Перейти до вмісту

Допоможіть!

Повідомлень в темі: 100

#21 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 31.10.2012 – 22:09

Перегляд дописуxTANATOSx (31.10.2012 – 21:23) писав:

Чортик, це по ходу реально не клон.
він мені фотки не кинув, тому довіри в мене не викликає))
  • 0

#22 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.10.2012 – 22:14

мде, ми такі в 15 не були
  • 0

#23 max UA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 31.10.2012 – 22:26

що ж поробиш, якщо тянуло один до одного...

тількі що говорили, воно сказала що хоче повернути все, тільки не потрібно...а я перепитав значить хочеш, вона сказала не хоче, і перейшла на другу тему, це щось для мене значить як ви думаєте

Повідомлення відредагував max UA: 31.10.2012 – 22:27

• 0

#24 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 31.10.2012 – 22:38

Перегляд дописуЧортеня (31.10.2012 – 22:09) писав:

він мені фотки не кинув, тому довіри в мене не викликає))
А мені кинув, дівчина нічо така
  • 0

#25 max UA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 31.10.2012 – 23:00

я і їй скинув...вот і діло в том що нічо така...і неможу я втратити ії, кохаю і все...і знаю що вона також

ясно не хто мені не допоможе(
  • 0

#26 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.11.2012 – 09:50

Перегляд дописуmax UA (31.10.2012 – 21:47) писав:

да із-за дурниці, неї подзвонила мама, щось сказала,
вона прийла сіла біля мене я щось бовкнув неї не понравилося,
я неї вговорив зустрітися в пятницю
я ще такого реально не чув))) он як суржик еволюціонує)))))))
  • 0

#27 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 09:56

Короче, таких тем тут багато.
Моя універсальна порада - якщо дівчина не хоче зустрічатися, то в такій ситуації допоможе інша дівчина. А якщо та ні, то ще інша. І так одна, друга, третя, і колись буде остання, яка залишиться. Аби тільки не вийшло так, що, як кажуть, на дурну голову.
  • 0

#28 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 09:58

Перегляд дописуxTANATOSx (31.10.2012 – 22:38) писав:

А мені кинув, дівчина нічо така
в Забавку у Флуд піде? ))))
  • 0

#29 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 09:59

Перегляд дописуКрихітка (31.10.2012 – 22:14) писав:

мде, ми такі в 15 не були
може і були) згадала бабка як дівкою була))))))
  • 0

#30 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 10:48

Я люблю читати коментарі Мігеля в таких темах. Він Вам із чоловічої т. зору б написав. А я тільки можу сказати, що коли вже в неї якісь сумніви вже зараз є, то навряд чи Ваші стосунки матимуть хороше майбутнє. Просто у Вашому віці в головах суцільна романтика, а її щось "приземлило". Імовірно, були причини, що дівчина закохалася колись у Вас, але серед тих причин міг бути інтерес до нової сторінки в житті, нових відчуттів, а не саме до Вас. Ви ж бачите, ви обоє навіть не можете обговорити (отже - й усвідомити), що стало причиною такого "вигорання". Це ще тільки виховання почуттів, а не самі вони, якими б сильними зараз вони не видавалися. В будь-якому випадку не втрачайте власної гідності, жінки не люблять слабких.
  • 1

#31 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 11:01

Перегляд дописуtaraBooka (01.11.2012 – 10:48) писав:

Я люблю читати коментарі Мігеля в таких темах. Він Вам із чоловічої т. зору б написав. А я тільки можу сказати, що коли вже в неї якісь сумніви вже зараз є, то навряд чи Ваші стосунки матимуть хороше майбутнє. Просто у Вашому віці в головах суцільна романтика, а її щось "приземлило". Імовірно, були причини, що дівчина закохалася колись у Вас, але серед тих причин міг бути інтерес до нової сторінки в житті, нових відчуттів, а не саме до Вас. Ви ж бачите, ви обоє навіть не можете обговорити (отже - й усвідомити), що стало причиною такого "вигорання". Це ще тільки виховання почуттів, а не самі вони, якими б сильними зараз вони не видавалися. В будь-якому випадку не втрачайте власної гідності, жінки не люблять слабких.
в такому віці в хлопця в голові суцільний секс, він ше не знає як то і для чого але десь чув від старших що то круто. Він ше не знає нашо зустрічатись але зустрічається або перебуває в активному пошуці. То моя думка. Якщо дівчина каже що все скінчено - в такому віці - забий і дорослішай спокійно. Буде ще багато дівчат. Якщо шукаєш дівчину - "бо то круто мати дівчину" - тоді точно забий, буде ще 100500, якщо справді шукаєш таку щоб на все життя - то значить це не вона, потім тільки мучитись будете. Дівчину на все життя треба шукати вже у старшому віці, десь з 20 років... Тоді вже і дівчата і хлопці думають більше головою ніж гормонами
  • 1

#32 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 11:07

Слова не хлопчика, а мужа :) Сказав те саме, але по-чоловічому відверто.
  • 0

#33 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.11.2012 – 12:06

Перегляд дописуФабрегас (01.11.2012 – 09:50) писав:

я ще такого реально не чув))) он як суржик еволюціонує)))))))
Швидше за все - волинський діалект...

По темі - автору:

дівчинка могла:
а) псіханути
б) знайти іншого.

Що роботи? - по пункту "а" здивуй її! Ви зустрічаєтесь критичний проміжок часу, тобто зараз здається що ви все одне про одного знаєте, вгадуєте закінчееня фраз, нема про що говорити бо все вже обговорили. Тож ти зроби щось таке чого раніше не робив (без пошлостей і дуростей), наприклад, якщо весь час ходиш в джинсах - одягни класичний костюм, зміни зачіску, подаруй квіти, якщо раніше цього не робив. Спробуй поговорити про те, про що раніше не говорив, звичайно, що творчості Пінзеля чи Бетховена вона в своєму віці не зрозуміє, але ж повинно бути щось нове і цікаве. В такому випадку вона побачить, що в тобі є ще щось цікаве і невідме, це може дати тобі додатковий час для роздумів і дій (саме в такій послідовності, а не навпаки)
Що стосується пункту "б" то тут тоже можна воювати - але навіщо? як то говорять рускоязичні "насільно міл нє будєш"... Ну надаруєш ти їй подарунків, наваляєш конкуренту а що далі? Прийде ще один конкурент, подарунки проїдяться...
Ти повинен сісти і подуматинад одним питанням - якщо в неї нема почуттів до тебе то вона може бути з тобою по двох причинах - з примусу і з жалості, а воно тобі треба?
В такому юному віці дуже часто плутаються поняття "зацікавленості", "закоханості" і "кохання". Вони схожі, але всеж різні. Також ти повинен усвідомити що ті почуття які є в тебе до неї і в неї до тебе можуть бути різні, її не можна звинувачувати в тому, що її почуття до тебе зникли.

Тут справді є багато схожих тем - прочитай їх.
  • 1

#34 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:14

Перегляд дописуtaraBooka (01.11.2012 – 10:48) писав:

Ви ж бачите, ви обоє навіть не можете обговорити (отже - й усвідомити), що стало причиною такого "вигорання".
Чувак я навіть тобі підскажу, в чому річ, в тому що ви зустрічаєтесь вже пів року.
В самому початку ваших стосунків, ти добивався її, завойовував, можливо робив якісь романтичні дурниці, але йшов час, ти вроді досяг свого, і почав по трохи "успокаюватись", поменшало компліментів, зникли романтичні поступки і т.д.
А її це не подобається, вона хоче, щоб було як раніше, от і поченає грати в гру "Між нами все кінчено, але я тобі дам ще один шас", "Зустрінемся в п’ятницю, побачим, чи зможеш мене повернути", щоб розворушити тебе.
Поки будеш зістрічатися з дівчатами віком до 17 включно, будеш на таку фігню натикатися час від часу. Хоча зазвичай це виражається не так сильно, як у твоєму випадку.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 01.11.2012 – 13:14

• 0

#35 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:22

Мені у 15 років 17-річні хлопці здавалися зовсім дорослими.
Мені здається, там ще без мами не обійшлося. Вона могла доньці промивання мізків влаштувати. Типу "ти ще дитина, йому тільки одного від тебе треба, принесеш у подолі"
  • 0

#36 max UA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:29

ну о це я і думаю, що таке зробити в пятницю, щоб стосункі розворушити....

Перегляд дописуMiguel (01.11.2012 – 12:06) писав:

Швидше за все - волинський діалект...

я родом із полісся))

всім дякую за поради...
  • 1

#37 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:30

Відпишись потім як все прошло.
  • 0

#38 max UA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:32

Перегляд дописуtaraBooka (01.11.2012 – 13:22) писав:

Мені у 15 років 17-річні хлопці здавалися зовсім дорослими.
Мені здається, там ще без мами не обійшлося. Вона могла доньці промивання мізків влаштувати. Типу "ти ще дитина, йому тільки одного від тебе треба, принесеш у подолі"

Її батьки мене навпаки дуже люблять, і вони ще не знають що сталося...вона їм не насмілилася казати

Перегляд дописуxTANATOSx (01.11.2012 – 13:30) писав:

Відпишись потім як все прошло.

аж у понеділок, бо я навчаюсь у вінниці, а живу на житомирщині, і в дома як на зло модем згорів...
  • 0

#39 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:41

Тоді Танатос, Фабрегас і Мігель все правильно Вам порадили. Але, як на мене, то краще дивувати не зовнішністю, а якимись вчинками. А ще краще - насправді в чомусь новому себе пошукати, не знаю, в спорті, музиці, чи ще в чомусь. Особливо класно, якщо це щось буде пов'язане із певним ризиком.
  • 0

#40 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 13:51

Перегляд дописуtaraBooka (01.11.2012 – 13:41) писав:

А ще краще - насправді в чомусь новому себе пошукати, не знаю, в спорті, музиці, чи ще в чомусь.
Ага, поїграй на бабалайкі.
Здивуєш 100 пудов )))

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 01.11.2012 – 13:52

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних