Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 03.11.2012 – 23:53

Цитата

3. Реалізувати програму "Репродуктивне здоров'я нації". Заборонити переривання вагітності, окрім випадків, зумовлених медичними показаннями та доведених у судовому порядку фактів зґвалтування. Прирівняти у кримінальному законодавстві незаконне здійснення абортів до замаху на вбивство.
Хай ідуть гуляють з такими законами.

Читаю я їхню програму, а там все так радужно: пільги піднімут, виплати збільшать, квартири роздаватимуть, ось тільки не написано звідки вони стільки бабла візьмут

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 03.11.2012 – 23:54

• 0

#362 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.11.2012 – 00:03

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 23:53) писав:

Читаю я їхню програму, а там все так радужно: пільги піднімут, виплати збільшать, квартири роздаватимуть, ось тільки не написано звідки вони стільки бабла візьмут
красти заводами і областями цілими не будуть, а тільки пачками банкнот. От і на простих людей трохи лишиться

звичайно багато в програмі радикального, вони все таки радикальна партія. Звичайно багато чого радикального не вдасться здійснити, але є і багато ліберального - толкового
  • 1

#363 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:10

Цитата

27. Створити конкурентоспроможну українську операційну систему для комп'ютерів на базі наявних вільних систем з якісним перекладом, великою кількістю українських шрифтів, запровадити службу підтримки та безпеки. 3апровадити українську операційну систему в усіх державних органах та установах.
6. Включити до програм усіх вишів України обов'язковий курс "Культура української мови" обсягом не менше ніж 72 години.
3. Забезпечити синхронний звуковий переклад державною мовою іншомовних виступів, передач та фільмів на телебаченні і радіо. Здійснювати переклад коштом власників ЗМІ.
29. Сприяти створенню єдиної Української помісної церкви з центром у Києві.
9. Вимагати від Москви офіційного визнання, вибачення та компенсації за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян України (83 млрд. крб. станом на 1991 р.). Наполягати на передачі Україні належної їй частки Алмазного фонду, золотих та валютних запасів, закордонного майна колишнього СССР.
Ну і самий піздецовий закон

Цитата

Запровадити візовий режим з Росією.
Почитав я їхню програму, і це просто :facepalm:

Перегляд дописуФабрегас (04.11.2012 – 00:03) писав:

звичайно багато в програмі радикального, вони все таки радикальна партія. Звичайно багато чого радикального не вдасться здійснити, але є і багато ліберального - толкового
Там один популізм і радикалізм. Радикальні обіцянки вони не впровадять, бо не дасть ніхто, в тому числі їх хазяї, а ліберальні -- бо бабла нема.
  • -2

#364 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:13

Перегляд дописуxTANATOSx (04.11.2012 – 00:10) писав:

Там один популізм і радикалізм. Радикальні обіцянки вони не впровадять, бо не дасть ніхто, в тому числі їх хазяї, а ліберальні -- бо бабла нема.
а хто їхні хазяї?
  • 0

#365 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:15

Перегляд дописуФабрегас (04.11.2012 – 00:13) писав:

а хто їхні хазяї?
Ну фінансує Коломойський 2 по багатству після Ахметова, еврей)

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 04.11.2012 – 00:17

• 0

#366 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:18

Перегляд дописуxTANATOSx (04.11.2012 – 00:15) писав:

Ну фінансує Коломойський, про інших не знаю.
ВО Свобода заявила, що на виборчу кампанію витратила всього 23,2 млн гривень, повідомив голова виборчого штабу партії Роман Кошулинський.
"Про фінансування Свободи чуток було дуже багато, але ви бачили наш список: жодних людей, які мають великі фінанси, представників великих олігархічних кланів там немає. Загальний кошторис витрат виборчої кампанії Свободи, ви можете її порівняти, це 23,2 млн гривень. Це скромний звіт навіть у порівнянні з тими партіями, навіть які не пройшли", - повідомив він.
Окрім того, представник партії спростував інформацію про те, що її фінансував російський бізнесмен Олександр Лебедєв.
"Такого прізвища немає серед людей, які є членами економічної ради партії, і фізичних осіб, які надавали свої кошти на виборчу кампанію", - підкреслив Кошулинський. Також політик додав, що всі охочі можуть ознайомитися з витратами Свободи через запит до ЦВК, в якому зможуть дізнатися усіх вкладників благодійного фонду.
Варто відзначити, що, за словами Юрія Сиротюка, керівника прес-служби Свободи, це була вже 55-я версія джерела фінансування політичної сили.
"Це вже 55-я версія, хто фінансує Свободу. У попередньому році ми видали газету, де 54 версії: там від Моссада до канадської розвідки. Вони всі фінансують Свободу", - зауважив він.

ти говориш про це як про офіційний загальновідомий факт
  • 1

#367 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:20

Я говорю не іменно про цю кампанію, а взагалі, хто їх фінансує з самого початку і по сьогодні.
І щось мені не віриться, що 23 млн обішлось, хоча хто його знає.
  • 0

#368 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:27

Перегляд дописуxTANATOSx (04.11.2012 – 00:20) писав:

Я говорю не іменно про цю кампанію, а взагалі, хто їх фінансує з самого початку і по сьогодні.
І щось мені не віриться, що 23 млн обішлось, хоча хто його знає.
це все чутки.. такі самі що фінансує ПР
  • 1

#369 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 00:44

Гасла свободи стосовно зовнішньої політики нагадують мені цей комікс

Зображення

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 04.11.2012 – 01:09

• -4

#370 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.11.2012 – 07:09

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 23:20) писав:

У тебе є якісь докази, факти, чи це просто "Одна бабка сказала" ?

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 00:13) писав:

з тобою просто не можливо ромовляти :facepalm:, коли щось говориш, вказуй будь ласка джерело інформації, а то якось дуже голословно це виглядає.
ну і?

Перегляд дописуФабрегас (04.11.2012 – 00:18) писав:

ВО Свобода заявила, що на виборчу кампанію витратила всього 23,2 млн гривень,
до речі, в той самий час КПУ потратила на вибори біля 80 млн гривень. Відчуйте різницю.)
  • 0

#371 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 11:27

Перегляд дописуxTANATOSx (04.11.2012 – 00:44) писав:

все починається з гасел.

Перегляд дописуОлеська (04.11.2012 – 07:09) писав:

до речі, в той самий час КПУ потратила на вибори біля 80 млн гривень. Відчуйте різницю.)
кажуть Королевська потратила 150 млн $, і це скоріше за все гроші від Ахметки

Цитата

Не смотря на потраченные Центробанком Украины десять миллиардов гривен на поддержание курса гривны и обещания политиков, девальвация национальной валюты все-таки началась и сразу же по окончании парламентских выборов.

Цитата

Киев повысит цены на газ и тарифы на коммунальные услуги для населения, чтобы получить финансовую помощь МВФ, – считают эксперты. Но, по их мнению, время для масштабных экономических реформ в стране уже упущено. Мнение экспертов и членов правительства сообщает «Deutsche Welle».
покращення далі продовжується

Цитата

Украина живет в долг, который вырос с 89 до 500 млрд. грн.
Об этом в прямом эфире «5 канала» сказал экс-министр финансов Виктор Пинзеник.
«Из 89 млрд. долга стало 500. А в этом году я даже боюсь, что до конца года будет еще больше. Мы живем в долг. У нас разбалансированы два ключевых фундаментальных баланса: платежный и бюджетный. То есть мы на «распорке» уже по двум фундаментальным балансам. Одна из причин этого - популизм - то, что мы сейчас видим», - заявил экс-министр.
Государственный и гарантированный государством долг Украины на 31 июля 2012 года составил 496,958 млрд. грн, или $62,174 млрд., что на 3,6% больше показателя на конец июня 2012 года, и на 5% больше показателя на конец 2011 года.
Также напомним, что, начиная с апреля, Украина продолжает наращивать государственный долг.
нові кредити, новий борг... хто буде віддавати? політики накрадуть собі заводів і відійдуть від справ, підуть на пенсію в 20 000 грн. / місяць а віддавати прийдеться наступний політикам і що головне - платникам податків...

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 17:43) писав:

а по друге, не так уж хреново ми й жевем.
ми живемо ОХУЄННО!

Цитата

Правительство Азарова достигло уровня "попередников"

По оперативным данным Госказначейской службы, остаток средств на Едином казначейском счете Украины (ЕКС) по состоянию на 1 ноября 2012г. оценивался в 1,76 млрд.грн. (на 550 млн.грн. меньше по сравнению с 1 октября 2012г.). Это самый низкий показатель с марта 2010г.
Справочно: в кризисном 2008г. на начало ноября остаток средств на ЕКС составлял 3,3 млрд.грн.
РУЇНУ ПОДОЛАНО! ДОБРОБУТ ДОСЯГНУТО

Повідомлення відредагував Фабрегас: 04.11.2012 – 11:01

• 1

#372 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 04.11.2012 – 13:11

Перегляд дописуОлеська (04.11.2012 – 07:09) писав:

ну і?
Це з відкритих джерел -- СМІ. Тому я і не вказував джерело.

А та що зсилаєшся ти?
  • 0

#373 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.11.2012 – 15:28

Перегляд дописуxTANATOSx (04.11.2012 – 00:10) писав:

Ну і самий піздецовий закон

Почитав я їхню програму, і це просто :facepalm:

а в чому проблема з візами, правильно, легше буде фільтрувати українофобів...безплатно візи видавати родичам

Зображення
раша гіпертрофована миша

http://hvylya.org/an...-stradaniy.html

Повідомлення відредагував MqM: 04.11.2012 – 14:58

• 0

#374 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.11.2012 – 18:05

Перегляд дописуxTANATOSx (04.11.2012 – 13:11) писав:

Це з відкритих джерел -- СМІ. Тому я і не вказував джерело.

А та що зсилаєшся ти?
от бачиш, як "легко" з тобою розмовляти.))) А я тобі не лише з джерел ЗМІ інформацію наводила.)

Перегляд дописуshіver2005 (04.11.2012 – 14:25) писав:

За "Сволоту" голосували, щоб "чіста паржать", принаймні я.
мда... Тепер ясно, чому дозволили голосувати хворим (психічно-хворим в т.ч.) та ув"язненим, - не дуже вони "далеко" втекли від тих, хто на волі.))
  • -2

#375 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.11.2012 – 22:44

Перегляд дописуshіver2005 (04.11.2012 – 14:25) писав:

За "Сволоту" голосували, щоб "чіста паржать", принаймні я.

оце всі так і думають - шо типу по-приколу,
але я голосував, коли в них було і менше відсотка. І тепер знову голосував) І багато таких є.
  • 2

#376 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.11.2012 – 00:48

а їм треба твого тігібка за яйци взяти і бабло з нього так і посипетса.

Зображення
твоя параша тільки на власнонамальовних коміксах дуже крута. та й то, звичайно "дуже круто", пишатися тим шо вони ігнорують і не вибачаються за численні злочини проти майже всіх своїх сусідніх народів. А от в реальності рашка - гнилятина. яку всі і завжди сприйматимуть як дикунське небезпечне азійське некероване геополітичне чмо.
  • 4

#377 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.11.2012 – 03:21

Назвав жидів - жидами, вже радикал :wink2:
  • 0

#378 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 05.11.2012 – 09:10

Перегляд дописуMr.Ripley (05.11.2012 – 03:21) писав:

Назвав жидів - жидами, вже радикал :wink2:
А що тут дивуватися? От якщо, гіпотетично уявити, араби їх в один прекрасний момент попруть з Палестини, той і їм потрібні якісь землі, які вони мають зайняти, у які можуть переїхати і жити непогано, маючи і хатку, і сіножатку, і ставок, і млинок, і вишневий садок, і навіть мацу. А найлегше можна асимілюватися там, де народ не має глибокої самовизначеності. Україна цілком підходила би їм для цього, щоби легко зайти і вести політику за принципом "розділяй і владарюй". От і шукають вони кожної зачіпки, щоби виставляти претензії, що буцімто їх там сильно ображають.

Утім у самому слові "жид" нічого поганого немає. Поганим можуть бути тільки враження від слова, яке складається хибно.

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 05.11.2012 – 09:33

• 2

#379 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.11.2012 – 18:51

Цитата

У Миколаєві судмедексперти відмовляються знімати побої, отримані в Первомайську під ОВК

У Миколаївському бюро судмедекспертизи громадянам відмовляють у знятті побоїв, одержаних під час сутички з правоохоронцями у ОВК №132. Про це повідомив прес-секретар облштабу об'єднаної опозиції «Батьківщина» Ярослав Індиков.

Керівник обласного виборчого штабу об'єднаної опозиції «Батьківщина» Вадим Меріков протягом кількох днів намагався в бюро судмедекспретизи зафіксувати легкі тілесні ушкодження, одержані ним під час штурму «Беркутом» приміщення ОВК в Первомайській міськраді.
Під час сутички він дістав легкі ушкодження у вигляді синців на руках і на тілі.
За словами Індикова, в бюро судмедекспретизи Мерікову щоразу називали різні причини відмови: немає лікаря, приходите в інший день тощо.
За словами керівника обласного виборчого штабу, йому відомо також кілька випадків, коли іншим учасникам подій у Первомайську також відмовили у фіксації побоїв.
Меріков стверджує, що «в бюро одержали негласне розпорядження: всіх громадян з такими тілесними ушкодженнями не приймати».
Як відомо, в ніч з 1 на 2 листопада після первинного підрахунку голосів на 132-му окрузі (Первомайський район Миколаївської області), коли лідирував представник опозиції Аркадій Корнацький, бійці спецпідрозділу «Беркут» з представниками виконавчої служби вилучили в ОВК оригінали протоколів дільничних комісій для передачі їх до суду. Під час цього між правоохоронцями та учасниками протесту біля ОВК сталися сутички.
це ж просто пиздець якийсь!! як можна з такою владою жити?
  • 2

#380 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 05.11.2012 – 19:02

Цитата

Выложенные в интернете документы косвенно подтверждают незаконную деятельность украинских оппозиционеров.
Участники хакерской группировки Anonymous утверждают, что похитили важные документы с серверов ОБСЕ. «Произошла огромная утечка: Конфиденциальные документы Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе», - заявили активисты. По их словам, эти документы могут доказать предвзятость наблюдателей ОБСЕ, которые принимали участие в проведении парламентских выборов в Украине.
Хакеры обвиняют украинских политиков Анатолия Гриценка и Арсения Яценюка в том, что они намеренно пытаются поставить под вопрос законность проведения выборов в Украине.
Хто б сомнівався.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних