Перейти до вмісту

Карта поляка

Повідомлень в темі: 169

#81 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.01.2013 – 16:42

Перегляд дописуMr.Ripley (24.01.2013 – 16:02) писав:

Це недоречно, я вже писав.
Я вчив нормально все, і не збирався нікого дурити.
з того, що ти написав у цій темі, видно лише одне бажання отримати право безкоштовно потрапити в Шенгенську зону

Я ще не наводив цих супер-прикладів.
Наприклад - спитали, в який костьол ходите і хто в костьолі Ксьондз - відповіли неправильно, гудбай=)
Та і корінні поляки, як тут було сказано, не завжди з першого разу здають ;)
Та і я казав, що ходжу не в костьол, а в церкву, і то раз в 100 років, звідки я можу знати про костьол хоча б щось?
католицизм (як тобі вже тут власне пояснили) є частиною культури польського народу. ніого дивного в цих питаннях не бачу.

Я писав в першу чергу про те, що неможливо подати навіть заявку. Це теж нормально?
Якщо надаєте таку можливість - то надавайте, ні - закривайтесь і не морочте голову. А не - потрапляєш на співбесіду в режимі лотереї.

Консул запізнилась в сумі на 4 години, тобто я тупо сидів 4 години і чекав. Це знову неповага з їх боку =(
А всі там сидять і трусяться - як би здати, перед цим кілька місяців намагаючись додзвонитись :-(

Загалом питання одне, чи вони всі там "такі", чи є нормальні люди.

А для чого я здавав? Хотів або на навчання, або на роботу. Зрозуміло, що після такої здачі бажання потрохи пропадає.
Чекати місяць, потім висіти годину на телефоні, як божевільний, і так і не додзвонитись.
вони тобі нічого не винні раз. це реалії життя: все, що пов’язане з бюрократичними питаннями вирішується довго, складно і неприємно. особливо якщо це щось стосується чогось на рівні міждержавних відносин.
те, що кількість місць обмежена теж є нормальним. є певних ліміт справ, які можуть обробити. він не безкінечний.
ти ще бачу візу жодного разу не намагався отримати, от і дивуєшся.
  • 0

#82 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.01.2013 – 16:42

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2013 – 16:37) писав:

блін ... чому я Тебе сприймаю не як реальну людину а як... магазин??? га)))))))
:D вони там на роботі всім дружнім колективом збираються й постять коментарі на теревенях)
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.01.2013 – 16:45

Ріплі, зараз словаки спрощують видачу віз українцям. Якщо мав до того шенгенку, то отримаєш на 3-5 років. Зрештою, ті 35єврів не такі вже й великі гроші.
  • 0

#84 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.01.2013 – 16:48

Перегляд дописуKassandra (24.01.2013 – 16:45) писав:

Ріплі, зараз словаки спрощують видачу віз українцям. Якщо мав до того шенгенку, то отримаєш на 3-5 років. Зрештою, ті 35єврів не такі вже й великі гроші.
звідки інфа? )) мене цікавить однозначно))
в мене польська шопінг закінчується у серпні а далі треба щось кілішувати)
  • 0

#85 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.01.2013 – 16:53

Карта поляка існує не тільки для того щоб поляки могли повернутися на свою історичну батьківщину.Якщо хтось не знає то з Польщі молоді поляки втікають хто куди може, то що ж там нам робити.Життя там трохи краще ніж у нас але в порівнянні з заходом , США і канадою небо і земля. Моєму знайомому який став поляком вистачило 2 місяців перебування в Польщі щоб це зрозуміти. Тепер він з жінкою голландці :) .Якщо у вас в роду були поляки і ви маєте документальне підтвердження то можете далі робити карту поляка, а може краще зробити сталий побит і через 3 роки отримати громадянство. Ще один знайомий має цей статус отримати за кілька місяців і це коштувало йому 2000евро. Що цікаво на співбесіді в міністерстві в Польщі він розмовляв через перекладача-юриста, який, навіть якщо ти помилився , відповідаючи на запитання, відповість за тебе правильно. Все оплачено.Так що думайте що для вас краще.

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2013 – 16:37) писав:

блін ... чому я Тебе сприймаю не як реальну людину а як... магазин??? га)))))))
Добре шо не супермаркет :)
  • 0

#86 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.01.2013 – 16:54

Перегляд дописуKassandra (24.01.2013 – 16:45) писав:

цікаво, буду шукати інформацію)
А з поляками - я не знаю, що буде при отриманні.
  • 0

#87 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 16:57

До речі, міг шось вже і замовити. Весна на носі, пора кохання. Обіцяю дуже хороші ціни.
  • -1

#88 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 16:58

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2013 – 16:48) писав:

звідки інфа? )) мене цікавить однозначно))
в мене польська шопінг закінчується у серпні а далі треба щось кілішувати)
від львівських турфірммщиків(ото слово загнула))
підтвердження в неті теж знайшла http://www.tourdom.ru/news/?read=41474

взагалі задумалася куди поїхати у відпустку, яку маю заюзати до червня, то ж певно робитиму словацьку.

Повідомлення відредагував Kassandra: 24.01.2013 – 16:59

• 0

#89 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:02

Перегляд дописуPocilunok.com (24.01.2013 – 16:57) писав:

До речі, міг шось вже і замовити. Весна на носі, пора кохання. Обіцяю дуже хороші ціни.
я купую в аптеці під будинком )

Перегляд дописуKassandra (24.01.2013 – 16:58) писав:

від львівських турфірммщиків(ото слово загнула))
підтвердження в неті теж знайшла http://www.tourdom.ru/news/?read=41474

взагалі задумалася куди поїхати у відпустку, яку маю заюзати до червня, то ж певно робитиму словацьку.
я колись робив від тур-фірми то мав клопоти з словацькою, там треба було або довідку про доходи з з/п ледь не під 5000 грн./місяць, або довідку про рахунок у банку з сумою від 15 000 грн. (не депозит а саме рахунок) , то я блін збирав по Львову гроші - клав на рахунок, робив довідку а потім знімав і роздавав назад))))

Повідомлення відредагував Фабрегас: 24.01.2013 – 17:03

• 0

#90 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:05

Перегляд дописуЗимова Дівчина (24.01.2013 – 16:42) писав:

вони тобі нічого не винні раз. це реалії життя: все, що пов’язане з бюрократичними питаннями вирішується довго, складно і неприємно. особливо якщо це щось стосується чогось на рівні міждержавних відносин.
те, що кількість місць обмежена теж є нормальним. є певних ліміт справ, які можуть обробити. він не безкінечний.

Та все нормально, просто когось мабуть записують без черги, а інших просто не впускають. Наприклад, тих, хто ходив на курси в Польський Дім, мабуть в першу чергу пропустять. Там компаніями були)
Консулів там достатньо, щоб забезпечити будь-який потік аж до вичерпання, просто не хочуть.
Що заважає їм просто ставити в загальну чергу, а не робити лотерею. Цього я взагалі не розумію.

По самій співбесіді я нічого не кажу - щось відповів, щось ні. Багато було таких, хто не здав, і хто не перший раз. Тут як вже кому пощастить.

Звичайно, в першу чергу та карта, щоб отримати короткострокову візу безкоштовно, довгострокова зараз і так безкоштовна. І якихось там феноменальних плюсів цієї карти не бачу.
Просто була можливість - мені порадили піти здавати. Ось і все.
А в костьол в дитинстві колись ходив - на цьому все і закінчилось. я не думав, що вони так на цьому зациклені. Ну нічого іншого не питали, ні розкажи про себе, ні про культуру, політику. Давай всіх зразу про католицизм(
  • 0

#91 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:06

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2013 – 17:02) писав:

я колись робив від тур-фірми то мав клопоти з словацькою, там треба було або довідку про доходи з з/п ледь не під 5000 грн./місяць, або довідку про рахунок у банку з сумою від 15 000 грн. (не депозит а саме рахунок) , то я блін збирав по Львову гроші - клав на рахунок, робив довідку а потім знімав і роздавав назад))))
хз, може цього разу буде інакше.
  • 0

#92 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:06

Справа хазяйська, але в мене кращі і значно дешевші.
  • -1

#93 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:07

А в інтернеті - дешевше :wink2:
  • 0

#94 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:08

Перегляд дописуPocilunok.com (24.01.2013 – 17:06) писав:

Справа хазяйська, але в мене кращі і значно дешевші.
що може бути краще за Дюрекс?
  • 0

#95 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:17

Перегляд дописуMr.Ripley (24.01.2013 – 17:07) писав:

А в інтернеті - дешевше :wink2:
тієї фірми що в мене нема дешевших, я ніби перевіряв.
мені також пропонували по 2-3 центи китай. Я таке боюся брати, краще надійним товаром торгувати, тим більше такого плану.
Якщо щось цікавить з мого асортименту напиши, а ціну узгодимо, буде дешевше ніж будь-де

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2013 – 17:08) писав:

що може бути краще за Дюрекс?
Pasante в усякому випадку не гірший. А якщо нарвешся на китайський дюрекс то значно кращий і надійніший. Пасанте виробляється тільки в Англії і в Польщі уже дуже поширений, нарівні з дюрексом.
  • 0

#96 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:19

Перегляд дописуPocilunok.com (24.01.2013 – 17:17) писав:

Pasante в усякому випадку не гірший. А якщо нарвешся на китайський дюрекс то значно кращий і надійніший. Пасанте виробляється тільки в Англії і в Польщі уже дуже поширений, нарівні з дюрексом.
ніколи не чув про нього :rolleyes:
  • 0

#97 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 17:28

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2013 – 17:19) писав:

ніколи не чув про нього :rolleyes:
Продається у нас в інтернеті але менш відомий ніж дюрекс.
Але зате його поки що ніхто не підробляє
  • 0

#98 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.01.2013 – 18:35

Перегляд дописуPocilunok.com (24.01.2013 – 16:35) писав:

Та історію знаю непогано. А те що Бандера і його товариші на насильство з боку польської держави відповідали насильством вважаю спонуканням до демократії. Бо в будь-якого хамла яке знає що отримає адекватну відповідь відразу прорізається дипломатичний хист і бажання вести переговори.
угу, тільки адекватність не та. масштаб не той. у Польщі його називають його Катом номер 3 (після гітлера та сталіна) або малим регіональним Гітлером, не дарма підкреслюючи їхню співпрацю. але все ж, така "демократія".

Цитата

Карта поляка існує не тільки для того щоб поляки могли повернутися на свою історичну батьківщину.
тільки і виключно існує для цього. мені влом шукати лінків, що тоді писали польські змі, коли сама ідея народилась, але там була справа з поляками у казахстані, саме тому й зробили. потім пішло в Україну.

Цитата

Якщо хтось не знає то з Польщі молоді поляки втікають хто куди може, то що ж там нам робити
у роки 2005-2007 - да. зараз менше, частина уже повертається, сама знаю декілька прикладів.

Цитата

Моєму знайомому який став поляком
черговий тупий гон

Цитата

Що цікаво на співбесіді в міністерстві в Польщі він розмовляв через перекладача-юриста, який, навіть якщо ти помилився , відповідаючи на запитання, відповість за тебе правильно. Все оплачено.Так що думайте що для вас краще.
а тут вапще фейспальм
  • -1

#99 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.01.2013 – 18:56

Перегляд дописуshіver2005 (24.01.2013 – 18:47) писав:

Тобі релігія забороняє дивитись українські фільм про героїчні вчинки Степана Бандери? Навіть росіяни прозрівають, що він порядна людина.
атеїзм нічого не забороняє, але мені влом. достатньо історії вчила та саме з історії випускні складала. і я навіть здогадуюсь, хто його міг знімати :D
  • 0

#100 Pocilunok.com

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 24.01.2013 – 19:17

Перегляд дописуНемі (24.01.2013 – 18:56) писав:

атеїзм нічого не забороняє, але мені влом. достатньо історії вчила та саме з історії випускні складала. і я навіть здогадуюсь, хто його міг знімати :D
Тут історія ні до чого. Це наслідки важкого совкового виховання і освіти. Коли людина не спроможна навіть засумніватися у своїх "знаннях" то навіть якщо хтось скаже правду вони вперто будуть твердити своє. Поспілкуйтеся з поляками, дізнаєтеся багато цікавого.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних