Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.02.2013 – 11:22

http://glavcom.ua/3years/
запрошую всіх проголосувати)
  • 0

#542 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 12:48

Зображення
  • 1

#543 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2013 – 14:53

За Ляшка!
Чіста паржать. Чєл знає як гнати біса, а я це поважаю
  • 0

#544 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 25.02.2013 – 15:04

Перегляд дописуФабрегас (25.02.2013 – 12:48) писав:

Зображення
Ну я теж вважаю українську своєю рідною, але рідко її використовую.
Тож цей графік не відображає реальний стан речей.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 25.02.2013 – 15:04

• 1

#545 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 15:20

Перегляд дописуxTANATOSx (25.02.2013 – 15:04) писав:

Ну я теж вважаю українську своєю рідною, але рідко її використовую.
Тож цей графік не відображає реальний стан речей.
ну це не графік використання мови, тому він і не має відображати те що ти написав
  • 1

#546 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 25.02.2013 – 15:22

Перегляд дописуФабрегас (25.02.2013 – 12:48) писав:

Зображення
Гм...дуже цікавий малюночок. Згадався вислів : "папір усе витерпить". Намалювати, по бажанню, можна все що завгодно. А як воно в реальності ? Якщо зустрічаються два україномовні представники, один зі сходу а другий з заходу, якщо вони починають говорити між собою, то, наприклад, представнику сходу доводиться, майже після кожного речення сказаного представником заходу, перепитувати : що це слово означає ? Але ж, згідно малюнка, обоє говорять на рідній мові. І не розуміють одне одного. Якою логікою керувався автор малюнку ?...ніякою. Це не статистика вживання рідної мови а заполітизована карикатура невідповідаюча фактичним реаліям визначенню : рідна мова. А ці реалії нікому не відомі. У нас, до цього часу, не існує навіть бодай одного беззаперечного і загальноприйнятого словника української мови. Немає його, хоч дибки ставайте. А якщо щось і зявляється в останні роки, то воно написано або, спрощено-навязливо-заполітизовано, або сплагіачено, оскільки автори, в першу чергу, ставлять за мету не чистоту рідної мови, що потребує великих зусиль, а швидко і легко зароблені гроші у вигляді гонорару. Ну так як воно робиться, тепер, і в інших сферах. То хто з нас говорить на "ріднішій" мові ? Той хто каже, "дівчина" чи той хто каже "кобита" ?...той хто каже, "шурин", чи той хто каже "шовгур" ?...той хто каже : "що ви сказали " чи той хто каже : "прошу " ?...той хто каже : "полотняна хустка" чи той хто каже "півка" або "пінка"?.. той хто каже : "кошик" чи той хто каже: "кобеля" ?...і так до безкінечності. Я думаю слід спочатку навести бодай якийсь порядок у "власній хаті" і привести рідну мову до якогось загального знаменника, а вже тоді радити іншим вивчати її. Інакше, ті хто бажатиме вивчити і вживати її, нізащо у світі не розберуться що сАме є рідною мовою. Як висновок : отой малюнок - коту під хвіст.

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.02.2013 – 15:22

• 1

#547 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 15:27

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:20) писав:

Рідна - це одне, використовувати інше, тим паче у залежності від питання. На питання чи рідна російська - результат буде такий самий. А стосовно використання української, то це 3 області максимум. У решті областей - поодинокі випадки.
не три, я б ще додав до трьох - Волинську область, можливо Рівненську, Вінницьку
  • 0

#548 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 25.02.2013 – 15:30

Перегляд дописуБезбожник (25.02.2013 – 15:22) писав:

Гм...дуже цікавий малюночок. Згадався вислів : "папір усе витерпить". Намалювати, по бажанню, можна все що завгодно. А як воно в реальності ? Якщо зустрічаються два україномовні представники, один зі сходу а другий з заходу, якщо вони починають говорити між собою, то, наприклад, представнику сходу доводиться, майже після кожного речення сказаного представником заходу, перепитувати : що це слово означає ?
Ага, це я на вашому форумі

Перегляд дописуФабрегас (25.02.2013 – 15:27) писав:

не три, я б ще додав до трьох - Волинську область, можливо Рівненську, Вінницьку
Ахахаха, пашутіл?
  • 0

#549 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 15:31

Гм...дуже цікавий малюночок. Згадався вислів : "папір усе витерпить". Намалювати, по бажанню, можна все що завгодно. А як воно в реальності ? Якщо зустрічаються два україномовні представники, один зі сходу а другий з заходу, якщо вони починають говорити між собою, то, наприклад, представнику сходу доводиться, майже після кожного речення сказаного представником заходу, перепитувати : що це слово означає ? Але ж, згідно малюнка, обоє говорять на рідній мові. І не розуміють одне одного. Якою логікою керувався автор малюнку ?...ніякою. Це не статистика вживання рідної мови а заполітизована карикатура невідповідаюча фактичним реаліям визначенню : рідна мова. А ці реалії нікому не відомі. У нас, до цього часу, не існує навіть бодай одного беззаперечного і загальноприйнятого словника української мови. Немає його, хоч дибки ставайте. А якщо щось і зявляється в останні роки, то воно написано або, спрощено-навязливо-заполітизовано, або сплагіачено, оскільки автори, в першу чергу, ставлять за мету не чистоту рідної мови, що потребує великих зусиль, а швидко і легко зароблені гроші у вигляді гонорару. Ну так як воно робиться, тепер, і в інших сферах. То хто з нас говорить на "ріднішій" мові ? Той хто каже, "дівчина" чи той хто каже "кобита" ?...той хто каже, "шурин", чи той хто каже "шовгур" ?...той хто каже : "що ви сказали " чи той хто каже : "прошу " ?...той хто каже : "полотняна хустка" чи той хто каже "півка" або "пінка"?.. той хто каже : "кошик" чи той хто каже: "кобеля" ?...і так до безкінечності. Я думаю слід спочатку навести бодай якийсь порядок у "власній хаті" і привести рідну мову до якогось загального знаменника, а вже тоді радити іншим вивчати її. Інакше, ті хто бажатиме вивчити і вживати її, нізащо у світі не розберуться що сАме є рідною мовою. Як висновок : отой малюнок - коту під хвіст.
малюнок відображає опитування під час перепису населення, там ж написано.
От мені так цікаво, всі чіпляються до кількох слів, "кобіта" чи будь якого іншого і вже кричать що це не є українська мова, це суржик це будь що і вже ті не говорять українською, ті не говорять. і за вашою логікою виходить що ніхто в Україні в принципі не говорить українською бо маю в своєму лексиконі десяток слів, які походять з мови сусідньої держави. Я такої логіки не підтримую.
  • 0

#550 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 15:36

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:31) писав:

Він ще той гуморист!)))
мушу відпрацьовувати статус)
доречі якщо ми говоримо про область а не про обласний центр, то в селах області більшість спілкуються говором який на 80% складається з української мови і на 20% орієнтовно з російської - і це навіть в областях Центральної України і навіть Півдня

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:29) писав:

Хоча у І-Ф, Львівській, Тернопільській областях під поняттям "використання української мови" ми перш за все розуміємо не українську мову, а суржик малої потуги.
а жителі Східної України говорять чистою російською?

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:32) писав:

Факт!

Йдеться передусім так: нащо використовувати це слово, коли є відповідне українське?! Коли нема - то гаразд!
хочу сказати, що ніколи не чув серед друзів чи десь, щоб це слово використовували як повноцінне. Його зазвичай використовують жартома, або щоб на чомусь закцентувати увагу.
  • 0

#551 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 15:42

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:39) писав:

Років 30-40 тому так і було, зараз навіть у селах центру, сходу та півдня так не спілкуються. 10% українська у мові, решта - російська. Вже померли оті, що бодай як знали мову.
ти не правий

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:39) писав:

Схід давно. Ось центр України говорить російською бездоганно і хтось може перейти з тобою на укр, то на сході: а нахєра? Мають рацію.
і у їхньому лексиконі не знайдеться з десяток українських слів які, за вашою логікою, перетворять цю російську у суржик? ) не вірю)))
  • 0

#552 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 15:48

Перегляд дописуФабрегас (25.02.2013 – 15:31) писав:

малюнок відображає опитування під час перепису населення, там ж написано.
А яка різниця під час чого і в звязку з чим було створено той малюнок ? І потім, аби скласти більш-менш реальний малюнок на подібну проблему, автору знадобилось би багато років. Простим опитуванням, такі речі, не визначиш. В тому числі, під час перепису. Такі речі потребують сейозних досліджень...пішки...по селах...хуторах...містах. Опісля, такі речі потребують перегляду, систематизації, обговорення, прийняття, видання загальногоприйнятного письмового джерела. І це ще далеко не все.

Цитата

От мені так цікаво, всі чіпляються до кількох слів, "кобіта" чи будь якого іншого і вже кричать що це не є українська мова, це суржик це будь що і вже ті не говорять українською, ті не говорять.
Що тобі цікаво ? Подати у відповідь гоніво ? Я жодним словом не обмовився про те, які саме слова є українськими а які, ні. В тому числі, я не казав цього про "кобита". Я сказав що це слово, є. І не більше цього. Ти спочатку перечитай мій пост , якщо є бажання, а вже потім з претензіями.

Цитата

і за вашою логікою виходить що ніхто в Україні в принципі не говорить українською
Це за твоєю логікою так виходить.

Цитата

бо маю в своєму лексиконі десяток слів, які походять з мови сусідньої держави.
Не десяток. Я тобі тих слів можу подати починаючи "звідси" і до "вечора".

Цитата

Я такої логіки не підтримую.
Ти ніякої логіки не підтримуєш в цьому питанні. Ти керуєшся власними емоційними бажаннями навязаними тобі, кимось або чимось.
  • 2

#553 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 16:03

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2013 – 15:46) писав:

Люди не дивляться україномовне телебачення. Ти розумієш, що україномовне ТБ у порівнянні з російським неякісне і не цікаве взагалі, там не має передач, нічого немає - це колгосп!
дурниці. Чи ти кажеш що 100% населення Центру, Сходу і Півдня мають кабельне ТВ чи супутникове і дивляться лише "Первый канал" ? )) смішно
Ну, україномовна музика в рази якісніша за російськомовну. Російська музика вже перейшла точку неповернення і стрімко грузне в великій сраці. А укр. музика ще поки до такого рівня не опустилась. І це факт.
Передач? Передачі, себто програми, це все закордонний продукт - Діскавері, Енімал Пленет і т.д. А про які програми російські ти говориш? )) КВН, Аншлаг?

Перегляд дописуБезбожник (25.02.2013 – 15:48) писав:

А яка різниця під час чого і в звязку з чим було створено той малюнок ? І потім, аби скласти більш-менш реальний малюнок на подібну проблему, автору знадобилось би багато років. Простим опитуванням, такі речі, не визначиш. В тому числі, під час перепису. Такі речі потребують сейозних досліджень...пішки...по селах...хуторах...містах. Опісля, такі речі потребують перегляду, систематизації, обговорення, прийняття, видання загальногоприйнятного письмового джерела. І це ще далеко не все.
Ти спитав, звідки взявся цей малюнок. Я відповів.

Що тобі цікаво ? Подати у відповідь гоніво ? Я жодним словом не обмовився про те, які саме слова є українськими а які, ні. В тому числі, я не казав цього про "кобита". Я сказав що це слово, є. І не більше цього. Ти спочатку перечитай мій пост , якщо є бажання, а вже потім з претензіями.
Я це слово і не захищаю, я визнаю, що воно прийшло з польської мови. Але хочу довести нарешті до вашого відома, що на Заході не вважають його повноцінним словом української мови, а використовують його в жарт. Крапка

Не десяток. Я тобі тих слів можу подати починаючи "звідси" і до "вечора".
Хотілось би почути цей перелік

Ти ніякої логіки не підтримуєш в цьому питанні. Ти керуєшся власними емоційними бажаннями навязаними тобі, кимось або чимось.
Я переконаний, що моя думка - правильна)
  • 0

#554 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 18:06

Перегляд дописуФабрегас (25.02.2013 – 16:03) писав:

Ну, україномовна музика в рази якісніша за російськомовну. Російська музика вже перейшла точку неповернення і стрімко грузне в великій сраці. А укр. музика ще поки до такого рівня не опустилась. І це факт.
Найякісніша музика, арабська. Для араба. І це теж, факт. Треба бути останнім телепнем щоби називати свою музику, якіснішою ніж арабська.

Цитата

Ти спитав, звідки взявся цей малюнок. Я відповів.
Ти з чого впав ? Га ? ДЕ, я тебе питав, звідки взявся той малюнок ? Ану тицьни мене туди носом.

Цитата

Я це слово і не захищаю, я визнаю, що воно прийшло з польської мови. Але хочу довести нарешті до вашого відома, що на Заході не вважають його повноцінним словом української мови, а використовують його в жарт. Крапка
Ти цю казочку доводь до свого або чийогось, відома. А зі мною така туфта не приживеться. Тобі, я бачу, потрібно все розкладати, як школярику часів СРСР, на деревяних або пластикових ломачках. І виходжу я з того, що ти ні грамульки незрозумів пост Шівера в якому він мудро зауважив :

Цитата

Факт!
Йдеться передусім так: нащо використовувати це слово, коли є відповідне українське?! Коли нема - то гаразд!
А Тантос, цілком в тему, додав до цього своє. Ось :

Цитата

Ага, це я на вашому форумі
Отже, почнемо з Шівера. Він тобі, яко дитинчаті пояснює, що слова можуть бути запозичені з іноземних мов. І додає, що це нормальне явище. Скажімо, "горбачовський" термін, "перестройка", було запозичене в усьому світі без суттєвих змін як у вимові так і в написанні. Тільки використовувались не російські літери. Це зрозуміло ? Така ж самісінька історія може бути повязана з запозиченням якихось зарубіжних технічних термінів...ну і так далі. А тепер, Фабрегас, давай ми коротенько, без подробиць, розберемось що таке, рідна мова, і звідкіля вона береться для кожного з нас. Отже, мова передається з молоком матері. Якщо мені передалась ця мова, якщо в цій мові неіснує терміну, "компютер", а сам по собі компютер існує, то я мушу запозичити це слово в закордонному джерелі а не просто прийти в магазин і сказати : дайте мені "ось це". Правильно ? Правильно. Саме про це тобі і каже, Шівер. Далі, Шівер тобі пояснює, що якщо, наприклад панові "Х", з молоком матері, передалось українське слово, "дівчина", як назва молодої жіночої статі рідною мовою, то з яких таких віників, пан "Х", повинен запозичати або вживати прийшле інше слово ?...наприклад, "кобіта" ? Адже "дівчина", це не "компютер"...тим більше, не "перестройка". Тепер ідем далі. Якщо панові "Y", з молоком своєї матері передалось слово, "кобіта", то це говорить не про те що слово просто прийшло з Польщі (в даному випадку), ні, це говорить про походження людини завдяки її предкам. Нічого поганого в цьому немає. Але, в такому випадку, пан "Х", цілком закономірно, запитає у пана "Y" по якому праву той починає вимагати від пана "Х" вживання рідної мови згідно бажань та уподобань пана, "Y" ? Та ще й за повної відсутності єдинно прийнятного словника . Саме по цій причині, цілком закономірно, десь із засідки, на мовній арені України зявляється Танатос, він чухрає до "теревень", і, ніфіга не розуміючи, витріщивши здивовані очі на великорозумних радикалів української мови, абсолютно справедливо каже :

Цитата

це я на вашому форумі
Той Танатос ніяк не може второпати, як же йому казати : "дівчина" ?..."кобіта"...чи, може "перестройка" ?...а радикальним "знавцям" рідної мови, ті "танатоси" абсолютно пофіг. Вони їм нічого не здатні пояснити бо самі у себе ще не навели мовної упорядкованості. Одначе це не заважає їм вимагати від тих "танатосів" : говори українською !

Цитата

А "танатоси", не переконані в правильності твоєї думки. Щодо мене, особисто, то я не тільки переконаний у її неправильності, скажу більше, у тебе немає жодного офіційно загальноприйнятного в Україні аргументу, на який би ти опирався, аргументуючи правильність своєї думки. Це раз. Твоя правильна думка, як я вже сказав - твої власні емоції. Це, два.

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.02.2013 – 18:18

• 3

#555 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 18:15

Перегляд дописуБезбожник (25.02.2013 – 18:06) писав:

Найякісніша музика, арабська. Для араба. І це теж, факт. Треба бути останнім телепнем щоби називати свою музику, якіснішою ніж арабська.
я не кажу що українська музика краща чи гірша. Я кажу що вона якісніша. І це правда. у російській музиці зараз просто тонни нікому не потрібного хламу без музики і тексту, і цей факт неможливо не заперечувати.

Ти з чого впав ? Га ? ДЕ, я тебе питав, звідки взявся той малюнок ? Ану тицьни мене туди носом.
ось:

І не розуміють одне одного. Якою логікою керувався автор малюнку ?

Ти цю казочку доводь до свого або чийогось, відома. А зі мною така туфта не приживеться. Тобі, я бачу, потрібно все розкладати, як школярику часів СРСР, на деревяних або пластикових ломачках. І виходжу я з того, що ти ні грамульки незрозумів пост Шівера в якому він мудро зауважив :
та я бачу що у вас все в грамах вимірюється.. питань більше немає

А "танатоси", не переконані в правильності твоєї думки. Щодо мене, особисто, то я не тільки переконаний у її неправильності, скажу більше, у тебе немає жодного офіційно загальноприйнятного в Україні аргументу, на який би ти опирався, аргументуючи правильність своєї думки. Це раз. Твоя правильна думка, як я вже сказав, це твої власні емоції. Це, два.
та нема питань. Виходять з твоєї логіки, аргументи шивера про те що в Україні ніхто не говорить українською - теж його власна думка, не більше
  • 0

#556 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 19:03

Перегляд дописуФабрегас (25.02.2013 – 18:15) писав:

я не кажу що українська музика краща чи гірша. Я кажу що вона якісніша.
А , "якісніша", це краща чи гірша ?. Ти вже якось визначся, і поясни людям, аби твоє остаточне рішення можна було розглянути іприйняти до уваги. А то ти як, Леонід Кравчук....поміж струменів дощу хочеш пройти сухеньким.

Цитата

І це правда. у російській музиці зараз просто тонни нікому не потрібного хламу без музики і тексту, і цей факт неможливо не заперечувати.
Для кого це, правда ? Для тебе ? Для мене ? Для кого ? Ти чогось смішнішого не міг би придумати ?...а як щодо вєтнамської музики ? Що скажеш ?. Чи для твоїх дитячих емоцій існує тільки одна червона ганчірка котра розміщується на півночі ?

Цитата

ось:

Тпрууу ! Стоять Сіра !...що, "ось" ? Ти мені покажи де я, нібито, питав у тебе звідки той малюнок ?
При чому тут відсутність чи наявність логіки у автора ?

Цитата

та я бачу що у вас все в грамах вимірюється.. питань більше немає
А тобі більше до вподоби коли все скидається до однієї купи під одним твоїм, особистим, гаслом-бажанням ? Такі дешеві номери пропонуй кому іншому. А з моєї точки зору, якщо тебе не влаштовує мовне питання України, повкалуй років 20-30 до двадцять пятого поту, в цьому питанні, створи і систематизуй загальноприйнятне для всіх регіонів джерело, доведи суспільству правильність свого, а вже тоді, шановний, пропонуй дорослим людям серйозні речі. А іграшки та гасла залиш для себеі діткам у дитсадочку.

Цитата

Виходять з твоєї логіки, аргументи шивера про те що в Україні ніхто не говорить українською - теж його власна думка, не більше
По-перше. Моя логіка, для тебе, абсолютно незрозуміла, тому що я жорстко навчений і вмію керувати своїми емоціями, а ти, ні. І цю обставину видно, "за кілометр". По-друге. Я жодним словом, кажучи про Шівера, на сказав що ніби то він вважає, як ти кажеш :

Цитата

що в Україні ніхто не говорить українською
Тож не варто приписувати мені слова, на адресу Шівера, яких я не говорив. Інша справа, що ти нічого не зрозумів ні з його посту, ні з мого. Але це не мої, і, думаю, не Шіверові проблеми. Вони, твої.

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.02.2013 – 19:07

• 2

#557 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.02.2013 – 23:32

До теми про "зачіплену" тут логіку і просто, для роздумів користувачам. Ось такою буває "логіка" у людей котрі насправді керуються власними емоціями, хоч і закінчують деякі свої пости словами :

А ось і сама думка, власною персоною :

І це правда. у російській музиці зараз просто тонни нікому не потрібного хламу без музики і тексту, і цей факт неможливо не заперечувати.
Хто щось здатен зрозуміти в" правильності" такої думки ?
Фабрегасе, поясни, будь ласка, яким чином, фантастичне "Щось" котре не має ні музики ні тексту, ні з того ні з сього, претворюється у російську музику ? Заодно скажи, де, яким чином, і з допомогою якої апаратури, можна прослухати російську музику без музики і тексту ? Мені, власне, та російська музика по барабану, але таку дивину..., аж розпирає, хочеться послухати.
А ось ще шедевр твоєї правильної думки в цій же цитаті :

Цитата

і цей факт неможливо не заперечувати
Ти вже поясни, Фабрегасе, викладену тобою "правильну думку" щодо хрєновості російської музики без музики і без слів. Цей факт, неможливо не заперечити ?...чи неможливо заперечити ? Бо, в поданому тобою варіанті, найпершим хто тобі заперечив, є ти, особисто. Казав же тобі про емоції котрі біжать, у тебе, попереду всього іншого. І от якраз :

Цитата

цей факт неможливо не заперечувати

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.02.2013 – 23:35

• 1

#558 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 26.02.2013 – 10:03

це було круто)) дякую! настрій з самого ранку піднявся, можна їхати на обєкт ) коли приїду, сподіваюсь, Безбожнику, ти ще щось тут напишеш)
  • 0

#559 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 26.02.2013 – 13:51

Перегляд дописуБезбожник (25.02.2013 – 23:32) писав:

До теми про "зачіплену" тут логіку і просто, для роздумів користувачам. Ось такою буває "логіка" у людей котрі насправді керуються власними емоціями, хоч і закінчують деякі свої пости словами :

А ось і сама думка, власною персоною :

Хто щось здатен зрозуміти в" правильності" такої думки ?
Фабрегасе, поясни, будь ласка, яким чином, фантастичне "Щось" котре не має ні музики ні тексту, ні з того ні з сього, претворюється у російську музику ? Заодно скажи, де, яким чином, і з допомогою якої апаратури, можна прослухати російську музику без музики і тексту ? Мені, власне, та російська музика по барабану, але таку дивину..., аж розпирає, хочеться послухати.
А ось ще шедевр твоєї правильної думки в цій же цитаті :

Ти вже поясни, Фабрегасе, викладену тобою "правильну думку" щодо хрєновості російської музики без музики і без слів. Цей факт, неможливо не заперечити ?...чи неможливо заперечити ? Бо, в поданому тобою варіанті, найпершим хто тобі заперечив, є ти, особисто. Казав же тобі про емоції котрі біжать, у тебе, попереду всього іншого. І от якраз :
тепер по порядку:
чіплятись до слів - це останній аргумент, коли немає жодних інших.
під "російською музикою" я мав на увазі взагальному явище - ота вся попса яка клепається тоннами - "бум цик цик... я люблю тебя, ты любишь меня, тра ля ля" ... і музика, котра по суті є відбиванням ритму, зачасту без музичних інструментів, а просто електронна музика. "без музики і слів" - малось на увазі без нормальних музичних інструментів - такі як гітара, фортепіано, ударні і т.д., без слів - без нормального тексту, нормальних віршів. Примітивні слова без якогось наповнення я текстом не вважаю.
дякую, ваш Кеп.
а з приводу "неможливо не заперечувати" - справді була допущена неточність. Але, думаю, пан Безбожник мав розуміти, що це лише помилка. Бо люди з його інтелектом, які пишуть такі великі повідомлення, мали б це розуміти. А якщо пан Безбожник справді вважав, що я, мав намір заперечити сам собі, тоді вибачайте..
  • 0

#560 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 26.02.2013 – 17:59

Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1