злоба – форумчанин-злюка (?)
Т-НеПара - два користувачі, які найменш схожі між собою за манерою і змістом дописів
Т-Афорист – форумець, який пише не часто, але коротко і влучно, дотепно.
Т Діаспора (?)
Т Персик – конкурс "других 90" (оцінюється за наданими фото) (варіанти назва – Т Поп-зірка, Попса, Дупка, Задок)
Т Модна Штучка - найкраща модниця (оцінюється за наданими фото)
Т Супермачо - найфотогенічніший хлопець (чоловік),в оригінальному образі (оцінюється за наданими фото). Я думала, що такий зміст буде.
Т Оченята чи Т Погляд чи Т Спокусливі очі – конкурс очей форумів (оцінюється за наданими фото)
Т Митець (Т Маестро, Т Креатив) – конкурс творчих проявів форумів у різних видах мистецтва
  • 2

#200 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 16:07

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2012 – 16:06) писав:

В цілому якось так виглядає. Треба, щоб кожен висловився по кожній позиції. Або ж – відзначив те, з чим не погодується (тільки щоб усі свої зауваження зібрав в 1 дописі, бо знов буде плутанина)
Т Авторитет 2012 - бере участь той, хто має не менше 1000 дописів. (є пропозиція замінити назву на Т Харизма)
Т Відкриття 2012 - беруть участь лише користувачі, зареєстровані у 2012 році. . (є пропозиція замінити назву на Т Джуніор і оцінювати тільки наймолодших новачків, до 20-22 рр.))
Т Грудень 2012 - визначаємо найбільш "грудневу" форумчанку.
Т Гуморист 2012 - найсмішніший форумчанин.
Ловелас 2012 - спокусник(ця) сердець. (є пропозиція прибрати)
Т Модер 2012 - можуть брати участь всі, хто модерував протягом 2012 року (є пропозиція перейменувати в Т Банщик).
Т М'язень 2012 - найбільш мускулистий форумчанин. (є пропозиція прибрати)
Т Ніжки 2012 - визначаємо красу ніг (ніжок). Можуть брати участь як хлопці, так і дівчата. (є пропозиція перейменувати в Т Довгі Панчохи)
Т Порадник 2012 – форумчанин, що допомагає корисними порадами. (є пропозиція прибрати)
Т Пропажа 2012 – користувач, що давно не з'являвся на форумі. (є пропозиція прибрати)
Т Супераватар 2012 - найкращий аватар. (є пропозиція прибрати)
Т Супернік 2012 - найкращий акаунт користувача. (є пропозиція прибрати)
Т Татусь/Мамуся 2012 - щасливі батьки форуму. (є пропозиція прибрати)
Т Усмішка 2012 - обираємо найкращу усмішку користувача. (є пропозиція прибрати)
Т Флудер 2012 – форумчанин, котрий багато і цікаво дописує в розділі "Ігри на форумі" (і не тільки).
Т Фотограф 2012 - найкращий фотограф чи найкращі фотографії.(є пропозиція замінити назву на Т Папарацці)
Хлопець - Т Мрія 2012 – форумчанин, про якого мріють усі форумчанки. (є пропозиція прибрати)
Дівчина - Т Мрія 2012 – форумчанка, про котру мріють усі форумчани. (є пропозиція прибрати)
Т Сходини 2012 - найвеселіші та найвдаліші сходини року. (є пропозиція прибрати)
Т Господар/Господиня 2012 - тут вихваляємося усіма своїми досягненнями в господарстві: вишивки, кулінарія тощо. (є пропозиція прибрати)
Т Вебмайстер 2012 - номінація на наймастернішого творця вебсайтів. (є пропозиція прибрати)
Пропонується додати:
Т Мегамозок – найрозумніший і найерудованіший
Т Ідея Фікс – форумчанин, у дописах якого простежується одна і та сама ідея
Т Титан думки – оригінально мислячий форумець, креативний і нестандартний, його пропозиції і думки - це шалений вибух для теревенців.
Т Мармиза – форумець із найсмішнішою мімікою (оцінюється за наданими фото)
Т Акула Пера - для форумця-гострослова.
Т Тонус - для опозиціонера, який любить з усіма сперечатися (інший вар-т назви – Т Інтриган)
Т Д'Артаньян – конкурс любителів покритикувати інших (?) (варіант - Т Противсіх)
Т Позитив – позитивно мисляча людина (інша назва в редакції Шівера – Т Промінь проносу)
Т Негатив (варіант - Т Бісить) – форумчанин, чиї дописи викликають протест у більшості форумів
Т Людина року -- найпристижніше звання, приймати участь можуть будь які користувачі
Т-Ероман – тут все зрозуміло)
Т-Зло чи Т Злоба – форумчанин-злюка (?)
Т-НеПара - два користувачі, які найменш схожі між собою за манерою і змістом дописів
Т-Афорист – форумець, який пише не часто, але коротко і влучно, дотепно.
Т Діаспора (?)
Т Персик – конкурс "других 90" (оцінюється за наданими фото) (варіанти назва – Т Поп-зірка, Попса, Дупка, Задок)
Т Модна Штучка - найкраща модниця (оцінюється за наданими фото)
Т Супермачо - найфотогенічніший хлопець (чоловік),в оригінальному образі (оцінюється за наданими фото). Я думала, що такий зміст буде.
Т Оченята чи Т Погляд чи Т Спокусливі очі – конкурс очей форумів (оцінюється за наданими фото)
Т Митець (Т Маестро, Т Креатив) – конкурс творчих проявів форумів у різних видах мистецтва
Номінацій більше, ніж самих форумчан. :)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних