Перейти до вмісту

Я, вона і не зрозумілість!

Кохання

Повідомлень в темі: 49

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.11.2012 – 22:39

Перегляд дописуtaraBooka (21.11.2012 – 20:05) писав:

Мені це все нагадало фільм "Адам женится на Еве", де Ви, Безбожнику, в ролі прокурора.

Отжеж, блін...таки приємно коли співбесідниця не тільки мудра але і гумор правильно сприймає. Мало того...отой Адам що жениться тут зявився в тебе...а я, між іншим, коли писав той пост про жіночий мозок хотів почати його словами Таксіля про Адама, "ойо йой !...мені виламали ребро !".

Цитата

:) Мені ж більше до вподоби адвокатська роль
Ну, по перше, нічого дивного...жінка...діти...материнство...захист...все правильно і природньо. Навряд чи жінці пасує бути суддею. А по друге, роль адвоката, тобою, виконується по жіночому аргументовано і вдало.

Цитата

Цей демарш, якщо Ви не проти, сприйматиму як заохочення до подальшого діалогу.
Таке враження що ти звідкілясь підглядаєш за моїми думками. Повторюсь - умнічка.

Цитата

а тут він пише, що нікому не говорив.
А от я цьому не вірю. Він не послідовний у викладанні фактів навіть про самого себе (суперечливо подає) як же можна бути послідовним по відношенню до когось іншого маючи таку невпорядкованість у характері ?

Цитата

Це ж вона подзвонила і влаштувала істерику, не він.
Це він так каже. І потім, ми з тобою обоє незнаємо що саме він сприймає за істерику. Судячи по тому яка паніка в нього в душі, за істерику він міг прийняти, наприклад, дещо підвищений тон дівчини. І не більше того. Або, що є ще гіршим для нього, дівчина могла точно (підкреслюю це слово) дізнатись що він слухи розпускав. І в розмові автор теми просто почав віднєкуватись, простіше кажучи, відбріхуватись....да, ось це могло вивести дівчину з себе. Тобто, вона знає правду а він, відпираючись, зневажає її цим самим.

Цитата

Ви ж пропонуєте йому вибачитись за те, що він кинув слухавку.
Так. Саме за це. І, можливо, не тільки за це. Там, дуже імовірно, ще щось було ним сказано. Не важливо що каже та чи інша узагальнена дівчина чи жінка, в тій чи іншій ситуації. Важливо що при цьому робить, той чи інший, узагальнений хлопець/чоловік. У жінки є право навіть на істерику, вона така по природі, це потрібно розуміти і сприймати спокійно, а от у чоловіка, на нестриманість перед жінкою, ніякого права немає бо таке право для нього, навпаки, неприроднє. Нестриманість і навіть жорстокість можна і потрібно проявляти в інших ситуаціях, але жінка, як така, для цього не підходить. Вона слабкіша. І рвати на собі сорочку перед нею негодиться. Це потрібно робити перед рівним супротивником....а хто полюбляє ризик, то і перед сильнішим.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.11.2012 – 22:42

• 0

#22 Yura13

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 21.11.2012 – 23:12

to безбожник..... ти мені нагадуєш йодного мого друга.... Коли з ним починаєш спорити і кажеш йому шо я люблю яблуко, а він каже шо любить грушку при тому всьому я ж не кажу шо грушка гірша за яблуко, а яблоко смачніше і корисніше, а він в свою чергу це так і робить... нарахунок істерики я можу її розрізнити коли ми сварились за єронуду (чому я забув взяти телефон свій дома чи на роботі чи купити якусь там хрень яку обіцяв ) а коли з притензіями ...слова були тіпа того нафіга ти говориш мо ми зустрічаємось всім і з криком ... я стояв і не розумів шо до чого коли вїхав про шо вона спитав ти хочаб скажи хто говорить на шо відповідь прозвучала люди говорять .... я відповів то шо тільки зміг і відповісти правду я ніфіга нікому нічого не говорив я друзям не говорю шо ти мені подобаєшся хоть всі як один кажуть шо по тобі видно і не відпирайся .... я щоб не наговорити лишнгього і ще гірше не зробити кинув трубку.... чесно було б це вуличні розборки я б закрив рот йому зразу без кулаків без нічого після фрази люди говорать ... сказав би всього навсього люди говорять шо ти підер то шо прийти тебе трахнути ??? люди говорять і будуть говорити і тут нічого не поробиш.... і тут я написав щоб помогли мені з вирішенням проблеми моєю а не щоб виправдовуватись..... може я не вмію так красиво писати мені простіше говорити в очі.....
  • 1

#23 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.11.2012 – 00:10

Перегляд дописуYura13 (21.11.2012 – 23:12) писав:

to безбожник..... ти мені нагадуєш йодного мого друга.... Коли з ним починаєш спорити
Так, стоп. По перше, у твоїй ситуації абсолютно неважливо кого тобі нагадує моя скромна персона. По друге. Зі мною сперечатись, (знову таки в твоїй ситуації) це взагалі смішно оскільки я, особисто, до твоєї проблеми немаю ніякого відношення. По третє. Ти подав сюди певну інформацію про свій випадок. Тобі у відповідь пишуть різне, чого і слід було чекати. Так от, замість того щоби вибирати отут симпатичних і несимпатичних для себе, замість того щоби порівнювати когось з нас з кимось зі своїх знайомих, ти, всього навсього, фільтруй те що тобі пишуть....а інакше для чого ти подав інформацію? Чого ти хотів ? Поради ? А чогось смішнішого не міг придумати ? Який же дурень в такому питанні як, кохання, діє за чиїмись порадами ? Кохання то тут, яким боком ?....тобі боляче ?...а ти як думав ?...на те воно і кохання...ще і не таку біль доведеться терпіти, шож ти, хлопче, такий нетерплячий, га ? Ти що думав? хтось тобі підкаже ліки щоб не боліло ?...а ліків то, тю тю. Для кохання їх неіснує. І вихід один, терпіння. Отож, ти, кажучи що мов нюні не розустив, дещо лукавиш бо свідомо чи несвідомо шукаєш порятунку від болі там, де його немає і бути не може. Це зрозуміло ? Ти вже вибач що я так прямо...за співчуттям, до умнічки адвоката, taraBooka. А я тобі скажу те що доводеться робити, по любому. Біль від кохання переносять терпляче і наодинці не шукаючи ані співчуття, ані, тим більше, поради. Таке воно по своїй природі, оте кохання. Не ти перший, не ти останній. Сподіваюсь що ці слова ти зрозумієш як мужчина.

Цитата

...слова були тіпа того нафіга ти говориш мо ми зустрічаємось всім і з криком ... я стояв і не розумів шо до чого коли вїхав про шо вона спитав ти хочаб скажи хто говорить на шо відповідь прозвучала люди говорять .... я відповів то шо тільки зміг і відповісти правду я ніфіга нікому нічого не говорив я друзям не говорю шо ти мені подобаєшся хоть всі як один кажуть шо по тобі видно і не відпирайся .... я щоб не наговорити лишнгього і ще гірше не зробити кинув трубку.... чесно було б це вуличні розборки я б закрив рот йому зразу без кулаків без нічого після фрази люди говорать ... сказав би всього навсього люди говорять шо ти підер то шо прийти тебе трахнути ??? люди говорять і будуть говорити і тут нічого не поробиш.... і тут я написав щоб помогли мені з вирішенням проблеми моєю а не щоб виправдовуватись..... може я не вмію так красиво писати мені простіше говорити в очі.....
Дуже дивна ситуація. Ніхто нікому нічого не казав, себто люди про твої стосунки з нею ні слухом ні духом....але говорять...дійсно, дивно, як можуть говорити люди про те, про що ніколи і ні від кого не чули, себто ніякої теми для розмов немає а вони, кляті, говорять....це якесь чудо, чесслово.
  • 1

#24 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.11.2012 – 12:48

Перегляд дописуБезбожник (22.11.2012 – 00:10) писав:

Дуже дивна ситуація. Ніхто нікому нічого не казав, себто люди про твої стосунки з нею ні слухом ні духом....але говорять...дійсно, дивно, як можуть говорити люди про те, про що ніколи і ні від кого не чули, себто ніякої теми для розмов немає а вони, кляті, говорять....це якесь чудо, чесслово.
"Кохання, як і кашлю, не сховаєш", - фольклор :)
Люди говорять. Люди завжди говорять і чим цікавіша людина, тим більше про неї розмов. Вочевидь, дівчина ще зовсім юна, тому ще цього не зрозуміла. Насправді чутки живуть тиждень, а непідтверджені - два. Як не крути, а людям найцікавіше власне життя, не чиєсь.
Я от іще що подумала: Юра13 має друга - брата дівчини. Такий плацдарм для розвіддій! Можна було вже давно дізнатися, як вона до Юрія ставиться.
Стосовно ж всіляких вибачень - це все дріб'язок у порівнянні зі з'ясуванням стосунків.
Ну і щодо того, що чоловік повинен бути як термінатор і без слабкостей. Не знаю, у мене дуже сильний чоловік, але складні ситуації бувають і в нього. Всі ми люди, незалежно від статі чи ще чогось. Усі шукають розуміння.
ЗІ. Безбожнику, стільки компліментів, не знаю, як реагувати, просто спасибі за конструктив і позитив.
  • 1

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.11.2012 – 21:25

Перегляд дописуtaraBooka (22.11.2012 – 12:48) писав:

"Кохання, як і кашлю, не сховаєш", - фольклор :)
Люди говорять. Люди завжди говорять і чим цікавіша людина, тим більше про неї розмов. Вочевидь, дівчина ще зовсім юна, тому ще цього не зрозуміла. Насправді чутки живуть тиждень, а непідтверджені - два. Як не крути, а людям найцікавіше власне життя, не чиєсь.

Все що ти сказала воно, так. Але для даного випадку не підходить. Хи...таки суддею чоловіком бути краще, ніж жінкою адвокатом. Ти йому співчуваєш по дружньому і тобі це заважає. А я, йому, не співчуваю ні грамульки і вважаю таку жорстку позицію не тільки правильною, але і корисною для нього, як для мужчини. Н-да...так от про те що тобі завадило і чому воно не підходить в даному випадку. У нього є два пости. Майже ідентичні. Але тільки, майже. Я говорю про перший, яким він розпочав тему, і отой, котрим він відповів мені порівнюючи з якимось своїм товаришем. Подивись сама, у останньому пості він каже :

Цитата

слова були тіпа того нафіга ти говориш мо ми зустрічаємось всім і з криком ... я стояв і не розумів шо до чого коли вїхав про шо вона спитав ти хочаб скажи хто говорить на шо відповідь прозвучала люди говорять ....
Ну що ж. Поки що, твоє :"Кохання, як і кашлю, не сховаєш", - фольклор....Люди говорять..." має право на життя як вірогідна версія про те, звідкіля тим людям стало відомо про його почуття до дівчини. Чудово. Але не дуже радій...зараз я це поховаю і загребу. А допоможе мені, його, майже ідентична фраза з найпершого посту. Щоби "продліть удовольствіє" від майбутнього поховання твоєї версії (потираючи долонями) я розділю цю його фразу на дві частини. Перша :

Цитата

Дзвонить вона мені і в криках істериці кричить - поясни мені нафіга ти всім говориш шо ми зустрічаємось.....
Товя версія ще жива шановна, taraBooka, і навіть чарівно пасує до ситуації... але тут засада. Ось друга частина фрази яку він не включив в останньому пості :

Цитата

....шо ми були тільки двоє на морі....
Так. Стоп, пацанчеги.... Ну нехай люди почали говорити про них тому що, як ти сказала , "Кохання, як і кашлю, не сховаєш". Тобто, помічаючи, як горять його очі...з якою теплотою і ніжністю дивляться коли та дівчина зявляється в його полі зору. Нехай. Але яким чином, ті люди, змогли побачити кількість відпочиваючих на морі, у його погляді чи поведінці при тій дівчині ? Тут тільки два варіанти. Або таку фразу він десь комусь сказав і вона пішла "гулять" поміж людей, або ж....всі ті люди, покинувши домашні справи, поїхали інкогніто слідом за ними на море...і таємно підглядали... скіко їх там?..двоє?...пятеро?. Особисто я не уявляю цієї масової поїздки заради такої причини.
І потім. Мені незрозуміло, чому він викинув її фразу про море у останньому пості ? Забув ? Не придав значення ? Не так це важливо ?...ну тоді він, точно, не вартий її. Як же можна кохати дівчину не придаючи значення тим чи іншим, на її погляд, важливим речам. Що ж це за кохання ? До кого ? До самого себе ? Адже її фраза і про "людей, що говорять" і про "двоє на морі" є ключовою. Вона є першопричиною її обурення. Саме по цій причині вона подзвонила йому. При цьому, особисто я, розумію так, що якраз "двоє на морі" обурило її набагато сильніше аніж, "люди кажуть що ми зустрічаємось". Ми ж знаємо оті людські балачки...і розуміємо, слухи якого плану в уяві базікал могли піти після "двоє на морі"...правильно ? Якщо та дівчина порядна, то погодся, це досить серйозний наклеп на неї. Тут і до істерики недалеко. А якщо (і я це допускаю знаючи хвалькуватість певної категорії чоловіків) він десь таки "хвальконувся" що були вони на морі удвох...так от якщо він це зробив, додавши певний натяк, то...скоріш за все воно так і було.
Десь ти, хлопче, таки проколовся. Я навіть повірю тобі, що ти це не намагаєшся приховати, а просто...забув. Це природньо для людини. Якщо вона є учасником компанії (наприклад) коли говорять багато і, водночас, про різне то немає нічого дивного коли людина забуває певну сказану нею фразу. Таке існує. Треба уникати цього і контролювати як ситуацію, так і себе. Гм...я тобі тут не давав жодної поради. Не люблю я цього робити на адресу чоловіків коли мова йде про особисте і душевне. Однак одну пораду дам. Особисто я тримаюсть з усіх своїх сил одного жорсткого правила в житті. Це зовсім не означає що я якийсь особливий і правильний в усьому. Всяке було. Але цьому правилу, ще з юності, мене жорстко навчили. І правильно зробили бо воно дуже допомагає не втратити себе і своєї честі. Так от воно звучить як у відомому вислові : коли не знаєш що казати - кажи правду. І виходячи з цього, якби я був на твоєму місці, якби я кохав як слід якусь дівчину, то моє кохання перемогло б усе, і мене самого, заради неї. В будь якій конфліктній ситуації з коханою, чоловік має починати з себе і шукати причину в собі, а не в коханій. Адже та причина, котра призвела до конфлікту "сьогодні", могла бути закладена і рік...і десять років назад. Розумієш про що я ?...я про мужчину кажу. І в тій ситуції з обєктом твоїх страждать у тебе було два виходи. Перший. Якщо ти проговорився і знаєш про це, треба було сказати чесно. Другий. Якщо ти про це забув, що цілком можливо, треба було сказати їй, що міг таке ляпнути, але забув при яких обставинах зробив це. Оце і все, хлопче. Більше у тебе варіантів не було. Але ти його "знайшов". Від неймовірного кохання,...ні, не до неї, а до самого себе, обурився що тебе викрили і, як останній боягуз, кинув слухалку.
Отако, пацани. Вибачте що так багато букв, сподіваюсь алфавіт ви не забули.
ПС. До речі, taraBooka, ти ще висловила версію що це міг бути план тієї дівчини. Не вірю я цьому. Думаю що, в такому випадку, вона не заспокоїлась би тільки одним дзвінком і однією розмовою. Принаймі автор теми не сказав що вона його турбує постійно. А було б так, сказав би. Адже, погодся, це було б на його користь у пошуках "поради"...та і розрулити таку ситуацію значно простіше..., він міг би і сам, не звертаючись сюди. Гм....здається настав час виносити вирок...як ви гадаєте, пані адвокат ? Будете опиратись ? :wink2:

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.11.2012 – 21:47

• 1

#26 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 23.11.2012 – 12:46

Звісно, що буду. Це звучить як запрошення до танцю. Потанцюємо? :) Звичайно, цей "междусобойчик" уже виглядає так, що нам просто приємно поспарингуватися в аргументах і психо-лігвістичному аналізі текстів, але я гадаю, що великої біди в тім немає, бо ситуація не трагічна, а, швидше, лірична.

Перегляд дописуБезбожник (22.11.2012 – 21:25) писав:

Н-да...так от про те що тобі завадило і чому воно не підходить в даному випадку. У нього є два пости. Майже ідентичні. Але тільки, майже. Я говорю про перший, яким він розпочав тему, і отой, котрим він відповів мені порівнюючи з якимось своїм товаришем.
Ви пишете про різні редакції повідомлення у Юри13. Але зауважте: вдруге він писав з відрядження, може, на мобілці набирав поспіхом. Тому й не дописав фразу про море, тим паче, він знав, що раніше вже це нам повідомив.

Перегляд дописуБезбожник (22.11.2012 – 21:25) писав:

яким чином, ті люди, змогли побачити кількість відпочиваючих на морі, у його погляді чи поведінці при тій дівчині ? Тут тільки два варіанти. Або таку фразу він десь комусь сказав і вона пішла "гулять" поміж людей, або ж....всі ті люди, покинувши домашні справи, поїхали інкогніто слідом за ними на море...і таємно підглядали... скіко їх там?..двоє?...пятеро?. Особисто я не уявляю цієї масової поїздки заради такої причини…
Та ніяким чином. Що є плітка? Ти в когось вкрав чи в тебе вкрали – не важливо, крадіжка мала місце – ти "замазаний".
Дивіться: люди бачать його закоханість, комусь він каже, що їздив на море з братом і сестрою, а та людина далі вже передає не те, що чула, а те, що бачила на обличчі хлопця: "Та вони, мабуть, уже зустрічаються, бо й на море їздили." Тут ще є "мабуть" і немає "їздили удвох". Ці слова елементарно трансформувалися в наступного  гравця в зіпсований телефон. Бо емоційно зарядженою, отією пікантною "родзинкою" всієї події є саме те, що там були двоє молодих  - дівчина і хлопець, які не є родичами і з яких принаймні один – закоханий по вуха.
Про натяки. Якщо вона така тендітна, то мала б розуміти, що такі чутки з натяками обов’язково з'являться, якщо різностатева компанія (в нинішньому гендерному дур домі навіть це не є обов’язковим)  їде кудись, а особливо – на відпочинок. Є варіант: всім трьом про поїздку мовчати по-партизанськи, але відомо: що знають двоє – знає і свиня, - а про поїздку знали не троє навіть (батьки, друзі тощо). То, виходить, мала не їхати, або наполягати на поїздці удвох із братом.
Ну і щодо останньої Вашої тези. З того, що пише Юра13, імхо, випливає, що дівчина має гідність, тож і ця телефонна істерика - це для неї певний вихід за межі дозволеного. А Ви ще хочете, щоб вона надзвонювала йому. Та вона вже жалкує і про той єдиний дзвінок.Резюмую. Безбожнику, немає тут винуватих, є період виховання почуттів. Мене тішить, що є такі юні створіння, які шукають Любов, а не просто пригоди і досвід в плані сексу.
З.І. Я Вам, Безбожнику, вже якось казала, що Вам би романи писати. Стиль – шикарний, я з Акваріускою цілком солідарна. ;)
  • 1

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.11.2012 – 23:39

Солідно...переконливо...красиво. Жалко таке теж...поховати...але дітись нікуди. Он уже і лопата у вуглі стоїть. Чекає на урочисту подію . Але спочатку запитаю.

Цитата

name='taraBooka' post='785798' timestamp='1353667571']
Це звучить як запрошення до танцю. Потанцюємо? Звичайно, цей "междусобойчик" уже виглядає так, що нам просто приємно поспарингуватися в аргументах і психо-лігвістичному аналізі текстів, але я гадаю, що великої біди в тім немає, бо ситуація не трагічна, а, швидше, лірична.
так от, питання : це коли небудь закінчиться ? Скільки можна підглядати за моїми думками і подавати їх як свої ?... що ти і зробила, у цій цитаті. Ото, спілкуючись з тобою, одягатиму на голову чавуна...присобачу до нього мідний дріт і "заземлю"...вийде непоганий екран...отоді побачимо як ти підглядатимеш. Щоправда чавуна жалко...зіпсую... для очей доведеться продовбать дві дірки...таки жалко...але якже інакше читати і відповідати ?...та і двері доведеться запирати, раптом хтось зайде а я тут...ну та добре.

Цитата

Ви пишете про різні редакції повідомлення у Юри13. Але зауважте: вдруге він писав з відрядження, може, на мобілці набирав поспіхом. Тому й не дописав фразу про море, тим паче, він знав, що раніше вже це нам повідомив.
А от я вбачаю в цьому певний, його, "самозахист". Зрозуміла річ, що самозахист він робить не від когось а від самого себе. Психологічно. Себто, не хоче згадувати щось неприємне ним же і сотворене. В ньому виник конфлікт. Для вирішення цього конфлікту конче необхідна чесність та сміливість, з одного боку, або самонавіювання (я хороший, і все тут) з іншого. В ньому переміг останній варіант. Гм...є така мудрість що коли людина переконливо і довго про щось бреше, то вона, з часом, починає і сама вірити що говорить правду. Вона, така людина, очевидно "заганяє" справжню причину десь глибоко в свідомість, висуваючи на "поверхню" ефімерну, тобто, брехливу. Це залежить від характеру, виховання і наявності рішучості. Він же, на мій погляд, (вже казав про це) боягуз. І боїться він як самого себе...тобто самому ж собі зізнатись у правді, так і тієї дівчини. Це, для нього, ще страшніше бо очевидно він таки запав на неї. Отак як він боїться зізнатись їй у коханні (це його слова, про нерішучість) так само він (а це сто крат важче) боїться зізнатись у правді щодо даного випадку. Згідно цього....от ти назвала причини по яких він міг не написати повторно про море. А тепер подивись, в обох випадках він не забув написати:

Цитата

з притензіями ...слова були тіпа того нафіга ти говориш мо ми зустрічаємось всім

Цитата

Дзвонить вона мені і в криках істериці кричить - поясни мені нафіга ти всім говориш шо ми зустрічаємось
Фразу дівчини про "удвох на морі" він боїться як вогню. Він її "в упор" не хоче бачити і чути бо ця фраза є ключовою і важливішою, про що я вже казав. Ця фраза говорить про реальну першопричину їх конфлікту. І саме цю фразу яку він десь таки сказав і яку дівчині донесли, автор теми глибоко зарив у собі...від страху, єсстно, а можливо і сорому, або і те і друге разом взяте, це не змінює суті проблеми. А проблема в тому що він вперто не хоче визнати цього ані перед нею, ані, навіть, перед самим собою.

Цитата

Та ніяким чином. Що є плітка? Ти в когось вкрав чи в тебе вкрали – не важливо, крадіжка мала місце – ти "замазаний".
Дивіться: люди бачать його закоханість, комусь він каже, що їздив на море з братом і сестрою, а та людина далі вже передає не те, що чула, а те, що бачила на обличчі хлопця: "Та вони, мабуть, уже зустрічаються, бо й на море їздили."
Ну і ну, пані адвокат. Я вас уже майже люблю (гумор звичайно) бо ви зробили неоціненний подарунок звинувачувальній стороні. Фраза: "комусь він каже, що їздив на море з братом і сестрою" дорогого варта. Нарешті ви зробили дуже широкий крок...назад, єсстно...і визнали, що наш герой таки здатен видати певну інформацію в "люди". Про що, його, наскільки я розумію, ніхто не просив. Окрім того ви, пані адвокат, не звернули увагу на його фразу що :

Цитата

насправі я нікомму нічого не говорив визнаю питали чи ми зустрічались, але я не говорив шо зустрічаємось шо ми друзі
Він визнає що запитували чи вони зустрічаються, але про море, мовчить як риба. Таким чином, пані адвокат, сказавши що : "комусь він каже, що їздив на море" ...зважаючи на те що ваш підзахисний про це навіть не муркав...подарунок дійсно, розкішний. Красненько дякую. :)
Скажу більше. Я допускаю навіть що дівчина (це в жіночому характері) просила його взагалі не ділитись, щодо моря, будь якою інформацією. Їй це непотрібно. І зрозуміло, чому. Навіть професійна проститутка береже своє реноме від зайвих слухів, оскільки таки планує майбутнє життя, що вже казати про даний випадок ? Дівчині не потрібні подібні ярлики...вона почне зустрічатись з кимось серйозно, а той її запитає: ви вдвох їздили з "тим то" на море ? Хіба не так ? Ну і пішло поїхало поміж молодятками...ось до чого може призвести ярличок, навіть якщо це брехня. А хлопці, розповсюджувати подібні побрехеньки, таки здатні. Берегли б вони краще, з такою ж частотою, реноме дівчат (неважливо якого "плану") з котрими зустрічаються, ціни б їм не було.

Цитата

Тут ще є "мабуть" і немає "їздили удвох". Ці слова елементарно трансформувалися в наступного гравця в зіпсований телефон. Бо емоційно зарядженою, отією пікантною "родзинкою" всієї події є саме те, що там були двоє молодих - дівчина і хлопець, які не є родичами і з яких принаймні один – закоханий по вуха.
Я проти такого припущення. І ось чому. Якби такі чутки розповсюдив хтось і вони як отой "снєжний ком" покотились за рахунок "зіпсованого телефону", то стали б відомі не тільки дівчині, але і йому. Він же каже :

Цитата

я стояв і не розумів шо до чого коли вїхав про шо вона спитав ти хочаб скажи хто говорить
Так, ти можеш сказати що слухи розповсюджувались а хлопець в Португалії тому, для нього, це було неочікувано. Я з цим теж, не погоджусь по слідуючих причинах. Перша, я не допускаю ситуації що слухи поповзли, як спеціально, на другий день після відїзду, бо тоді автор теми перетворюється в якогось надто важливого, надто харизматичного і т.д. персонажа у тій міцевості де він живе. Друга, слухи почали розповсюджуватись до його відїзду бо він сам каже :

Цитата

визнаю питали чи ми зустрічались, але я не говорив шо зустрічаємось шо ми друзі.... хоча друзі всі сказали шо я влюбився я заперечував вони придурок це видно і всьо...
Третя, якби усі ці припущення та питання, його знайомі, говорили і задавали в Португалії, то, по перше, дзвінок дівчини не був би новиною для нього, а по друге, вона і не дзвонила б бо нічого не знала б...слухи то...в Португалії. І я, особисто, вбачаю тут ще одну його лукавість коли він каже що, "я стояв і не розумів..." Не вірю я у правдивість цих слів. Це те ж саме про що я сказав вище - самозахист від самого себе. Я тобі більше скажу, шановна taraBooka, у мене таке враження що подаючи інформацію сюди, в ньому, підсвідомо, цей самозахист спрацював навіть по відношенню до нас, користувачів. Спрацював раніше ніж він подав перший пост. По цій причині він багато що недоговорює. Самозахист діє і керує ним ось так : він хоче отримати "приз" (дівчину) втюхавши самому собі в голову що ні в чому не винен, а поскільки дівчина, очевидно, знає його риси характеру (і серед них здатність хвалитись, дещо лукавити, і т.п) то він незнає що і як йому робити...як він каже, "я заплутався"....але приз хочеться...гм...в такій ситуації, отой самозахист, змушує його кидатись будь куди за допомогою чи порадою (сюди, наприклад) бо коли людина любить і ні в чому не винна перед обєктом кохання, то вона веде себе зовсім по іншому.

Цитата

Про натяки. Якщо вона така тендітна, то мала б розуміти, що такі чутки з натяками обов’язково з'являться, якщо різностатева компанія (в нинішньому гендерному дур домі навіть це не є обов’язковим) їде кудись, а особливо – на відпочинок.
Ну, по перше, невідомо хто там кого просив чи пропонував щодо поїздки на море. Наприклад, хлопець міг напроситись і сам. Або ще варіант - він каже що її брат його друг, себто, два друга домовились, поїхали на море а дівчині то...що залишається ? Та яка їй різниця, адже вона їде на відпочинок для себе і дружба брата з автором не є перепоною. Вона до цього відноситься, як мінімум, "без задньої" думки, себто, їй байдуже. А по друге, якраз по цій (чи подібній) причині вона і є "така тендітна". Вона, (цілком правильно) навіть думки не допускала що мала б, як ти кажеш, "розуміти, що такі чутки з натяками обов’язково з'являться". Якраз навпаки, нічого вона не зобовязана розуміти по тій простій причині, що абсолютно байдужа до автора теми, (як хлопця)...гм...вона ж його не любить...ну подивись сама, дівчина дзвонить з претензіями котрі довели її аж до істерики...а якби любила ?..то що ? Хіба такі чутки (при умові що вони не школярі і їй від тата влетить) могли викликати у неї ось таку реакцію ? Все було б зовсім навпаки. Такі чутки дівчину тішили б...принаймі вона сприйняла б це як заздрість оточуючих...адже вона любить і її люблять ! Це ж так здорово ! А якщо додати що її коханий не у генделику з пацанами, а повіз її на море...яка, в біса, істерика, може бути після такого, поміж двома закоханими ?... але в тому то і справа що закоханих не двоє, а один. Та і той...кохає найбільше, самого себе. Так що обурення дівчини цілком справедливе і правильне. От якби вони, дійсно, поїхали тільки удвох, тоді вона "мала б розуміти, що такі чутки з натяками обов’язково з'являться". Але, як уже сказав, вони б її не хвилювали. І нарешті. Зважаючи на реакцію дівчини я допускаю і такий варіант що свого брата вона попросила теж поїхати якраз заради того, щоб відгородити себе від будь чуток щодо неї і автора теми.
Як щодо вироку, пані адвокат ?...бо ви, зі своїми подарунками дозахищаєтесь я бачу. :)

.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.11.2012 – 23:41

• 0

#28 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 23.11.2012 – 23:55

Мені ваші розбори постів Юри13 і пошук в них справжньої істини нагадали цю картинку.
Зображення
  • 1

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.11.2012 – 00:23

Перегляд дописуxTANATOSx (23.11.2012 – 23:55) писав:

Мені ваші розбори постів Юри13 і пошук в них справжньої істини нагадали цю картинку.
А мені, 'xTANATOSx', така скигляча реакція нагадала дещо інше. Один старий радянський анекдот:
Заходить небідний руський купець до ресторану. А там уже сидить старий грошовитий, глухуватий і заздрісний, єврей Аврам. Руський каже офіціянту :
-принесіть мені супу з черепахи, вина і качку по флагмандськи.
-офіціянт : а як це...качка по флагмандськи ?
-дуже просто, під ліве крильце покладіть вишню, під праве черешню, а в гузочку налийте масла.
-офіціянт: вибачте, куди масла ?
-в гузочку
-офіціянт: вибачте, не зрозумів, куди це ?
-роздратований руський вже криком : в жопу масло, от куди!
-заздрісний жид підскочив і : так так ! і мені в жопу масла ! на всі гроші !
  • 1

#30 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 24.11.2012 – 00:28

Я нічого не поняв, ніякого зв’язку між моєю картинкою і цим анекдотом не бачу.
По моєму це фігня якась, краще щось смішне запости
  • 1

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.11.2012 – 00:38

Перегляд дописуxTANATOSx (24.11.2012 – 00:28) писав:

Я нічого не поняв, ніякого зв’язку між моєю картинкою і цим анекдотом не бачу.
То нічо...підростеш і твоє, "не поняв", перетвориться у, "зрозумів". Єдине, в чому можу допомогти... анекдот немає ніякого відношення до картинок. Він має відношення зовсім до іншого обєкту та його реакції. Решту, додумаєш сам.

Цитата

По моєму це фігня якась, краще щось смішне запости
Та нетре нічого постить... після того "не поняв", смішніше вже нікуди.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.11.2012 – 00:41

• 0

#32 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 24.11.2012 – 15:26

Ну що ж, ми перейшли на бесіду еківоками та обіняками? :) "Вам хочется песен - их есть у меня!" Тобто анекдотів, які характеризують те, що, на мій погляд, відбувається між дівчиною та хлопцем, я теж знаю чимало. Ну, про директора меблевої фабрики - не буду, може, й смішніший, але дещо прямолінійний. Але маю в запасі інший (чомусь думаю, що Вам, Безбожнику, він сподобається):
Джентльмен їде нічним потягом до Парижа в окремому купе з випадковою попутницею. Жінка починає хвилюватися. Джентльмен її підбадьорює:
- Ви не хвилюйтеся. Я джентльмен. Ваша честь не постраждає. Я всю дорогу буду розповідати вам веселі історії. Ось, наприклад… - і так всю дорогу він розповідав різні цікаві історії. Нарешті незнайомка запропонувала:
- А можна я теж розповім Вам одну притчу?
- Так, я був би дуже радий послухати.
- Монах повертається до своєї обителі, але в дорозі його застає сильний дощ. І можна сховатися в копиці сіна, але монах побачив, що туди вже забралася молода красива селянка... Робити нема чого, чернець зарився у стіг з іншого боку. Дощ скінчився, і чернець повернувся до монастиря, та одразу - до настоятеля, аби покаятися: "Падре, щойно під час дощу я провів 2 години в стозі сіна разом із молодою красивою селянкою". - "І що було?" - Запитав настоятель. - "В тому і річ, що нічого. Але що мені за це буде?" Настоятель гримнув: "Піди й з'їж отой стіг сіна". Монах здивувався: "Але я ж не кінь…" - "Ти - осел", - була відповідь ...
Так в розмовах парочка доїхала до Парижу. Джентльмен доніс валізу своєї супутниці до таксі. І тут вона простягає йому 10 франків.
- Що ви! Адже я зовсім безкорисливо!
- Ви мене не зрозуміли). Це вам НА СІНО. :)
З.І. Юро13, не ображайтеся, просто прийміть уваги на майбутнє.
А "вирок" винесе саме життя.
  • 2

#33 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.11.2012 – 17:04

Перегляд дописуYura13 (15.11.2012 – 10:12) писав:

(навіть пива не пю)
Не вживаєш алкоголю та апострофів?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 25.11.2012 – 17:09

• 0

#34 Yura13

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 13:23

Привіт всім.. щиро вдячний за розуміння і критику, але все рішилось. Приїхав я у свій рідний дім Львів подзвонив зустрілись. Зустріч була напружена. Ну перше шо спитала чому два тижні не дзвонив і не брав трубку. Відповів впевненно, бо говорив правду був в командіровці а по роумінгу дороговато виходить. на шо почув шквал критики - та шо ти розказуєш, признайся шо не хотів мене бачити подивитись в очі за ту розмову по тел., нащастя підійшов мій брат з її братом. "О Юрка ти вже приїхав, як командірока як дівки спитав її брат, мій тільки спитав чи батьки вдома, бо був в сетьку пяний"... Я легким словом с*бались мені требf погоорити з дівчиною дав їм знати шо невчасно. Виправдоуватись і переконувати тебе в чомусь не збираюсь. просто вислухай мене і почуй. Яка мені вигода буде з того шо я переконаю 20-150 чоловік шо ти моя дівчина, ти ж не почнеш зустрічатись через це зі мною щоб всі заткнулись - нібито повірила на рах моря сказав, а шо ти хотіла ти подивись ти в соц мережі з 4000 тисяч фоток виклала 150 де 120 тільки ми двоє ( чому так та бо брата її відправили зразу чим подальше та і йому не хотілось бути з нами двома він приводив собі дівок, що через день ну це до того перога нічого спільного не має ) в мене нема фоток з моря я не викладав жодної. Ніби зрозуміла, бо справді дівчина не дурна вчиться на повишену стипендію і кмітлива. на запитання зітки слухи беруться з потолка чи шо? .... розказав історію з першої моєї роботи як я взнав на протязі півтора місяця шо я маю дівчину шо вона від мене вагітна і навіть вже взнав дату весілля .... і дойшла мова до мого болючого питання я признався і почув то чого не хотів... як поняли шо відмова.... словом все закінчелось і я з однієї сторони радий шо розставили всі точки над "і"... доречі вона знала шо вона мені подобається .......будем жити дальше.... дякую всім за уагу і розуміння

Перегляд дописуPavlo_Taiko (25.11.2012 – 17:04) писав:

Не вживаєш алкоголю та апострофів?
ага і коми тоже -)
  • 2

#35 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 13:34

Юро, спасибі, що відписалися, бо ми тут уже цілі дебати розгорнули. :) Все одно я особисту думку маю, що це ще не крапка. Дівчина молода, "динамить", навіть не розуміючи, що робить. Але якщо вона на підвищену стипендію вчиться, то Ви все-таки з комами й апострофами якось "подружіться", не з цією, так із іншою знадобиться.
  • 2

#36 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.11.2012 – 13:35

Перегляд дописуYura13 (26.11.2012 – 13:23) писав:

Ніби зрозуміла, бо справді дівчина не дурна вчиться на повишену стипендію
ну да, це ознака розуму

до теми: не засмучуйся
  • 2

#37 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 15:06

Я нічого не зрозумів, перекладіть мені будь ласка останній пост Юри13

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 26.11.2012 – 15:06

• 0

#38 Yura13

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 17:09

Перегляд дописуtaraBooka (26.11.2012 – 13:34) писав:

Юро, спасибі, що відписалися, бо ми тут уже цілі дебати розгорнули. :) Все одно я особисту думку маю, що це ще не крапка. Дівчина молода, "динамить", навіть не розуміючи, що робить. Але якщо вона на підвищену стипендію вчиться, то Ви все-таки з комами й апострофами якось "подружіться", не з цією, так із іншою знадобиться.
Так мені відомо, шо в мене з граматикою проблеми і знаю, шо треба з тим шось робити, не для "НЕЇ", не для "НЬОГО", а для "СЕБЕ". Радує, то шо в мене робота заключається не в складанні контракту, а підписанню/обговоренню контракту.
Чесно, хотів щоб це була крапка, щоб жити дальше, знаю це буде не просто і не легко, але згадується поговорка - для того щоб отримати шось краще, потрібно дещо втратити -)))!!!
При написанні першого поста, я не думав, шо хтось зможе/захоче помогти/підтримати людину, яка їй взагалі не відома і яку небачили, і не факт шо побачиш. Згадується мені мій спор з Хресним. Я йому твердив, шо в Україні все і всі продажні, шо совісті в людей нема. На то він мені відповів: - Юра, якшо всі продажні і все купленно то на кому країна тримається? Ти не пробуй змінити владу, не пробуй змінити міліцію, прокурора, суддю, ти зміни себе і тих людей, які тебе оточують твої друзі, дівчину близьких і родичів - це ж вони майбутня Влада, прокурор, міліціонер, суддя.
Звісно вибачайте, за не грамотність писалось все машенально, як то кажеться по "скайпу".
to xTANATOSx, ти питай мене, я тобі перекладу !
  • 1

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 20:00

Перегляд дописуYura13 (26.11.2012 – 13:23) писав:

Привіт всім.. щиро вдячний за розуміння і критику, але все рішилось. Приїхав я у свій рідний дім Львів подзвонив зустрілись. Зустріч була напружена. Ну перше шо спитала чому два тижні не дзвонив і не брав трубку. Відповів впевненно, бо говорив правду був в командіровці а по роумінгу дороговато виходить. на шо почув шквал критики - та шо ти розказуєш, признайся шо не хотів мене бачити подивитись в очі за ту розмову по тел., нащастя підійшов мій брат з її братом. "О Юрка ти вже приїхав, як командірока як дівки спитав її брат, мій тільки спитав чи батьки вдома, бо був в сетьку пяний"... Я легким словом с*бались мені требf погоорити з дівчиною дав їм знати шо невчасно.
Ну, на мій погляд, щонайперше, потрібно було запросити дівчину у кафешку наприклад..бажанно з мінімумом відвідувачів. Там і вести розмову. Тоді тобі не потрібно було б (очевидно в черговий раз перед нею) оте, "с*бались мені требf погоорити", показавши перед неюще раз рівень власного виховання. Такі "шедеври", це не так мало в її очах, якщо ти ще не зрозумів.

Цитата

на рах моря сказав, а шо ти хотіла ти подивись ти в соц мережі з 4000 тисяч фоток виклала 150 де 120 тільки ми двоє ( чому так та бо брата її відправили зразу чим подальше та і йому не хотілось бути з нами двома він приводив собі дівок, що через день ну це до того перога нічого спільного не має ) в мене нема фоток з моря я не викладав жодної.
Нічого нового ти їй не сказав, чудово знаючи, що слухи про море зявились зовсім не на основі фоток у якійсь там мережі. Аби соціальна мережа була цьому причиною то ви б знали про це обоє і ти не писав би про себе що, "стояв і нічого не розумів". Ти просто, ще тоді, (у телефонній розмові з істерикою), сказав би їй про це. А інакше, звідкіля тобі відомо про ці фотки ? Га ? Отож, висновок з цього епізоду : вона в черговий раз побачила твою нещирість, це раз, побачила твоє намагання відповідати питанням на питання (що зовсім не годиться в розмові чоловіка з жінкою), це два.

Цитата

Ніби зрозуміла, бо справді дівчина не дурна вчиться на повишену стипендію і кмітлива.
Не "зрозуміла", а зробила тобі подачку котра відповідала твоєму рівню розуміння ситуації. Ця подачка, з її боку, виглядала прилизно так : хай буде по твоєму...якщо людина бреше роками, то за 5 хв розмови її не зміниш...якщо він, будучи мужчиною, уникає прямої відповіді на пряме питання і намагається перевести стрілки..і потім, яка мені різниця ?, по любому він мене не цікавив і цікавить як обєкт для серйозних стосунків". Ось, десь так, вона і мислила. Проявивши цим самим і мудрість і вихованість і самоповагу...все це, ти, помилково сприйняв за, "ніби зрозуміла". І знаєш чому ти так це сприйняв ?...тому що любиш не її а себе. Просто ти про це ще незнаєш. І зустрівся ти не для налагодження стосунків, а для виправдовування...гм...я ж тобі казав, чоловік, в конфлікті з обєктом свого кохання, завжди має шукати причину у собі...а ти в соц мережу поліз...якісь фотки...на неї стрілки намагався перевести...ти хоч тепер, розумієш наскільки це дрібненько і смішно виглядало ?...дівчинка виявилась (як я і казав) умнічка, не напружуючись, легко тебе "просчітала"...тому і зробила подачку. Красиво і інтелигентно, он ти, навіть повірив що вона, "ніби зрозуміла". При цьому, дівчина зберегла себе на рівні достойному уваги з боку таких же достойних її чоловіків. Такі як вона знають чого хочуть. І це, добре. Розумієш, про що я ?...я ж тобі вже казав також, треба навчитись контролювати і себе і ситуацію. А тепер дивись як це робиш ти. Ти зустрівся з нею. До вас підійшли, ні багато ні мало, її і твій рідні брати ! І як дієш ти ?...ти дозволяєш собі в присутності дівчини послати їх ! А ти у неї дозволу запитав ? Ти її думку (заважають вони їй, чи ні) довідався ?..адже тут, як мінімум, її брат...тим більше дівчина то, розумна. У тебе, що ?..є на неї і на ситуацію права ? По факту, це звичайнісінький егоїзм. А ти думав як ?..кохати, означає поступати тільки так як ти хочеш ? А нафіга ж, в такому випадку, кохати ще когось ? От аби підійшли якісь сторонні пацанчеги і щось там вякнули, тоді да, питати дозволу бити їм морду чи ні, зовсім не варто. Однак ситуація була інша. От із таких "дрібничок", Юра13, складаються здоровецькі висновки про нас. І вона, та дівчина, такі висновки зробила. Зробила і в цій ситуції і до неї. Те що там у тебе проблеми з граматикою, то таке...не така вже і страшна біда хоч, звісно ж, краще її ліквідувати. Але це не обовязково. Принаймі, все що ти писав тут мовою своєї вулиці, цілком зрозуміле. Все нормально. Незважаючи на відсутність в текстах певних знаків (я не звертаю уваги на таке, за винятком, коли хтось умнічає) тобі все ж вдалося донести в тих текстах всю глибину своїх переживань, своїх помилок, своєї болі. Не переймайся. Біль, даного випадку, пройде у тебе за два-три місяці, максимум. Це зовсім мало. Твоя найголовніша біль ще не прийшла. Готуйся. Удачі тобі !
  • 0

#40 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.11.2012 – 20:24

Тепер уже Ви, шановний Безбожнику, вгадали мою думку, а саме ту, що Юра ще, напевне, не перехворів до кінця своїм попепеднім складним коханням. А те, що відчуває до сестри друга - закоханість, та ще не любов. Бо у воразі любові відмова не викликала полегшення. А як же боротьба за свої почуття? Адже вона фотки ті чомусь розмістила і взагалі виявляла симпатію до Юри.Ех
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних