Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#561 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.02.2013 – 18:59

Перегляд дописуФабрегас (26.02.2013 – 13:51) писав:

тепер по порядку:
Ти про що ?...ніякого порядку у недолугому намірі якось викрутитись, я не бачу.

Цитата

чіплятись до слів - це останній аргумент, коли немає жодних інших.
Та шо ти кажеш ?...а ти яку проблему, отут, намагаєшся розворушити ? хІба не тему мови ? У поданому тобою малюночку Васильченка, отам, зверху, що написано?..."рідна мова у відсотковому відношенні ?"...так чи ні ? І що ж ти хотів ? Критично калякать що завгодно і як завгодно, на таку тему, і не бути взірцем вживання рідної мови ? А нахрєна ж, в такому випадку, ти ті малюночки подаєш ? Це не той випадок, шановний, коли можна дозволити собі ставити частину, "не", де завгодно. По тій простій причині, що будь який російськомовний представник України, читаючи твій пост, абсолютно справедливо скаже : та ви самі, спочатку, навчіться вживати рідну мову, а вже потім вимагайте від інших. І буде абсолютно правий. А то у тебе, цікаво виходить : якщо Безбожник вказав тобі про оте "не", то ти називаєш це , "чіплятись", а вказувати іншим регіонам про вживання рідної мови "похєривши" правила правопису це, як називається, з точки зору російськомовного представника ? Га ?

Цитата

під "російською музикою" я мав на увазі взагальному явище - ота вся попса яка клепається тоннами - "бум цик цик... я люблю тебя, ты любишь меня, тра ля ля" ... і музика, котра по суті є відбиванням ритму, зачасту без музичних інструментів, а просто електронна музика. "без музики і слів" - малось на увазі без нормальних музичних інструментів - такі як гітара, фортепіано, ударні і т.д., без слів - без нормального тексту, нормальних віршів. Примітивні слова без якогось наповнення я текстом не вважаю.
А мені, шановний Фабрегасе, пофіг, що ти там мав на увазі. Ти, особисто, коли востаннє заглядав, в "теревенях", отуди вниз ?....там де вказана, для таких умніків-критиків російськомовної частини населення, кількість зареєстврованих користувачів. А плюс, гості. Вони ж теж, читають. Це скільки буде, загалом ? Тобі це відомо ?... І що ? Кожен з них зобовязаний здогадуватись що ти там маєш на увазі подавши тест з грубими стилістичними помилками, водночас критикуючи що у нас мало вживають рідну мову ? Ти хоч розумієш в яке смішне становище ставиш сам себе ? Ти що, користувач, Emika ?...та ти навіть не її частина. Твоя заангажованість в питанні вживання рідної мови, з одного боку, і її знання з іншого, це зовсім різні речі. А ти, говорячи про вживання мови, захотів провести знак рівності не маючи і частинки її знань. Іншими словами, як я казав перед цим, скинути все до купи.

Цитата

а з приводу "неможливо не заперечувати" - справді була допущена неточність.
Людина яка, з критичним підтекстом, піднімає такі серйозні питання не має права на неточність оскільки зобовязана бути, взірцем. А якщо вона цього не вміє, то є народний вислів : "не сунь свого носа". От і все.
Звісно ж ніхто, тут, не вимагає аби ми всі подавали тексти абсолютно правильно. Всі мають однакове право, як на помилки, так і на нестачу знань. Але якщо хто з нас, користувачів, починає критикувати інших, то нехай він буде або взірцем, або згадає ще одну народну мудрість : "спочатку подивись на свої ворота".

Цитата

Але, думаю, пан Безбожник мав розуміти, що це лише помилка. Бо люди з його інтелектом, які пишуть такі великі повідомлення, мали б це розуміти. А якщо пан Безбожник справді вважав, що я, мав намір заперечити сам собі, тоді вибачайте.
Та Безбожник то зрозумів. Це не наскільки "мудрєно". Проблема не в Безбожникові. Ти доведи це не мені, а кільком тисячам користувачів та гостей теревень. Бо, якщо погодитись з твоїми "правилами", Фабрегасе, в питанні вживання мови, то форум "теревені", з точки зору критикованих тобою російськомовних представників України, перетворюється у посміховисько. Ось чого ти досягнеш, скидаючи все до однієї купи.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.02.2013 – 19:03

• 0

#562 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 27.02.2013 – 00:32

Зображення
  • 0

#563 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 27.02.2013 – 10:47

Перегляд дописуБезбожник (26.02.2013 – 18:59) писав:

Та шо ти кажеш ?...а ти яку проблему, отут, намагаєшся розворушити ? хІба не тему мови ? У поданому тобою малюночку Васильченка, отам, зверху, що написано?..."рідна мова у відсотковому відношенні ?"...так чи ні ? І що ж ти хотів ? Критично калякать що завгодно і як завгодно, на таку тему, і не бути взірцем вживання рідної мови ? А нахрєна ж, в такому випадку, ти ті малюночки подаєш ? Це не той випадок, шановний, коли можна дозволити собі ставити частину, "не", де завгодно. По тій простій причині, що будь який російськомовний представник України, читаючи твій пост, абсолютно справедливо скаже : та ви самі, спочатку, навчіться вживати рідну мову, а вже потім вимагайте від інших. І буде абсолютно правий. А то у тебе, цікаво виходить : якщо Безбожник вказав тобі про оте "не", то ти називаєш це , "чіплятись", а вказувати іншим регіонам про вживання рідної мови "похєривши" правила правопису це, як називається, з точки зору російськомовного представника ? Га ?
йойой.. написати 150 слів критики до банальної "опечатки", ще і приплести сюди незнання української мови, це треба вміти
людина може зробити "опечатку" будь коли і будь де в залежності від дуже різноманітних факторів і знання чи не знання мови на це впливає в останню чергу

А мені, шановний Фабрегасе, пофіг, що ти там мав на увазі. Ти, особисто, коли востаннє заглядав, в "теревенях", отуди вниз ?....там де вказана, для таких умніків-критиків російськомовної частини населення, кількість зареєстврованих користувачів. А плюс, гості. Вони ж теж, читають. Це скільки буде, загалом ? Тобі це відомо ?... І що ? Кожен з них зобовязаний здогадуватись що ти там маєш на увазі подавши тест з грубими стилістичними помилками, водночас критикуючи що у нас мало вживають рідну мову ? Ти хоч розумієш в яке смішне становище ставиш сам себе ? Ти що, користувач, Emika ?...та ти навіть не її частина. Твоя заангажованість в питанні вживання рідної мови, з одного боку, і її знання з іншого, це зовсім різні речі. А ти, говорячи про вживання мови, захотів провести знак рівності не маючи і частинки її знань. Іншими словами, як я казав перед цим, скинути все до купи.
я не вважаю це стилістичними помилками. Якщо хочеш спілкуватись чітко і зрозуміло, тобі до кепа, або спілкуйся англійською - там дерев'яна мова і все чітко і зрозуміло. Цікаво чи ти б і поетам з письменниками висував претензії з приводу того що у їхніх віршах не все чітко і зрозуміло?

Людина яка, з критичним підтекстом, піднімає такі серйозні питання не має права на неточність оскільки зобовязана бути, взірцем. А якщо вона цього не вміє, то є народний вислів : "не сунь свого носа". От і все.
Звісно ж ніхто, тут, не вимагає аби ми всі подавали тексти абсолютно правильно. Всі мають однакове право, як на помилки, так і на нестачу знань. Але якщо хто з нас, користувачів, починає критикувати інших, то нехай він буде або взірцем, або згадає ще одну народну мудрість : "спочатку подивись на свої ворота".
Людина яка піднімає дану тему, не має права на свідоме чи несвідоме вживання суржику, слів паразитів і т.д. А піднімати таку бучу через одну "опечатку" - цей факт викликає в мене щирий сміх)

Та Безбожник то зрозумів. Це не наскільки "мудрєно". Проблема не в Безбожникові. Ти доведи це не мені, а кільком тисячам користувачів та гостей теревень. Бо, якщо погодитись з твоїми "правилами", Фабрегасе, в питанні вживання мови, то форум "теревені", з точки зору критикованих тобою російськомовних представників України, перетворюється у посміховисько. Ось чого ти досягнеш, скидаючи все до однієї купи.
"Та Безбожник то зрозумів" - дякувати Богу, а то я вже злякався...
прошу вибачення у "кількох тисяч користувачів та гостей Теревень", за те що припустився "очепатки" в одному зі своїх повідомлень, вживши помилково частку "не"
Прихований текст

• 0

#564 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.02.2013 – 13:39

Цитата

У "нищего" Симоненко не нашлось 14 гривен, чтобы заплатить за оскорбление Шухевича

Лидер украинских коммунистов Петр Симоненко оказался гол, как сокол, – у него нет даже 14 гривен, чтобы заплатить по судебному иску семьи командира УПА Романа Шухевича.
Эта история началась еще шесть лет тому назад, когда тогдашний президент Украины Виктор Ющенко подписал указ о праздновании 100-летнего юбилея Шухевича*. Тогда главный коммунист заявил, что страна не должна чествовать человека, который получил из рук Гитлера два "Железных креста", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Украина молодая".
Дети Шухевича - Юрий и Мария - подали иск в суд с требованием опровергнуть эту ложь. Историки из Национальной академии наук подтвердили тот факт, что никаких наград от нацистов, и тем более от Гитлера, Роман Шухевич не получал.
В итоге Печерский районный суд Киева постановил: «признать информацию, распространенную на пленарном заседании Верховной Рады Украины Петром Симоненко* о получении Романом Шухевичем двух «Железных крестов» из рук Гитлера такой, что является недостоверной, унижает честь и достоинство детей Шухевича...».
Кроме того, суд постановил обязать первого секретаря КПУ на ближайшем пленарном заседании парламента опровергнуть обнародованный им миф и взыскать с Симоненко судебные расходы в сумме 14 гривен 50 копеек.
Однако главный украинский коммунист не только до сих пор не извинился с трибуны парламента, но и не уплатил присужденную «бешеную» сумму.
Ситуация с Симоненковским долгом дошла до смешного. Недавно дети Шухевича получили письмо от исполнительной службы с феноменальным резюме: «... имущества должника, на которое возможно обратить взыскание, не обнаружено».
Отметим, что официальная зарплата Петра Симоненко как народного депутата составляет около 17 тысяч гривен в месяц. Борец за социальную справедливость не раз был замечен в «буржуйских» костюмах престижных марок, в дорогих очках и с часами за десятки тысяч долларов. А ведь еще есть роскошный четырехэтажный особняк на полутора гектарах под Киевом, в котором живет коммунистическая семья. По оценкам прессы, только стоимость участка составляет около 1,5 миллиона долларов.
комуністи такі комуністи)

Повідомлення відредагував Фабрегас: 27.02.2013 – 13:39

• 0

#565 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.02.2013 – 13:56

Перегляд дописуФабрегас (27.02.2013 – 10:47) писав:

йойой..
Я тобі, Фабрегасе, наостанок, ось що скажу. Раз уже у тебе на все є, "йойой", мов дивіться який я розумний в любому випадку, то порадив би перечитати свої ж пости, скажімо, починаючи від 621. Може тобі дійде, що окрім того нещасного "не", там скільки стилістичних, граматичних помилок, в тому числі, там не раз і не два використані слова паразити та суржик про які ти тільки що, безвідповідально (про самого себе), сказав :

Цитата

Людина яка піднімає дану тему, не має права на свідоме чи несвідоме вживання суржику, слів паразитів і т.д.
Я тобі, "на десерт", тільки ще один приклад твоїх неймовірних висловів, котрі неможливо зрозуміти користувачам та гостям, навіть з допомогою усіх українських словників, разом взятих :

Цитата

україномовна музика в рази якісніша за російськомовну.
Ото коли ти зрозумієш сам, це по перше, і зможеш пояснити тисячам користувачів разом з гостями, це по друге, що, і про що, ти хотів сказати, обсираючи українську мову, тільки опісля цього можна продовжити розмову. А до того часу, не бачу в цьому ніякого сенсу. Тому що у тебе, на всі випадки, є оте : "йойой". Може воно тобі щось і пояснуює, а мені, Фабрегасе, абсолютно незрозуміло, як можна порівнювати якість двох гіпотетичних "обєктів", неіснуючих у природі. Ну хіба що я прогавив і музику замість, нот, почали писати українською...російською...китайською...і рештою мов народів світу. Я ж тобі казав, не перетворюй "теревені", критикуючи інших в питанні вживання української мови, у посміховисько, принаймі в очах гостей. А ти, замість того щоб зрозуміти, "йойойкаєш".

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.02.2013 – 14:01

• 2

#566 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.02.2013 – 14:17

Перегляд дописуБезбожник (27.02.2013 – 13:56) писав:

мов дивіться який я розумний в любому випадку
в "любому" це як? я знаю лише українське слово з наголосом на першому складі

Я тобі, "на десерт", тільки ще один приклад твоїх неймовірних висловів, котрі неможливо зрозуміти користувачам та гостям, навіть з допомогою усіх українських словників, разом взятих :
чи не забагато ви на себе берете, розписуючись за користувачів і навіть гостей. Хоча, якщо форум Теревені - це Безбожник і 100 млн його клонів - тобі твоє твердження справедливе

Ото коли ти зрозумієш сам, це по перше, і зможеш пояснити тисячам користувачів разом з гостями, це по друге, що, і про що, ти хотів сказати, обсираючи українську мову, тільки опісля цього можна продовжити розмову. А до того часу, не бачу в цьому ніякого сенсу. Тому що у тебе, на всі випадки, є оте : "йойой". Може воно тобі щось і пояснуює, а мені, Фабрегасе, абсолютно незрозуміло, як можна порівнювати якість двох гіпотетичних "обєктів", неіснуючих у природі. Ну хіба що я прогавив і музику замість, нот, почали писати українською...російською...китайською...і рештою мов народів світу. Я ж тобі казав, не перетворюй "теревені" у посміховисько, принаймі в очах гостей. А ти, замість того щоб зрозуміти, "йойойкаєш".
бля... :angry1:
от цікаво, як тепер відповідати на запитання, дуже поширене у сучасному світі: "яку музику ти слухаєш?"
цікаво, що люди вкладають в це запитання? невже лише ноти? без текстів? дай будь ласка відповідь на це запитання.
під поняттям "музика" я мав на увазі трек, пісню, композицію, продукт музичної індустрії (потрібне підкреслити)... іншими словами (музика + текст) - тобто такий собі симбіоз...
я переконаний, що ти це розумів, коли писав своє останнє повідомлення.

ще раз підкреслю, чіплятись до дрібниці - остання справа...
  • 0

#567 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.02.2013 – 14:54

Перегляд дописуФабрегас (27.02.2013 – 14:17) писав:

в "любому" це як? я знаю лише українське слово з наголосом на першому складі
Ну, те що ти намагатимешся перевести стрілки від своєї величної постаті, було передбачено і не є несподіванкою. Але ти забув головне. Не я підняв тут критику щодо вживання українскої мови . Себто, я не претендував на роль беззаперечного її знавця, так само, як і не претендував на роль вказуючого перста, для інших регіонів України. Цим зайнявся ти, особисто. Так що подібні "протидії", це не до мене. Залиш їх собі, як автору піднятого питання.

Цитата

чи не забагато ви на себе берете
Забагато взяв на себе, ти, вирішивши, що допускаючи викривлення у рідній мові, маєш право повчати інші верстви населення України, чисельність яких, дійсно, як ти кажеш, міліон....помножений на відповідну цифру.

Цитата

бля..

Перегляд дописуФабрегас (27.02.2013 – 10:47) писав:

Людина яка піднімає дану тему, не має права на свідоме чи несвідоме вживання суржику, слів паразитів і т.д.
Порівняєш одне з другим і прокоментуєш сам собі.

Цитата

от цікаво, як тепер відповідати на запитання, дуже поширене у сучасному світі: "яку музику ти слухаєш?"
цікаво, що люди вкладають в це запитання?
Класична музика, рок-музика, поп-музика, народна музика....але, ні разу, не бразильськомовна музика.

Цитата

невже лише ноти?
Ноти, це музика.

Цитата

без текстів?
Тексти, це поезія. Інколи, проза. Одне другому не заважає і є загальноприйнятним у світі.

Цитата

дай будь ласка відповідь на це запитання.
Вже дав.

Фабрегас : під поняттям "музика" я мав на увазі трек

Музичний трек, це музичний трек. Просто, трек, він буває різним. Не обовязково з музичним супроводом.

Фабрегас : пісню,

Пісня, буває без музичного супроводу. Наприклад, велика кількість народних пісень.

Фабрегас : (музика + текст)

Називається - пісня. Далі ідуть різновиди, як то : балада, романс, лірична, патріотична....і т.д.

Фабрегас : я переконаний, що ти це розумів, коли писав своє останнє повідомлення.

Це не має значення. Твої повідомлення, з повчанням вживати рідну мову, читаю не один я. З чим тебе і вітаю.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.02.2013 – 14:59

• 2

#568 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.02.2013 – 15:49

:facepalm: :goodnight:

або краще так:
- Гітлер!

все дискусію завершено ...
  • 0

#569 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2013 – 21:38

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:46) писав:

Питання не у тому, це реальність. Цим байкам про села бо зна скільки років.

Люди не дивляться україномовне телебачення. Ти розумієш, що україномовне ТБ у порівнянні з російським неякісне і не цікаве взагалі, там не має передач, нічого немає - це колгосп! На роботі люди використовують російську і всюди, ну державні документи заповнюють з помилками. То про яку українську ти говориш?
Канал Мега і тд

Перегляд дописуБезбожник (25.02.2013 – 15:22) писав:

Гм...дуже цікавий малюночок. Згадався вислів : "папір усе витерпить". Намалювати, по бажанню, можна все що завгодно. А як воно в реальності ? Якщо зустрічаються два україномовні представники, один зі сходу а другий з заходу, якщо вони починають говорити між собою, то, наприклад, представнику сходу доводиться, майже після кожного речення сказаного представником заходу, перепитувати : що це слово означає ? Але ж, згідно малюнка, обоє говорять на рідній мові. І не розуміють одне одного. Якою логікою керувався автор малюнку ?...ніякою. Це не статистика вживання рідної мови а заполітизована карикатура невідповідаюча фактичним реаліям визначенню : рідна мова. А ці реалії нікому не відомі. У нас, до цього часу, не існує навіть бодай одного беззаперечного і загальноприйнятого словника української мови. Немає його, хоч дибки ставайте. А якщо щось і зявляється в останні роки, то воно написано або, спрощено-навязливо-заполітизовано, або сплагіачено, оскільки автори, в першу чергу, ставлять за мету не чистоту рідної мови, що потребує великих зусиль, а швидко і легко зароблені гроші у вигляді гонорару. Ну так як воно робиться, тепер, і в інших сферах. То хто з нас говорить на "ріднішій" мові ? Той хто каже, "дівчина" чи той хто каже "кобита" ?...той хто каже, "шурин", чи той хто каже "шовгур" ?...той хто каже : "що ви сказали " чи той хто каже : "прошу " ?...той хто каже : "полотняна хустка" чи той хто каже "півка" або "пінка"?.. той хто каже : "кошик" чи той хто каже: "кобеля" ?...і так до безкінечності. Я думаю слід спочатку навести бодай якийсь порядок у "власній хаті" і привести рідну мову до якогось загального знаменника, а вже тоді радити іншим вивчати її. Інакше, ті хто бажатиме вивчити і вживати її, нізащо у світі не розберуться що сАме є рідною мовою. Як висновок : отой малюнок - коту під хвіст.
ти затупив
  • -1

#570 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.02.2013 – 23:51

Перегляд дописуMqM (27.02.2013 – 21:38) писав:

ти затупив
Хм...та я ще гірший !...просто ти про це не знаєш.
  • 2

#571 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.02.2013 – 10:20

Перегляд дописуshіver2005 (28.02.2013 – 09:56) писав:

Спеціально для тебе є канал Полонія з Варшави товаришу зі Львова.

А може то ти перетупив? Така коротка емоційна критика, ясна річ з виділенням великої слинної речовини видає у тобі тих, хто господарювали у Львові до 1939-го.
дуже одноманітно... раджу придумати щось цікавіше, бо вже ніхто не ведеться
  • 0

#572 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.02.2013 – 10:53

Перегляд дописуshіver2005 (28.02.2013 – 10:28) писав:

але ти відповів, значить ведешся
не бачу логіки в цьому твердженні
  • 0

#573 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.02.2013 – 12:17

Перегляд дописуshіver2005 (28.02.2013 – 11:55) писав:

Та це не уперше)))
у твоїх повідомленнях взагалі складно побачити логіку ;) так що я вже не дивуюсь
  • 0

#574 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.02.2013 – 14:51

до теми - Хто кого годує:

Цитата

Народные депутаты Украины от ВО «Свобода» предложили изменить на законодательном уровне механизм распределения субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на социально-экономическое развитие областей.

Проведенный нардепами анализ распределения субвенции выявил огромную диспропорцию в распределении средств в пользу восточных областей и дискриминацию других регионов, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на НР.

В частности, в 2011, 2012 и 2013 годах Донецкой области предоставили субвенцию на сумму 398 миллионов гривен, 919,5 миллионов гривен и 400,6 миллионов гривен, что составляет соответственно 44,4%, 32,9% и 30% от общего годового объема субвенции.

Анализ показывает, что в 2011 году, когда средняя сумма субвенции на одного украинца составляла 19,7 гривен, на жителя Донецкой области приходилось 90,9 гривен субвенции, Киевской области - 73,9 гривен, Одесской - 43,7 гривен, а на жителя Автономной Республики Крым - 2,3 гривен, Хмельницкой области - 1,2 гривен, Сумской - 0,9 гривен.

Волынская, Закарпатская, Ивано-Франковская, Львовская, Николаевская, Полтавская, Тернопольская, Харьковская, Херсонская, Черкасская, Черновицкая, Черниговская области, а также и города Киев и Севастополь субвенцию в 2011 году вообще не получали.

В 2012 году при среднем объема субвенции 61,4 гривен на одного гражданина на жителя Донецкой области пришлось 210 гривен субвенции, города Севастополя - 188,9 гривен, Полтавской области - 150 гривен, Одесской - 131,2 гривен. Одновременно на жителя Днепропетровской области приходилось 0,6 гривен, Хмельницкой - 2,3 гривен, Львовской - 3 гривни. Для Тернопольщины и Киева субвенцию 2012 вообще не предусмотрели.

В этом году при среднем показателе 29,3 гривни на жителя Житомирской области приходится 124,5 гривни субвенции, Луганской - 96,6 гривни, Донецкой - 91,5 гривни. Одновременно Закарпатская, Николаевская, Полтавская, Тернопольская, Херсонская, Черкасская области и Севастополь этом году вообще ничего не получат.

Чтобы исправить диспропорцию и исключить злоупотребления при распределении бюджетных средств, депутаты-"свободовцы" предлагают в бюджетном законодательстве закрепить четкий механизм распределения субвенции. В частности, авторы проекта закона предлагают осуществлять распределение пропорционально численности населения административно-территориальных единиц.
Кроме того, народные избранники предлагают устанавливать нормативы ежедекадных отчислений от доходов общего фонда государственного бюджета для указанной субвенции.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 28.02.2013 – 14:51

• 0

#575 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 28.02.2013 – 15:31

Перегляд дописуshіver2005 (28.02.2013 – 15:06) писав:

Субве́нція (від лат.subvenio «приходжу на допомогу») — це форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного бюджету, яка призначена для конкретно визначеної цілі/цілей

Це з Вікіпедії. Гроші вкладають туди, де одержать прибуток. (відсоток, роялті, тощо) Селюки не розуміють суті економіки.
технології добування вугілля в Донбасі морально застарілі, тому складно отримувати прибутки, маючи збиткову промисловість. От ці субвенції і йдуть на те, щоб залатати діри які утворюються в результаті роботи шахт
  • 0

#576 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.02.2013 – 17:54

Перегляд дописуБезбожник (27.02.2013 – 23:51) писав:

Хм...та я ще гірший !...просто ти про це не знаєш.
різниця між важати і смпілкуватись велика

Перегляд дописуshіver2005 (28.02.2013 – 09:56) писав:

Спеціально для тебе є канал Полонія з Варшави товаришу зі Львова.

А може то ти перетупив? Така коротка емоційна критика, ясна річ з виділенням великої слинної речовини видає у тобі тих, хто господарювали у Львові до 1939-го.
а що не правильно написав, людина не прочитала що карта показує скільки % важає рідною, не спілкується!, нащо доводити те що й так вказано на мапі

навчіться читати, а то як сліпі

Повідомлення відредагував MqM: 28.02.2013 – 17:54

• 0

#577 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.03.2013 – 11:18

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#578 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.03.2013 – 09:52

Перегляд дописуshіver2005 (12.03.2013 – 18:40) писав:

"Годі скиглити" - казав Азаров.
ні, він казав "годі скігліті"

Цитата

Більше 150 колишніх депутатів звернулися до Ради за матеріальною допомогою

З початку року в апарат Верховної Ради надійшла 151 заява від колишніх депутатів з проханням про виплату матеріальної допомоги.
З них 109 "нужденних" - депутати останнього скликання. Як підрахували ЗМІ, ціна питання - близько 2,5 мільйона гривень на рік: згідно із законом "Про статус народного депутата", колишні депутати мають право протягом року отримувати повноцінну зарплату, близько 14-17 тисяч гривень, поки не знайдуть нове місце роботи, пише dt.ua.
До речі, за законом, якщо для працевлаштування екс-депутата потрібна перекваліфікація, то з державної скарбниці на це йде по 14 тисяч гривень щомісяця протягом двох років. Якщо ж з новою роботою у екс-законодавця не складається, то після закінчення року йому виплачується 50% колишньої зарплати (близько 7 тисяч гривень).
Окрім того, народні депутати після прощання з законодавчою діяльністю мають право лікуватися у "Феофанії" і відпочивати у відомчих санаторіях. Їм також надається службовий автомобіль - не більше десяти годин на місяць за рахунок держбюджету.
Зазначимо, що напередодні міністр соціальної політики Наталя Королевська (яка не пройшла в парламент зі своєю партією "Україна, вперед!") виступила за скорочення фінансування народних депутатів, зокрема, скорочення пільг. За її словами, сьогодні на різні виплати і пільги депутатів у державному бюджеті передбачено понад 60 мільйонів гривень.
це якийсь триндєц! совісті в них немає взагалі... вони ж всі бізнесмени...
  • 0

#579 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 13.03.2013 – 19:49

Сьогодны у Ватикані
Зображення
  • 1

#580 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.03.2013 – 17:43

Цитата

На марш «Вставай, Украина!" в Виннице пришло более 10 тысяч человек. Власть согнала сотни милиционеров.

В Виннице проходит первый марш акции "Вставай Украина!" Марш возглавляют лидеры оппозиции - председатель фракции «Родина» Арсений Яценюк и фракции ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

На акцию, по оценкам очевидцев, собралось около 10 000 винничан.
Перед началом марша Арсений Яценюк отметил журналистам, что оппозиция приехала к людям, «чтобы они поверили в то, что изменения могут наступить»: «Посмотрите, сколько пришло людей. Эти люди пришли не перед выборами. Они пришли уже после выборов, когда мало кто из политиков приезжает и говорит: «Не бойтесь. Вставайте, защищайте свои права».
«Мы как инструмент защиты этих прав будем делать все, чтобы каждый украинских имел работу и заработную плату, чтобы не боялся суда и милиции, а наоборот - чтобы суд и милиция работали на него. Чтобы каждый, кто сейчас на этой площади, знал, что в Украине будет европейское будущее, и голоса, отданные за оппозицию, отданы не просто так», - отметил Арсений Яценюк.
Он сообщил, что по дороге в Виннице милиция на каждом посту останавливают автобусы, «потому что дано указание не допустить митинга украинских, которые передвигаются автобусным транспортом». По его словам, правоохранители просто блокируют движение пассажирского транспорта и не дают людям возможности доехать до места проведения акции. «И понятно почему. Наша ключевое требование - это отставка президента Януковича. И люди, которые приходят сюда, не боятся сказать «нет» этому президенту и «да» - новой европейской Украине. С этим мы приехали в Винницу, и с этим будем ехать по всей стране ».
«Ни у кого нет страха перед этим президентом. У всех есть стремление изменить в этой стране нашу жизнь к лучшему. И поэтому мы здесь. Мы с тысячами украинских, и мы покажем, кто в стране имеет власть, - в стране имеет власть только народ Украины», - подчеркнул Арсений Яценюк.
При этом в городе много милиции. За несколько часов до акции правоохранители провели инструктаж молодым людям в штатском, после этого те рассеялись среди участников акции, передает Цензор.НЕТ.
На каждом въезде в город сотрудники ГАИ останавливают автобусы и проводят проверку, наряды милиции расположены практически на каждом перекрестке на центральных улицах. В центр Винницы проезд перекрыт, туда пропускают только автомобили с сотрудниками МВД и трамваи без пассажиров.
По завершении марша состоится митинг возле Винницкой областной государственной администрации, сообщили в пресс-службе «Батькивщины».
Напомним, 12 марта оппозиция объявила о начале общенациональной акции протеста «Вставай, Украина!». В течение двух месяцев марши и митинги в рамках акции пройдут во всех областных центрах, а завершится она всеукраинским маршем в Киеве
для старту - норм) чекаємо більше
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних