Перейти до вмісту

Допоможіть!

Повідомлень в темі: 100

#61 Natalena

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Лева

Відправлено 19.04.2013 – 14:22

Перегляд дописуКатюшенька* (29.03.2013 – 20:16) писав:

Привіт всім!!!
Ось в мене в житті знайомство в соціальній мережі - це такій,я к вконтакте, вийшло дійсно в реалі!!!
А сталося це так, одного разу долучився до мне в друзі симпатичний молодий чоловік,так як і завжди я написала "чому долучився", а він мені відповів, щоб познайомитися і я у ідповідь написала "ну давай знайомимося"
І вийшло так, що десь через два тижні я дала йому мій номер телефону, а вже на четвертий тиждень від нашого знайомства ми зустрілися, і як не дивно ми підійшли один одному...ми вже з моїм коханим хлопцем три з половиною місяці... Я дуже рада, що зустріла іменно його...
Тільки у нас трошки велика різниця з роками...йому 26, а мені 19.

ЩО ВИ МЕНІ ПОРАДИТЕ, Я ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛА СВІЙ ВИБІР, ЧИ МОЖЕ ХТОСЬ З ВАС ВВАЖАЄ, ЩО ЦЕ СМИСЛУ НЕМАЄ, ПРОДОВЖУВАТИ З НИМ СТОСУНКИ...НАПИШІТЬ ВАШУ ДУМКУ. :rolleyes:

Сім років - це не велика різниця у віці. Нащо мучитися дурними питанняи коли у вас усе добре??? Катюшенька*, ти сама пишеш, що ви підходите одне одному, то насолоджуйся цим)))))
  • 0

#62 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.04.2013 – 01:54

Перегляд дописуКатюшенька* (29.03.2013 – 20:16) писав:

Привіт всім!!!
Ось в мене в житті знайомство в соціальній мережі - це такій,я к вконтакте, вийшло дійсно в реалі!!!
А сталося це так, одного разу долучився до мне в друзі симпатичний молодий чоловік,так як і завжди я написала "чому долучився", а він мені відповів, щоб познайомитися і я у ідповідь написала "ну давай знайомимося"
І вийшло так, що десь через два тижні я дала йому мій номер телефону, а вже на четвертий тиждень від нашого знайомства ми зустрілися, і як не дивно ми підійшли один одному...ми вже з моїм коханим хлопцем три з половиною місяці... Я дуже рада, що зустріла іменно його...
Тільки у нас трошки велика різниця з роками...йому 26, а мені 19.

ЩО ВИ МЕНІ ПОРАДИТЕ, Я ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛА СВІЙ ВИБІР, ЧИ МОЖЕ ХТОСЬ З ВАС ВВАЖАЄ, ЩО ЦЕ СМИСЛУ НЕМАЄ, ПРОДОВЖУВАТИ З НИМ СТОСУНКИ...НАПИШІТЬ ВАШУ ДУМКУ. :rolleyes:

Дитино, чо ти оце розкричалась ? Він старший на сім років ? Та у мене одна з коханок старша на 70 років. Не прийнято казати про вік жінок, то я тобі скажу що мені - 60 років. Прикинь. І нічо так...буває.
  • 2

#63 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.07.2013 – 14:40

Не міг цього не написати. Оскільки створбвати ще одну 5-ти денну тему в розділі я не хотів, то вирішив написати в цій - більш-менш нейтральній...
Нічого особистого. (Прошу не кидати в мене гнилими помідорами.... і свіжими теж)

Отже - ситуація: доволі вагомий відсоток дівчат (молодих жінок) кидаються на одружених чоловіків - логіка звичайно проста - якщо одружений, то комусь потрібний, а отже не такий вже і поганий. А якщо добре придивитися - то плюсів багато - він такий пусічка, доглянутий, попрасований, тримає себе в формі і бриється кожногодня. І шкарпетки в нього по кімнаті не розкидані і посуд помитий і ванна чиста.... То ж для чого надриватися - якщо можназабрати щось готове? От так і робиться - простіше ж відбити таку пусічку, анід підняти якогось Васю з дивану, нагодувати домашньою їжею, відправити в спортзал і змусити розмовляти без матюків. Тільки всі чомусь забувають одн - весь шик одруженого чоловіка - це важка і тривала справа рук його дружини. То ж вона зробила з полудурочного Васі нормального мужика. Вона щоденно докладає масу сил длядресури цієї особини і підтримання набутих навичок. А якась панянка відіб'є собі такого мена, а в неї нема навичок по дресурі і вихованні чоловіків. Тож поступово цей мен починає деградувати і перетворюватися на диванного Васю. Шкарпетки знов розкидані по квартирі, про спортзал можна забути, оскільки нема домашньої корисної їжі - Вася почекає жерти пиво з чіпсами, запливає жиром, не бриється. Паняночка дивиться на це все і вирішує, що такий індивід їй не потрібен, та й викидає нафіг цей кусок лайна. От тут починаються проблеми для Васі - адже він вже звик жити в комфорті і в жиких умовах він не виживе. Коханці не потрібен, жінці - теж...
А панянка сидить та й думає - яке не щасливе життя - всі мужики однакові - всі вони - свині, тільки під різними масками. А як же ж інакше? Хотіла отримати всьо не прикладаючи зусиль? Щоб побудувати великий і міцний будинок - потрібно багато часу і зусиль, а намет можна поставити за пару хвилин.

Повідомлення відредагував Miguel: 01.07.2013 – 14:53

• 0

#64 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.07.2013 – 14:51

Мігелю, ти проти Вась щось маєш, чи як?))

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 14:40) писав:

Отже - ситуація: доволі вагомий відсоток дівчат (молодих жінок) кидаються на одружених чоловіків - логіка звичайно проста - якщо одружений, то комупотрібний, а отже не такий вже і поганий.
ее…я в цьому логіки чомусь не побачила.

Цитата

А якщо добре придивитися - то плюсів багато - він такий пусічка, доглянутий, попрасований, тримає себе в формі і бриється кожногодня. І шкарпетки в нього по кімнаті не розкидані і посуд помитий і ванна чиста....
ахаха)
ні, ну справді, шлюб не передбачає всі ці речі апріорі.

Цитата

анід підняти якогось Васю з дивану, нагодувати домашньою їжею
не чіпай Васю, ну)
не так це вже й важко, взагалі-то)

Цитата

весь шик одруженого чоловіка - це важка і тривала справа рук його дружини.
ти натякаєш на те, що без дружини чоловік це якесь чмо приблудне, недоглянуте й недогодоване?)

схоже, ти саме на це і натякаєш) не чула ще від чоловіків такої самокритики, чи скоріше критики своєї статі)
  • 0

#65 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.07.2013 – 14:53

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 14:40) писав:

Не міг цього не написати. Оскільки створбвати ще одну 5-ти денну тему в розділі я не хотів, то вирішив написати в цій - більш-менш нейтральній...
Нічого особистого. (Прошу не кидати в мене гнилими помідорами.... і свіжими теж)

Отже - ситуація: доволі вагомий відсоток дівчат (молодих жінок) кидаються на одружених чоловіків - логіка звичайно проста - якщо одружений, то комупотрібний, а отже не такий вже і поганий. А якщо добре придивитися - то плюсів багато - він такий пусічка, доглянутий, попрасований, тримає себе в формі і бриється кожногодня. І шкарпетки в нього по кімнаті не розкидані і посуд помитий і ванна чиста.... То ж для чого надриватися - якщо можназабрати щось готове? От так і робиться - простіше ж відбити таку пусічку, анід підняти якогось Васю з дивану, нагодувати домашньою їжею, відправити в спортзал і змусити розмовляти без матюків. Тільки всі чомусь забувають одн - весь шик одруженого чоловіка - це важка і тривала справа рук його дружини. То ж вона зробила з полудурочного Васі нормального мужика. Вона щоденно докладає масу сил длядресури цієї особини і підтримання набутих навичок. А якась панянка відіб'є собі такого мена, а в неї нема навичок по дресурі і вихованні чоловіків. Тож поступово цей мен починає деградувати і перетворюватися на диванного Васю. Шкарпетки знов розкидані по квартирі, про спортзал можна забути, оскільки нема домашньої корисної їжі - Вася почекає жерти пиво з чіпсами, запливає жиром, не бриється. Паняночка дивиться на це все і вирішує, що такий індивід їй не потрібен, та й викидає нафіг цей кусок лайна. От тут починаються проблеми для Васі - адже він вже звик жити в комфорті і в жиких умовах він не виживе. Коханці не потрібен, жінці - теж...
А панянка сидить та й думає - яке не щасливе життя - всі мужики однакові - всі вони - свині, тільки під різними масками. А як же ж інакше? Хотіла отримати всьо не прикладаючи зусиль? Щоб побудувати великий і міцний будинок - потрібно багато часу і зусиль, а намет можна поставити за пару хвилин.
ну а в чому суть? )

де мораль?
якщо ти це написав значить стикнувся з цим в своєму житті? )
  • 0

#66 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.07.2013 – 15:07

от я це все прочитала що вище..
скажу від себе: мене верне від самої думки про те, що теоретично можна щось мати із одруженим. я не люблю ділити ні речей, ні людей ні з ким більше..тому це..бе.
  • 0

#67 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:11

Випадково видалив своє повідомленняююю мушу ще раз писати((

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 14:51) писав:

Мігелю, ти проти Вась щось маєш, чи як?))
Нє, ні в якому разі - особисто для тебе всі Васі в моїх дописах стають Фєдями)

ее…я в цьому логіки чомусь не побачила.
Якщо воно комусь треба, то воно чогось варте

ахаха)
ні, ну справді, шлюб не передбачає всі ці речі апріорі.
Канєшно, треба постійно доглядати за своїм домашнім улюбленцем))

не чіпай Васю, ну)
не так це вже й важко, взагалі-то)
Комусь не важко, а хтось сама хоче каву в ліжко і щоденно - страви кухні народів світу)))

ти натякаєш на те, що без дружини чоловік це якесь чмо приблудне, недоглянуте й недогодоване?)

схоже, ти саме на це і натякаєш) не чула ще від чоловіків такої самокритики, чи скоріше критики своєї статі)
Ну кагби....

Перегляд дописуФабрегас (01.07.2013 – 14:53) писав:

ну а в чому суть? )
Суть в опису спостереження вищеописаного факту....

Перегляд дописуФабрегас (01.07.2013 – 14:53) писав:

де мораль?
якщо ти це написав значить стикнувся з цим в своєму житті? )
Може якась панянка прочитає, одумається, якщо нема навиків утримання чоловіка методом годівлі і догляду - тєжко буде)))

Я з тим особисто не стикався, але не одноразово спостерігав цей факт.

Чого всі злі такі? Га? Ану не бакланьте мене, бо наваляю по +16,32% за обговорення постів модератора!))
  • 0

#68 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:12

Як це все печально звучить. Я чомусь хочу вірити, що чоловіки не народжуються одразу диванними Федями, що вони можуть і самі за собою доглядати. Але якщо вже чоловік сам таке пише, я не знаю, що і думати)
  • 1

#69 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:12

Перегляд дописуЧортеня (01.07.2013 – 15:07) писав:

от я це все прочитала що вище..
скажу від себе: мене верне від самої думки про те, що теоретично можна щось мати із одруженим. я не люблю ділити ні речей, ні людей ні з ким більше..тому це..бе.
От жінки, як і люди, бувають різні - одним то "бе" а другі таким способом розмножуються...
  • 0

#70 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:13

Цитата

Комусь не важко, а хтось сама хоче каву в ліжко і щоденно - страви кухні народів світу)))
ну так до цього й варто було звести - не всі однакові.

Цитата

Якщо воно комусь треба, то воно чогось варте
я чомусь сумніваюсь, що дівчата саме такою логікою керуються при виборі чоловіків)
  • 0

#71 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:14

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 15:12) писав:

Як це все печально звучить. Я чомусь хочу вірити, що чоловіки не народжуються одразу диванними Федями, що вони можуть і самі за собою доглядати. Але якщо вже чоловік сам таке пише, я не знаю, що і думати)
Та й чоловіки різні бувають, але ж в шлюбі вони частково узалежнюються від жінки - вимагають тепла, затишку, жерти, сєкаса і т.д.
і то всьо має бути постійно, якісно і персонально)
  • 0

#72 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:15

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 15:14) писав:

Та й чоловіки різні бувають, але ж в шлюбі вони частково узалежнюються від жінки - вимагають тепла, затишку, жерти, сєкаса і т.д.
і то всьо має бути постійно, якісно і персонально)
ну значить, вони не в шлюб вступають диванними Федями. Вони в шлюбі у них перетворюються.
  • 0

#73 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:17

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 15:13) писав:

ну так до цього й варто було звести - не всі однакові.
нє, ну так ніхто ж і не казав що всі однакові, бувають і такі, що і в шлюбі, попри всі старання дружини залишаються диванними Васями Фєдями

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 15:13) писав:

я чомусь сумніваюсь, що дівчата саме такою логікою керуються при виборі чоловіків)
- Ой, ти знаєш, він ніби нармальний, але ну я не знаю... він якийта ненармальний. От так всьо нармально, а шо єслі він вдруг ваабщє нє нармальний...

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 15:15) писав:

ну значить, вони не в шлюб вступають диванними Федями. Вони в шлюбі у них перетворюються.
Буає, але вірогідність на перетворення в диванного Фєдю в шлюбі набагато менша, аніж в холостому житті)
  • 0

#74 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 15:20

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 15:16) писав:

- Ой, ти знаєш, він ніби нармальний, але ну я не знаю... він якийта ненармальний. От так всьо нармально, а шо єслі він вдруг ваабщє нє нармальний...
оО а мені здавалось, що ти дівчачу логіку розумієш…ну чи розумів)

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 15:17) писав:

нє, ну так ніхто ж і не казав що всі однакові, бувають і такі, що і в шлюбі, попри всі старання дружини залишаються диванними Васями Фєдями
ти мене демотивуєш

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 15:17) писав:

Буає, але вірогідність на перетворення в диванного Фєдю в шлюбі набагато менша, аніж в холостому житті)
Абаснуй. У шлюбі, коли все готовеньке, все на блюдечку з голубою кайомочкою набагато легше залишатись на дивані і розкидати носки. Дуже мало знаю людей, які вже до шлюбу такі, пивні пузіки чомусь якраз після одруження появляються, разом зі спадом активності. Холостяцьке життя вимагає якої-не якої самостійності, а якщо в подружньому житті все, як ти описав - готовеньке, то її немає.
  • 0

#75 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.07.2013 – 15:38

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 15:12) писав:

згідно з оригінальним текстом - Васями!

Перегляд дописуКрихітка (01.07.2013 – 15:20) писав:

Абаснуй. У шлюбі, коли все готовеньке, все на блюдечку з голубою кайомочкою набагато легше залишатись на дивані і розкидати носки. Дуже мало знаю людей, які вже до шлюбу такі, пивні пузіки чомусь якраз після одруження появляються, разом зі спадом активності. Холостяцьке життя вимагає якої-не якої самостійності, а якщо в подружньому житті все, як ти описав - готовеньке, то її немає.
я теж так думаю, якщо чесно
  • 0

#76 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.07.2013 – 15:53

Я диванний Фєдя. В мене в кімнаті всюди валяються шкарпетки, і я люблю смачно поїсти. Не є проти пуза)))))
Візьміть мене в добрі руки ^_^
  • 2

#77 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 16:00

Перегляд дописуТаpaнтаc (01.07.2013 – 15:50) писав:

Це якщо холостяк сам жив, а якщо з мамою -- то все виходить навпаки.

У мене кота звали Вася, і він вів себе точно як описав Мігель, тільки я не знаю, чи був він жонатим.

Ладно, ви тут і далі балакайте а я піду порозкидаю шкарпетки і вип’ю пива -- хай знають хто в домі хазяїн.
дійсно, про мам я і не подумала

думаю, якби не інтернети, я б і не знала про оте пиво й шкарпетки)

Перегляд дописуФабрегас (01.07.2013 – 15:38) писав:

згідно з оригінальним текстом - Васями!

я теж так думаю, якщо чесно
бу. ми з Мігелем вже все перетерли.

ну, те що я написала - це та картина, яка перша в голову зайшла, а так то всі випадки різні)
мабуть, треба буде перенести це все у тему під назвою "Чи є життя після шлюбу", чи щось типу того. Хоча, якщо ніхто не проти, можна і тут дописувати, у цій темі і так дописів мало.

Повідомлення відредагував Крихітка: 01.07.2013 – 16:01

• 0

#78 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 16:12

оО а мені здавалось, що ти дівчачу логіку розумієш…ну чи розумів)
Я реально чув цю фразу від однієї кобіти...
Я не вірю в Діда Мороза, Зубну Фею, Жіночу Логіку, відпочинок на пенсії і т.д.

ти мене демотивуєш
Така вона - сувора правда сіейного життя)

В шлюбі - треба сміття виносити, прибирати і прати регулярно, щоденно бритися і ще багато чого - а в холостятському житті це все не регулярно, а тоді коли до хати має прийти якась людина, або дівчина... А про животики - так то вони від регулярного харчування ростуть а не від пива. Та й я говорив про чоловіків які не довго в шлюбі а не про тих хто холоте весілля відзначили)

Перегляд дописуKassandra (01.07.2013 – 15:53) писав:

Я диванний Фєдя. В мене в кімнаті всюди валяються шкарпетки, і я люблю смачно поїсти. Не є проти пуза)))))
Візьміть мене в добрі руки ^_^
Та нє - тебе візьми - нагодуй, вичисти, видресуй - а ти потім в інші руки втічеш і знов почнеш перетворюватися в диванного Фєдю)))

Позатематика - в мене колись була проблема з шкарпетками - вічно не міг знайти пари для шкарпетки, таке враження що в мене було не 15 пар а 30 різних шкарпеток. От одного прекрасного зарплатного дня я псіханув, поїхав на Краківський і купив 30 пар ОДНАКОВИХ чорних шкарпеток, після цього проблеми немає. Я просто регулярно відкидаю непарну шкарпетку і всьо в нормі) Але це питання залишається відкритим - куди пропадають шкарпетки по одній штуці з кожної пари???? Я колись найшов під диваном шкарпетяче гніздо. Потім гніздо зникло - напевно шкарпетки мене побачили і вирішили перебратися в інше місце - але шкарпетки й далі продовжили зникати....

Нє, я нічого не курив....
  • 1

#79 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.07.2013 – 16:54

Перегляд дописуMiguel (01.07.2013 – 16:12) писав:

Та нє - тебе візьми - нагодуй, вичисти, видресуй - а ти потім в інші руки втічеш і знов почнеш перетворюватися в диванного Фєдю)))
та ну..я що, дурна з нагрітого місця тікати? та й з пузом тяжко кудись тікати. і пузатих дівок теж не дуже то хочуть відбивати

Повідомлення відредагував Kassandra: 01.07.2013 – 16:54

• 0

#80 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.07.2013 – 17:29

Всім смішно... а мені нє - бо це прочитала моя дружина і сприйняла в свою сторону.... Мені - торба... Ану всі хором сказали "Мігель - порядний сім'янин, він не чпокає всьо шо рухається, не зраджує дружині і не збирається розводитися з нею"!

Я серйозно - говоріть хором, інакше мені буде геть кепсько...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних