Перейти до вмісту

Карта поляка

Повідомлень в темі: 169

#141 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 24.09.2016 – 22:02

Піднімаю тему, бо цікавить чи якісь полегшені умови для батьків поляків? от наприклад мати українка, чи може вона мати право отримати кп чи полегшену процедуру громадянства? В іншизх країнах для батьків дітей ніби дають спрощені умови, якщо вони самі не є з тією нації
  • 0

#142 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.09.2016 – 22:42

які приземлені питання в тебе стали. не те, шо раніше. https://tereveni.org/topic/29619/ порішав уже?
  • 0

#143 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 25.09.2016 – 18:20

Перегляд допису8758947589473958 (25.09.2016 – 09:04) писав:

Мінусую за зраду.
мінусни себе :spam: якщо в Україні будуть такі самі умови і повага до українців то майже ніхто не буде їхати. Хоча можеш піднімати статок наших олігархів і інших олігархів, які платять фігню, а вимагають таке, що ніяк не зрівнюється з вкладом працівник в свою освіту і роботу.

Перегляд допису_Ex (24.09.2016 – 22:42) писав:

які приземлені питання в тебе стали. не те, шо раніше. https://tereveni.org/topic/29619/ порішав уже?
а тролі далі бачу на теревенях розважаються. А ти напевно порішав? чи знаєш чим це закінчиться? Впевнений якщо Донбас приймуть на умовах кацапів то ти сам емігруєш

Повідомлення відредагував MqM: 25.09.2016 – 18:23

• 2

#144 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень

Відправлено 25.09.2016 – 22:47

Перегляд дописуMqM (25.09.2016 – 18:20) писав:

а тролі далі бачу на теревенях розважаються. А ти напевно порішав? чи знаєш чим це закінчиться? Впевнений якщо Донбас приймуть на умовах кацапів то ти сам емігруєш
А шо ж їм іще робити. В той час як ти мужньо осцилюєш між картою поляка і робінням шось донбасу, вони всьо также розважаються. кажному своє.
Хоча все таки, а в чому тролізм? В тому шо я констатував, шо ти тепер картою поляка переймаєшся, і вже не хочеш нічого "робити з донбасом"? Ну але ж це твої дії. Ти, помахавши шаблею на форумі, причепивши літак на аву, через кіко місяців уже клопочешся за карту поляка. Погодься, зміни очевидні. Ти прогресував неймовірно. З форумно пасіонарія борця і знавця як його все робити, ти став практиком, прагматиком, европейського штибу!
  • 1

#145 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 25.09.2016 – 23:48

Перегляд допису_Ex (25.09.2016 – 22:47) писав:

А шо ж їм іще робити. В той час як ти мужньо осцилюєш між картою поляка і робінням шось донбасу, вони всьо также розважаються. кажному своє.
Хоча все таки, а в чому тролізм? В тому шо я констатував, шо ти тепер картою поляка переймаєшся, і вже не хочеш нічого "робити з донбасом"? Ну але ж це твої дії. Ти, помахавши шаблею на форумі, причепивши літак на аву, через кіко місяців уже клопочешся за карту поляка. Погодься, зміни очевидні. Ти прогресував неймовірно. З форумно пасіонарія борця і знавця як його все робити, ти став практиком, прагматиком, европейського штибу!
не кілька місяців, а вже два роки напевно. Ти б рахувати навчився, пост же 10.11.2014 (хоча видно все погано, як і з грамотністю)По друге мене Донбас не перестав турбувати. Не тобі мене чимось докоряти, чи ти з окопів пишеш? напевно з диванних військ?))) А емігрувати я почав через таких як ви, бо не бачу перспективи з такими які тільки ляпати язиками можуть (крім оффтопу і флуду вони більш нічого не вміють) і хамити (а насправді самі сидять на дивані і зі заздрості називають всіх зрадниками, хоча самі ніфіга не роблять) За два роки побачив весь ідіотизм українців і куди все йде. Я патріот, але не ідіот самогубець, народ сам не хоче жити нормально, а чекати все своє життя українського дива немає бажання. І доречі в мене практично три історичні батьківщини, так що йди когось іншого тролити.
пс я дизайнер і те, що я робив на благо України можу спокійно робити і поза межами її, але це занадто складно для таких як ви)
один з проектів https://vk.com/way_to_the_freedom_as2 якому я стараюся допомагати) То не язиком на теревенях ляпати :wink2:
Хоча напевно десь я тебе задів, що досі припікає, що ти вишукуєш мої теми)

Повідомлення відредагував MqM: 26.09.2016 – 00:01

• 1

#146 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 02:23

ну давай, дасвідання, як то кажуть. Зображення

Цитата

Хоча напевно десь я тебе задів, що досі припікає, що ти вишукуєш мої теми)
ну це легко - ти мене "задів" своєю надзвичайно спотвореною українською. Зображення
  • 0

#147 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 09:57

MqM, я взагалі дивуюсь, чому ти досі ще не зробив її, якщо є частково поляк.
А на валєру забий, йому нєхєр дєлать, тому й дойопується. Він же ж старий хрич, життя пройшло, дітей немає, тому й про майбутнє не думає. В принципі, як і я.
А ти ше молодий, мабуть, думаєш сімю заводити, тому рви кігті з цієї довбокраїни поки не пізно. Звісно, якщо ти не дитя якихось чиновників, які захабарюють щомісяця хоча б 5 штук зелених. Тоді так, твоє місце в Україні, у цьому Ельдорадо для крупних злодійкуватих чиновників та кримінального елементу-власників великих підприємств, бо там подібної лафи не буде, доведеться працювати дай боже. Але якщо ти проста людина - геть звідсіля!
  • 0

#148 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 15:51

Цитата

Українські школярі масово роблять карту поляка і переїжджають до Польщі
У деяких регіонах України істотно знизився рівень надання освіти, а учні та студенти масово виїжджають вчитись за кордон. Про це говорили під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Про стан законодавчого врегулювання організації навчально-виховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходи щодо її удосконалення» (на прикладі Львівської області), інформує кореспондент Leopolis.news.

Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський зазначив, що абітурієнти із південної України їдуть вступати у Київ, до Львова, в Луцьк, а потім виїжджають працювати за кордон. Також Олександр Співаковський сказав, що останнім часом на півдні України знижується рівень освіти, а отже створюється підґрунтя для зомбування та сепаратизму.

«Уряд піклується питанням, щоб із України не вимивались кошти. А коли людський капітал вимивається із країни, на це не звертаємо уваги», – наголосив Олександр Співаковський.

Водночас Директор Львівського фізико-математичного ліцею Мар’ян Добосевич наголосив, що із України вчитись за кордон їдуть не лише студенти, але й учні. «Якщо раніше ми мали масову міграцію студентів у ВНЗ Польщі, то тепер тенденція поширилась і на учнів. Учні масово виробляють карту поляка і переїжджають у Польщу. Це пов’язано із тим, що ми маємо дуже погане матеріальне забезпечення шкіл. Діти хочуть отримувати не лише теоретичні, але й практичні знання. Ми не можемо уявити собі школу без спортивного майданчика, але шкіл без фізичних та хімічних кабінетів у нас є безліч», – сказав Мар’ян Добосевич.

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник додав, що учні та студенти їдуть вчитись за кордон також і через те, що місцеві навчальні заклади не можуть у повній мірі забезпечити їх житлом, зокрема гуртожитками.
http://pedpresa.ua/1...do-polshhi.html
Таке враження, що років через 50 на цій території залишаться одні великі агрофірми.
  • 0

#149 Юджин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 13.10.2016 – 13:58

Чому? Чому люди тікають?
  • 0

#150 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 16.10.2016 – 13:18

Перегляд допису_Ex (26.09.2016 – 02:23) писав:

ну давай, дасвідання, як то кажуть. Зображення

ну це легко - ти мене "задів" своєю надзвичайно спотвореною українською. Зображення
як там твої розділові знаки, разом з місцевим сленгом? я тебе вже палив на цьому розумнику. Тобі унікуму не доходить, що я слово вжив так само як ти "дасвідання"? якщо так докопуватися то "дасвідання" теж нема (хоча ти до своїх приколів не докопуєшся) Саме "задів" до тебе підходить, бо в тебе припікає в одному місці. " ну давай" - чиста калька з російської мовник ти недолугий. В українській мові не давайкають :facepalm:

Перегляд дописуЮджин (13.10.2016 – 13:58) писав:

Чому? Чому люди тікають?
для того, щоб недолугі лінгвісти типу екса змогли нарешті побудувати країну, а то їм не дозволяють і заважають

Повідомлення відредагував MqM: 16.10.2016 – 13:26

• 0

#151 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.04.2017 – 08:49

Один знайомий уже шість разів подавався на карту поляка. Усю співбесіду завжди успішно здавав, корені є такі, що на амінь. Але карти не отримав. Бо на останнє питання: «Czy pan czuje się polakiem?» відповідав щоразу твердо «Nie!». :)
Вода камінь точить. Можливо на сьомий раз йому вдасться отримати те, що хоче, а при цьому не зламатися. Бо на таких світ тримається.
  • -1

#152 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 260 повідомлень

Відправлено 10.04.2017 – 11:34

Перегляд дописуWеbеr (10.04.2017 – 08:49) писав:

Один знайомий уже шість разів подавався на карту поляка. Усю співбесіду завжди успішно здавав, корені є такі, що на амінь. Але карти не отримав. Бо на останнє питання: «Czy pan czuje się polakiem?» відповідав щоразу твердо «Nie!». :)
Вода камінь точить. Можливо на сьомий раз йому вдасться отримати те, що хоче, а при цьому не зламатися. Бо на таких світ тримається.
Вибачте, але якого... навіщо ж він, такий, гордий, подавався на карту поляка ? І рибку з'їсти, і ...
  • 0

#153 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.04.2017 – 12:51

Перегляд дописуrenxu (10.04.2017 – 11:34) писав:

Вибачте, але якого... навіщо ж він, такий, гордий, подавався на карту поляка ? І рибку з'їсти, і ...
Саме так. Але при тому зберегти цноту. :tryzub:
  • 0

#154 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.04.2017 – 21:03

Зображення

саме через отакі випадки я за те, щоб взагалі відмінити карту поляка і послати всіх нах.й.
  • -1

#155 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.04.2017 – 22:03

Прекрасна незайманко Немі, польське законодавство і такі випадки передбачило.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.JPG   35.95К   6 Кількість завантажень:

• -1

#156 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 10.04.2017 – 22:21

Прекрасний гвалтівнику Вебере, польське законодавство вдосталь йобнуте і без карти поляка, а не треба бути генієм, що свою суть, тобто надання прав полякам (ПО-ЛЯ-КАМ) за кордоном, які потрапили внаслідок політики СРСР, не задовільняє, замість цього громада українців на зразок деяких форумчан і вашого друга подає заяву, щоб мати всяку халяву у Польщі. і о саме таких я би посилала нах.

Повідомлення відредагував Немі: 10.04.2017 – 22:22

• -1

#157 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.04.2017 – 22:29

Світ незайманок... Незайманки завжди мріють про ґвалт?
Які карти поляка у вік глобалізації??? Це то саме, що рускій мір. Є громадянство, а все решта від диявола.
  • 0

#158 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 11.04.2017 – 00:14

Перегляд дописуWеbеr (10.04.2017 – 22:29) писав:

Світ незайманок... Незайманки завжди мріють про ґвалт?
Які карти поляка у вік глобалізації??? Це то саме, що рускій мір. Є громадянство, а все решта від диявола.
без поняття, чи мріють про гвалт, але я впевнена, що вам згода другої сторони для сексу непотрібна. дада, про асистентку вашого брата чула. ще до того ваші огидні зауваження типу займанка, незайманка - ви остання людина, яке має право робити сексуальні натяки в чий-то бік.
і ще одне - якщо ми погоджуємося, що тільки громадянство, вся решта від диявола, то давайте послати всіх отаких як ваш друг нах.й?
едіт: ну, в принципі вас також, нащо я дискутую з таким-то лохом...

Повідомлення відредагував Немі: 11.04.2017 – 00:15

• -1

#159 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.04.2017 – 07:39

а про нову асистентку "мого брата" ти теж щось чула? від "мого брата" чула? ми від нього вже нічого не чуємо 5 років. може отримав карту поляка і виїхав на Виспи? а може отримав карту поляка і пішов у внутрішню еміграцію...
ПЕС. Не ображайся на незайманку, це тепер модно. Чи ти отримала дисонанс від "прекрасна" і "незайманка", бо що тоді за прекрасна як досі незайманка. Але раз займанка чи два то як незайманка. Тут нема чого соромитися, люба Немі.Зображення
  • 0

#160 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 11.04.2017 – 20:50

Перегляд дописуWеbеr (11.04.2017 – 07:39) писав:

ми від нього вже нічого не чуємо 5 років. Зображення
та після цього всього я його чогось розумію.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua