Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.11.2012 – 18:36

Перегляд дописуMqM (02.11.2012 – 18:31) писав:

вони не вміють робити висновки на відміну від центрозаходу
Ну да, у нас по цю сторону Дніпра живут розумні, а по ту -- дібіли.
Ось так, чотко розсилися.
  • 0

#322 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.11.2012 – 18:42

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 18:29) писав:

Блін тут всі такі умні, знають за кого треба, за кого не треба голосувати. А десь на такому ж форумі в Донецьку сидять люди і дивуються "Капетс 45% підтримали опозицію, як можна бути такими тупими і не розуміти, що Юлі зовсім не вміють працювати, вони своїми націалістичними гаслами просто розривають україну".
Короче всі ті, хто не поважає електорат КПУ й ПР йдіть і лососніть тунца, жирного такого, доброго.
в мене один співробітник класно сказав... скоро ПР там на Сході людям буде пальці дверима затискати і говорити "як то класно", а люди будуть вірити.

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 18:36) писав:

Ну да, у нас по цю сторону Дніпра живут розумні, а по ту -- дібіли.
Ось так, чотко розсилися.
люди вже і не всі хотіли за ПР голосувати... тому стільки за комуністів... але ПР знов всіх "розвела як котят"

Короче всі ті, хто не поважає електорат КПУ й ПР йдіть і лососніть тунца, жирного такого, доброго.
я їх не "не поважаю", я їм співчуваю

в нас хоч є вибір, ми голосуємо за кого хочемо, а в них - немає
  • 0

#323 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 19:09

За Регіонів можна голосувати, один тільки Тігібко чого коштує, а в стійлі Батькищини, я таких впливовових і грамотних людей не знаю.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.11.2012 – 19:10

• 0

#324 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.11.2012 – 20:22

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 19:09) писав:

За Регіонів можна голосувати, один тільки Тігібко чого коштує, а в стійлі Батькищини, я таких впливовових і грамотних людей не знаю.
А чого коштує Тігібко?) Питаю, бо всі лишень здогадуються про суму, за яку його куплено ригами.))

"стійло Батьківщини"?... хм... сперечатись сенсу ніякого. інше цікаво: реально Вінниччина в більшості проголосувала за опозицію, зокрема за Батьківщину. Навіть ті залякані і затуркані, які купились на копійки ригів, насправді підтримують опозицію (тільки дійде до них трохи пізніше - звичайна загальмована реакція овець). Але як от з такого опозиційного регіону на такий патріотичний україномовний форум зареєструвався саме прихильник ригів-комуняків та російської мови, як ти?

То навіть не запитання, бо відповідь очевидна: наш україномовний форум (мабуть, як і більшість таких форумів) перестає бути цікавим для прогресивної патріотичної молоді і стає з українського патріотичного форуму на українофобський форум тролів. Тролі тут плодяться, бо народу мало, піз..ож дістав, срання теж, - от і перекочували в соціальні мережі, де від тролів можна обмежитись: цікава людина - додав в друзі або підписався, нецікава - видалив нафіг і все. Ось тому і форуми загнивають. Наш також.

Повідомлення відредагував Олеська: 02.11.2012 – 20:23

• 0

#325 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 02.11.2012 – 20:33

Перегляд дописуФабрегас (01.11.2012 – 15:39) писав:

тоді б ніхто не ішов у депутати
наївні, думаєте вони за зарплатою туди йдуть???!!!! Та плювати вони хотіли на ту зарплату. Половина йде, щоб від тюрми заховатися, а друга , щоб мати можливість накрасти так, як це зробила перша. тільки відсотків з 2 там чисто ідейні, тільки прізвищ я не знаю... -_-
  • 1

#326 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.11.2012 – 20:59

Блін тут всі такі умні, знають за кого треба, за кого не треба голосувати. А десь на такому ж форумі в Донецьку сидять люди і дивуються "Капетс 45% підтримали опозицію, як можна бути такими тупими і не розуміти, що Юлі зовсім не вміють працювати, вони своїми націалістичними гаслами просто розривають україну".
Мене не цікавить думка тих, для кого "украіна далжна бить с расіяй". Більше того, я не те що не поважаю їхнього вибору, я вважаю, шо в 90-х роках їм не треба було паспорти видавати без здавання екзамену на знання української мови і української історії. Як в Естонії і Латвії. Тоді б долю України визначали люди для яких батьківщина - Україна, а не расія ссср чи ще яка монголія. І тоді б ми жили приблизно як ті дві країни, тобто краще ніж зараз при твоєму вартому тігібку. Такі специ це створювачі ілюзії шо вони шось роблять для всяких олухів любителів лососнути тунца. А насправді вони транжирять бюджет збагатшуючи себе і різні офшори куди вони ховають вкрадені бюджетні бабки. Цей твій електорат пр і комуністів - забичена біомаса, совкові барани і україноненависники. І пішли вони всі в сраку і ти разом з ними. Ось цілуй ручки, уважатєль мля. а то не вийде повноцінного увоженія.
Зображення

Повідомлення відредагував _Ex: 02.11.2012 – 21:03

• 1

#327 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.11.2012 – 21:03

Перегляд дописуGlobetrotter (02.11.2012 – 20:33) писав:

наївні, думаєте вони за зарплатою туди йдуть???!!!! Та плювати вони хотіли на ту зарплату. Половина йде, щоб від тюрми заховатися, а друга , щоб мати можливість накрасти так, як це зробила перша. тільки відсотків з 2 там чисто ідейні, тільки прізвищ я не знаю... -_-

Яскравий приклад - у міських і обласних радах зарплати немає :)
На громадських засадах))

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 19:09) писав:

Батьківщина нічим особливо від ПР не відрізняється, але це не привід голосувати за ПР.
  • 1

#328 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 21:22

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 20:59) писав:

Мене не цікавить думка тих, для кого "украіна далжна бить с расіяй". Більше того, я не те що не поважаю їхнього вибору, я вважаю, шо в 90-х роках їм не треба було паспорти видавати без здавання екзамену на знання української мови і української історії. Як в Естонії і Латвії. Тоді б долю України визначали люди для яких батьківщина - Україна, а не расія ссср чи ще яка монголія. І тоді б ми жили приблизно як ті дві країни, тобто краще ніж зараз при твоєму вартому тігібку. Такі специ це створювачі ілюзії шо вони шось роблять для всяких олухів любителів лососнути тунца. А насправді вони транжирять бюджет збагатшуючи себе і різні офшори куди вони ховають вкрадені бюджетні бабки. Цей твій електорат пр і комуністів - забичена біомаса, совкові барани і україноненависники. І пішли вони всі в сраку і ти разом з ними. Ось цілуй ручки, уважатєль мля. а то не вийде повноцінного увоженія.
Зображення
цікаво, що заспівають риги (особливо їх прихильники), коли відчують результати того, коли МВФ справді не дасть наступну позику, а попередні доведеться віддавати?) А віддавати доведеться вже цього місяця. І хто, ви думаєте, буде віддавати? Риги?) Та ні.))) Буде вам і пенсія, і зарплата, і дешевизна... До речі, хліб у нас вже на 30 коп подорожчав. Вітаю вас, панове, ми уже в трясовині!

Перегляд дописуMr.Ripley (02.11.2012 – 21:03) писав:

Яскравий приклад - у міських і обласних радах зарплати немає :)
На громадських засадах))
А ще яскравий приклад - протистояння біля дільниць№11, 223 та 132 (вже не кажу про інші)...

• 1

#329 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.11.2012 – 21:23

Перегляд дописуОлеська (02.11.2012 – 21:12) писав:

цікаво, що заспівають риги (особливо їх прихильники), коли відчують результати того, коли МВФ справді не дасть наступну позику, а попередні доведеться віддавати?) А віддавати доведеться вже цього місяця. І хто, ви думаєте, буде віддавати? Риги?) Та ні.))) Буде вам і пенсія, і зарплата, і дешевизна... До речі, хліб у нас вже на 30 коп подорожчав. Вітаю вас, панове, ми уже в трясовині!
Єнта усє папєрєднікі, яни ж зрабілі багата і зраблЯть яшче больще, завдякі піттримци мудрава украінскава народу які виславіл ім цилкавіту піттримку в чеснєйших в усєм свєцє вибарах.
  • 0

#330 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 21:28

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 21:23) писав:

Єнта усє папєрєднікі, яни ж зрабілі багата і зраблЯть яшче больще, завдякі піттримци мудрава украінскава народу які виславіл ім цилкавіту піттримку в чеснєйших в усєм свєцє вибарах.
))) вийшло не по-азароському, а суцільна білоруська.))
Та вони би більше зробили. Тільки не вийде.)) Тому що:
Зображення

Зображення
  • 1

#331 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 21:32

Перегляд дописуОлеська (02.11.2012 – 20:22) писав:

Але як от з такого опозиційного регіону на такий патріотичний україномовний форум зареєструвався саме прихильник ригів-комуняків та російської мови, як ти?
За халяву. Мені Гал за це, в далекому 2008, гмайловску пошту(тоді її не так просто було дістати), в домені @tereveni.org дав.

І чому ви мене сприймаєте за якогось ворога зрадника? Чи це мені тільки здається?

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.11.2012 – 21:36

• 0

#332 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2012 – 22:13

незнаю що робиться в первомайську...є й такі відео
  • 0

#333 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 22:40

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 21:32) писав:

За халяву. Мені Гал за це, в далекому 2008, гмайловску пошту(тоді її не так просто було дістати), в домені @tereveni.org дав.

І чому ви мене сприймаєте за якогось ворога зрадника? Чи це мені тільки здається?
халява - річ небезпечна.) безкоштовний сир - ну, ти знає.)

Чому ворога? Не ворог. Але зрадник - можливо, тому що ти виступаєш на підтримку ригів та комуняк, а це те ж саме, що і зрадник. Тому, що такі люди вперто не хочуть бачити, яке бл..во робиться в Україні, як розграбовується все, що не може грабуватись за ознакою, бо є стратегічними об"єктами; не хочуть бачити, як гинуть люди в неофіційних шахтах (діти! не те, що дорослі. діти гинуть - від 9-ти років), як труять наркотиками і йде це під патронатом з ВР, як забирають, грабують середній бізнес і теде. Можна до безконечності говорити про те все. Але тільки сліпий не побачить цього всього. Тому людина або свідомо закриває на то все очі (а це у разі причетності до родини одного з олігархів), або недоганяє багато чого

Не будьте байдужими, приєднуйтесь: http://apps.facebook...26889848130#_=_
  • -1

#334 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 22:52

Цитата

"Произошла ошибка. Пожалуйста, попробуйте позже."

Походу накрилося твоє голосування

Перегляд дописуОлеська (02.11.2012 – 22:40) писав:

Тому, що такі люди вперто не хочуть бачити, яке бл..во робиться в Україні, як розграбовується все, що не може грабуватись за ознакою, бо є стратегічними об"єктами; не хочуть бачити, як гинуть люди в неофіційних шахтах (діти! не те, що дорослі. діти гинуть - від 9-ти років), як труять наркотиками і йде це під патронатом з ВР, як забирають, грабують середній бізнес і теде.
Це все дуже пічально, але такий бардак твориться вже більше 20 років, і звинувачувати в цюму тільки ПР, котра тільки 2.5 років при владі, не зовсім чесно.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.11.2012 – 22:47

• 0

#335 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 23:01

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 22:52) писав:

Походу накрилося твоє голосування

Це все дуже пічально, але такий бардак твориться вже більше 20 років, і звинувачувати в цюму тільки ПР, котра тільки 2.5 років при владі, не зовсім чесно.
голосування не накрилось. На Шустер-лайф перерва.

20-ть років тому, що одні і ті ж самі люди при владі. А ПР - за 2.5 роки остаточно розграбувала все і знищує відкрито людей. Нечесно?))) Вбивати, грабувати - може бути чесно?)))
  • 0

#336 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 23:12

Перегляд дописуОлеська (02.11.2012 – 23:01) писав:

А ПР - за 2.5 роки знищує відкрито людей. Нечесно?))) Вбивати, грабувати - може бути чесно?)))
Це ти вже починаєш говорити гаслами, краще прибережи ці лозунги для мітинга. А ПР нікого не вбиває і не знищує, навіщо це їм? Вони теж тут живуть

Це на відміну від Свободівців типу Фаріон, що цькують дітей і вандалять пам’ятники.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.11.2012 – 23:18

• 0

#337 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 23:17

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 23:12) писав:

Це ти вже починаєш говорити гаслами, краще прибережи ці лозунги для мітинга. А ПР нікого не вбиває і не знищує, навіщо це їм? Вони теж тут живуть
ти зараз серйозно?
  • 0

#338 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 23:20

Перегляд дописуОлеська (02.11.2012 – 23:17) писав:

ти зараз серйозно?
Звичайно.
У тебе є якісь докази, факти, чи це просто "Одна бабка сказала" ?
  • 0

#339 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 23:27

Перегляд дописуxTANATOSx (02.11.2012 – 23:20) писав:

Звичайно.
У тебе є якісь докази, факти, чи це просто "Одна бабка сказала" ?
1. Щодо мого міста. (Це щодо доказів). Так от:
- Наркота продається навіть у школах. Таке було раніше?
- Наша горілчана компанія забрана рейдерством (і таких випадків - просто купа). Раніше рейдерство процвітало? Хіба у 90-х.
- Нахабно забираються дитячі табори в приватну власність, кілометрами приватизується берег Бугу, забирають пасовища у селян. Таке теж було раніше?

Це як мінімум кримінал. Вбивтсв, слава Богу, в нас немає, але погроз розправою - купа.

2. Ти ж сидиш в інтернеті. Для чого? Потриндіти про ні-про-що? Чому ж ти свідомо не бачиш ту інформацію, якою рясніє інетівський простір? Подивись, - може щось зрозумієш.

Хоча, якщо ти справді маєш причетність до багатії при владі, то можеш не напружуватись і не відповідати. Юо тоді все стає на свої місця.
  • 0

#340 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 23:47

"Наш горілчаний завод", ти про Немирів?
Як що так, то наскільки я знаю, іменно завод не трогали, а продали бренд через офшори, і це ажніяк не можна назвати рейдерским захватом. Ну хз, тобі там краще видно.

Цитата

Раніше рейдерство процвітало? Хіба у 90-х.
Один знайомий мого родича, раніше спеціалізувався на цій справі, і так, рейдерство ніколи не припенялося, просто зараз розмах вже не той, і це особливо не афішується.

Цитата

- Наркота продається навіть у школах. Таке було раніше?
Щось мені не віриця, є заяви в міліцію по цьому приводу? Є затримані?

Цитата

Хоча, якщо ти справді маєш причетність до багатії при владі,
Ну як тобі сказати, якщо бути чесним, то недавно мій родич навіть отримав орден від Януковича. Але це тут ні до чого.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних