Перейти до вмісту

Чому ми такі злі?

гаааа???? я вас питаю!

Повідомлень в темі: 32

#21 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.12.2012 – 10:11

Перегляд дописуPavlo_Taiko (04.12.2012 – 19:18) писав:

Це не ми злі - це час злий.

Людей що прагнуть довести те, що вони кращі за інших (навіть тих, що мають на те підстави, а тих що не мають - тим більше) недолюблюють незалежно від матеріального стану.
Час часом, звичайно, що обставини на людину впливають.

А от щодо того, що якщо людина має намір довести, що вона краща за інших, то і справді з'являються люди, які її будуть недолюблювати. Мабуть, кожен хоче себе краще показати, але ж не кожен перегинає палку.
Але ось узяти наприклад таку сферу як політика. Там треба постійно доводити, що ти є кращим за інших, принаймні політиків. То тут виходить, що прихильність свого електорату здобуваєш також тією ціною, що тебе щоразу більше недолюблює інший електорат. А як же свій? Тут навіть тих, що голосують за нього, можна поділити на різні категорії умовно, адже хтось голосує, тому що подобається, а хтось голосує через те, що більше нема за кого.
Взяти, наприклад, економічну сферу. Я виробляю, наприклад, товар, то я мушу себе позиціонувати так, що виробляю товар краще. Але це озлоблює до якоїсь мети конкурентів, які крім того, щоби кращої якості свій товар виробляти, будуть тримати у собі те внутрішнє невдоволення мною. От залежно від того, що переможе - прагнення у виробників виготовляти кращої якості товар, чи стати іншому виробникові на перешкоді будь-яким чином, залежить те, чи буде споживач отримувати кращий товар.
Коли я вивчав економіку, я вивчав її поверхнево. Але про ту гіршу сторону конкуренції, коли виробник прагне завоювати ринок, перекривши канал іншому виробникові, а не покращити свій товар чи послугу, я не вивчав.
  • 0

#22 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.12.2012 – 23:22

Вибач - у мене стійкий рвотний рефлекс на реп. Не можу повірити що ти таке слухаєш. Нічого страшного - я тебе все одно люблю.

Перегляд дописуДруг Бобер (05.12.2012 – 10:11) писав:

Взяти, наприклад, економічну сферу. Я виробляю, наприклад, товар, то я мушу себе позиціонувати так, що виробляю товар краще. Але це озлоблює до якоїсь мети конкурентів, які крім того, щоби кращої якості свій товар виробляти, будуть тримати у собі те внутрішнє невдоволення мною.
Антиреклама конкурентних товарів заборонена, те, що це дозволено в політиці - не свідчить на її користь. Блоха завжди буде вищою за людину рівно на висоту кучки гівна яку вона висадила людині на голову.
Людина - якій недостатньо розуміти те наскільки вона крута - завжди буде намагатися показати наскільки некруті інші. Це - питання комплексів. Якщо ти невдаха - знайди ще більшого невдаху та виглядай круто на його фоні. Мені все одно, але просто смішно дивитись на такі речі.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 06.12.2012 – 23:25

• 1

#23 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 11.12.2012 – 10:49

Pavlo_Taiko, абсолютно погоджуюся з тим щодо закомплексованої людини.

Щодо теми. Я хотів би звернути увагу на таку річ. Мене на заняттях з економіки вчили, що конкуренція стимулює покращення товарів і послуг. Але можуть бути і інші наслідки конкуренції, про які ніхто не говорить.
Мета конкуренції - не покращення якості товарів і послуг, а 1) вижити; 2) отримати якнайбільше благ, завоювати для себе якнайбільше місця.
Покращення якості товарів і послуг - це є тільки один із механізмів завоюванням ринку. На жаль, вони не завжди ефективні.
Сторони можуть шукати якийсь шлях, який би перекрив конкурнетові дорогу. Тут може бути якась антиреклама і джинса, поширення дезінформації тощо. Але це тільки один із інструментів.
Колись я задумувався про те, чому успішні бізнесмени йдуть у владу. Займався би собі далі бізнесом, все. Але ні, бізнесмен пішов у пекло влади. Для чого? Невже служити виборцю? Ніколи не повірю!
А якраз влада дає інструменти, щоби просунути себе і прибрати конкурента. Хтось іде, щоби захистити себе, а вже народ у кращому випадку на другому плані.

Але тільки від виробника залежить, який метод боротьби за свої блага він обере. Конкуренція не є причиною зла виробника. Однак вона може йому сприяти.

Бузперечно, що користю від конкуренції є те, що вона відфільтрує дуже неякісні товари і послуги, якщо ніхто силою не змусить споживача їх споживати, або забере можливість вибрати краще.
  • 1

#24 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 11.12.2012 – 12:42

Як добре що люди - не економічні моделі.
  • 0

#25 Sonya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.07.2013 – 16:26

шукайте краще причини, з яких людина має бути доброю. їх більше ніж достатньо. а причин для люті немає жодних. є лише пошуки виправдання.
  • 0

#26 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.08.2013 – 21:48

Перегляд дописуshіver2005 (01.08.2013 – 17:56) писав:

У нас на форумі є два злі геї. Живуть на смітті, порпаються там же, нічого у житті не досягли. Я думаю це клінічний випадок і без клізми тут не обійтись.
Давай спробую вгадати, це
shіver2005 і його друг Гуцул :-)
  • -1

#27 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень

Відправлено 03.08.2013 – 10:04

Перегляд дописуMr.Ripley (02.08.2013 – 21:48) писав:

Давай спробую вгадати, це
shіver2005 і його друг Гуцул :-)

Кожен твій допис-прояв загострення олігофренії. Насправді 2 геї, це ті "мужики", які тебе всиновили і виростили, в найкращих гейських традиціях

Повідомлення відредагував Гуцул: 03.08.2013 – 10:05

• -1

#28 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.09.2014 – 12:53

ґґґ оце так філософія). А чому це ніхто не модерує?
По темі : маємо в топіку яскраві приклади злості. Причини так і не з'ясовані. Вочевидь це все через особисте ставлення.
Маємо по життю лише три варіанти особистого ставлення : 1) подобається; 2) нейтрально; 3) не подобається. Тому щось із трьох та й спливає на поверхню.
Висновок : ми не злі, ми просто іноді робимо вибір на користь злості.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 23.09.2014 – 12:54

• 2

#29 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 15.04.2015 – 17:01

В мене тепер нове "об'явлення": щоб розуміти і співчувати іншим - треба насамперед розуміти, співчувати і любити себе! Любов і розуміння до всіх решта буде похідною. Нас, на жаль, того ніколи не вчили...
  • 0

#30 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень

Відправлено 15.04.2015 – 17:16

До Редітуго: де таке є в Біблії? Це раз, а по-друге - мій світогляд зараз нічого спільного з релігіями не має, так що не згідна.
  • 0

#31 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень

Відправлено 15.04.2015 – 17:36

Умм-умм, а де в Бібілії є книга Сіраха?
  • 0

#32 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 891 повідомлень

Відправлено 15.04.2015 – 17:47

Дякую, лиш я тойво, що у Біблії для простяків Сіраха нема :)
  • 0

#33 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.04.2015 – 16:57

Все через тролів на форумі)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1