Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.11.2012 – 00:00

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 23:47) писав:

"Наш горілчаний завод", ти про Немирів?
Як що так, то наскільки я знаю, іменно завод не трогали, а продали бренд через офшори, і це ажніяк не можна назвати рейдерским захватом. Ну хз, тобі там краще видно.
Так, мені краще знати і видно краще. Завод захоплено рейдерством. І немирівський, і білоруський, і російський. Тільки білоруський відбили основні власники, російський теж разом з усіма офісами і теде. Місяць тому рейдерством захопили дві вінницькі фабрики. Маю точні відомості. Захопив синок президента з братками.

Один знайомий мого родича, раніше спеціалізувався на цій справі, і так, рейдерство ніколи не припенялося, просто зараз розмах вже не той, і це особливо не афішується.
рейдерство не було в такому розмаху. І не захоплювались стратегічні об"єкти. Усі президенти гальмували цей процес, а яник - додав обертів

Щось мені не віриця, є заяви в міліцію по цьому приводу? Є затримані?
ти приколюєшся?? продають усі, в тому числі і міліція. Спустись на землю, бо у Вінниці те ж саме.

Ну як тобі сказати, якщо бути чесним, то недавно мій родич навіть отримав орден від Януковича. Але це тут ні до чого.
о, ну тоді все ясно. не сумніваюсь, один твій родич і є Домбровським.) Тому припиняю дискусію
  • 0

#342 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 03.11.2012 – 00:13

Перегляд дописуОлеська (03.11.2012 – 00:00) писав:

о, ну тоді все ясно. не сумніваюсь, один твій родич і є Домбровським.) Тому припиняю дискусію
Ні, практично всі мої родичі живут або в східній україні, або в росії. Яким беном я в Вінниці опинився, до сих пір поражаюсь.

Цитата

ти приколюєшся?? продають усі, в тому числі і міліція. Спустись на землю, бо у Вінниці те ж саме.
Олеська з тобою просто не можливо ромовляти :facepalm:, коли щось говориш, вказуй будь ласка джерело інформації, а то якось дуже голословно це виглядає.

Перегляд дописуОлеська (03.11.2012 – 00:00) писав:

Рейдерство не було в такому розмаху. І не захоплювались стратегічні об"єкти. Усі президенти гальмували цей процес, а яник - додав обертів
По твоєму горільчаний завод, це стратегічній обект? :ggggg:

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 03.11.2012 – 00:08

• 0

#343 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 00:45

ну от не дасиш спати піти.)

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 00:13) писав:

Олеська з тобою просто не можливо ромовляти :facepalm:, коли щось говориш, вказуй будь ласка джерело інформації, а то якось дуже голословно це виглядає.
я ж тебе не прошу зі мною розмовляти, - навпаки: прошу, подивись інтернет, подивись новини.)
Міліція, яка відстоює інтереси олігархів, є проплаченою. Чому? Ну це все одно, як запитувати, чи продавець справді отримує зарплату, якщо він стоїть за прилавком не один день.) міліція створена для захисту людей від злочинного світу (маю надію, що це тобі розжовувати не доведеться). Якщо міліція навпаки - відстоює криміналітет, це означає, що або це не міліція, або вона добряче проплачена.
Але якщо ти хочеш знати, чи достовірна в мене інформація, то можу запевнити, що для прикладу щодо рейдерства Немірофф, є достовірна інформація, що проплачена, при чому чергує вже більше року за гроші на території заводу - замість того, щоби ловити злочинців.

При чому тут горілчаний завод?? Стратегічні об"єкти, які зараз привласнюються, це: спиртзаводи, енергосистеми, залізниця і теде. Далі продовжувати? Чи може тобі пояснити, чому ці всі об"єкти є стратегічними?))
  • 1

#344 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 03.11.2012 – 13:52

Перегляд дописуGlobetrotter (02.11.2012 – 20:33) писав:

наївні, думаєте вони за зарплатою туди йдуть???!!!! Та плювати вони хотіли на ту зарплату. Половина йде, щоб від тюрми заховатися, а друга , щоб мати можливість накрасти так, як це зробила перша. тільки відсотків з 2 там чисто ідейні, тільки прізвищ я не знаю... -_-
А з чого там уже красти? І так та країна гола, боса й підперезана.

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 18:29) писав:

Блін тут всі такі умні, знають за кого треба, за кого не треба голосувати. А десь на такому ж форумі в Донецьку сидять люди і дивуються "Капетс 45% підтримали опозицію, як можна бути такими тупими і не розуміти, що Юлі зовсім не вміють працювати, вони своїми націалістичними гаслами просто розривають україну".
Вони працюють. ;-)

:-)))) Зарах.

Це ду-у-у-уже здоровенна стратегія. :-))
  • 1

#345 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.11.2012 – 17:41

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 21:32) писав:

І чому ви мене сприймаєте за якогось ворога зрадника? Чи це мені тільки здається?
здається) я не сприймаю

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 19:09) писав:

За Регіонів можна голосувати, один тільки Тігібко чого коштує, а в стійлі Батькищини, я таких впливовових і грамотних людей не знаю.
чого він коштує? якщо він такий класний і при владі, чого ми тоді так хреново живем?

Перегляд дописуMqM (02.11.2012 – 22:13) писав:

незнаю що робиться в первомайську...є й такі відео
жесть звичайно... насправді влада навіть не шифрується. відкритий безпредел
  • 0

#346 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 17:43

Перегляд дописуФабрегас (03.11.2012 – 17:38) писав:

якщо він такий класний і при владі, чого ми тоді так хреново живем?
По перше, він тільки 2.5 роки при владі, а по друге, не так уж хреново ми й жевем.

І жаль, що він не став президентом, замість Януковича(

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 03.11.2012 – 17:43

• 0

#347 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 17:51

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 22:52) писав:

Це все дуже пічально, але такий бардак твориться вже більше 20 років, і звинувачувати в цюму тільки ПР, котра тільки 2.5 років при владі, не зовсім чесно.
по-моєму ПР при владі якраз найбільше скрутила Україну в баранячий ріг. Останні рік-два ми повертаємось в радянський союз... якщо введуть цензуру в інтернеті, потім реєстрацію сім-карток мобільних на імена, іменні квитки залізниці (щоб повністю контролювати людей) - я навіть не здивуюсь. При правлінні ПР ми повільно перетворюємось на тоталітарну державу. Ти це не визнаєш?

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 23:12) писав:

Це ти вже починаєш говорити гаслами, краще прибережи ці лозунги для мітинга. А ПР нікого не вбиває і не знищує, навіщо це їм? Вони теж тут живуть

Це на відміну від Свободівців типу Фаріон, що цькують дітей і вандалять пам’ятники.
Фаріон насправді трохи перегинає палку, тут я погоджуюсь. Політик має бути розумнішим і хитрішим.

я б взагалі їх всіх закрив. тоді б люди більше думали

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 17:43) писав:

По перше, він тільки 2.5 роки при владі, а по друге, не так уж хреново ми й жевем.
відкрию тобі секрет, в тій самій Польщі ціни на продукти такі самі, на одяг - дешевші, а мінімальна зарплата в 3 рази вища ніж у нас. А за потенціалом і можливостями думаю Україна здатна більше ніж Польща, враховуючи нашу землю і природні ресурси. Це не наштовхує на думки?
  • 0

#348 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 17:51

Перегляд дописуФабрегас (03.11.2012 – 17:46) писав:

п Останні рік-два ми повертаємось в радянський союз... якщо введуть цензуру в інтернеті, потім реєстрацію сім-карток мобільних на імена, іменні квитки залізниці (щоб повністю контролювати людей) - я навіть не здивуюсь. При правлінні ПР ми повільно перетворюємось на тоталітарну державу. Ти це не визнаєш?
Так, ПР старається, все більше і більше збирати інфи про людей, але саму свободи громадян вони не обмежують.
  • -1

#349 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 17:56

Перегляд дописуМаківка (03.11.2012 – 13:52) писав:

А з чого там уже красти? І так та країна гола, боса й підперезана.
насправді Україна найбагатша країна в світі... вже 20 років крадуть і крадуть а тут все є і є

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 17:51) писав:

Так, ПР старається, все більше і більше збирати інфи про людей, але саму свободи громадян вони не обмежують.
все так і починається. вже є цензура на ТВ і в пресі, коли обмежать свободу - вже буде пізно

Ахметов вже напевно скупив половину підприємство і обєктів в Україні і це все без тендерів. Коли на тендер по продажу зявляється СКМ - є негласне правило, що всі інші фірми ідуть геть. І все купується по "потрібній" ціні. Ці нові підприємства приносять йому більше грошей і він далі купує і купує. Вже напевно пів України скупив
  • 1

#350 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 18:03

Перегляд дописуФабрегас (03.11.2012 – 17:56) писав:

все так і починається. вже є цензура на ТВ і в пресі, коли обмежать свободу - вже буде пізно
Я не схильний чуть що панікувати, поживем, побачим
  • 0

#351 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 18:07

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 18:03) писав:

Я не схильний чуть що панікувати, поживем, побачим
паніка пост фактум - нічого не дасть.
  • 0

#352 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 18:12

Чому, революцію влаштувати ніколи не пізно

Краще, сходи Чобі привітай
  • 0

#353 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 18:18

поживемо побачимо. Я не знаю, якого життя прагнуть люди на Сході. Але я знаю, якого люди хочуть на Заході. Люди хочуть західноєвропейську модель суспільства в плані того, щоб влада відчувала якусь відповідальність за те що діє. Скільки разів я вже чув що чиновники у Європі ідуть зі своїх постів, коли преса доводить їхнє будь яке зловживання своєю посадою, навіть мінімальне. В нас про таке навіть ніхто не мріє.
Потім всі дивуються чому в нас вся економіка в тіні і люди отримують зарплату в конвертах. Якби люди були впевнені що їхні податки підуть на користь держави, то би вони і платили всі податки. А так люди не довіряють тим політикам, знають що за їхні податки купляться вертольоти, маєтки, і т.д. - звичайно ніхто тоді не захоче платити податки. В тому то і проблема. Це замкнене коло. А за владою зараз стоять такі гроші що просто так нічого не зміниться.
Сьогодні читав що за останні 5 років ПР втратила 30% прихильників в Донецькій області. В 2006 за них голосували 1,85 млн, а зараз 1,35 млн. І думаю після того як зараз долар ще побіжить вверх і все подорожчаю, на виборах президента позиції ПР ще більше похитнуться. Але це все час.. роки..

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 18:12) писав:

Чому, революцію влаштувати ніколи не пізно
у 2004 році люди реально повірили що щось можна зробити. після того фіаско не факт що зараз знову повірять. Треба якогось розумного і сильного лідера. Поки його не видно
  • 0

#354 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 18:46

Ну тут вже ясно, ху із ху. Як щодо Ради, так і щодо теревенчан. Нічого несподіваного, якщо чесно.)

А тепер трохи розслабтесь: http://tv.tvi.ua/vid...ty-vyboriv.html
  • -1

#355 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 19:02

Олеська. твій мажоритарник пройшов?
  • 0

#356 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 22:21

Цитата

Заместитель главы Партии регионов, вице-премьер-министр - министр социальной политики Сергей Тигипко не исключает кооперации ПР с ВО Свобода по ряду экономических и социальных вопросов.
Об этом чиновник заявил на брифинге в штабе партии.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 03.11.2012 – 22:22

• 0

#357 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 23:28

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 22:21) писав:

Заместитель главы Партии регионов, вице-премьер-министр - министр социальной политики Сергей Тигипко не исключает кооперации ПР с ВО Свобода по ряду экономических и социальных вопросов.
Об этом чиновник заявил на брифинге в штабе партии.
зараз починаються всілякі словесні ігри. Треба до всього ставитись обережно. Якщо ПР запропонує якийсь хороший закон думаю Свобода буде не проти)
  • 0

#358 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 23:34

Перегляд дописуФабрегас (03.11.2012 – 23:28) писав:

Якщо ПР запропонує якийсь хороший закон думаю Свобода буде не проти)
Я теж так думаю, бо сама свобода, навпядче щось толкове запропонує.
  • -1

#359 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 23:37

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 23:34) писав:

Програма ВО Свобода
  • 1

#360 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2012 – 23:39

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 19:02) писав:

Олеська. твій мажоритарник пройшов?
Мій?))) Мій не висувався - це якщо ти про чоловіка.)) А якщо про того, за кого голосувала, то звичайно, що ні - по моєму окрузі йшов Калетнік, а він купив наших дурних людей вже давно.)) Хоча, якби таки висунула Батьківщина того, кого повинна була спочатку, то нічого в Калетніка не вийшло би. Та це таке. Хай тішаться дурні тими 100 гривнями - він здере з них набагато більше.))

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 22:21) писав:

Хай помріє, твій Тигибко.)) Це зараз така гра почалась в ригів, типу: КПУ - кака, Свобода - цяця, - щоби дискредитувати, бо ж перешкодити пройти в парламент не вдалось. Ця фігня їм теж навряд чи вдастся.

Перегляд дописуxTANATOSx (03.11.2012 – 23:34) писав:

добре, що то не тобі вирішувати.))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних