Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.10.2012 – 20:21

Перегляд дописуtaraBooka (22.10.2012 – 14:11) писав:

мовляв, ви усі тут карасі виловлені,
ПС. Пропустив, перепрошую. Я, таких слів що мов, всі тут, не говорив. Там вище перечитай якщо є потреба.

Цитата

а я сам собі пан.
І цього теж, не казав. Якщо ти, особисто, зрозуміла ось так, то яким боком тут я ?
  • 1

#82 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.10.2012 – 20:35

що смішить - це те, що всі в опозиції. І ПР теж в опозиції. Партія регіонів в опозиції до Помаранчевих. До помаранчевого уряду Балоги і Порошенка. Абсурд на абсурді. Смішить і бісить.
  • 0

#83 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.10.2012 – 22:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.10.2012 – 20:35) писав:

Абсурд на абсурді.
Абсурд на абсурді, це нормальній стан у політиці.

Цитата

Смішить і бісить.

Посміятись можна. А біситись...політики цього варті ? Навряд чи. Нічого складного у їх абсурді немає...все примітивно і просвічується наскрізь, варто лише включати мозок. (це не про тебе, Вітольде) Ось, до прикладу, на перший погляд, ніби то ще один абсурд. Тут кілька користувачів говорять про "Свободу" як найменше зло за яке потрібно...цікаво, чи в усьому розібрались деякі хлопчики і дівчатка, відносно "Свободи" ? Ну отак, щоб на гарантовані 100 відсотків ? І чи розуміють вони, що нікому так не вигідно прохід до ВР свободівців, як нинішній владі ? Вона, влада, спить і бачить "Свободу" у ВР. Абсурд ?...ніфіга подібного. Щоби грати у політику, потрібно бути людиною без моральних цінностей. Корочч, грязь смердюча. Якби я грав у цю гру, то в нинішній загальній ситуації в Європі, зважаючи на сьогоднішнє відношення до "мене", як президента, з боку ведучих європейських держав, я нікого іншого як "Свободу", не хотів би так сильно бачити у парламенті. І до кінця мого першого терміну, я розіграв би (і вже розігрується) таку класну комбінацію, що вона обовязково значно поліпшить відношення до "мене", як президента, з боку Європи, це по перше, і поховає будь які шанси "Свободи" потрапити у ВР на слідуючих парламентських виборах...і не просто поховає, а так....на кілька десятиліть, як мінімум. А як максимум, "Свобода" буде просто розмазна, як політична організація. І забута. І як казав кіногерой С.С. Горбункова, "возможно мєня за єто даже наградят...орденом"...Європа, єссно. Ось такий "абсурд".
ПС. Хм...заради цього "абсурду", вже сьогодні, напередодні виборів, я обовязково організував би огидні дії кандидатів до парламенту від своїх сил, по відношенню до свободівців. Най вони жаліються на те, які "бєспредєльщікі"-тварюки мої регіонали...мені це потрібно...най це бачить народ там, де "Свобода" популярна...мені це, теж, потрібно (по любому в своїх областях вони переможуть). А я це використаю. Най кількість людей що йдуть за ними, в тих областях зростає...мені і це потрібно...націоналізм у будь якому вигляді це, для "мене", набагато вигідніше ніж Ющенко чи Тимошенко, в очах Європи.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.10.2012 – 22:42

• 1

#84 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1739 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.10.2012 – 01:35

Тарабока, молодець, мені подобається шо ви тут пишете. Тіке чи варто нєрви рвати в дискусіях з вибачте не дуже розумною опоненткою, і демагогом який противсього противсіх всіх умніший і взагалі якийсь там (хай буде) Обухівський Дартанян. Він пізнав істину, політика це дірьмо і потому він свій голос нікому не віддасть ура. Це випадлк де спорити - час гаяти. (пожалійте базу даних теревенів :lol: вона і так на лінуксі :lol:)

Повідомлення відредагував _Ex: 23.10.2012 – 01:37

• 0

#85 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.10.2012 – 04:00

Якшо всі гівно, то навіщо голосувати за Комуністів. Не приходьте взагалі))
  • 0

#86 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 23.10.2012 – 08:45

Перегляд допису_Ex (23.10.2012 – 01:35) писав:

Тарабока, молодець, мені подобається шо ви тут пишете. Тіке чи варто нєрви рвати в дискусіях з вибачте не дуже розумною опоненткою, і демагогом який противсього противсіх всіх умніший і взагалі якийсь там (хай буде) Обухівський Дартанян. Він пізнав істину, політика це дірьмо і потому він свій голос нікому не віддасть ура. Це випадлк де спорити - час гаяти. (пожалійте базу даних теревенів :lol: вона і так на лінуксі :lol:)
Бачу, найбільше дупу рвеш тут ти. :-)) Чого б це так хвилюватися про "убогу" країну з її "лайнуватими" правилами? Ти ще тут? За валізи і вперед! Вітер у спину. ))
  • 3

#87 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 08:54

Перегляд дописуБезбожник (22.10.2012 – 19:01) писав:

Мене взагалі не цікавить навіть саме політичне визначення, опозиція. Це все, дешевенька гра кінцевий результат котрої буде за одним і тим же переможцем. Імя переможцю - тріпло. Саме тріпло, незалежно від партійної приналежності, і ніяк інакше. Я знаю...дуже давно знаю, що коли збираються, скажімо, троє, то одному, чомусь завжди хочеться покомандувать двома .
"Жити в суспільстві і бути вільним від нього - неможливо". Це я так коротенько, цитатою. І де я Вам про "подачки" писала? Щодо "покращення", то якщо у Вас є знайомі підприємці, поцікавтеся, як у них бізнес останні пару років іде.
  • 1

#88 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 10:16

Перегляд дописуБезбожник (22.10.2012 – 22:37) писав:

І чи розуміють вони, що нікому так не вигідно прохід до ВР свободівців, як нинішній владі ? Вона, влада, спить і бачить "Свободу"  у ВР.
Та Вам би романи писати) От прийшла людина, яка не хоче розбиратися в політиці, грати в політичні ігри і т.д. - і все по своїх місцях розставила.
  • 0

#89 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 10:35

Перегляд дописуtaraBooka (23.10.2012 – 10:16) писав:

Та Вам би романи писати)
У Вас це також непогано вдається. :-)
  • 1

#90 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 12:04

Перегляд допису_Ex (23.10.2012 – 01:35) писав:

А чому ти вирішив що всі мають думати і поступати так, як ти ? Хто тебе, взагалі, уповноважив повчати людей про те, хто посеред них "не дуже розумний", хто "противсіх", хто кому повинен віддати голос...ти хто такий, щоби лізти у мої особисті справи ?...отжеж, бЛін!...дитячі ясла з довгим язиком. І чого ти, взагалі, переходжиш на особистості користувачів, коли мова йде про вибори ? Ти так відчуваєш себе в гущі подій?...вершиш глобальні питання України?...ну так, верши. Я ж тобі не заважаю. Закочуй рукава, бери лопату, поплюй в долоні і вперед. А ти як думав ? Сказати: пацани, всі за мною ?... і все ? Щоби стати командиром підрозділу в якому бійці вже розляпали власну кров на земельку, потрібно розляпати свою. І не на словах, а на ділі. Тоді і бійці вважатимуть тебе своїм авторитетом, а не тріплом.

Перегляд дописуtaraBooka (23.10.2012 – 08:54) писав:

"Жити в суспільстві і бути вільним від нього - неможливо".

Ну це зрозуміло і найколючішомуу китайському їжачку номер сорок вісім. Однак це зовсім не означає що людина, не будучи повністю вільною від суспільства, не має змоги не цікавитись політикою, взагалі.

Цитата

Це я так коротенько, цитатою. І де я Вам про "подачки" писала? Щодо "покращення", то якщо у Вас є знайомі підприємці, поцікавтеся, як у них бізнес останні пару років іде.

Особисто для мне, подачкою в політиці, є будь що, включаючи обіцянки про покращення. Якщо ти не зрозуміла, то конкретизую : будь який політик, будь якого рівня, це, для мене, отой один з трьох котрому хочеться покомандувать двома іншими

Цитата

Та Вам би романи писати) От прийшла людина, яка не хоче розбиратися в політиці, грати в політичні ігри і т.д. - і все по своїх місцях розставила.]

Я думаю так : аби в житті, загалом, щось і кудись розставити по своїх місцях, то не обовязково цікавтись політикою. Інша справа що багато речей котрі на мій погляд є огидними, дуже дегко проектуються на політику. Великого розуму для цього не потрібно, досить звичайнісінького прискіпливого погляду на ті чи інші речі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.10.2012 – 12:06

• 2

#91 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 16:24

Перегляд дописуManfred (23.10.2012 – 13:51) писав:

До теми:

Я минулого разу ходив, але це не допомогло.
  • 1

#92 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 16:31

А я минулорік не пішла. Тож цього року я-я-я-я-к піду... :-)
  • 1

#93 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 16:36

Я якось останніми роками ходила, голосувала, плекала надії. Цьогоріч вирішила сама голоси рахувати. Обіцяю висловитись,як воно.
  • 1

#94 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 16:48

Я була в комісії, коли ще галочки ставили на "здоровенні рушники". Ото мали мороки. А нині ж повинно бути все "прозоро" (відео, камери, вайфай і все таке :)).

Повідомлення відредагував Маківка: 23.10.2012 – 16:48

• 0

#95 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.10.2012 – 16:49

Перегляд допису------ (23.10.2012 – 16:36) писав:

Я якось останніми роками ходила, голосувала, плекала надії. Цьогоріч вирішила сама голоси рахувати. Обіцяю висловитись,як воно.
а від якої партії?
  • 0

#96 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 17:02

Перегляд дописуФабрегас (23.10.2012 – 16:49) писав:

а від якої партії?
від мажоритарника, він хороший такий, викладач, але що, мені, наївній, повірити у няшність
  • 0

#97 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 17:35

Перегляд дописуМаківка (23.10.2012 – 16:31) писав:

А я минулорік не пішла. Тож цього року я-я-я-я-к піду... :-)

ну комуністів і регіонів електорат завжди приходить)))
  • 0

#98 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 23.10.2012 – 17:36

Небагато знаю за українських кандидатів, лиш бажаю, щоб вибрали таких, щоб хоч трохи людям життя покращилось.
А у нас свої вибори на носі, телефон і поштова скринька тріщать від реклам, вчора були останні теледебати. Ми з чоловіком певно знову будемо голосувати за різних... Найсмішніше, що сторонники Рамні кричать про загрозу соціалізму зі сторони Обами, а самі не встидаються "доїти" систему, де тільки вдасться (знайома, наприклад, 2 роки просиділа на допомозі по безробітності, але чуть що - загроза соціалізму). Що б вони робили без того "соціалізму"?

Якось я переклала (досить вільно) один відомий тут жарт, може кому буде цікаво прочитати:
Прихований текст

• 2

#99 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.10.2012 – 09:11

Перегляд дописуManfred (26.10.2012 – 08:59) писав:

Знайома написала з Полтави:

Не бійтесь людей відверто злих, бійтесь байдужих, бо саме з їх мовчазної згоди на землі коїться зло ©
Навіщо Ви змінили закінчення в повідомленні? Все правильно було: треба спиратися на закон, що забороняє вільному волевиявленню
  • 1

#100 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.10.2012 – 09:14

Мені подобається більше такий варіант приказки:

Не бійся друзів, бо найгіршее, що вони можуть зробити, то зрадити; не бійся ворогів, бо найгірше, що вони можуть зробити, то вбити. Бійся байдужих, адже від них походять на землі усі вбивства і зради.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних