Перейти до вмісту

Доля гривні

повний п...ц?

Повідомлень в темі: 120

#61 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.11.2012 – 08:52

Таке враження, що у нас немає податку на товари і послуги. Тоді закономірне питання, що таке ПДВ.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.11.2012 – 11:58) писав:

держава платить держслужбовцям грошима, і збирає податки грошима. Якщо держава не контролює цих грошей, то вона не контролює ні держслужбовців ні платників податків. їх контролює той хто контролює гроші. А значить той же і контролює всю державу. І що з того, що громадяни нібито вибирають собі парламент і президента, якщо вони всі належать Банкіру. Це монархія. Проте не чесна, не відкрита, а таємна підла брехлива монархія.
І зроблено це все так тому, що монархом не може стати жид. А банкіром - запросто. Майже всі банкіри - жиди. Вони і власники всього, а значить і монархи. але таємні. Крім того, народний гнів направлений не на таємних монархів, а на фіктивну владу, які можна змінювати, щоб задовольнити гнів народу.
Не в порядку критики, але напишу. У мене щодо цього інша думка. ФРС має щодо грошової політики делеговані повноваження, які надала їй влада США. І тільки у рамках законодавства може діяти, хоча тіньові схеми завжди будуть навіть у державному банку - тут ще питання де більше. От якщо суспільством визначений такий порядок, то чому я мав би казати зо це не правильно, хто я такий, щоби те осуджувати?
А банк, як правило, в основній масі володіє завжди не своїми коштами, своїх має дуже мало. Розпоряджатися ними не може, навіть національний банк. Якщо в Україні національний банк випустив гривню, то не означає, що він є її власником, тільки емітентом. Простіше кажучи, національний банк випустив засіб міри вартості та засобу обігу вартості, але власником не став від цього.
Можна, звичайно все повісити на жидів, але від цього щось зміниться, що там би були 100% не жидів?
  • 0

#62 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.11.2012 – 18:42

Я звісно багато чого не знаю, зараз в процесі чтива. от вичитав що нема податку на прибуток, а то мабуть брехня.
А ще я щойно вичитав...ох вичитав...
Емітенти валют різних країн незалежні від держави. І в Україні, І в Росії, І в інших країнах, банки що емітують валюту - незалежні від держави. в законах так прописано що вони незалежні. Але принаймні держава володіє уставним капіталом цих банків, та майном. проте не має права розпоряджатися цим майном.
Рішення про емісію приймає правління банку на підставі золотовалютних резервів. Для того щоб емітувати гроші треба збільшити золотовалютні запаси. або тупо змінити курс. треба на на всю кількість гривень могти віддати долари, а отже треба їх зберігати в запасі.
Хочеться емітувати гривні - будь ласка, знизити курс гривні до рівня що адекватний запасам долара. щоб збільшити запаси можна взяти кредит у МВФ.
емітент не залежить від держави але залежить від МВФ!!!
а от МВФ не є емітентом доллара тому залежить від ФРС. крім того МВФ залежить від сенату США. Влада США вирішує кому МВФ може давати кредити а кому ні.

Отож вітаю вас! Ми вже 21 рік святкуємо день незалежності. ми такі незалежні такі незалежні.... Аж влада США разом з банкірами вирішує що в Україні треба підвищити пенсійний вік, підвищити тарифи на газ для населення. Ось вона незалежність.

Кількість гривень має бути рівна кількості доларів і золота в запасі. золота в національному банку кіт наплакав. звідкіля взяти долари в запас? брати в борг. А де брати долар щоб повертати борг? можна купувати за гривні. але хто купить гривню за долар? лиш експортер платник податку змушений купувати гривню щоб сплатити податки.
Експортер продає товар за долари, але далеко не за всі долари купує гривні. більшість тих доларів залишається доларами за кордоном. За частину доларів отриманих від експорту купують гривні. ще деяка частина з них таки потрапить в національний банк. Отож скільки товарів потрібно продати за долари щоб забезпечити золотовалютний резерв національного банку? Цих товарів мусить бути на вартість в десятки раз більшу ніж резерв!!! Долари взяті в кредит означають що країна зобовязана в майбутньому продати товари за долари, тобто на експорт, тобто полюбому все іде емітенту долара.
А як щодо товарів і послуг які не експортуються? які споживаються всередині країни за гривні? Якщо ці товари не продаються за долари, то вони забезпечуються тими гривнями що не забезпечені доларом, а забезпечені золотом, якого кіт наплакав. А значить для балансу системи просто необхідно щоб товарів і послуг не проданих за долари було як кіт наплакав, як того золота. І ніяк інакше. Скільки кредитів не бери а країна мусить жити бідно і більше працювати щоб відпрацювати кредити. Гривня що ходить всередині України, не забезпечує нам можливість працювати на себе, а зобовязує працювати на емітентів долара. система геніальна.

Цитата

«Сенат США проголосовал за законопроект, запрещающий Международному валютному фонду (МВФ) выделять кредиты странам, которые не могут подтвердить свою способность вернуть долг. В поддержку законопроекта, который внес на рассмотрение республиканец Джон Корнин, высказались 94 сенатора… Документ предполагает обязательную оценку правительством США кредитоспособности страны, обращающейся за помощью, если ее государственный долг превышает годовой ВВП. Если результаты проверки оказываются "неутешительными" МВФ следует отказывать ей в кредите».[1]
То есть не сам МВФ, а правительство США решает, что и как должен решать Международный валютный фонд. Почему? Потому, что у США «контрольный пакет» голосов МВФ, что было определено еще при его создании. А «независимые» центральные банки как раз и входят в Международный валютный фонд, выполняют нормы этой организации.

[1] http://top.rbc.ru/ec...10/407999.shtml

• 0

#63 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 22.11.2012 – 22:44

афігенскі геніальна система!

Якщо український підприємець найме українця на роботу, виготовить товар для українського ринку, це все добре. Але!
щоб продати цей товар потрібні гривні. з'явився додатковий товар, повинні з'явитися додаткові гривні. треба збільшити грошову масу. Нацбанк є емітентом гривні. Для додаткового товару він робить емісію гривні, збільшує грошову масу, товар купують. І тут починається саме цікаве. Гривня забезпечена золотовалютними резервами нацбанку. для того щоб створити емісію гривні треба взяти долар в борг!!! Тобто українець попрацював, виготовив товар, продав його українцю, і обидва українці за це стали боржниками МВФ!!! попрацювали на себе? За це повинні з відсотками відпрацювати пану! Афігєнскі!!! Ось так занєфіг Горбачов продав нас з одного рабства в інше рабство, а ми тут святкуємо день незалежності.

Хоча нацбанку не обовязково брати кредит доларів щоб створити емісію гривні. Є і інший шлях. Можна просто обезцінити гривню. Адже вся сумма існуючих гривень має в ціні відповідати золотовалютному резерву. Якщо золотовалютний резерв константа, а кількість гривні збільшується, значить зменшується її ціна відносно резервної валюти. українець попрацював, виготовив товар, продав його українцю, і через це гривня впала. І чужеземець за свій долар вже купить більше нашого товару ніж до того. Тобто працюючи на себе ми робимо шкоду собі і користь нашому пану - тому хто долари малює. Такий є закон про національний банк. Такі закони про національні банки в більшості країн! Ось воно що таке новий світовий порядок!!!
  • 1

#64 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.11.2012 – 01:35

Перегляд дописуБоБриК (17.11.2012 – 04:29) писав:

Зараз ідеально тримати заощадження в пропорції 33% золото 33% стабільна валюта 33% нерухомість.

Ну кладеш ти в стабільній валюті долар під 5-10% річних.

Потім приймають закон - при здачі валюти податок 15 відсотків.

От тобі ідеально.
  • 0

#65 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2012 – 06:27

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2012 – 22:44) писав:

Отож вітаю вас! Ми вже 21 рік святкуємо день незалежності. ми такі незалежні такі незалежні.... Аж влада США разом з банкірами вирішує що в Україні треба підвищити пенсійний вік, підвищити тарифи на газ для населення. Ось вона незалежність.
афігенскі геніальна система!
Тобто працюючи на себе ми робимо шкоду собі і користь нашому пану - тому хто долари малює. Такий є закон про національний банк. Такі закони про національні банки в більшості країн! Ось воно що таке новий світовий порядок!!!

Цитата

Тому що у великій мудрості багато печалі;
І хто примножує пізнання, примножує скорботу
:itshe:
Світова фінсистема підпорядковується банкірам, бо вони створили її такою. В США є норма часткового резервування, коли саме банки створюють грошову масу.
Не знаю чи це вірно для українських банків.
  • 0

#66 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 23.11.2012 – 11:29

На доларах є написи:

Цитата

Банкноты Соединенных Штатов – казначейские билеты (United States Notes) – имели следующую надпись: «Настоящая банкнота является законным средством платежа по номинальной стоимости по всем обязательствам, государственным и частным, кроме обязательств по импорту и процентов по государственному долгу». (This note is a legal tender at its face value for all debts public and private except duties on imports and interest on the public debt)».[1] В 1933 году[2] текст обязательства сокращается: «Настоящая банкнота является законным средством платежа по номинальной стоимости по всем обязательствам, государственным и частным» (This note is a legal tender at its face value for all debts public and private). В 1963 году[3] текст снова меняется: «Настоящая банкнота является законным средством платежа по всем обязательствам, государственным и частным» (This note is a legal tender for all debts public and private).
С банкноты исчезла надпись про государственный долг, потому что его в США деньгами уже давно никто не выплачивает. Надпись на государственных деньгах упрощают. Зачем? Чтобы она ничем не отличалась от надписи на банкнотах ФРС. И тогда никто не заметит разницы. Никто вообще ничего не заметит.
Надпись на первых банкнотах Федерального резерва (Federal Reserve Note) гласит: «Настоящая банкнота принимается всеми национальными банками и банками-членами и Федеральными резервными банками в платежи по всем налогам, таможенным и другим государственным пошлинам. Она может быть погашена золотом в Министерстве финансов Соединенных Штатов в городе Вашингтоне, округ Колумбия, или золотом или законными деньгами в любом федеральном резервном банке» ((This note is receivable by all national and member banks and Federal Reserve Banks and for all taxes, customs and other public dues. It is redeemable in gold on demand at the Treasury Department of the United, States in the city of Washington, District of Columbia or in gold or lawful money at any Federal Reserve Bank).

Раніше на долларах ФРС було чесно написано що вони незаконні. потім назву змінили.

А на гривні взагалі нічого не написано. тільки національний банк України. Чи має нацбанк чи держава якісь зобовязання перед тримачем гривні? ні по які зобовязання на гривні не написано.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 23.11.2012 – 11:39

• 0

#67 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.01.2013 – 12:09

купив щойно 200 $. Чомусь мені здалось, що на мене в банку дивились як на ідіота... )
  • 0

#68 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.01.2013 – 12:16

Перегляд дописуФабрегас (17.01.2013 – 12:09) писав:

купив щойно 200 $. Чомусь мені здалось, що на мене в банку дивились як на ідіота... )
А ти де був 2 тижні назад?
  • 0

#69 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.01.2013 – 12:24

Перегляд дописуNameless One (17.01.2013 – 12:16) писав:

А ти де був 2 тижні назад?
ну тоді курс був нижчий звичайно... але що поробиш
  • 0

#70 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.12.2013 – 13:56

Цитата

Прем'єр: МВФ вимагає глибокої девальвації гривні

Міжнародний валютний фонд вимагає глибокої девальвації гривні.
Про це прем'єр Микола Азаров сказав в інтерв'ю журналістам в ефірі державного телеканалу "Перший національний".
За його словами, виконання цієї вимоги призведе до падіння курсу гривні в 1,5-2 рази.

"Ціни на імпортні товари піднімуться як мінімум у два рази", - сказав прем'єр. Це призведе до різкого подорожчання вітчизняних продуктів харчування й до знецінення зарплат і пенсій, - лякає Азаров.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 27.12.2013 – 13:56

• 0

#71 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.02.2015 – 16:56

Ми стали країною жебраків http://www.ostro.org...ty/news/465159/
  • 0

#72 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.02.2015 – 16:59

Перегляд дописуФабрегас (06.09.2012 – 11:21) писав:

чому не врятує? колись було 1$ = 1,85 грн., зараз 1$ = 8.25 грн. , потім буде 1$ = 10 грн. В мене в доларах - мене врятує
потім буде 1$ = 10 грн ахахаха... потім буде блять, 1$ = 36 грн :angry1:
  • 0

#73 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 24.02.2015 – 17:00

у нас 37)
  • 0

#74 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.02.2015 – 17:04

Зображення

Перегляд дописуMr.Ripley (07.09.2012 – 14:59) писав:

Ну ти тримаєш я так зрозумів на депозиті в доларах?

Різниця в доларах і гривнях - 10% і 25% річних.

Питання в тому, чи за рік "долар виросте" на 1,5 грн? Сумніваюсь...
такі мімімішні повідомлення були 2 роки тому
  • 2

#75 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2015 – 10:50

Цитата

Останній рік – це рік спекуляцій на валютному ринку, коли конкретні люди там по-крупному заробляють.

«Я на війну списую не більш як 10-15% наших проблем. Решта – це те, до чого нас довели наші керманичі. Януковичі тримали стабільну гривню, збільшуючи борги і спалюючи валютні резерви. Я втомився тоді говорити про те, що ми будемо розплачуватися за цю видимість доброго життя в умовах, коли ми дуже погано працювали. Уже майже 40 місяців у нас падіння промислового виробництва і ніхто на це не звертав уваги. Сьогодні ми вигрібаємо ту політику. Плюс до цього додається абсолютно безграмотна і принизлива для народу політика з боку сьогоднішнього економічного блоку уряду і Нацбанку. Нині ми вигрібаємо небажання творити свою українську економіку, бажання позичати, позичати і позичати», – наголошує він.
Оголошені вчора заходи Нацбанку для стабілізації ситуації на валютному ринку Олександр Сугоняко вважає, скоріше, рефлекторними рухами: «Ця спроба утруднити імпорт, безумовно, вдасться на якийсь час. Але замість того, щоб робити це рефлекторно, треба було розбиратися з імпортом раніше. Якщо у вас немає валюти, то залишіть тільки той імпорт, який називається критичним, а решту все припиніть. Але мало припинити імпорт – паралельно потрібно запускати виробництво українських товарів, які б замінили імпортні. Але нічого не зроблено за весь цей рік. Усе, що робиться зараз, – це все шарпанина».

Але, додає він, це комусь вигідно. За його словами, останній рік – це рік спекуляцій на валютному ринку, коли конкретні люди там по-крупному заробляють. А заробляють ті, хто «знає, який курс сьогодні і який буде завтра».

На думку Олександра Сугоняка, карколомне падіння курсу гривні є наслідком чотирьох факторів: «Це надзвичайно поганий стан платіжного балансу. Це проблеми з виконанням бюджету, з його дефіцитом і необхідністю друкування грошей, що, відповідно, тягне за собою інфляцію. Це падіння промислового виробництва і взагалі падіння економіки. І четверта причина – негативні очікування, щоб зняти які, треба елементарно дати програму виходу із кризи. А її немає, вони говорять про якісь реформи, які по суті означають виконання вимог МВФ. Тобто за жодним з напрямків нічого владою не робиться. Реально те, що написано в коаліційній угоді, – це маразматичні речі, направлені на те, щоб зупинити виробництво і знищити українські банки. Чим вони там займаються і в тому числі весь парламент, який ми обрали зовсім недавно? Ясно, що за таких умов зупинити падіння гривні просто не вдасться».
Сугоняко: 90% проблем гривні – це безграмотність НБУ і спекуляції
  • 0

#76 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 25.02.2015 – 12:41

Перегляд дописуФабрегас (24.02.2015 – 16:59) писав:

потім буде 1$ = 10 грн ахахаха... потім буде блять, 1$ = 36 грн :angry1:
та не переживай, вічно впадати не буде, рано чи пізно має піднятися.
  • -1

#77 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2015 – 12:54

Перегляд дописуНемі (25.02.2015 – 12:41) писав:

Розумієш, за увесь час ще не було такого щоб гривня піднімалась)) пам'ятаю колись як я був малий гривня була 1,85 грн за долар. Потім була 2, потім 5, потім 8, потім 13, а потім пздц )
Якщо і підніметься, в чому я сумніваюсь то точно не менше 30 буде

Повідомлення відредагував Фабрегас: 25.02.2015 – 12:54

• 0

#78 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 25.02.2015 – 12:58

ну я це все розумію.
я була дитиною, коли в нас була інфляція більше 500%, майже 600%, у нас її зупинили цю інфляцію завдяки Бальцеровічу, але це було дуже боляче та люди навіть протестували. потім було стабільно.
це я просто кажу, бо з досвіду вже знаю, що не може вічно впадати.
  • -1

#79 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.02.2015 – 13:01

Зображення

Норм не переживай... гривня в 4 рази знецінилась, а зарплату мені ніхто не індексував. Що це, як не явний привід щоб переживати

Перегляд дописуНемі (25.02.2015 – 12:58) писав:

ну я це все розумію.
я була дитиною, коли в нас була інфляція більше 500%, майже 600%, у нас її зупинили цю інфляцію завдяки Бальцеровічу, але це було дуже боляче та люди навіть протестували. потім було стабільно.
це я просто кажу, бо з досвіду вже знаю, що не може вічно впадати.
о я памятаю в 90-х наші тисячі... всі тоді були мільйонерами, носились з купюрами в 100 000, 1 000 000... не хочу повторення

Перегляд дописуНемі (25.02.2015 – 12:41) писав:

кажуть, якщо дефолт, то валюта ще в рази два впаде. Буде по 60, а там ще пару гривень і обженемо рубль.
  • 0

#80 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 25.02.2015 – 13:02

та ладно, я потішати хочу, Ти мені не заважай))
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних