Перейти до вмісту

Янгол охоронець

Повідомлень в темі: 233

#61 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 31.08.2012 – 22:33

Ти ж тільки що писала, що у людини є доля і якщо їй судилося померти, то вона помре.
Що тебе заставило за 2 хвилини так кардинально змінити свій світогляд?
  • 0

#62 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 31.08.2012 – 22:34

Перегляд дописуxTANATOSx (31.08.2012 – 22:33) писав:

Ти ж тільки що писала, що у людини є доля і якщо їй судилося померти, то вона помре.
Що тебе заставило за 2 хвилини так кардинально змінити свій світогляд?
дія лсд закінчилась
*жарт*
  • 0

#63 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 22:39

Копетс, обов’язково було писати *жарт*? Думаєш я б так не зрозумів
  • 0

#64 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.08.2012 – 22:39

ой, то я роль кепа виконала мимоволі
  • 0

#65 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 01:33

Перегляд дописуВасиль (31.08.2012 – 21:49) писав:

Дуже багато припущень! Доводити одну гіпотезу іншою - дуже хиткий метод.
Але ж ми говоримо про майбутнє...))
І до того ж будь-яке новітнє наукове відкриття завжди починається з різних припушень...)

Перегляд дописуЧортеня (31.08.2012 – 21:54) писав:

отако зайдеш, роззирнешся навколо - і серце радіє
*рок-н-рол скаче*
так інтелігентно. "колеги", "Вашого"
утютю
:D

Перегляд дописуЧортеня (31.08.2012 – 21:54) писав:

ну, і шоб не офтоп:
вважаю, що людин сама розпоряджається своєю долею, і якщо їх судилося вмерти, то вона вмре. якщо на неї повинен впасти метеорит (переїхати вантажівка, вєлік, самокат) то так і буде. і не думаю, що янгол-охоронець врятує. супермен казковий пєрсанаж
Колего, Ваші висловлювання дуже суперечливі, насправді...)
Думаю Ви хотіли сказати:
"що людин сама розпоряджається своєю долею, і якщо із-за своєї дурі людина кудись всуне свою голову то звісно вона вмре і ніхто її не врятує."
Якщо Ви саме це мали на увазі, то це цілком логічно.)
Але малі діти завжди не розумні і завжди кудись лізуть... тому тут не все так просто...
Коли потрапляєш в смертельну ситуацію і здається вже ніщо Вас не врятує, що вже все, кінець, але раптом несподівано чомусь Ви залишаєтеся живі і все вирішили якісь банальні секунди чи хвилини - думаю над цим варто замислитися...)

Перегляд дописуxTANATOSx (31.08.2012 – 22:26) писав:

Ахаха :D , Чортик красава, розмішила мене.
Блін такого вопіющего перечення самому собі не те що в одному пості, а в одному реченні я давно не читав.
"вважаю, що людин сама розпоряджається своєю долею, і якщо їх судилося вмерти, то вона вмре."
Пане професоре, Ви прогресуєте, не дарма я вірив в Вас!)
Але не варто сміятися з нашої колеги, вона ще молода і я впевнений, що в неї успішне майбутнє.
Я вважаю, що вона висловилася вцілому достатньо зрозуміло.

Повідомлення відредагував Кеп: 01.09.2012 – 01:35

• 0

#66 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 01.09.2012 – 06:52

Перегляд дописуКеп (31.08.2012 – 17:14) писав:

так, це схоже на капризи малої дитини, але і в дитини є мотивація тим капризам, просто ми цього не знаємо
Тому діти ніколи не можуть бути відповідальними за важливі справи. На то вони і діти.

Цитата

думаю, що випадково можуть утворюватися лише прості речі, напиклад бульби на воді в дощ, а щось більш складне думаю не може утворитися випадково бо вимагає цілеспрямованих складних дій, маневрів, прийомів, методів.
Ось цікавий приклад:

Уявіть собі маленький м'ячик, який котиться з гірки, трохи виляючи по ходу. Попереду яма середнього розміру. Вірогідність 50 на 50 що він може потрапити в ту яму, а може і ні. Тут все просто і якщо м'ячик потрапить в цю яму то це дійсно буде випадковість.

А тепер уявіть собі те саме, але ямка дуже маленька. Тут все складно. Віроргідність 99% що м'ячик прокотиться повз ту ямку і туди ніколи не потрапить своїм ходом, без спеціального цілеспрямованого направлення цього м'ячика в ту ямку.
Отже висновок: схоже складна система не може утворитися випадково без зовнішньої допомоги

Висновок звідси, що ймовірність попадання дуже мала. Так само з утворенням життя. Ось інші планети нашої Сонячної системи не мають життя, хто знає, чи є воно у нашій галактиці, і взагалі - чи є воно ще де-небудь, крім планети Земля. Але ніхто і не задався ціллю його, життя, створювати. Так сталося - і сталося. Ніхто збоку про те не дбає чи переживає, як от цунамі, чи ураган, чи там вулкан, - можуть знищити багато живого - і що їм до того?! Так само і люди нищать собі подібних і інші види - і нічо, ніхто по лапах не дає.

А якщо щось складне не може утворитись само, то як тоді і звідки мав би взятись якийсь творець, що ніби то створив? Хтось би ніби мав і його стоврити?

Стів Гокін гарно пояснює за матерію і антиматерію на прикладі викопаної ями. З одного місця забираємо землю - і там яма, а у інше насипаємо вибрану - там горбик. Матерія повстала з антиматерії, чи чорної діри, і так само може повернутись туди. Ще він каже (і це факт), що всі зорі і галактики розбігаються чи розширюються, і що настане час, через кілька тисяч років, що зоряного неба не буде, буде просто темнота, якщо ще буде кому дивитись на то.

А щоб закінчити не на такій песимістичній ноті, то з того всього виходить - що ми, земляни. - просто щасливчики, бо ми є :)
  • 1

#67 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 01.09.2012 – 08:11

цікава тема, дуже цікава :) справді.

коротше кажучи, в мене теж якась така або дуже велика невезучість або везучість. чи взагалі щось посередині.
бо кілька разів (в різні дискретні проміжки часу) мене ледь не обгопували :) але якимсь чином як то кажуть вилазив сухим з води. :)
  • 0

#68 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 01.09.2012 – 08:13

Ще знайшла линки до "Curiosity with Stephen Hawking, Did God Create the Universe?"

Російська версія:

• 0

#69 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2012 – 10:47

ви звичайно відійшли вже далеко в темі про ангелів охоронців, знову почнете вести розмову про бога, і все інше, тому напишу одну смішинку
в Шеклі є одна така розповідь, про одного чувака в якого з"явився інформатор, який казав, що туди не йди, там буде обвал, на тій вулиці буде аварія, і так далі, спочатку тому чуваку подобалась безпека, але потім його насторожило, що чим далі вони "співпрацюють" тім більше з"являється заборон. Так цей товариш спитав в сового охоронця, що це за справи, а той йому сказав, що коли з"являється ангел охоронець, то з"являються чуваки, які працюють на те, щоб була в охоронця робота :)
так головний герой звільнив свого охоронця :)
чистим і відкритим людям непотрібні охоронці, якби всі були чесні добрі і красіві, то нетреба було б і придумувати таке поняття :)
  • 0

#70 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 01.09.2012 – 13:56

Перегляд дописуКеп (01.09.2012 – 01:33) писав:

Але ж ми говоримо про майбутнє...))
І до того ж будь-яке новітнє наукове відкриття завжди починається з різних припушень...)

Я не вважаю, що в майбутньому комусь треба буде реалізовувати Ваші уявлення про передбачення майбутнього.
  • 1

#71 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 14:17

Ололо сучасна наука каже, що передбачення майбутнього принципово суперечить законам фізики, а значить неможливо впринципі.
Я з нею згоден
  • 0

#72 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 14:42

незнаю хто це каже, може мається наувазі подорожі в часі, і отримування інформації за майбутнього, а прогнозувати ніхто не забороняє :)
  • 0

#73 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 14:49

Прогнозування так, не забороняється, а дізнання точного майбутнього під забороною
  • 0

#74 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 14:57

Перегляд дописуxTANATOSx (01.09.2012 – 14:49) писав:

Прогнозування так, не забороняється, а дізнання точного майбутнього під забороною

Просто в фізичних процесах відсутній детермінізм, а панує невизначеність фізичних величин, яка має квантову природу.
  • 0

#75 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 21:18

Перегляд дописуJim diGriz (01.09.2012 – 08:11) писав:

цікава тема, дуже цікава :) справді.

коротше кажучи, в мене теж якась така або дуже велика невезучість або везучість. чи взагалі щось посередині.
бо кілька разів (в різні дискретні проміжки часу) мене ледь не обгопували :) але якимсь чином як то кажуть вилазив сухим з води. :)
дійсно цікаво замислюватися над подібними явищами)

Перегляд дописуKatod (01.09.2012 – 10:47) писав:

чистим і відкритим людям непотрібні охоронці, якби всі були чесні добрі і красіві, то нетреба було б і придумувати таке поняття :)
тобто виходить, що з доброю, відкритою, чистою людино нічого не може трапитися?)

Перегляд дописуВасиль (01.09.2012 – 13:56) писав:

Я не вважаю, що в майбутньому комусь треба буде реалізовувати Ваші уявлення про передбачення майбутнього.
Можливо й так…
Просто з цього всього можна зробити висновок, що якщо теоретично навіть люди зможуть за допомогою комп’ютера передбачати майбутнє, то це тим паче є можливим для якоїсь невідомої нам, таємничої надлюдської сили, так званого янгола охоронця.
Виходить, що припущення про те, що янгол охоронець може передбачити майбутнє, зокрема випадкове смертельне співпадіння, і знаючи про це він може врятувати людину, (як наприклад в нашій ситуації з цукром і вибухом на зупинці) – виходить, що це припущення дуже близьке до істини…

Перегляд дописуxTANATOSx (01.09.2012 – 14:17) писав:

Ололо сучасна наука каже, що передбачення майбутнього принципово суперечить законам фізики, а значить неможливо впринципі.
Я з нею згоден
В середньовіччя тодішня сучасна наука заперечувала можливість підняття в повітря літальних апаратів важчих за повітря. Але зараз сучасні літаки нормально літають…

Перегляд дописуAquarius-ka (01.09.2012 – 06:52) писав:

Тому діти ніколи не можуть бути відповідальними за важливі справи. На то вони і діти.
Мотивація дій янгола охоронця лише трохи схожа на дитячий каприз. Схожа лише своєю нестабільністю і незрозумілістю для нас. Але це зовсім не означає що янгол охоронець – це безвідповідальна дитина. Ми просто не можемо зрозуміти його мотивацію. Але ми можемо робити припущення… які після загального аналізу можуть бути наближені до істини…

Висновок звідси, що ймовірність попадання дуже мала.

Не просто дуже мала, а в даній ситуації наближується до нуля…

А якщо щось складне не може утворитись само, то як тоді і звідки мав би взятись якийсь творець, що ніби то створив? Хтось би ніби мав і його стоврити?

До речі, походу скажу, що я негативно ставлюся до релігії, я вважаю, що релігії просто використовують ці незрозумілі нам явища (називали Богом, змушують поклонятися йому, молитися йому і боятися його) релігії використовують незрозумілі нам явища, щоб залякати людей (перш за все не освічених) заволодіти їхньою свідомістю і змусити їх працювати на себе. Релігія – це банальний рекет, але в надзвичайно збочено-витонченій формі.

А щодо того, що мав би бути якийсь творець і хтось його має теж створити, то думаю це не те що ніби майстер-творець-гончар, який ліпить горщики і тому того дядю теж виходить хтось мав би теж створити. Це лише моє припущення, але думаю, що окремого збоку від нас дяді творця не існує. Схоже, що можливо ми всі, і весь всесвіт взагалі вцілому – це і є творець, розумний незбагнений нам організм, який творить сам себе… він росте, розширюється і розвивається…

Повідомлення відредагував Кеп: 01.09.2012 – 21:20

• 0

#76 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 21:38

Перегляд дописуКеп (01.09.2012 – 21:18) писав:

Просто з цього всього можна зробити висновок, що якщо теоретично навіть люди зможуть за допомогою комп’ютера передбачати майбутнє, то це тим паче є можливим для якоїсь невідомої нам, таємничої надлюдської сили, так званого янгола охоронця.
Виходить, що припущення про те, що янгол охоронець може передбачити майбутнє, зокрема випадкове смертельне співпадіння, і знаючи про це він може врятувати людину, (як наприклад в нашій ситуації з цукром і вибухом на зупинці) – виходить, що це припущення дуже близьке до істини…

Висновок не можна зробити, бо твердження, що теоретично навіть люди зможуть за допомогою комп’ютера передбачати майбутнє, є хибним.
  • 0

#77 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 21:44

Перегляд дописуВасиль (01.09.2012 – 21:38) писав:

Висновок не можна зробити, бо твердження, що теоретично навіть люди зможуть за допомогою комп’ютера передбачати майбутнє, є хибним.
Чому ж хибним? Ми ж вже з цим розібралися і з того випливало, що є певна вірогідність того, що в майбутньому люди зможуть прогнозувати майбутнє за допомогою потужного комп'ютера. Тому я і кажу, що якщо навіть людям це може бути підсилу, то невідомій таємній силі "янголу охоронцю" тимпаче це можливо зробити, бо думаю його можливості значно більші людських. Десь приблизно така логіка.
  • 0

#78 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 21:49

Перегляд дописуКеп (01.09.2012 – 21:44) писав:

Чому ж хибним? Ми ж вже з цим розібралися і з того випливало, що є певна вірогідність того, що в майбутньому люди зможуть прогнозувати майбутнє за допомогою потужного комп'ютера. Тому я і кажу, що якщо навіть людям це може бути підсилу, то невідомій таємній силі "янголу охоронцю" тимпаче це можливо зробити, бо думаю його можливості значно більші людських. Десь приблизно така логіка.

Нічого ми не з'ясували, то були лише Ваші припущення. Неможливо довести одну гіпотезу введенням нових гіпотез!
  • 1

#79 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 22:07

Перегляд дописуВасиль (01.09.2012 – 21:49) писав:

Нічого ми не з'ясували, то були лише Ваші припущення. Неможливо довести одну гіпотезу введенням нових гіпотез!
Кеп смішний, але його слова нагадали одну фантастику, здається Азімова, чи ще когось, або це я придумав
не передбачати, а наприклад психологія буде інтегрована з математикою, і її цей апарат буде загнаний в комп, на кожну людину буде заведена своя карта поведінки, і з певною похибкою буде передбачати поведінку людини
  • 1

#80 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 01.09.2012 – 22:49

Перегляд дописуВасиль (01.09.2012 – 21:49) писав:

Звісно на 100% довести в такий спосіб це не можливо, але це і не потрібно наразі, бо все про що ми говоремо тут не є реальністю, а є лише версіями, припущеннями, гіпотезами. Так от в цій розмові є метою вияснити рівень вірогідності, тобто наскільки вірогідна та чи інша версія чи припущення, яке з цих припущень може бути найбільше наближене до істени, а яке припущення навпаки найдальше розташовано по відношенню до істени. У підсумку можна зрозуміти приблизно наскільки вірогідним є те що таємна сила янгол охоронець дійсно існує і яка приблизно мотивація його дій.
А отже обговорюючи можливість передбачення майбутнього комп'ютером, ми вияснили, що є така вірогідність і вона досить суттева. Тому зважаючи на цю значну вірогідність думаю можна використати цю гіпотезу для визначення рівня вірогідності наступної гіпотези, це ніби просто як продовження першої гіпотези, одне випливає з другого. Але повторюю, ми не доводимо ці гіпотези, а лише визначаємо їхній приблизний, орінтовний рівень вірогідності, тобто чи моглоб таке хочаб приблизно бути, чи взагалі ні за яких обставин такого бути ніколи не може. Ось про що йдеться.

Перегляд дописуKatod (01.09.2012 – 22:07) писав:

Кеп смішний, але його слова нагадали одну фантастику, здається Азімова, чи ще когось, або це я придумав
не передбачати, а наприклад психологія буде інтегрована з математикою, і її цей апарат буде загнаний в комп, на кожну людину буде заведена своя карта поведінки, і з певною похибкою буде передбачати поведінку людини
цікава ідея

Повідомлення відредагував Кеп: 01.09.2012 – 22:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних