Перейти до вмісту

Янгол охоронець

Повідомлень в темі: 233

#81 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2012 – 23:01

Перегляд дописуКеп (01.09.2012 – 22:49) писав:

Звісно на 100% довести в такий спосіб це не можливо, але це і не потрібно наразі, бо все про що ми говоремо тут не є реальністю, а є лише версіями, припущеннями, гіпотезами. Так от в цій розмові є метою вияснити рівень вірогідності, тобто наскільки вірогідна та чи інша версія чи припущення, яке з цих припущень може бути найбільше наближене до істени, а яке припущення навпаки найдальше розташовано по відношенню до істени. У підсумку можна зрозуміти приблизно наскільки вірогідним є те що таємна сила янгол охоронець дійсно існує і яка приблизно мотивація його дій.
А отже обговорюючи можливість передбачення майбутнього комп'ютером, ми вияснили, що є така вірогідність і вона досить суттева. Тому зважаючи на цю значну вірогідність думаю можна використати цю гіпотезу для визначення рівня вірогідності наступної гіпотези, це ніби просто як продовження першої гіпотези, одне випливає з другого. Але повторюю, ми не доводимо ці гіпотези, а лише визначаємо їхній приблизний, орінтовний рівень вірогідності, тобто чи моглоб таке хочаб приблизно бути, чи взагалі ні за яких обставин такого бути ніколи не може. Ось про що йдеться.
метод доведення "а що якщо нам повезе", хочеш знати яка ймовірність тієї чи іншої події, починай вчити теорію ймовірності, і комбінаторику
та й, я б на твоєму місці не намагався довести що може колись людство щось зробить таке, а шукав би методи реалізації

цікава ідея
почитай Азімова "Кінець Вічності"
  • 0

#82 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 23:16

Перегляд дописуKatod (01.09.2012 – 23:01) писав:

метод доведення "а що якщо нам повезе",
ні тут не про везіння йдеться, думаю везіння - це якраз те що трапляється взагалі від балди і тому це зовсім не цікаво обговорювати.
А ми пробуємо орієнтуватися, спиратися на певні явища чи гіпотези з досить суттєвою вірогідністтю, тобто чи могло б це бути за певних обставин і наскільки це вірогідно. Ми вияснимо спочатку наскільки ця теорія вірогідна, а в майбутньому хтось вже потім зможе її довести на всі 100% спираючись на наукові докази і лабораторні експерименти. Ми просто пробуємо визначити напрямок де шукати, в якому напрямку є сенс копати, а куди взагалі немає ніякого сенсу рухатися. Ми першопрохідці!

Перегляд дописуKatod (01.09.2012 – 23:01) писав:

я б на твоєму місці не намагався довести що може колись людство щось зробить таке, а шукав би методи реалізації

так звісно це цікавіше, але доки немає ресурсів варто принаймні покопатися в теоріях, версіях, припущеннях і вірогідностях цього всього і дещо ми таки вже вияснили.
  • 0

#83 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 01.09.2012 – 23:30

Звісно на 100% довести в такий спосіб це не можливо, але це і не потрібно наразі, бо все про що ми говоремо тут не є реальністю, а є лише версіями, припущеннями, гіпотезами. Так от в цій розмові є метою вияснити рівень вірогідності, тобто наскільки вірогідна та чи інша версія чи припущення, яке з цих припущень може бути найбільше наближене до істени, а яке припущення навпаки найдальше розташовано по відношенню до істени. У підсумку можна зрозуміти приблизно наскільки вірогідним є те що таємна сила янгол охоронець дійсно існує і яка приблизно мотивація його дій.
А отже обговорюючи можливість передбачення майбутнього комп'ютером, ми вияснили, що є така вірогідність і вона досить суттева. Тому зважаючи на цю значну вірогідність думаю можна використати цю гіпотезу для визначення рівня вірогідності наступної гіпотези, це ніби просто як продовження першої гіпотези, одне випливає з другого. Але повторюю, ми не доводимо ці гіпотези, а лише визначаємо їхній приблизний, орінтовний рівень вірогідності, тобто чи моглоб таке хочаб приблизно бути, чи взагалі ні за яких обставин такого бути ніколи не може. Ось про що йдеться.

У того, що Ви написали, рівень вірогідности ніякий. Інформація є засіб комунікації людей. Але скільки інформації Ви б не записували, Ви не можете по ній відтворити особистість. Двох однакових особистостей на світі просто немає, все це унікальні процеси, і всі подібні зусилля є марними.
  • 1

#84 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 01.09.2012 – 23:36

Кепе Ви випадково ЛСД не приймаєте?

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 01.09.2012 – 23:37

• 1

#85 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 00:01

Перегляд дописуВасиль (01.09.2012 – 23:30) писав:

У того, що Ви написали, рівень вірогідности ніякий. Інформація є засіб комунікації людей. Але скільки інформації Ви б не записували, Ви не можете по ній відтворити особистість. Двох однакових особистостей на світі просто немає, все це унікальні процеси, і всі подібні зусилля є марними.
Чому ж ніякий рівень вірагідності, я думаю досить таки значний. Ось дивіться.
Особистість відтворити по зібраній інформації думаю дійсно не можливо, але прорахувати певну мотивацію, під впливом якої приймаються рішення цією особистістю, думаю можливо. І можливо саме тому, що ця мотивація завжди випливає з різних навколишніх обставин, чинників і подій, все в світі взаємопов’язано і можна відслідковувати ці зв’язки. Про ці обставини, чинники і події можна збирати інформацію.

Перегляд дописуxTANATOSx (01.09.2012 – 23:36) писав:

Кепе Ви випадково ЛСД не приймаєте?
ЛСД - відстій, пане професоре, раджу Вам спробувати вітамін F
  • 0

#86 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.09.2012 – 00:07

, ну можливо і справді янгол-охоронець врятував тебе. Але зовсім не факт, що то жидівський служка рятував гоя. Значно логічніше, що то був дух твого предка що по рідновірським звичаям оберігає твій рід, навіть незважаючи на те, що вони поклоняються жидам, і зневажають предків. Духам предків всеодно немає іншого варіанту, окрім сподіватись, що їхгі нащадки всеж таки повернуться до істини.
  • 0

#87 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 00:18

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (02.09.2012 – 00:07) писав:

, ну можливо і справді янгол-охоронець врятував тебе. Але зовсім не факт, що то жидівський служка рятував гоя. Значно логічніше, що то був дух твого предка що по рідновірським звичаям оберігає твій рід, навіть незважаючи на те, що вони поклоняються жидам, і зневажають предків. Духам предків всеодно немає іншого варіанту, окрім сподіватись, що їхгі нащадки всеж таки повернуться до істини.
Те що янгол охоронець може бути духом моїх померлих предків, то думаю рівень вірогідності цього припущення достатньо високий, особливо зважаючи на те, що час від часу у вісні я спілкуюся з одним із своїх недавно померлих предків і навряд чи це просто сон і фантазія, бо занадто він чіткий і деталізований як відео.
І взагалі я не є прибічником ніякої релігії і тим паче жидохристиянської, але я і не атеїст. Ось я вже казав про це:

Перегляд дописуКеп (01.09.2012 – 21:18) писав:

До речі, походу скажу, що я негативно ставлюся до релігії, я вважаю, що релігії просто використовують ці незрозумілі нам явища (називали Богом, змушують поклонятися йому, молитися йому і боятися його) релігії використовують незрозумілі нам явища, щоб залякати людей (перш за все не освічених) заволодіти їхньою свідомістю і змусити їх працювати на себе. Релігія – це банальний рекет, але в надзвичайно збочено-витонченій формі.

А щодо того, що мав би бути якийсь творець і хтось творця має теж створити, то думаю це не те що ніби майстер-творець-гончар, який ліпить горщики і тому того дядю теж виходить хтось мав би теж створити. Це лише моє припущення, але думаю, що окремого збоку від нас дяді творця не існує. Схоже, що можливо ми всі, і весь всесвіт взагалі вцілому – це і є творець, розумний незбагнений нам організм, який творить сам себе… він росте, розширюється і розвивається… разом з нами...

Повідомлення відредагував Кеп: 02.09.2012 – 00:19

• 0

#88 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2012 – 00:27

Перегляд дописуВасиль (01.09.2012 – 23:30) писав:

я тут фантастику попишу
те що пише Кеп неясне і розмите, але, якщо вже вдаватись в фантазування, і згадати про таку штуку як телепортація, яку підняли на промисловий рівень, типу з одного боку вхід, з іншого вихід, і в одній камері ти кудись діваєшся, а в іншій з"являєшся. Приблизний принцип такий, знімається вся інформація про всі атоми тіла, передається в капсулу отримувач, і там формується тіло, і от, заглючив маршрутизатор, в на двох станціях прийому утворились два однакових індивіда, звичайно далі вони будуть розвиватися далі, формуючи нові особистості, але на момент прийому, ми будемо мати "суперклонів" :)
але це фантастика :)
  • 1

#89 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 00:35

Перегляд дописуKatod (02.09.2012 – 00:27) писав:

я тут фантастику попишу
те що пише Кеп неясне і розмите, але, якщо вже вдаватись в фантазування, і згадати про таку штуку як телепортація, яку підняли на промисловий рівень, типу з одного боку вхід, з іншого вихід, і в одній камері ти кудись діваєшся, а в іншій з"являєшся. Приблизний принцип такий, знімається вся інформація про всі атоми тіла, передається в капсулу отримувач, і там формується тіло, і от, заглючив маршрутизатор, в на двох станціях прийому утворились два однакових індивіда, звичайно далі вони будуть розвиватися далі, формуючи нові особистості, але на момент прийому, ми будемо мати "суперклонів" :)
цікава теорія і вочевидь ця версія має досить високий рівень вірогідності, а отже значить і припущення того, що може існувати дві однакові особистості теж має досить високий рівень вірогідності :)
  • 0

#90 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.09.2012 – 01:22

я тут фантастику попишу

І тут знову прийду нудний я і скажу, що сучасна наука каже що створення двох клонів принципово не можливе
Теорема о запрете клонирования
  • 0

#91 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 01:39

я тут фантастику попишу

А я процитую:

Цитата

Квантова телепортація - передача квантового стану на відстань за допомогою розз'єднаних у просторі зчеплених пар та класичного каналу зв'язку. При квантовій телепортації вихідний квантовий стан руйнується у місці проведення вимірювання та реалізується у місці прийому, що відповідає теоремі про заборону клонування.

Відтак, ніякого клонування не може бути!
  • 1

#92 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 05:33

Анекдот в тему.

Йде чолов'яга містом. Раптом чує внутрішній голос:
- Не йди, там цегла буде падати, зачекай.
Чолов'яга почекав - справді впала на дорогу цегла. Йде далі. Знову голос:
- Швидко відходь звідси - зараз якийсь п'яний на тротуар виїде машиною, може тебе збити, аварія буде в дерево вріжеться.
Чоловік послухав - і справді так сталося. Йде далі, знову той самий голос:
- Приходь швидше додому. Сьогодні ти потрібен там дружині.
- Хто ти такий? - Запитав чоловік.
- Я твій ангел-охоронець. Охороняю тебе від усього злого.
- Ага! А де ж ти тоді був, коли я женився?

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 02.09.2012 – 05:52

• 3

#93 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 02.09.2012 – 10:37

Їде мужик в маршрутці тай думу думає:
«Дружина стерва ,
діти двієчники,
машина постійно ламається,
зарплату не підвищують ».

А за його спиною висить Ангел-Хранитель, все записує і також своє думає:
«Дивний мужик, кожен раз просить одне і теж, і навіщо йому все це? ..
Ну то таке - якщо просить - будемо виконувати"

Повідомлення відредагував wizm: 02.09.2012 – 10:38

• 3

#94 Bukyson

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 13:54

просто повезло. який там янгол.
  • 2

#95 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:26

Перегляд дописуBukyson (02.09.2012 – 13:54) писав:

просто повезло. який там янгол.
все спрощувати завжди просто, але не завжди вигідно

Отже ми дійшли певних висновків.

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 00:01) писав:

Чому ж ніякий рівень вірагідності, я думаю досить таки значний. Ось дивіться.
Особистість відтворити по зібраній інформації думаю дійсно не можливо, але прорахувати певну мотивацію, під впливом якої приймаються рішення цією особистістю, думаю можливо. І можливо саме тому, що ця мотивація завжди випливає з різних навколишніх обставин, чинників і подій, все в світі взаємопов’язано і можна відслідковувати ці зв’язки. Про ці обставини, чинники і події можна збирати інформацію.

Таким чином можна сказати, що припущення про те що янгол охоронець може передбачати майбутня, має досить високу вірогідність.
Отже виходить наступна гіпотеза. Янгол охоронець передбачає майбутнє, випадкове смертельне співпадіння і потім допомагає людині уникнути цього смертельного співпадіння, як правило в такому випадку все вирішують кілька хвилин.

Отже як може приблизно діяти янгол охоронець ми вже приблизно розібралися. Тепер варто ще розібратися з тим чому він діє вибірково. Думаю якщо з цим всім розберемося і зможемо створити певну теоретичну модель цього явища, яке зветься "янгол охоронець", то тоді вкінці можна буди сказати, що є досить висока вірогідність того, що янгол охоронець існує.

Отже цікаво тепер розібратися з мотивацією дій янгола охоронця, чому вона вибіркова, від чого може залежати, на що він орієнтується? Чому він діє не постійно навіть по відношенню до одної і тої ж самої людини. Якщо орієнтується на добро і зло то як же тоді діти?

Повідомлення відредагував Кеп: 02.09.2012 – 16:28

• 0

#96 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:48

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 16:26) писав:

все спрощувати завжди просто, але не завжди вигідно

Отже ми дійшли певних висновків.

Таким чином можна сказати, що припущення про те що янгол охоронець може передбачати майбутня, має досить високу вірогідність.
Отже виходить наступна гіпотеза. Янгол охоронець передбачає майбутнє, випадкове смертельне співпадіння і потім допомагає людині уникнути цього смертельного співпадіння, як правило в такому випадку все вирішують кілька хвилин.

Отже як може приблизно діяти янгол охоронець ми вже приблизно розібралися. Тепер варто ще розібратися з тим чому він діє вибірково. Думаю якщо з цим всім розберемося і зможемо створити певну теоретичну модель цього явища, яке зветься "янгол охоронець", то тоді вкінці можна буди сказати, що є досить висока вірогідність того, що янгол охоронець існує.

Отже цікаво тепер розібратися з мотивацією дій янгола охоронця, чому вона вибіркова, від чого може залежати, на що він орієнтується? Чому він діє не постійно навіть по відношенню до одної і тої ж самої людини. Якщо орієнтується на добро і зло то як же тоді діти?

Який янгел-охоронець? Ви що не читаєте, що люди пишуть?
  • 0

#97 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 16:54

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 16:48) писав:

Який янгел-охоронець? Ви що не читаєте, що люди пишуть?
Люди просто висловлюються, але не можуть це спростувати на 100%, як і я довести, є лише вірогідність і вона значна.
Тому думаю варто докінця розглянути цю версію, а вкінці можна буде підбити підсумок, сказати чи є досить висока вірогідність того, що янгол охоронець існує чи вірогідність такого існування ніяка.

Повідомлення відредагував Кеп: 02.09.2012 – 16:55

• 0

#98 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 17:35

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 16:54) писав:

Люди просто висловлюються, але не можуть це спростувати на 100%, як і я довести, є лише вірогідність і вона значна.
Тому думаю варто докінця розглянути цю версію, а вкінці можна буде підбити підсумок, сказати чи є досить висока вірогідність того, що янгол охоронець існує чи вірогідність такого існування ніяка.

А що тут спростовувати? Фізичні явища не зводяться до інформації про них. У Вас є інформація, що вибухнула блискавка, і як це впливає на неї? Ніяк! Інформація є засобом спілкування, а фізичні явища є чимсь іншим.
  • 1

#99 Bukyson

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 17:40

Розумієте я не бачу нічого магічного і таємничого в вашій історії. Вмене теж було кілька випадків коли мені повезло і я не вважаю що це хтось стояв збоку і мені допомагав.
Є випадки коли людині не щастить стається трагедія і вже ніхто їй не допоможе. (ховають тай по всьому) Просто випадок життя одним людям повезло іншим не повезло.
Я не хочу нікого ображати в кожного своя думка .
  • 0

#100 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 17:44

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 17:35) писав:

А що тут спростовувати? Фізичні явища не зводяться до інформації про них. У Вас є інформація, що вибухнула блискавка, і як це впливає на неї? Ніяк! Інформація є засобом спілкування, а фізичні явища є чимсь іншим.
Блискавка - не є живим створінням і рішення не приймає. А людина приймає рішення. Рішення приймаються не в пустоті від балди, а грунтуючись на інформації яка впливає на мозок людини зовні і з середени. Тому збираючи цю інформацію і аналізуючи, можна передбачити мотивацію дій людини, а значить фактично прогнозувати її майбуннє, думаю саме так і діє янгол охоронець.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних