Перейти до вмісту

Ноосфера

на межі реальності та фантазі

Повідомлень в темі: 60

#41 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2012 – 16:37

Перегляд дописуВасиль (29.11.2012 – 16:15) писав:

Можливо. Тут важливіша не сама циркуляція, а сумарний ефект, бо, якщо циркуляції позитивних та негативних зарядів протилежні і сумарний струм дорівнює 0, то ніякого магнітного поля не буде!
це зрозуміло
ми якось з друзями, ввечері робили піцу, почали з магнітного поля Марсу, закінчили самою природою магнетизму.
я не знав як довести що буде саме так, як я думаю, мене заспокоїли, що остаточної теорії немає :)
як я собі це уявляю. На полюсах холодно, на екваторі жарко, всередині відбувається циркуляція лави, в напрямку екватор - полюс - ядро. Лава опускаючись на ядро закручується в турбулентний потік, і відповідно розкручує ядро
В ядрі, в розплаві, містяться діелектрики, які мають не нульовий заряд, наприклад внаслідок тертя вони його набувають. Колові струми генерують магнітне поле
отакі уявлення.
  • -1

#42 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 29.11.2012 – 16:47

Перегляд дописуKatod (29.11.2012 – 16:37) писав:

це зрозуміло
ми якось з друзями, ввечері робили піцу, почали з магнітного поля Марсу, закінчили самою природою магнетизму.
я не знав як довести що буде саме так, як я думаю, мене заспокоїли, що остаточної теорії немає :)
як я собі це уявляю. На полюсах холодно, на екваторі жарко, всередині відбувається циркуляція лави, в напрямку екватор - полюс - ядро. Лава опускаючись на ядро закручується в турбулентний потік, і відповідно розкручує ядро
В ядрі, в розплаві, містяться діелектрики, які мають не нульовий заряд, наприклад внаслідок тертя вони його набувають. Колові струми генерують магнітне поле
отакі уявлення.

Треба подумати, але це окрема тема, не для цієї гілки!
  • 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 16:55

Перегляд дописуВасиль (29.11.2012 – 16:47) писав:

Треба подумати, але це окрема тема, не для цієї гілки!
згоден
а знаєш, на чому ми застопорилися?
на найсмішнішому, чи буде відбуватися циркуляція :)
  • -1

#44 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 16:58

Перегляд дописуKatod (29.11.2012 – 16:55) писав:

згоден
а знаєш, на чому ми застопорилися?
на найсмішнішому, чи буде відбуватися циркуляція :)

Я подивлюся в фізичній енциклопедії і відповім в іншій гілці.
  • 1

#45 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.11.2012 – 18:33

Вельмишановні громадяни! http://www.otc.obnin...mo-electric.php
  • 0

#46 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 18:38

Перегляд дописуIzdesbyll (29.11.2012 – 18:33) писав:

Вельмишановні громадяни! http://www.otc.obnin...mo-electric.php

Це про термопари, а не про магнітне поле!
  • 0

#47 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.11.2012 – 18:48

Та ти не про термопари читай, а про хід думок Зеєбека.
  • 0

#48 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 07:42

http://www.youtube.c...v=-Hk50HOYaTw#! В цій темі акцент на інформаційній складові поля землі а не на силових складових...
В якійсь мірі тут і докази є досить вагомі. Вся інформація на будь яких носіях також входить в ноосферу.

Повідомлення відредагував Водій: 30.11.2012 – 07:44

• 2

#49 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 09:34

Перегляд дописуВодій (30.11.2012 – 07:42) писав:

http://www.youtube.c...v=-Hk50HOYaTw#! В цій темі акцент на інформаційній складові поля землі а не на силових складових...
В якійсь мірі тут і докази є досить вагомі. Вся інформація на будь яких носіях також входить в ноосферу.

Переглянув поки фільм уривками, ввечері, мабуть, перегляну повністю.
От говориться про біополя і тому подібне. Але, мабуть, нічого надзвичайного в цьому немає. Якщо галянути (дослидити) на кожну клітинку організму людини, якщо подивитися також на навколоклітинний простір, якщо глянути на тканини навіть, то можна побачити поляризацію. Навіть кожна клітинка має свої полюси. Тобто якась різниця потенціалів буде. Але це у свою чергу генерує магнітне, статистичне та ін поля цілого організму людини. Важко сказати, чи вони є носієм інформації, але, мабуть є. Чому мабуть? Бо невідомо, чи генерує організм людини якусь сталу систему полів, щось наподобі електромагнітних хвиль. Можна говорити про такі явища як телекінез, телепатія, але тут є дві невідомі речі: 1) чи це дійсно таке відбувається насправді, чи це не підлог, 2) якщо вони все-таки відбуваються, то не відома природа цих речей.
Якщо ці явища є, і якщо вони на основі якихось полів, які генерує організм людини, то має ж бути спосіб, щоби зафіксувати цю інформацію приладами. Поки що можна говорити, що людина навчилася робити тільки діагностику по Фолю та щось подібне, але в достовірності її не можна бути впевненому. Тобто, далеко людина в цій царині не пішла.
  • 1

#50 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:25

Перегляд дописуДруг Бобер (30.11.2012 – 09:34) писав:

... чи це дійсно таке відбувається насправді, чи це не підлог,..
Наводжу елементарний приклад.
Звязок між атмосферним тиском і артеріальним тиском живих істот. Це надзвичайно динамічний процес. Відповідно між живим організмом і тим механізмом від якого залежить атмосферний тиск повинен бути інформаційний звязок. Якщо такий звязок нарушається організм гине ... низький тиск унаслідок сплющування судин приводить до припинення живлення клітин... надмірний до розриву судин. Тож лише якісний інформаційний звязок забезпечує робочий баланс тисків для оптимального перетину судин і відповідно необхідного енергозабезпечення судин та відводу відходів їхньої життєдіяльності, що також є немаловажним чинником.
  • 1

#51 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 16:35

Перегляд дописуВодій (30.11.2012 – 07:42) писав:

Немає в природі ніяких інформаційних полів та біополів. Все це вигадки!
  • 1

#52 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 16:54

Перегляд дописуВасиль (30.11.2012 – 16:35) писав:

Немає в природі ніяких інформаційних полів та біополів. Все це вигадки!
Банальний примітивний приклад: Будь яка жива істота видає звуки, запахи, виділення потові,бактеріальні теплові, електромагнітні однозначно. І всмі ці речі мають різну концентрацію, інтенсивність періодичність, ось це все і є інформація для інших систем, для полювання для спарювання, для претензій на певну територію. І є ще очевидно і інші покищо невідомі нам як випромінювання так і їх значення.

Повідомлення відредагував Водій: 30.11.2012 – 16:58

• 1

#53 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 19:40

Перегляд дописуВодій (30.11.2012 – 16:54) писав:

Банальний примітивний приклад: Будь яка жива істота видає звуки, запахи, виділення потові,бактеріальні теплові, електромагнітні однозначно. І всмі ці речі мають різну концентрацію, інтенсивність періодичність, ось це все і є інформація для інших систем, для полювання для спарювання, для претензій на певну територію. І є ще очевидно і інші покищо невідомі нам як випромінювання так і їх значення.

Я не проти, тільки немає ніяких інформаційних полів чи біополя.
  • 0

#54 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 20:45

Перегляд дописуВасиль (30.11.2012 – 19:40) писав:

Я не проти, тільки немає ніяких інформаційних полів чи біополя.
Дуже і дуже сумніваюсь, так як уряд веде ці дослідженя цілком таємно. Кожен розуміє що є перенаселення, особливо в містах. Елементарний приклад кількість будь якої популяції на певній території в дикій прирді. Порушення цього показника як правило приводить до серйозних порушень екологічних ланцюгів. В людському суспільстві іде тотальне блокування навіть природніх запахів людського тіла. Блокується природня чутливість до інших факторів. Навіть елементарне виголювання волосяного покрову з людського тіла також є блокуванням роботи нервових закінчень які реагували на сигнали цього волосяного покрову. Мені дивно що ви досі цього не зрозуміли.
  • 1

#55 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 20:56

Перегляд дописуВодій (30.11.2012 – 20:45) писав:

Дуже і дуже сумніваюсь, так як уряд веде ці дослідженя цілком таємно. Кожен розуміє що є перенаселення, особливо в містах. Елементарний приклад кількість будь якої популяції на певній території в дикій прирді. Порушення цього показника як правило приводить до серйозних порушень екологічних ланцюгів. В людському суспільстві іде тотальне блокування навіть природніх запахів людського тіла. Блокується природня чутливість до інших факторів. Навіть елементарне виголювання волосяного покрову з людського тіла також є блокуванням роботи нервових закінчень які реагували на сигнали цього волосяного покрову. Мені дивно що ви досі цього не зрозуміли.

Зміна чутливости - властивість нервової системи.
  • 0

#56 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.12.2012 – 00:22

Перегляд дописуВодій (30.11.2012 – 20:45) писав:

екосистеми, це екосистеми, і для їхнього вивчення є відповідні методи, і ними займаються відповідні люди.
Ви вибрали не той підхід.
  • 0

#57 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.12.2012 – 14:13

Перегляд дописуKatod (01.12.2012 – 00:22) писав:

екосистеми, це екосистеми, і для їхнього вивчення є відповідні методи, і ними займаються відповідні люди.
Ви вибрали не той підхід.
... ці люди також цікаво працюють.
  • 1

#58 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.12.2012 – 15:09

Перегляд дописуВодій (01.12.2012 – 14:13) писав:

Капуста з інтелектом - це круто!
  • 0

#59 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.12.2012 – 19:06

Перегляд дописуВодій (01.12.2012 – 14:13) писав:

ну от, незрозуміло, чого обходяться інші релігії?
та й, як це стосується розглядання взаємозв"язків в ареалі?
  • 0

#60 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.12.2012 – 14:36

Перегляд дописуKatod (01.12.2012 – 19:06) писав:

ну от, незрозуміло, чого обходяться інші релігії?

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних