Перейти до вмісту

Ноосфера

на межі реальності та фантазі

Повідомлень в темі: 60

#21 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.11.2012 – 12:59

Перегляд дописуВасиль (28.11.2012 – 12:52) писав:

Ви вже забули, що розмістили свою тему в науковому розділі?
...покищо... памятаю. Та хто сказав що цікавість до науки і навчання не може бути розвагою? Кажуть що під час гри та забав відбувається найкраще засвоєння нового матеріалу.

Повідомлення відредагував Водій: 28.11.2012 – 13:00

• 1

#22 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 28.11.2012 – 14:15

Перегляд дописуБезбожник (27.11.2012 – 20:09) писав:

Це не причина аби гнати автора теми в "постельку". Не знайшов, ніхто на мотузці, у темі, не тримає. В крайньому випадку є, офіцйна і в рамках правил форуму можливість запропонувати тему, "до смітника". І ось таке, ще. Я, чесно кажучи, злюсь на самого себе, оскільки маю певні стереотипи про тих чи інших теревенчан. Так от злюсь на себе через те, що...ну не люблю я помилятись в людях...а тут ти видав...зовсім на тебе не схоже. Ну от що це таке : "не знайшов з чим тут дискутувати" ? Тобі що? у когось потрібно запозичати розуму аби побачити в цих словах звичайнісіньку відмазку якою ти намагаєшся покрити безцеремонність? Не треба. Так в чому ж справа ? Хіба це твій рівень ? Не повірю. По вказаній вже причині : не люблю помилятись в людях.

Просто, ця тема розміщена в науковому розділі, а розміщений Вами допис не є науковою тезою чи гіпотезою, яка могла б бути предметом дискусій. Я не вважаю, що ця тема для смітника, але, щоб була дискусія, кожен автор має чітко сформулювати свою тезу чи гіпотезу, яку відстоює в цій дискусії. Якщо така відсутня, то я не бачу, про що можна було б дискутувати...

Перегляд дописуВодій (28.11.2012 – 12:59) писав:

...покищо... памятаю. Та хто сказав що цікавість до науки і навчання не може бути розвагою? Кажуть що під час гри та забав відбувається найкраще засвоєння нового матеріалу.

Можна грати і в науку, але для цього потрібна якась теза чи гіпотеза, яка б обігрувалась в цій грі!
  • 2

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:24

Перегляд дописуВасиль (28.11.2012 – 14:15) писав:

Можна грати і в науку, але для цього потрібна якась теза чи гіпотеза, яка б обігрувалась в цій грі!
...прошу дуже.
Ми всі є складовими часточками інформаційної системи нашої планети Земля. Разом з нашою планетою Ми є частинкою інформаційної системи Всесвіту.
...виходячи з чого ми повинні з особливою увагою ставитись один до одного, так як усі Ми Оне Ціле у різних тілах.
Вселенська Вода вона ж одна, просто налита у різні глечики, вона ж не міняє своєї суті відповідно до форми глечика?

Повідомлення відредагував Водій: 28.11.2012 – 14:27

• 1

#24 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:33

Перегляд дописуВодій (28.11.2012 – 14:24) писав:

...прошу дуже.
Ми всі є складовими часточками інформаційної системи нашої планети Земля. Разом з нашою планетою Ми є частинкою інформаційної системи Всесвіту.
...виходячи з чого ми повинні з особливою увагою ставитись один до одного, так як усі Ми Оне Ціле у різних тілах.
Вселенська Вода вона ж одна, просто налита у різні глечики, вона ж не міняє своєї суті відповідно до форми глечика?

Я не погоджуюсь, що ми одне ціле в різних тілах. Кожна особистість є рівною з іншими особистостями і є повністю автономною в своїй еволюції. Інформаційний обмін не заперечує автономії особистости, яка є вільною діяти у згоді зі своїм власним сумлінням!
  • 2

#25 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:33

Короче, таке питання. Чи може діяльність людини вплинути якось на магнітне поле землі?
  • 1

#26 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:38

Перегляд дописуДруг Бобер (28.11.2012 – 14:33) писав:

Короче, таке питання. Чи може діяльність людини вплинути якось на магнітне поле землі?

Якось може вплинути, але воно й без цього якось знінюється!
  • 0

#27 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:41

...ще і як! Ядерні вибухи, радіовипромінювання, дірки в іоносфері як наслідки людської діяльності...це щодо очевидних впливів. Та мова іде в першу чергу про те що кожна жива істота помимо її бажання і так є одним з інформаційно енергетичних частинок ноосфери Землі
  • 2

#28 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:44

Перегляд дописуВасиль (28.11.2012 – 14:38) писав:

Якось може вплинути, але воно й без цього якось знінюється!
От я собі думаю, яка то є махіна та земля! Якщо уявити собі землю у вигляді яблука, то людина досі не просверлила навіть його шкірку, найглибша бурова не просверлила навіть 12 км.
Хоча уже людина володіє такою кількістю енергії, що може землю розірвати.
Те що поверхню землі запаскудили, то ніхто не сумнівається. Те, що саме магнітне поле якось змінюється, то природно, мабуть.
Однак, скільки випромінювань.

Перегляд дописуВодій (28.11.2012 – 14:41) писав:

...ще і як! Ядерні вибухи, радіовипромінювання, дірки в іоносфері як наслідки людської діяльності...це щодо очевидних впливів. Та мова іде в першу чергу про те що кожна жива істота помимо її бажання і так є одним з інформаційно енергетичних частинок ноосфери Землі
Але кількість випромінювань щоразу ніби зростає, а отже зростає і сила випромінювань.
  • 1

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 14:45

Перегляд дописуВасиль (28.11.2012 – 14:33) писав:

Я не погоджуюсь, що ми одне ціле в різних тілах. Кожна особистість є рівною з іншими особистостями і є повністю автономною в своїй еволюції. Інформаційний обмін не заперечує автономії особистости, яка є вільною діяти у згоді зі своїм власним сумлінням!
...наша автономність існує наряду з тим що я написав вище. Це щось подібне, на мою думку як свідомість і підсвідомість. Ви ж своєю свідомістю не маєте жодного безпосереднього впливу на свій організм як частинку Вселенської системи і не можете контролювати абсолютно жодних параметрів цієї структури будучи її частинкою.
  • 1

#30 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 15:13

Перегляд дописуВодій (28.11.2012 – 14:45) писав:

...наша автономність існує наряду з тим що я написав вище. Це щось подібне, на мою думку як свідомість і підсвідомість. Ви ж своєю свідомістю не маєте жодного безпосереднього впливу на свій організм як частинку Вселенської системи і не можете контролювати абсолютно жодних параметрів цієї структури будучи її частинкою.

В тому то й справа, що і фізично окремий організм також є автономною системою, яка еволюціонує й без взаємодії з іншими автономними системами, тобто організмами. Земля вцілому є ноосфера, так, але це означає, що між окремими людьми існує обмін знаннями, і всі вони рівні в своєму доступі до цих загальнолюдських знань. Також і до знань про Всесвіт. Тому немає й не може бути якихось розумників, у яких є якийсь привієлований доступ до знань, і які знають щось, що недоступне для інших людей...
  • 0

#31 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 28.11.2012 – 21:12

Магнітне поле Землі утворене від перепаду тамператури від екватора до полюсів та різноманітністю матеріалів земної кори (утворюються внутрішні колові струми). На даний момент людство не може помітно вплинути на магнітне поле нашої планети, тому що не може заморозити екватор чи розігріти полюси.
  • 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 28.11.2012 – 23:34

Перегляд дописуIzdesbyll (28.11.2012 – 21:12) писав:

Магнітне поле Землі утворене від перепаду тамператури від екватора до полюсів та різноманітністю матеріалів земної кори (утворюються внутрішні колові струми).

Зовсім, ні! Головне магнітне поле Землі утворене її ядром.
  • 1

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2012 – 13:45

Перегляд дописуВасиль (28.11.2012 – 23:34) писав:

Зовсім, ні! Головне магнітне поле Землі утворене її ядром.
так, але, всетаки в більшості джерел пишуть що "основна гіпотеза" тобто, як не обідно, але вона остаточно не доведена, і ідея з циркуляцією струмів дуже має навіть право на життя
  • 0

#34 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 13:51

Перегляд дописуKatod (29.11.2012 – 13:45) писав:

так, але, всетаки в більшості джерел пишуть що "основна гіпотеза" тобто, як не обідно, але вона остаточно не доведена, і ідея з циркуляцією струмів дуже має навіть право на життя

Це Ви про що? Про циркуляцію яких струмів йдеться?
  • 0

#35 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 13:56

Перегляд дописуВасиль (29.11.2012 – 13:51) писав:

Це Ви про що? Про циркуляцію яких струмів йдеться?
циркуляцію конвективних струмів під земною корою: верхня мантія - полюс - ядро - екватор - верхня мантія
  • 0

#36 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 15:10

Перегляд дописуKatod (29.11.2012 – 13:56) писав:

циркуляцію конвективних струмів під земною корою: верхня мантія - полюс - ядро - екватор - верхня мантія

А цитату можете навести, де пише, що є такі струми?
  • 0

#37 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 15:25

Перегляд дописуВасиль (29.11.2012 – 15:10) писав:

А цитату можете навести, де пише, що є такі струми?
я так зрозумів цю статтю

там не струми, а швидше рух провідної рідини
  • 0

#38 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 15:30

Перегляд дописуKatod (29.11.2012 – 15:25) писав:

я так зрозумів цю статтю

там не струми, а швидше рух провідної рідини

Ні, це стосується не мантії, а верхньої частини ядра, яка є рідкою.
  • 0

#39 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 16:06

Перегляд дописуВасиль (29.11.2012 – 15:30) писав:

Ні, це стосується не мантії, а верхньої частини ядра, яка є рідкою.
добре
але, внаслідок чого відбувається циркуляція?
я так розумію, внаслідок різниць температури.
Чи я помиляюсь
  • 0

#40 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 29.11.2012 – 16:15

Перегляд дописуKatod (29.11.2012 – 16:06) писав:

добре
але, внаслідок чого відбувається циркуляція?
я так розумію, внаслідок різниць температури.
Чи я помиляюсь

Можливо. Тут важливіша не сама циркуляція, а сумарний ефект, бо, якщо циркуляції позитивних та негативних зарядів протилежні і сумарний струм дорівнює 0, то ніякого магнітного поля не буде!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних