Перейти до вмісту

Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри!

Опитування

Повідомлень в темі: 586

Опитування: Вибори, вибори! Кандидати п*д*ри! (37 користувачів проголосувало)

За кого ви проголосуєте?

1. Батьківщина і Матірщина (2 голосів [5.41%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.41%

2. Куряча Партія Уганди (КПУ) (5 голосів [13.51%] - Перегляд)

Процент голосів: 13.51%

3. Їхня Україна (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. РИгіАнали (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

5. а чи Свобода? (25 голосів [67.57%] - Перегляд)

Процент голосів: 67.57%

6. Удар по яйолах (3 голосів [8.11%] - Перегляд)

Процент голосів: 8.11%

7. У мене є мрія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. Інші кровосісі (1 голосів [2.70%] - Перегляд)

Процент голосів: 2.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1738 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.11.2012 – 13:59

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 13:13) писав:

А ти десь бачив у моїх дописах ту пораду? То не лепечи.
Всьо, пізно, тепер, макухо, ти назавжди на цьому форумі залишишся ідеологічним мутантом - комунякою з Волині, батьківщини УПА. Якшо не подобається таке визначення, хай буде - полум*яна Наташа, на честь однієї твоєї тезки з того ж ідеологічного табору.
  • 2

#302 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.11.2012 – 14:09

Сподіваюся, що тебе мої політичні погляди гребуть якнайменше. )

І ще.
На форумі заборонено публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі; В інший спосіб порушувати чинне законодавство України. Тож обережно зі своїми політичними висловлюваннями.

• 2

#303 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 14:13

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 14:01) писав:

Сподіваюся, що тебе мої політичні погляди гребуть якнайменше. )
Якшо ти за комуняк, це взагалі не погляд. Це сама розумієш, діагноз.) А до чого тут хто кого гребе взагалі. Я ж сказав шо запамятається всім тут шо ти окмуністка, не відвертишся.

Да, полумяна комуністка Наташа. Така як мінус шо ти мені вліпила.
  • 2

#304 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 14:13

Наступний такий допис піде, як образа. Завваж.
А свої кпини залиш для "данєцкіх" націоналістів. )
Дяка за увагу.
  • 2

#305 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 14:43

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 14:13) писав:

Наступний такий допис піде, як образа. Завваж.
А свої кпини залиш для "данєцкіх" націоналістів. )
Дяка за увагу.
Взагалі, вже той факт, шо я з цього кепкую означає, шо я абстрагувався. Бо серйозно, я не терплю окмнуістів. Я їх просто ненавиджу. Я б цих нікчемних тупих виродків посадив би в товарні вагони, і повіз би в расію. Так як вони наших людей туди везли вагонами. Просто ну його до біса. Ти просто не шариш, якої шкоди Україні завдаєте, ви всі хто так необачно чинить, голосуючи за онаністів, кучмістів, литвинів і іншу фігню. Ви підіграєте українофобському монстру, пятій колоні. І ось уже двадцять років як країна борсається в лайні яке насирають люди своєю тупою невизначеністю. Латвійці карще б вирішили нашу долю ніж ми самі. Вони розуміють а ми ні. Та тіке так не робиться. Якшо народ не може роздуплити куди йому йти і шо робити, то й відгрібати за свою тупість він має сам. Мені тіке шкода половини населення цієї країни, яке вже давно знає правильний вибір і постійно робить його. Вони гідні кращої держави. Але пята колона і оце таке як ти болото, тягнете і їх в прозябання в нікчемній країні постсовкового штибу з кровосісями на чолі які виступаючи навіть з паіпрця вже роками калічать мову виставляючи нас на посміховисько. Україна - країна лохів завдяки кацапам які тягнуть нас в парашку і завдяки тупакам які їм підіграють не хочачи подумати як важливо для країни правильно обирати на виборах. Поки вони взагалі ще є.
  • 2

#306 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 14:54

Раджу таки валізи не розпаковувати. З візою я тобі допоможу. "Країна лохів"? "Борсається в лайні"? То що ти й досі ще ТУТ робиш? Не збагну. І не шукай проблему у комусь. Почни із себе, зрештою. Ось такі вихваляси-оратори й сиділи в парламенті. Толку - зероу, а репенять, як коза на плоті.
Ти сам себе свідомо ганьбиш. Своєю ж словесною діареєю.

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 14:43) писав:

Бо серйозно, я не терплю окмнуістів. Я їх просто ненавиджу.
Тебе ніхто не змушує з ними цілуватися.

Повідомлення відредагував Маківка: 02.11.2012 – 15:02

• 3

#307 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:11

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 14:47) писав:

Раджу таки валізи не розпаковувати. З візою я тобі допоможу. "Країна лохів"? "Борсається в лайні"? То що ти й досі ще ТУТ робиш? Не збагну. І не шукай проблему у комусь. Почни із себе, зрештою. Ось такі вихваляси-оратори й сиділи в парламенті. Толку - зероу, а репенять, як коза на плоті.
Ти сам себе свідомо ганьбиш. Своєю ж словесною діареєю.
Візи валізи і почни з себе. Ну шо я намагаюсь довести.
  • 1

#308 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:16

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 15:11) писав:

Візи валізи і почни з себе. Ну шо я намагаюсь довести.
Кому твої доведення потрібні? Як і вереск штибу "всі лайно,.. лиш один я Д’Артаньян". :) Вибори вже відбулися. Що буде далі - поживемо й побачимо.
Алаверди. )
  • 2

#309 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:26

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 15:16) писав:

Кому твої доведення потрібні? Як і вереск штибу "всі лайно,.. лиш один я Д’Артаньян". :) Вибори вже відбулися. Що буде далі - поживемо й побачимо.
Алаверди. )
Де я казав, шо я дартаньян? Я казав про половину правильних і себе в тому числі і про половину мудаків. Це не одне й те саме.
  • 1

#310 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:29

Цитата

На форумі цей закон ніколи не діяв :) Прикольно, напевне обсирати Ексу тих, про кого він знає лише з політагіток.
Оце він уміє. Зрештою, не комуняк як таких він недолюблює. Тут проблема радше особиста. :)

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 15:26) писав:

Де я казав, шо я дартаньян? Я казав про половину правильних і себе в тому числі і про половину мудаків. Це не одне й те саме.
:-)))))))))))))))))
Це ти правильний? Я ж кажу, Д’Артаньян. )

Все, таваріщ Ехер. Разрєшитє аткланяцца. :) Цілую Вас у лоб... :hello:
  • 1

#311 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:34

Перегляд дописуshіver2005 (02.11.2012 – 15:23) писав:

Прикольно, напевне обсирати Ексу тих, про кого він знає лише з політагіток.
Ти де живеш, знавець? Я в Україні, в Донецькій області, і я знаю про 5-ту колону, ригианалів і комуняк не лише з агіток. Точніше агіток їхніх я ніколи не читав. Але по радіву всі вуха пропапєрєднічалі, бо всі новини поичнаються з клоунських виступів квазарова. Шо взагалі ти хотів цим сказати, дивний ти об*єкт у вакуумі. В Україні треба дуже постаратися шоб нічого не знати про комуняк чи нинішніх владоможців реальних.

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 15:29) писав:

Оце він уміє. Зрештою, не комуняк як таких він недолюблює. Тут проблема радше особиста. :)
Ти помиляєшся.

Цитата

:-)))))))))))))))))
Це ти правильний? Я ж кажу, Д’Артаньян. )

Все, таваріщ Ехер. Разрєшитє аткланяцца. :) Цілую Вас у лоб... :hello:
Яка ж ти дурна бабенція всьотакі. Вибач. :lol:
  • 1

#312 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:37

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 15:34) писав:

Яка ж ти дурна бабенція всьотакі. Вибач. :lol:
таким, як ти, я завжди вибачаю.
З любов’ю
Татка. ;-))

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 15:34) писав:

Ти помиляєшся.
Сліпий не угледить. ))
  • 1

#313 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 15:44

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 15:37) писав:

таким, як ти, я завжди вибачаю.
З любов’ю
Татка. ;-))
Да да, я вже мав нагоду сьогодні читати твої визнання як я тебе тонізував своїми дописами. :lol:

Цитата

Сліпий не угледить. ))
Ти прям так хочеш, шоб це було шось особисте?))) Ну от в мені прям сперечаються два бажання, точніше одне бажання і одне небажання - запевнити тебе шо все таки я кажу правду, і небажання розвіювати твоє прагнення бачити тут шось особисте. Мабуть я схилюсь до другого. Воно просто простіше. Причому набагато.)
  • 1

#314 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.11.2012 – 16:06

Перегляд дописуМаківка (02.11.2012 – 13:13) писав:

А ти десь бачив у моїх дописах ту пораду? То не лепечи.

Ну я розумію тих, хто в Донецьку голосує за Комуністів або ПР, але ж не в Луцьку, і не в Закарпатті, де продались за пайки.
От і Маківка пише - типу мажоритарник там шось робить хоча б, потім здере з тебе ж в два рази більше за це ;)

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 02.11.2012 – 16:11

• 1

#315 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.11.2012 – 16:15

Цитата

Аркадій Корнацький переміг - це щойно зафіксували преса і громадськість Миколаєва. Перерахунок відбувався просто неба за участю журналістів та громадськості. Про це у Facebook повідомив Анатолій Гриценко.

Щойно у Миколаєві, на вул. Карла Лібкнехта 9, завершився відкритий публічний підрахунок голосів у 132 окрузі згідно з протоколами з усіх 186 виборчих дільниць.
У присутності журналістів і громадськості (КВУ, Чесно, Опора та ін.) зафіксовано переконливу перемогу Аркадія Корнацького (Батьківщина) - він отримав 29670 голосів, проти 25481 за кандидата від ПР Віталія Травянка.
Я зачитував дані з кожного протоколу, а журналісти рахували голоси і фіксували на камери протоколи з дільниць.
Коли влада не виконує свої функції - значить, це робитиме громадськість.
Переможця нами зафіксовано, згідно волевиявлення людей. Усе решта - маніпуляції на сайті ЦВК, переписування протоколів, застосування сили проти мирних громадян - то є злочин, і за це винним доведеться відповісти!
як таке може бути в демократичній країні??? це владі вже просто накакати на людей... вони відкрито вже фальсифікують і навіть не стидаються!!!
  • 0

#316 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 02.11.2012 – 16:20

Перегляд дописуФабрегас (02.11.2012 – 16:15) писав:

як таке може бути в демократичній країні??? це владі вже просто накакати на людей... вони відкрито вже фальсифікують і навіть не стидаються!!!
У 2004 вже було, чого нині дивуватися, коли вони при владі?
  • 0

#317 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.11.2012 – 17:59

Цитата

На скандальну 132 окружну виборчу комісію вдруге увірвалися бійці "Беркута", проте цього разу вони вже винесли звідти протоколи і бюлетені.
"Тільки що штурмом було взято приміщення, де працює 132 окружна виборча комісія. Прямо в зал засідань увірвалися бійці "Беркута" і попутно, б'ючи людей кийками, винесли звідти сумку з протоколами і бюлетенями"
"Вони б'ють людей, б'ють членів ОВК та журналістів! Вони забрали і виносять бюлетені та протоколи!" - повідомив в телефонній розмові журналіст, перебуваючи на ОВК.
Таку ж інформацію повідомив нардеп Геннадій Москаль.
"Розбили двері, кидали у членів виборчих комісій стільці, щоб винести пакет з протоколами голосування, - сказав він Українській правді. - На вулиці били людей".
"Це демократичні вибори, про які говорив президент? – обурився депутат. - Поодягали маски як клоуни. Замість того, щоб Мазурка шукати, вони воюють, щоб забрати бюлетені. Бо два опозиціонери перемогли у підконтрольній Партії регіонів області".
Нагадаємо, сьогодні у 132 окрузі у Первомайську на Миколаївщині вночі беркут захопив ОВК, яка знаходиться у будівлі мерії.
Як відомо, на цьому окрузі за попередніми даними переміг представник від ВО "Батьківщина" Аркадій Корнацький. Однак, пізніше на сайті ЦВК цифри стали змінюватися і на перше місце вийшов "регіонал" Віталій Травянко.
132 округ продовжує зажигати(((

Вибори-2012 були найкращими за всю історію України - Азаров

от як люди ще можуть навіть таке говорити.. це вже не люди...
  • 0

#318 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.11.2012 – 18:20

Взагалі, вже той факт, шо я з цього кепкую означає, шо я абстрагувався. Бо серйозно, я не терплю окмнуістів. Я їх просто ненавиджу. Я б цих нікчемних тупих виродків посадив би в товарні вагони, і повіз би в расію. Так як вони наших людей туди везли вагонами. Просто ну його до біса. Ти просто не шариш, якої шкоди Україні завдаєте, ви всі хто так необачно чинить, голосуючи за онаністів, кучмістів, литвинів і іншу фігню. Ви підіграєте українофобському монстру, пятій колоні. І ось уже двадцять років як країна борсається в лайні яке насирають люди своєю тупою невизначеністю. Латвійці карще б вирішили нашу долю ніж ми самі. Вони розуміють а ми ні. Та тіке так не робиться. Якшо народ не може роздуплити куди йому йти і шо робити, то й відгрібати за свою тупість він має сам. Мені тіке шкода половини населення цієї країни, яке вже давно знає правильний вибір і постійно робить його. Вони гідні кращої держави. Але пята колона і оце таке як ти болото, тягнете і їх в прозябання в нікчемній країні постсовкового штибу з кровосісями на чолі які виступаючи навіть з паіпрця вже роками калічать мову виставляючи нас на посміховисько. Україна - країна лохів завдяки кацапам які тягнуть нас в парашку і завдяки тупакам які їм підіграють не хочачи подумати як важливо для країни правильно обирати на виборах. Поки вони взагалі ще є.
Млодець, в точку.) Мене теж завжди діставало, що через купку овець та купку лайна задихається і люди, і природа.)

Перегляд допису_Ex (02.11.2012 – 15:11) писав:

Візи валізи і почни з себе.
Типу цього (якраз для таких, як воно):
Зображення

і в тему: Зображення

Зображення

Зображення
така-то от фігня, малята...
  • 1

#319 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.11.2012 – 18:29

Блін тут всі такі умні, знають за кого треба, за кого не треба голосувати. А десь на такому ж форумі в Донецьку сидять люди і дивуються "Капетс 45% підтримали опозицію, як можна бути такими тупими і не розуміти, що Юлі зовсім не вміють працювати, вони своїми націалістичними гаслами просто розривають україну".
Короче всі ті, хто не поважає електорат КПУ й ПР йдіть і лососніть тунца, жирного такого, доброго.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.11.2012 – 18:30

• 1

#320 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2012 – 18:31

вони не вміють робити висновки на відміну від центрозаходу

Повідомлення відредагував MqM: 02.11.2012 – 18:32