←  Подорожі, події

Теревені

»

Карта поляка

світлина MqM 24.09.2016

Піднімаю тему, бо цікавить чи якісь полегшені умови для батьків поляків? от наприклад мати українка, чи може вона мати право отримати кп чи полегшену процедуру громадянства? В іншизх країнах для батьків дітей ніби дають спрощені умови, якщо вони самі не є з тією нації
Відповісти

світлина _Ex 24.09.2016

які приземлені питання в тебе стали. не те, шо раніше. https://tereveni.org/topic/29619/ порішав уже?
Відповісти

світлина MqM 25.09.2016

Перегляд допису8758947589473958 (25.09.2016 – 09:04) писав:

Мінусую за зраду.
мінусни себе :spam: якщо в Україні будуть такі самі умови і повага до українців то майже ніхто не буде їхати. Хоча можеш піднімати статок наших олігархів і інших олігархів, які платять фігню, а вимагають таке, що ніяк не зрівнюється з вкладом працівник в свою освіту і роботу.

Перегляд допису_Ex (24.09.2016 – 22:42) писав:

які приземлені питання в тебе стали. не те, шо раніше. https://tereveni.org/topic/29619/ порішав уже?
а тролі далі бачу на теревенях розважаються. А ти напевно порішав? чи знаєш чим це закінчиться? Впевнений якщо Донбас приймуть на умовах кацапів то ти сам емігруєш
Повідомлення відредагував MqM: 25.09.2016 – 18:23
Відповісти

світлина _Ex 25.09.2016

Перегляд дописуMqM (25.09.2016 – 18:20) писав:

а тролі далі бачу на теревенях розважаються. А ти напевно порішав? чи знаєш чим це закінчиться? Впевнений якщо Донбас приймуть на умовах кацапів то ти сам емігруєш
А шо ж їм іще робити. В той час як ти мужньо осцилюєш між картою поляка і робінням шось донбасу, вони всьо также розважаються. кажному своє.
Хоча все таки, а в чому тролізм? В тому шо я констатував, шо ти тепер картою поляка переймаєшся, і вже не хочеш нічого "робити з донбасом"? Ну але ж це твої дії. Ти, помахавши шаблею на форумі, причепивши літак на аву, через кіко місяців уже клопочешся за карту поляка. Погодься, зміни очевидні. Ти прогресував неймовірно. З форумно пасіонарія борця і знавця як його все робити, ти став практиком, прагматиком, европейського штибу!
Відповісти

світлина MqM 25.09.2016

Перегляд допису_Ex (25.09.2016 – 22:47) писав:

А шо ж їм іще робити. В той час як ти мужньо осцилюєш між картою поляка і робінням шось донбасу, вони всьо также розважаються. кажному своє.
Хоча все таки, а в чому тролізм? В тому шо я констатував, шо ти тепер картою поляка переймаєшся, і вже не хочеш нічого "робити з донбасом"? Ну але ж це твої дії. Ти, помахавши шаблею на форумі, причепивши літак на аву, через кіко місяців уже клопочешся за карту поляка. Погодься, зміни очевидні. Ти прогресував неймовірно. З форумно пасіонарія борця і знавця як його все робити, ти став практиком, прагматиком, европейського штибу!
не кілька місяців, а вже два роки напевно. Ти б рахувати навчився, пост же 10.11.2014 (хоча видно все погано, як і з грамотністю)По друге мене Донбас не перестав турбувати. Не тобі мене чимось докоряти, чи ти з окопів пишеш? напевно з диванних військ?))) А емігрувати я почав через таких як ви, бо не бачу перспективи з такими які тільки ляпати язиками можуть (крім оффтопу і флуду вони більш нічого не вміють) і хамити (а насправді самі сидять на дивані і зі заздрості називають всіх зрадниками, хоча самі ніфіга не роблять) За два роки побачив весь ідіотизм українців і куди все йде. Я патріот, але не ідіот самогубець, народ сам не хоче жити нормально, а чекати все своє життя українського дива немає бажання. І доречі в мене практично три історичні батьківщини, так що йди когось іншого тролити.
пс я дизайнер і те, що я робив на благо України можу спокійно робити і поза межами її, але це занадто складно для таких як ви)
один з проектів https://vk.com/way_to_the_freedom_as2 якому я стараюся допомагати) То не язиком на теревенях ляпати :wink2:
Хоча напевно десь я тебе задів, що досі припікає, що ти вишукуєш мої теми)
Повідомлення відредагував MqM: 26.09.2016 – 00:01
Відповісти

світлина _Ex 26.09.2016

ну давай, дасвідання, як то кажуть. Зображення

Цитата

Хоча напевно десь я тебе задів, що досі припікає, що ти вишукуєш мої теми)
ну це легко - ти мене "задів" своєю надзвичайно спотвореною українською. Зображення
Відповісти

світлина Гість з потойбіччя 26.09.2016

MqM, я взагалі дивуюсь, чому ти досі ще не зробив її, якщо є частково поляк.
А на валєру забий, йому нєхєр дєлать, тому й дойопується. Він же ж старий хрич, життя пройшло, дітей немає, тому й про майбутнє не думає. В принципі, як і я.
А ти ше молодий, мабуть, думаєш сімю заводити, тому рви кігті з цієї довбокраїни поки не пізно. Звісно, якщо ти не дитя якихось чиновників, які захабарюють щомісяця хоча б 5 штук зелених. Тоді так, твоє місце в Україні, у цьому Ельдорадо для крупних злодійкуватих чиновників та кримінального елементу-власників великих підприємств, бо там подібної лафи не буде, доведеться працювати дай боже. Але якщо ти проста людина - геть звідсіля!
Відповісти

світлина Гість з потойбіччя 26.09.2016

Цитата

Українські школярі масово роблять карту поляка і переїжджають до Польщі
У деяких регіонах України істотно знизився рівень надання освіти, а учні та студенти масово виїжджають вчитись за кордон. Про це говорили під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Про стан законодавчого врегулювання організації навчально-виховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходи щодо її удосконалення» (на прикладі Львівської області), інформує кореспондент Leopolis.news.

Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський зазначив, що абітурієнти із південної України їдуть вступати у Київ, до Львова, в Луцьк, а потім виїжджають працювати за кордон. Також Олександр Співаковський сказав, що останнім часом на півдні України знижується рівень освіти, а отже створюється підґрунтя для зомбування та сепаратизму.

«Уряд піклується питанням, щоб із України не вимивались кошти. А коли людський капітал вимивається із країни, на це не звертаємо уваги», – наголосив Олександр Співаковський.

Водночас Директор Львівського фізико-математичного ліцею Мар’ян Добосевич наголосив, що із України вчитись за кордон їдуть не лише студенти, але й учні. «Якщо раніше ми мали масову міграцію студентів у ВНЗ Польщі, то тепер тенденція поширилась і на учнів. Учні масово виробляють карту поляка і переїжджають у Польщу. Це пов’язано із тим, що ми маємо дуже погане матеріальне забезпечення шкіл. Діти хочуть отримувати не лише теоретичні, але й практичні знання. Ми не можемо уявити собі школу без спортивного майданчика, але шкіл без фізичних та хімічних кабінетів у нас є безліч», – сказав Мар’ян Добосевич.

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник додав, що учні та студенти їдуть вчитись за кордон також і через те, що місцеві навчальні заклади не можуть у повній мірі забезпечити їх житлом, зокрема гуртожитками.
http://pedpresa.ua/1...do-polshhi.html
Таке враження, що років через 50 на цій території залишаться одні великі агрофірми.
Відповісти

світлина Юджин 13.10.2016

Чому? Чому люди тікають?
Відповісти

світлина MqM 16.10.2016

Перегляд допису_Ex (26.09.2016 – 02:23) писав:

ну давай, дасвідання, як то кажуть. Зображення

ну це легко - ти мене "задів" своєю надзвичайно спотвореною українською. Зображення
як там твої розділові знаки, разом з місцевим сленгом? я тебе вже палив на цьому розумнику. Тобі унікуму не доходить, що я слово вжив так само як ти "дасвідання"? якщо так докопуватися то "дасвідання" теж нема (хоча ти до своїх приколів не докопуєшся) Саме "задів" до тебе підходить, бо в тебе припікає в одному місці. " ну давай" - чиста калька з російської мовник ти недолугий. В українській мові не давайкають :facepalm:

Перегляд дописуЮджин (13.10.2016 – 13:58) писав:

Чому? Чому люди тікають?
для того, щоб недолугі лінгвісти типу екса змогли нарешті побудувати країну, а то їм не дозволяють і заважають
Повідомлення відредагував MqM: 16.10.2016 – 13:26
Відповісти

світлина Wеbеr 10.04.2017

Один знайомий уже шість разів подавався на карту поляка. Усю співбесіду завжди успішно здавав, корені є такі, що на амінь. Але карти не отримав. Бо на останнє питання: «Czy pan czuje się polakiem?» відповідав щоразу твердо «Nie!». :)
Вода камінь точить. Можливо на сьомий раз йому вдасться отримати те, що хоче, а при цьому не зламатися. Бо на таких світ тримається.
Відповісти

світлина renxu 10.04.2017

Перегляд дописуWеbеr (10.04.2017 – 08:49) писав:

Один знайомий уже шість разів подавався на карту поляка. Усю співбесіду завжди успішно здавав, корені є такі, що на амінь. Але карти не отримав. Бо на останнє питання: «Czy pan czuje się polakiem?» відповідав щоразу твердо «Nie!». :)
Вода камінь точить. Можливо на сьомий раз йому вдасться отримати те, що хоче, а при цьому не зламатися. Бо на таких світ тримається.
Вибачте, але якого... навіщо ж він, такий, гордий, подавався на карту поляка ? І рибку з'їсти, і ...
Відповісти

Перегляд дописуrenxu (10.04.2017 – 11:34) писав:

Вибачте, але якого... навіщо ж він, такий, гордий, подавався на карту поляка ? І рибку з'їсти, і ...
Саме так. Але при тому зберегти цноту. :tryzub:
Відповісти

світлина Немі 10.04.2017

Зображення

саме через отакі випадки я за те, щоб взагалі відмінити карту поляка і послати всіх нах.й.
Відповісти

Прекрасна незайманко Немі, польське законодавство і такі випадки передбачило.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.JPG (35.95К)
    Кількість завантажень:: 6
Відповісти

світлина Немі 10.04.2017

Прекрасний гвалтівнику Вебере, польське законодавство вдосталь йобнуте і без карти поляка, а не треба бути генієм, що свою суть, тобто надання прав полякам (ПО-ЛЯ-КАМ) за кордоном, які потрапили внаслідок політики СРСР, не задовільняє, замість цього громада українців на зразок деяких форумчан і вашого друга подає заяву, щоб мати всяку халяву у Польщі. і о саме таких я би посилала нах.
Повідомлення відредагував Немі: 10.04.2017 – 22:22
Відповісти

Світ незайманок... Незайманки завжди мріють про ґвалт?
Які карти поляка у вік глобалізації??? Це то саме, що рускій мір. Є громадянство, а все решта від диявола.
Відповісти

світлина Немі 11.04.2017

Перегляд дописуWеbеr (10.04.2017 – 22:29) писав:

Світ незайманок... Незайманки завжди мріють про ґвалт?
Які карти поляка у вік глобалізації??? Це то саме, що рускій мір. Є громадянство, а все решта від диявола.
без поняття, чи мріють про гвалт, але я впевнена, що вам згода другої сторони для сексу непотрібна. дада, про асистентку вашого брата чула. ще до того ваші огидні зауваження типу займанка, незайманка - ви остання людина, яке має право робити сексуальні натяки в чий-то бік.
і ще одне - якщо ми погоджуємося, що тільки громадянство, вся решта від диявола, то давайте послати всіх отаких як ваш друг нах.й?
едіт: ну, в принципі вас також, нащо я дискутую з таким-то лохом...
Повідомлення відредагував Немі: 11.04.2017 – 00:15
Відповісти

світлина Wеbеr 11.04.2017

а про нову асистентку "мого брата" ти теж щось чула? від "мого брата" чула? ми від нього вже нічого не чуємо 5 років. може отримав карту поляка і виїхав на Виспи? а може отримав карту поляка і пішов у внутрішню еміграцію...
ПЕС. Не ображайся на незайманку, це тепер модно. Чи ти отримала дисонанс від "прекрасна" і "незайманка", бо що тоді за прекрасна як досі незайманка. Але раз займанка чи два то як незайманка. Тут нема чого соромитися, люба Немі.Зображення
Відповісти

світлина Немі 11.04.2017

Перегляд дописуWеbеr (11.04.2017 – 07:39) писав:

ми від нього вже нічого не чуємо 5 років. Зображення
та після цього всього я його чогось розумію.
Відповісти