Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.11.2012 – 23:27

Перегляд дописуxTANATOSx (29.11.2012 – 21:53) писав:

Нелюлю цих журналюг, він сам його провокував, мисливець за дешевими сенсаціями
)
  • 0

#462 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 10:06

Перегляд дописуshіver2005 (30.11.2012 – 08:39) писав:

В цивілізованих країнах робиться так: питається дозвіл на зйомку. Затим викликають копів, вони під'їжджають, якщо журналюга хоч один раз поворухнеться, то пощастить, якщо в нього не випустять кілька куль. Якщо він стоїть, то його копняком валять на підлогу, вдягають на голову чорний мішок, наручники і везуть до відділку ФБР. Він просить адвоката, але йому адвоката не надають, бо це справа національної безпеки. Його будуть тримати скільки захочуть.
Совки плутають демократію з анархією.
ахаха)))))) ти мене потішив

Цитата

У украинских депутатов самые большие льготы в мире

Заработки украинских народных депутатов меньше, чем у европейских коллег, зато льготы – самые большие. Об этом сообщает minprom.ua со ссылкой на "Сегодня".
"На руки я получал чистыми в среднем 14 000 грн., иногда меньше. В эту сумму уже включены все надбавки и премии. Например, мне положена небольшая доплата как главе подкомитета по вопросам депутатской этики", - рассказал депутат от НУНС VI созыва Юрий Грымчак. Также наши депутаты имеют право бесплатно ездить и летать по всей территории Украины, иногородние обеспечиваются жильем в столице, они могут пользоваться бесплатными путевками в санаторий Верховной Рады, лечиться в элитной больнице "Феофания", пользоваться служебным авто до 20 часов в месяц. А еще им продолжают платить полную зарплату целый год после окончания их полномочий и ползарплаты - до выхода на пенсию, если они так и не нашли новую работу.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.11.2012 – 10:06

• 0

#463 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 10:10

Давайте спробуємо назвати критерії совкізму. Оті характерні ознаки та риси, через які можна назвати людину, чи суспільну групу совком.
  • 1

#464 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 10:20

Цитата

Внутрішній біометричний паспорт коштуватиме 65 грн, закордонний – 350

В Україні набуває чинності закон про біометричні паспорти. Внутрішній паспорт обійдеться українцям у 65 грн, закордонний – в 350 грн.
«Для громадянина України закордонний паспорт, як і передбачалося раніше, коштуватиме 350 грн, внутрішній – 65 грн», – повідомив «КоммерсантЪ-Украина» автор підписаного напередодні Президентом закону, народний депутат від Партії регіонів Василь Грицак.
«Президент відкрив реальний шлях до Європи. З цього моменту можна сказати, що ми виконали всі міжнародні договори з цього питання. Ми віримо, що в підсумку колись про нас згадають як про людей, які зробили таку добру справу і просунули Україну в ЄС», – заявив він.
Нагадаємо, Закон «Про єдиний державний демографічний реєстр», що передбачає переведення на біометричну основу 15 типів документів, включаючи паспорт громадянина України та закордонний паспорт, був прийнятий Верховною Радою 20 листопада з поправками, запропонованими Президентом Віктором Януковичем.
Втім, суперечки навколо закону не вщухли. Днями глава Держпідприємництва Михайло Бродський закликав Президента накласти на нього вето, оскільки його набуття чинності обернеться для держбюджету втратою 6 млрд гривень.
витягайте гроші...
якийсь син великого начальника відкриє фірму, оформить договір про поставку млн. рідерів для нових паспортів на мільярд гривень і відмиють собі немаленьку копійку

Перегляд дописуДруг Бобер (30.11.2012 – 10:10) писав:

Давайте спробуємо назвати критерії совкізму. Оті характерні ознаки та риси, через які можна назвати людину, чи суспільну групу совком.
називай

Цитата

В Україні почала виходити газета російського уряду

Сьогодні вийшов перший номер "Российской газеты в Украине".

Як повідомляє "Российская газета", він підготовлений до друку спільними зусиллями київської і московської редакцій і на початковому етапі буде виходити в режимі тижневика.
Стартовий тираж – 3000 екземплярів. Видання розповсюджуватиметься в Донецьку, Києві, Харкові, Луганську.
Шеф-редактором української версії газети призначений журналіст Степан Романюк. Він починав газетярем у західній області України - Чернівецькій.
У 1984 році Романюк прийшов у "Комсомольську правду", спочатку власним кореспондентом в Киргизії, потім у Львові та Києві. У 90-ті створив українську редакцію і був першим головним редактором "Комсомольської правди в Україні".
Раніше гендиректор "Российской газеты" Євген Абов в інтерв’ю виданню "Кримское Эхо" повідомив, що газета випускатиметься форматом А3 на 24 полосах.
"Базовий контент буде братися з російського тижневика "Неделя", співвідношення російської та української тематики... думаю, що це буде щось на стику. У будь-якому випадку, газета в першу чергу буде орієнтована на тих, хто цікавиться ситуацією в Росії і російсько-українськими перспективами і тому власне російська тема буде домінуючою. Але обов'язково там будуть матеріали, які відображатимуть спільні теми", - повідомив Абов.
"Российская газета" є офіційним виданням уряду РФ.
навіть не знаю як це коментувати

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.11.2012 – 10:17

• 0

#465 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 10:29

Перегляд дописуФабрегас (30.11.2012 – 10:20) писав:

називай
Що ж то робити - окрему тему відкрити треба, мабуть. :-)
Я би назвав найбільшим совком таку рису, коли людина вважає, що її мають усе забезпечити, чи то держава, чи невідомо хто. Тобто, можна так спроектувати: людина подібна до хом'ячка у золотій клітці, у яку кидають їжу. Але ось, клітку забрали, хом'ячки порозбігалися і не знають, як жити на волі.
А до того всього ще те, що за людину думають, що вона має робити.
Совкова людина це не є господар, для неї це не притаманне. Ну хіба що якийсь супер герой і ударник труда.
Але це далеко не все. Список, мабуть не вичерпаний.

Має хтось бажання продовжити?
  • 1

#466 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:01

Перегляд дописуshіver2005 (30.11.2012 – 10:52) писав:

Церкви, релігії - то ознака невігластва, отже підпадає під совок.
Таким чином я зрозумів, що православна церква або не церква, і немає у ній релігії, або ти себе відносиш до совка.
  • 3

#467 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:04

Так, я продовжу.
Націоналізм - то ознака совкизму, думати лиш про свою країну, коли всі країни об' єднані у прагненні опанувати космос аби гідно представити нашу планету у міжгалактичній війні. Сюди відносяться сповідування традицій старих гімнярів, мораторій на продаж землі та інше паскудство.

Гомофобія - ознака совкизму. Не буду зупинятись на рішеннях ООН проти гомофобії і що ці стосунки такі самі нормальні, як і гетеро. Для мене люди, які цього не можуть визнати просто аморальні.

Треба ще пригадати.
ти підтвердив мої слова про "антикористувача" ))))))
я навіть не буду це коментувати

Ти я памятаю писав - хто не православний той не українець, а тепер пишеш що церква - ознака невігластва. Ти визначся спочатку зі своїм ставленням до церкви, а потім пиши))
  • 1

#468 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.11.2012 – 11:27

Перегляд дописуxTANATOSx (19.11.2012 – 14:16) писав:

Зображення

Це її право - вибирати пошту, яку вона хоче. Правда просто kiso4ka певно було зайнято. Тому кікісочка
  • 0

#469 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:30

Перегляд дописуshіver2005 (30.11.2012 – 11:22) писав:

Місце релігії у музеї. Ми мусимо ходити у православний музей. Ні, я користувач, просто трапляються недокористувачі. Це дає взнаки моє тривале життя серед цивілізації.

Православна церква єдина світова церква. І навіть на цьому форумі неодноразово писав- релігія та церква знаходитись повинні у музеї.
цікаво як це жити "серед цивілізації", визнавати гомосексуалізм і не визнавати ніякі інші релігії крім православної церкви) здається ти сам заплутався в тому що кажеш
  • 0

#470 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:49

Перегляд дописуФабрегас (29.11.2012 – 17:33) писав:

от кого вибрав електорат ПР ...

Був в Севастополі - так там і звичайний водій маршрутки так спілкується, варто лише щось запитати - як бикують, а ще сварки постійні... Якісь всі злі там.

А тут ще й журналіст сам првокує.
  • 1

#471 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:50

Перегляд дописуMr.Ripley (30.11.2012 – 11:49) писав:

Якісь всі злі там.
тут є тема на форумі про злість... напевно то все від того..
  • 0

#472 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:57

Перегляд дописуshіver2005 (30.11.2012 – 11:56) писав:

У мене був друг зі столиці трактористів - Тернополя. Він теж все ніяк не міг збагнути. Я порвав його шаблон,
Прихований текст
може це була подруга?
  • 0

#473 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 12:05

Перегляд дописуshіver2005 (30.11.2012 – 11:59) писав:

Ні, коли я його називав
Прихований текст
він не погоджувався.
це точно друг був? )))
я своїх друзів так не називаю
  • 0

#474 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 30.11.2012 – 23:24

Третя серія, народ. :)

• -2

#475 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 02.12.2012 – 07:09

Перегляд дописуshіver2005 (30.11.2012 – 11:59) писав:

Тому що ти мусив там співати: " Москва, звенят колокола!:".
ну причому тут я.
Просто видно всюди - люди злі і непривітні, з кожного маленького приводу - сварки.
Це означає - шо живеться не дуже добре.

А ше навіть в маршрутках - російський прапор - це звичайна річ.
  • 0

#476 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.12.2012 – 09:56

Перегляд дописуMr.Ripley (02.12.2012 – 07:09) писав:

А ше навіть в маршрутках - російський прапор - це звичайна річ.
Це де?
  • 0

#477 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 03.12.2012 – 03:07

Перегляд дописуxTANATOSx (02.12.2012 – 09:56) писав:

Це де?
в Криму
  • 0

#478 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 13:49

Цитата

Партія регіонів уже сформувала більшість у Верховній Раді, зазначив новообраний народний депутат від партії УДАР Ярослав Гінка під час прес-конференції у Львові 4 грудня.

«Якщо президент прийняв відставку Азарова і розпустив уряд – це означає, що більшість у них вже є», - зазначив Ярослав Гінка.
Окрім того, новообраний нардеп заявив, що влада чинить шалений тиск на самовисуванців, аби вони вступили до провладної фракції. Так, за його словами, на новообраних депутатів, а також членів їх родин відкривають кримінальні справи.
Також Ярослав Гінка зазначив, що за наявною в нього інформацією новообраним депутатам пропонують 5 млн дол за «здачу партії», при чому така пропозиція надходить як самовисуванцям, так і депутатам за партійними списками.
«Їм не потрібні живі люди, їм потрібні картки», - зазначив представник УДАРу.
отакі от методи формування більшості
  • 1

#479 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.12.2012 – 09:19

Перегляд дописуshіver2005 (05.12.2012 – 07:43) писав:

Мені здається ці справи небезпідставні.
)))

ти як завжди на висоті)
  • 0

#480 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.12.2012 – 10:35

Цитата

Колесниченко предложил сажать пожизненно за героизацию членов ОУН и УПА
Депутат от Партии регионов Вадим Колесниченко внес в Верховную раду законопроект, предусматривающий наказание вплоть до пожизненного заключения за героизацию людей из ОУН и УПА.
Как отметил сам Колесниченко во время чата на "Главреде", он считает участников этих организаций "фашистскими пособниками".
"Мною внесен проект закона о запрете реабилитации и героизации фашистских коллаборационистов 1943-45 годов, предусматривающей ответственность за героизацию фашистских пособников (ОУН-УПА) вплоть до пожизненного заключения", - отметил депутат.
Также он перечислил, по его мнению, успехи власти в этой области: "дегероизация Шухевича и Бандеры, установление в Киеве памятника Кожедубу, принято постановление "О провозглашении 2010 года годом ветеранов Великой Отечественной войны", "О праздновании 125-летия со дня рождения дважды Героя Советского Союза, организатора партизанского движения Ковпака С.А.", постановление "О создании Аллеи воинской славы в Парке Вечной Славы г. Киева".
Ранее один из лидеров Объединенной оппозиции Арсений Яценюк, говоря об Украинской повстанческой армии и одном из лидеров Организации украинских националистов Степане Бандере, заявил, что считает их героями.
ключова фраза "он считает" .. те що він так вважає - не обовязково має стати законом.

я наприклад вважаю Колесниченко - мудаком кінченим, і що? )

Повідомлення відредагував Фабрегас: 06.12.2012 – 10:36

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних