Перейти до вмісту

Psychedelic trance


В цій темі немає відповідей

#1 Armando

    Старійшина

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.10.2012 – 11:24

  • 0

Цитата

Психоделічний транс (псі-транс, англ. psychedelic trance, psytrance) — напрямок в електронній музиці, що відокремився від гоа-транса в середині 1990-х років і досяг піку популярності в 1997-99 роках. Розділяючи з іншими течіями трансу як основні елементи субкультури, так і більшість музичних елементів, псі-транс більшою мірою спирається на естетику психоделії, тоді як, наприклад, гоа-транс залишається передусім танцювальним жанром.
Тривалість треків коливається від 7 до 12 хвилин, а їх структура відображає ідею подорожі. Починаючись легкими, повільно наростаючими хвилями звуку, музична тканина зазнає поступового тембрового і динамічного розвитку, що періодично переривається фрагментами з мінімальною кількістю звуків і відсутністю біту, нерідко також текстовими семплами (авторами, яких є, приміром, Тімоті Лірі, Теренс Маккена, Карлос Кастанеда й ін.) або звуковими вставки з фільмів (таких як «Зоряні Війни», «Матриця», «Стар-Трек», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі» тощо). На п'ятій або шостій хвилині трек досягає кульмінаційного моменту, з якої музична тканина змінює напрямок розвитку на зворотний.
Як і інша трансова музика, псі-трансу властивий чотиридольний біт (на кожну чвертку в розмірі 4/4), а основою ритмічного поділу є шіснадцятки. Темп псі-трансових треків переважно коливається у межах 135 - 155 Bpm. Прихильники напрямку підкреслюють, що при такому темпі потік шіснадцяток сягає частоти порядку 10 Гц[1], що відповідає альфа ритмам людського мозку у стані трансу.
До представників псі-трансу відносять такі музичні проекти: Astral Projection, Man With No Name, MFG, Juno Reactor, Electric Universe, Total Eclipse, Hallucinogen, Infected Mushroom, X-Dream, Oforia, Prana, Transwave, California Sunshine, Shiva Shidapu, The Musses Rapt, Koxbox, Quirk, Analog Pussy, частково також 1200 Micrograms, GMS, Talamasca, Eat Static, G.B.U., Psydrops, Saafi Brothers, Shpongle, Tristan, Man Made Man, Miranda, Space Tribe, Astrix, Psysex, Abomination.

Psychedelic Goa tranceVA - Musica Humana Vol 2 - Phoenix Groove Records

Повідомлення відредагував Armando: 24.10.2012 – 11:27
Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних