Перейти до вмісту

Кунілінгус

Повідомлень в темі: 184

#181 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.08.2013 – 06:40

Перегляд дописуmurko (11.08.2013 – 18:18) писав:

*зараз я скажу своє "фу", але це буде суто моя особиста думка, з якою сперечатися не треба*
фу
ну дак, а раптом вони акробатки чи йогою займаються (як синсоріка). Виходить вже не фу, а нічим не гірше ніж фалоімітатор "кінконг". :ggggg: мурко, це звичайно якшо радощів самозадоволення ви не засуджуєте.
а взагалі, поклавши руку десь рівновіддалено від будь яких можливих і неможливих ероґенних зон, крихітка й чортівня просто грають в удаваних бісексуалок. СтянкИ малі, :lol: понаблотИкались всякої гадості, їм би сраки лозиною сполосувати, так живемо в такий вік, не можна — їм сподобається. :lol:
  • 1

#182 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.08.2013 – 08:30

Перегляд дописуNameless One (11.08.2013 – 22:29) писав:

Крихітка і Чортеня звісно ж відповідають за свої слова, а не годують нас своїми суб'єктивними домислами, чи не так?
дуже сумніваюсь)

думаю, що це чисто теоретична думка, бо знають, що їм подобається і як цього добитись. А чоловіки можуть тільки догадуватись про відчуття
  • 0

#183 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.08.2013 – 17:09

Перегляд дописуNameless One (11.08.2013 – 22:29) писав:

Мені здається дівчатам все-таки видніше. Ну тим, які знають про що говорять, і мають з чим порівнювати.
Крихітка і Чортеня звісно ж відповідають за свої слова, а не годують нас своїми суб'єктивними домислами, чи не так?
аякже, інфа "з перших вуст")

Перегляд дописуArmando (22.02.2013 – 16:07) писав:

які краще в цьому, іспанки чи українки?
не можу знати, проведіть опитування)

Перегляд допису_Ex (12.08.2013 – 06:40) писав:

ну дак, а раптом вони акробатки чи йогою займаються (як синсоріка). Виходить вже не фу, а нічим не гірше ніж фалоімітатор "кінконг". :ggggg: мурко, це звичайно якшо радощів самозадоволення ви не засуджуєте.
а взагалі, поклавши руку десь рівновіддалено від будь яких можливих і неможливих ероґенних зон, крихітка й чортівня просто грають в удаваних бісексуалок. СтянкИ малі, :lol: понаблотИкались всякої гадості, їм би сраки лозиною сполосувати, так живемо в такий вік, не можна — їм сподобається. :lol:
ну, кому що, а тобі "би сраки лозиною сполосувати")

Перегляд дописуФабрегас (12.08.2013 – 08:30) писав:

дуже сумніваюсь)

думаю, що це чисто теоретична думка, бо знають, що їм подобається і як цього добитись. А чоловіки можуть тільки догадуватись про відчуття
хто зна. в будь-якому випадку, у дівчат теж розбіжності є у тих відчуттях, як і у чоловіків мабуть.
  • 0

#184 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.08.2013 – 17:18

Перегляд дописуКрихітка (15.08.2013 – 17:09) писав:

хто зна. в будь-якому випадку, у дівчат теж розбіжності є у тих відчуттях, як і у чоловіків мабуть.
ти звідки знаєш? )) відчуття неможливо описати словами, а в чужому тілі ти, думаю, не була)) переселення душ))
  • 0

#185 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.08.2013 – 13:08

Ти справді думаєш, що усі люди однаково реагують на всілякі дотики і тому подібне? Є об'єктивна інфа, що це не так.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних