Перейти до вмісту

Я, вона і не зрозумілість!

Кохання

Повідомлень в темі: 49

#41 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.11.2012 – 22:27

Перегляд дописуtaraBooka (26.11.2012 – 20:24) писав:

Тепер уже Ви, шановний Безбожнику, вгадали мою думку,
Гм..."какой привет-такой ответ"...будеш тепер знать як підглядать за моїми. :)
  • 1

#42 Yura13

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 23:07

Перегляд дописуtaraBooka (26.11.2012 – 20:24) писав:

Тепер уже Ви, шановний Безбожнику, вгадали мою думку, а саме ту, що Юра ще, напевне, не перехворів до кінця своїм попепеднім складним коханням. А те, що відчуває до сестри друга - закоханість, та ще не любов. Бо у воразі любові відмова не викликала полегшення. А як же боротьба за свої почуття? Адже вона фотки ті чомусь розмістила і взагалі виявляла симпатію до Юри.Ех
А хто каже шо мені полекшало, я тепер знаю, шо ми друзі Боротись? а варто? щоб вона пожаліла мене і почала зустрічатись і іграти моїми почуттями? а фотки незнаю просто гарно повиходили ....

Цитата

Ну, на мій погляд, щонайперше, потрібно було запросити дівчину у кафешку наприклад..бажанно з мінімумом відвідувачів. Там і вести розмову. Тоді тобі не потрібно було б (очевидно в черговий раз перед нею) оте, "с*бались мені требf погоорити", показавши перед неюще раз рівень власного виховання. Такі "шедеври", це не так мало в її очах, якщо ти ще не зрозумів.
Ну жаргон, був не заперечую, але ми не перший день знайомі і вона при мені використовує французку, але річ не втому. Я хотів поговорити на одинці, а не втирати свому рідному брату, шо він пяне чмо і хай іде додому, а її брат - друг він прийшов поздоровкатись і йшов дальше по наступну бутилку .

Цитата

Нічого нового ти їй не сказав, чудово знаючи, що слухи про море зявились зовсім не на основі фоток у якійсь там мережі. Аби соціальна мережа була цьому причиною то ви б знали про це обоє і ти не писав би про себе що, "стояв і нічого не розумів". Ти просто, ще тоді, (у телефонній розмові з істерикою), сказав би їй про це. А інакше, звідкіля тобі відомо про ці фотки ? Га ? Отож, висновок з цього епізоду : вона в черговий раз побачила твою нещирість, це раз, побачила твоє намагання відповідати питанням на питання (що зовсім не годиться в розмові чоловіка з жінкою), це два.

тут я чота взагалі нічого не зрозумів. Звітки відомо про фото, В мене інтернет вроді працює і я на її сторінку можу зайти і побачити. а по тел я справді був здивований і не міг нічого зрозуміти і вїхати про шо вона. Я не задавав питання я констактував факт того звіткии взялись слухи шо ми були тільки двоє на морі ..

Цитата

До вас підійшли, ні багато ні мало, її і твій рідні брати ! І як дієш ти ?...ти дозволяєш собі в присутності дівчини послати їх ! А ти у неї дозволу запитав ? Ти її думку (заважають вони їй, чи ні) довідався ?..адже тут, як мінімум, її брат...тим більше дівчина то, розумна. У тебе, що ?..є на неї і на ситуацію права ? По факту, це звичайнісінький егоїзм. А ти думав як ?..кохати, означає поступати тільки так як ти хочеш ? А нафіга ж, в такому випадку, кохати ще когось ? От аби підійшли якісь сторонні пацанчеги і щось там вякнули, тоді да, питати дозволу бити їм морду чи ні, зовсім не варто. Однак ситуація була інша
добре розясню ситуацію більш розширено. На відстанні 5 метрів братів до нас вона бере мене за руку і тягне в бік даючи знати, шо не хоче з ними в даний момент говорити. Тут я не церемонився, коротко і ясно їм пояснив шо вони не вчасно і ми продовжили розмову

Цитата

я ж тобі казав, чоловік, в конфлікті з обєктом свого кохання, завжди має шукати причину у собі...а ти в соц мережу поліз...якісь фотки...на неї стрілки намагався перевести...ти хоч тепер, розумієш наскільки це дрібненько і смішно виглядало ?...дівчинка виявилась (як я і казав) умнічка, не напружуючись, легко тебе "просчітала"...тому і зробила подачку. Красиво і інтелигентно, он ти, навіть повірив що вона, "ніби зрозуміла". При цьому, дівчина зберегла себе на рівні достойному уваги з боку таких же достойних її чоловіків. Такі як вона знають чого хочуть. І це, добре. Розумієш, про що я ?

зрозуміти я тебе зрозумів, шо ти хочеш мені донести.. може тут ти і правий треба було погодитись і відступити, і як ти сказав шукати причину в собі, але як її знайти, якшо я її не бачу, як в попередніх постах я написав я нікому нічого не говорив, да підходили питали я відповідав шо ні ми друзі. не памятаю, чи то ти, чи то хтось інший писав, про то шо може десь в компанії проговорився коли іде жвава розмова то міг не в слідкувати. тут такого і бути не могло про неї мої друзі не говорять і мене не розпитують спитали раз чи два і пояснили ситуацію, шо по тобі видно нафік ти тратиш час і сили і гроші шось їй ще більше доказати, і так видно твої почуття. о так то проговоритись я не міг.
Шо зроблено то зроблено повернути нічого не повернеш і намагатись їй шось довести в мене нема сил і здоровя та власне бажання, якшо ти незнаючи мене можеш оцінити шо я не правий то значить так і є треба розібратись в собі може поміняти шось, а може ще краще виїхати це вже інша історія.
Якшо тебе звати "Юра" і фамілія починається на букву "М". В мене просто враження таке шо то мій друг пише він тоже любітель розписати так шо поки дочитаєш забудеш з чого починав. не даремно я його кличу філософ. Війну і мир він міг би написати -)))
  • 1

#43 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.11.2012 – 02:31

Роби що хочеш, або нічого не роби. :) Все одно все пройде і прийде з довсідом.
Або не прийде.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.11.2012 – 02:55

• 0

#44 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.11.2012 – 05:39

Перегляд дописуYura13 (26.11.2012 – 23:07) писав:

А хто каже шо мені полекшало, я тепер знаю, шо ми друзі Боротись? а варто? щоб вона пожаліла мене і почала зустрічатись і іграти моїми почуттями?
А чому ти вирішив (замість неї) що вона почне з тобою зустрічатись ? Чому ти вирішив що вона тебе зобовязана пожаліть ? Чому ти вирішив що вона стане грати твоїми почуттями ? Їй, що, робити більше нічого ? Чи у неї це на лобі написано ? Що за дитячі фантазії ?...блін!, де це taraBooka ? Ви бачите, пані адвокат, як його пре ? Суперсамозакоханість поєднана з суперсамозахистом !

Цитата

тут я чота взагалі нічого не зрозумів. Звітки відомо про фото, В мене інтернет вроді працює і я на її сторінку можу зайти і побачити. а по тел я справді був здивований і не міг нічого зрозуміти і вїхати про шо вона. Я не задавав питання я констактував факт того звіткии взялись слухи шо ми були тільки двоє на морі ..
Нє, ну ви подивіться на нього....ти знову за своє ? Знову самозахист ? Поглянь но що ти кажеш :

Цитата

я констактував факт того звіткии взялись слухи шо ми були тільки двоє на морі
Ти що, Юро, вважаєш її останньою дурепою ? Не розумієш що я маю на увазі ? Хрєново. Я тобі поясню. Ти ж сам підтверджуєш що дівчина, як ти кажеш, кмітлива. Правильно ? І ти, ні з того ні з цього, раптом даєш їй зрозуміти що вона геть не кмітлива... якась кончена...тупорила лошиця. Тобто, виходить таке : у тебе вистачило інтелекту зрозуміти що слухи про "двоє на морі" зявились після її фоток у мережі...а от у неї (хоч і кмітлива і вчиться добре)...блін, це ж треба, у неї не вистачило ! Це, по перше. А по друге, ти дав їй зрозуміти, що у неї, виявляється, невистачило "соображалки" сказати тим людям які теліпали язиками що вас же, двох, хтось повинен був фотографувати ! І кращої кандидатури аніж її брат не знайти...він же там, з вами на тому морі. Як не крути, вас троє...це навіть дитина-школяр зуміла б сказати...ти, взагалі, розумієш ким ти її виставив у своїх очах, назвавши причиною оті фотки у мережі ? Гм...ким ти виставив у її очах особисто себе, я взагалі мовчу. По цій самій причині вона тебе, як ти кажеш "наче зрозуміла". Звичайно ж, зрозуміла...що тут розуміти ?
Ти теє, Юро, не забув вибачитись за нестриманість (неважливо що у неї була істерика) перед дівчиною ?...таки забув ?...зроби це. І за те що, по власній ініціативі, виставив її дурепою, теж. Не забудь. Не плутай гордість з гординею. Зроби хоч одну спробу, бодай на міліметр, піднятись у її очах. І памятай, вибачаючись, ти повинен усвідомлювати що, неважливо, буде та дівчина твоєю чи ні. На певний час тобі таки потрібно залишити спроби завязувати серйозні стосунки з дівками. Воно, Юро, бачиш як в житті...коли хочеш ступити на якесь поле необхідно, як мінімум, вивчити ландшафт...розміри того поля...пізнати на ЩО можна ступати ногою, а ЩО потрібно оберігати аби той крок не став непоправимим. Бо вийшовши на те поле "сліпим", можна так перетоптати усе що нічого не виросте, Юро. Саме по цій причині у тебе не виросло...а вірніше, не зрослось, з тією дівчиною. Вона, не твоя. Однак це не біда. Це просто неприємність...тимчасова, єссно.

ПС. А кохання, Юро, (справжнє звичайно ж) виглядає ось так : ти в тому "полі" стоїш геть відкритий...якщо хочеш, "голісінький". Оголене не те що твоє тіло, оголений кожен твій нерв...вся твоя душа. І будь який неправильний дотик до неї принесе біль...інколи, неймовірну. І тільки споріднена тобі, чиясь душа, знатиме, куди і до якого місця доторкнутись аби тобі не було боляче. Від того дотику ти полетиш, Юро, і сам не повіриш що таке є можливим. Ото і буде твоє кохання. Не пройди мимо.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.11.2012 – 05:46

• 1

#45 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 27.11.2012 – 09:16

А я багато не писатиму. Скажу просто. Радій тому, що воно в тебе було, не сумуй, не переймайся і не нервуйся, що його в тебе немає зараз.
Навчися цінувати те, що у тебе є, є насправді, без жодних ілюзій.
Якщо вірити твоїм словам, то ти робив в основному правильно усе.
А те, що як робити, для чого, я вчити не збираюся, бо знаю ситуацію тільки з твоїх слів, а вони мені говорять об'єктивно тільки про одне - ти ще дуже молодий, у тебе все ще попереду. А ти є таким, яким є, а змінювати себе важко, але чи вартує, адже багато чого приходить з досвідом. І зараз немає значення, яке буде у тебе кохання, чи то вона, чи хтось інший. Життя усе розставить на свої місця, хоча висновки потрібно робити, щоби не повторювати помилок.
  • 0

#46 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1457 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.11.2012 – 09:47

Перегляд дописуYura13 (26.11.2012 – 23:07) писав:

А хто каже шо мені полекшало, я тепер знаю, шо ми друзі Боротись? а варто? щоб вона пожаліла мене і почала зустрічатись і іграти моїми почуттями? а фотки незнаю просто гарно повиходили ....
Ви в попередньому пості писали, що "з одного боку радий", що є визначеність. Це ж можна трактувати, як "полегшало"?
Про дружбу між хлопцями та дівчатами на форумі є окрема велика тема в розділі "Кохання", читайте, там багато чийого власного досвіду. Про "пожаліла" - Безбожник правильно написав, але різкувато. Я скажу іншими словами. От Ви б, Юро, стали з кимось зустрічатися із жалості, витрачати час, наближувати до себе і душевно, і тілесно (бо без другого - це ж дружба знову ж таки, і не більше)? А грати почуттями - так, на мій погляд, вона це робить зараз (з одного боку - на морі з Вами була, фотки розмістила, само подзвонила-істерила, з останнього посту - за руку взяла і сама почала розпитувати, чому зник тощо, з іншого - запевняє, що у чутках винні Ви, що має Вас лише за друга). Не тому, що погана, в неї теж якісь свої таргани, теж якесь минуле, якийсь образ того, як має виглядати справжнє кохання. Причому цей образ може бути хибним для самої дівчини (якщо, наприклад, вона виховувалася в негармонійній сім'ї, або з якихось причин матір мало приділяла увагу її вихованню), але їй теж це потрібно перерости. А якщо не переросте, не переосмислить, то і свою сім'ю буде створювати за неконструктивним сценарієм.
Важко Вам щось радити, бо Ви видаєте інформацію уривками, неповно. Але я гадаю, що у Вас іще тліє те, попереднє кохання. Якщо біль той уже не сильний, то спробуйте розібратися, чому ТАМ у вас усе так невдало склалося, адже там були якісь уже стосунки. А раз вони розладналися - "винуваті" дві сторони. А Ви, схоже, далі по життю тягнете чи то образу, чи то нерозв'язане Вами запитання, пов'язані із тією (першою) дівчиною. І це дається взнаки при побудові наступних стосунків.
І останнє. На майбутнє. Не можна так дівчину до стінки ставити своїми залізними аргументами. Нащо було їй казати, що в чутках вона сама винна, бо розмістила фотографії в Мережі? Фактично Ви цим їй сказали, що вона проявляє ініціативу, а їй хочеться, щоб її завойовували (відчуваєте різницю?).
Безбожник уважає, що Ви самовиправдовуєтесь, десь нещирі, а мені видається, що Ви надто безхитросна людина. Це не означає, що треба бути лисицею, просто "іноді краще жувати, ніж говорити". Нічого, життя продовжується, у Вас іще все попереду.
  • 2

#47 Yura13

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 27.11.2012 – 14:29

Перегляд дописуБезбожник (27.11.2012 – 05:39) писав:

А чому ти вирішив (замість неї) що вона почне з тобою зустрічатись ? Чому ти вирішив що вона тебе зобовязана пожаліть ? Чому ти вирішив що вона стане грати твоїми почуттями ? Їй, що, робити більше нічого ? Чи у неї це на лобі написано ? Що за дитячі фантазії ?...блін!, де це taraBooka ? Ви бачите, пані адвокат, як його пре ? Суперсамозакоханість поєднана з суперсамозахистом !

Нє, ну ви подивіться на нього....ти знову за своє ? Знову самозахист ? Поглянь но що ти кажеш :

Ти що, Юро, вважаєш її останньою дурепою ? Не розумієш що я маю на увазі ? Хрєново. Я тобі поясню. Ти ж сам підтверджуєш що дівчина, як ти кажеш, кмітлива. Правильно ? І ти, ні з того ні з цього, раптом даєш їй зрозуміти що вона геть не кмітлива... якась кончена...тупорила лошиця. Тобто, виходить таке : у тебе вистачило інтелекту зрозуміти що слухи про "двоє на морі" зявились після її фоток у мережі...а от у неї (хоч і кмітлива і вчиться добре)...блін, це ж треба, у неї не вистачило ! Це, по перше. А по друге, ти дав їй зрозуміти, що у неї, виявляється, невистачило "соображалки" сказати тим людям які теліпали язиками що вас же, двох, хтось повинен був фотографувати ! І кращої кандидатури аніж її брат не знайти...він же там, з вами на тому морі. Як не крути, вас троє...це навіть дитина-школяр зуміла б сказати...ти, взагалі, розумієш ким ти її виставив у своїх очах, назвавши причиною оті фотки у мережі ? Гм...ким ти виставив у її очах особисто себе, я взагалі мовчу. По цій самій причині вона тебе, як ти кажеш "наче зрозуміла". Звичайно ж, зрозуміла...що тут розуміти ?
Ти теє, Юро, не забув вибачитись за нестриманість (неважливо що у неї була істерика) перед дівчиною ?...таки забув ?...зроби це. І за те що, по власній ініціативі, виставив її дурепою, теж. Не забудь. Не плутай гордість з гординею. Зроби хоч одну спробу, бодай на міліметр, піднятись у її очах. І памятай, вибачаючись, ти повинен усвідомлювати що, неважливо, буде та дівчина твоєю чи ні. На певний час тобі таки потрібно залишити спроби завязувати серйозні стосунки з дівками. Воно, Юро, бачиш як в житті...коли хочеш ступити на якесь поле необхідно, як мінімум, вивчити ландшафт...розміри того поля...пізнати на ЩО можна ступати ногою, а ЩО потрібно оберігати аби той крок не став непоправимим. Бо вийшовши на те поле "сліпим", можна так перетоптати усе що нічого не виросте, Юро. Саме по цій причині у тебе не виросло...а вірніше, не зрослось, з тією дівчиною. Вона, не твоя. Однак це не біда. Це просто неприємність...тимчасова, єссно.

ПС. А кохання, Юро, (справжнє звичайно ж) виглядає ось так : ти в тому "полі" стоїш геть відкритий...якщо хочеш, "голісінький". Оголене не те що твоє тіло, оголений кожен твій нерв...вся твоя душа. І будь який неправильний дотик до неї принесе біль...інколи, неймовірну. І тільки споріднена тобі, чиясь душа, знатиме, куди і до якого місця доторкнутись аби тобі не було боляче. Від того дотику ти полетиш, Юро, і сам не повіриш що таке є можливим. Ото і буде твоє кохання. Не пройди мимо.

А я її не питав, шо вона їм казала чи виправдовувалась, чи переконувала шо це не правда, чи просто погоджувалась. Це мені не інтересно було, бо знаю звітки то всьо береться, (я вже писав шо за півтора місяця на роботі я взнав шо в мене є дівчина вона вагітна і в нас дата весілля назначина), і як з цим бооротись .

Вибачитись не вибачався, не діло в ній і не діло якшо б це стояв хтось інакший. Я принципово не вибачаюсь перед людьми. Коли я правий я докажу свою думку і переконаю, а коли я знаю шо не правий то я просто стану в захисну позицію. ну з нею я б принцип попустив, але в мене був час я був один і обміркувати чи я десь "проговорився" чи десь комусь шось сказав лишнє в мене часу було багато. Проігрувати я вмію. Скоріш всього мені треба було сюда написати набагато швидше і може б всьо пішло по інакшій течії, а може і ні ...

Перегляд дописуtaraBooka (27.11.2012 – 09:47) писав:

Ви в попередньому пості писали, що "з одного боку радий", що є визначеність. Це ж можна трактувати, як "полегшало"?
Про дружбу між хлопцями та дівчатами на форумі є окрема велика тема в розділі "Кохання", читайте, там багато чийого власного досвіду. Про "пожаліла" - Безбожник правильно написав, але різкувато. Я скажу іншими словами. От Ви б, Юро, стали з кимось зустрічатися із жалості, витрачати час, наближувати до себе і душевно, і тілесно (бо без другого - це ж дружба знову ж таки, і не більше)? А грати почуттями - так, на мій погляд, вона це робить зараз (з одного боку - на морі з Вами була, фотки розмістила, само подзвонила-істерила, з останнього посту - за руку взяла і сама почала розпитувати, чому зник тощо, з іншого - запевняє, що у чутках винні Ви, що має Вас лише за друга). Не тому, що погана, в неї теж якісь свої таргани, теж якесь минуле, якийсь образ того, як має виглядати справжнє кохання. Причому цей образ може бути хибним для самої дівчини (якщо, наприклад, вона виховувалася в негармонійній сім'ї, або з якихось причин матір мало приділяла увагу її вихованню), але їй теж це потрібно перерости. А якщо не переросте, не переосмислить, то і свою сім'ю буде створювати за неконструктивним сценарієм.
Важко Вам щось радити, бо Ви видаєте інформацію уривками, неповно. Але я гадаю, що у Вас іще тліє те, попереднє кохання. Якщо біль той уже не сильний, то спробуйте розібратися, чому ТАМ у вас усе так невдало склалося, адже там були якісь уже стосунки. А раз вони розладналися - "винуваті" дві сторони. А Ви, схоже, далі по життю тягнете чи то образу, чи то нерозв'язане Вами запитання, пов'язані із тією (першою) дівчиною. І це дається взнаки при побудові наступних стосунків.
І останнє. На майбутнє. Не можна так дівчину до стінки ставити своїми залізними аргументами. Нащо було їй казати, що в чутках вона сама винна, бо розмістила фотографії в Мережі? Фактично Ви цим їй сказали, що вона проявляє ініціативу, а їй хочеться, щоб її завойовували (відчуваєте різницю?).
Безбожник уважає, що Ви самовиправдовуєтесь, десь нещирі, а мені видається, що Ви надто безхитросна людина. Це не означає, що треба бути лисицею, просто "іноді краще жувати, ніж говорити". Нічого, життя продовжується, у Вас іще все попереду.

полегшало в плані того шо я знаю її ставлення до мене, а не вплані - НІ, - ОК і забув . Дружба між хлопцем і дівчиною існує і читати я не буду, бо скільки людей і стільки думок.

Правельно сказала свої таргани. Я не знаю як вам ще більш коректно донести всю інфу. За виховання не можу сказати, як її виховували, але вона одна дочка і батька нема, ну він то є але не там де треба і виховує не тих дітей в нього інший шлюб, інші діти.

Та ні, попередня дівчина тут взагалі не причому, я взагалі її не згадую, розстались я знаю, вона була заміжня вже і мала дочку і рівняла мене до чоловіка який пив і бив її. але це не важно... Я сюда написав не для того щоб когось там обхетрити а щоб почути пораду і шо робити мені і підтримку . ні я проти безбожника нічого поганого не можу сказати, мені подобається його стиль вот тільки я люблю все як то кажуть на хлопський розум . Він не сказав шо я там дурак, хоть можна класти таку думку, він конскруктивно мені пробував донести де я проколовся і де напартачив. Але не погоджуюсь з ним тільки в одному він твердо впевненно пише, шо Чоловік має прогинатись перед дівчиною. Тут я не погоджуюсь з ним Соррі БЕЗБОЖНИК моя думка та ти одружений але чоловік в твоїй сімї є твоя дружина .....
  • 0

#48 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1457 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.11.2012 – 15:02

Я не кажу, що Ви, Юро, ще любите першу свою дівчину. Ви там просто щось залишили. Теж не знаю вже, як пояснити.:( Схоже, що Ви якісь висновки зробили неправильні з того кохання. Психотравма. Наведу приклад. Якщо чоловіка в попередніх стосунках "пиляли", то він в наступних на нейтральну ситуацію, на звичайні запитання з боку вже іншої дівчини буде "в стійку захисну ставати", бо такий стереотип уже склався. Потрібен час і терпіння обох сторін, щоб таку "звичку" прибрати. От і у Вас, здається, таргани, що треба бути мужиком, не "прогинатися" під жінку. А може, просто треба шукати щиру людину, свою, без подвійного дна, яка не буде маніпулювати, навіть коли Ви беззахисний перед нею (хай не фізично, а емоційно)?
  • 1

#49 Yura13

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 27.11.2012 – 15:11

Перегляд дописуtaraBooka (27.11.2012 – 15:02) писав:

Я не кажу, що Ви, Юро, ще любите першу свою дівчину. Ви там просто щось залишили. Теж не знаю вже, як пояснити. :( Схоже, що Ви якісь висновки зробили неправильні з того кохання. Психотравма. Наведу приклад. Якщо чоловіка в попередніх стосунках "пиляли", то він в наступних на нейтральну ситуацію, на звичайні запитання з боку вже іншої дівчини буде "в стійку захисну ставати", бо такий стереотип уже склався. Потрібен час і терпіння обох сторін, щоб таку "звичку" прибрати. От і у Вас, здається, таргани, що треба бути мужиком, не "прогинатися" під жінку. А може, просто треба шукати щиру людину, свою, без подвійного дна, яка не буде маніпулювати, навіть коли Ви беззахисний перед нею (хай не фізично, а емоційно)?
о тут Ви попали прямо в точку 10.Забути та ні, ніби нічого хіба, шо як то сказати перша любов чи шо то було? Пояснювати не треба ви все і так правельно сказали Не скажу шо я прогинався, аж так але дозволяв їздити на собі, а вона в свою чергу бачила це бездушне створіння, яке може підняти руку на жінку. неважно не буду рухати старе. емоційно та я слабуватий, я не обідчивий, но емпульсивний.

Повідомлення відредагував Yura13: 27.11.2012 – 15:15

• 1

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.11.2012 – 21:47

Перегляд дописуYura13 (27.11.2012 – 14:29) писав:

А я її не питав, шо вона їм казала чи виправдовувалась, чи переконувала шо це не правда, чи просто погоджувалась.
А навіщо тобі було її питати ? Адже ти замість неї і в її присутності відповів сам. Тобто, перевівши стрілки на фото у соц.мережі, ти вбив двох...навіть трьох зайців. По перше, ти замість неї сформулював питання. По друге, ти, замість неї на нього і відповів. По третє, ти дав їй зрозуміти що вона є недолугою бо сама не втямила зрозуміти що причиною слухів є фотки з мережі. Дійсно, навіщо у дівчини щось запитувати ? Тим більше що тобі, виявляється :

Цитата

Це мені не інтересно було
Гм...а заради чого ж ти тоді зустрівся з нею ?...я не можу второпати...от подивись сам ; між вами іде обговорення моменту котрий призвів до конфілікту. Цей момент тебе стурбував наскільки що, ти, навіть ось тут, у форумі, почав шукати пораду та допомогу. І от ви зустрілись. Це ж такий важливий момент...і тобі, раптом, геть не цікаво знати її думку...ти вже зробив свої висновки...гм...а за що ж тоді ти переживаєш ? Адже ти, до неї, виявляється, байдужий. Як і вона до тебе. Я ж тобі казав, ти не її а себе любиш. За це і переживаєш.
Вибачитись не вибачався, не діло в ній і не діло якшо б це стояв хтось інакший. Я принципово не вибачаюсь перед людьми.
Ну, незнаю. Мені важко усвідомити таку позицію тому і коментувати не буду.

Цитата

Коли я правий я докажу свою думку і переконаю,
Це не обовязково. Переконувати і доказувати потрібно тоді, коли тебе про це попросять. Саме, попросять, а не вимагають. При тій, одначе, умові що ти, дійсно, правий.

Цитата

а коли я знаю шо не правий то я просто стану в захисну позицію.
Ну це зрозуміло. І про це вже сказано : розвинуте відчуття постійного самозахисту незважаючи на обставини.

ну з нею я б принцип попустив, але в мене був час я був один і обміркувати чи я десь "проговорився" чи десь комусь шось сказав лишнє в мене часу було багато.

Нічого б ти не попустив. Не обманюй самого себе. Адже, по факту, ти зробив, що ?...а он те що поряд вище :

Цитата

я просто стану в захисну позицію

Цитата

Проігрувати я вмію. Скоріш всього мені треба було сюда написати набагато швидше і може б всьо пішло по інакшій течії, а може і ні ...
Це тільки час покаже, вмієш ти програвати, чи ні.

Цитата

полегшало в плані того шо я знаю її ставлення до мене, а не вплані - НІ, - ОК і забув . Дружба між хлопцем і дівчиною існує і читати я не буду, бо скільки людей і стільки думок.
Цей випадок на дружбу не тягне. Цей той випадок коли потрібно розійтись і не зустрічатись. Принаймі років 20, а краще, ніколи. Дружба між двома представниками різної статі може бути тільки тоді, коли обидві сторони абсолютно байдкжі одне до одного з точки зору отієї протилежної статі. Наприклад, їх обєднує сусідство і взаємодопомога. Або загальна справа...ну і т.п. Якщо ж тієї байдужості немає, ні про яку дружбу не може бути і мови. Такі відносини, пізно чи рано, призведуть до поганих наслідків.

Цитата

Правельно сказала свої таргани. Я не знаю як вам ще більш коректно донести всю інфу.
Та нормально. Все ти подаєш цілком зрозуміло.

Цитата

ні я проти безбожника нічого поганого не можу сказати, мені подобається його стиль вот тільки я люблю все як то кажуть на хлопський розум . Він не сказав шо я там дурак, хоть можна класти таку думку, він конскруктивно мені пробував донести де я проколовся і де напартачив. Але не погоджуюсь з ним тільки в одному він твердо впевненно пише, шо Чоловік має прогинатись перед дівчиною. Тут я не погоджуюсь з ним Соррі БЕЗБОЖНИК моя думка та ти одружений але чоловік в твоїй сімї є твоя дружина .....
Ну...тут ти наговорив багато чого неіснуючого. Я тобі тільки один момент...здається мені, Юро, що ти плутаєш поняття "мужчина" і "мужик". Це зовсім різні речі. Я ніде не написав що :

Цитата

Чоловік має прогинатись перед дівчиною
Я навіть не зможу усвідомити зміст цієї фрази. Це взагалі, не до мене.
І, очевидно, досить. Тобі, Юро, користувачі, ось тут, "присвятили" немало часу...подарували багато корисних порад...власних думок, це дуже багато і дорогого варте. Фільтруй і розумій. Але далі, Юро, пора вже топати самому. Впевненим чоловічим кроком. Давай. У тебе все вийде.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.11.2012 – 22:12

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних