Перейти до вмісту

Янгол охоронець

Повідомлень в темі: 233

#21 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 29.08.2012 – 23:21

Перегляд дописуКеп (29.08.2012 – 23:08) писав:

Чому ж це немає? Зв'язок є через фактор часу, а точніше через оті виграні дві хвилини, які вирішують чи потрапите ви в зону вибуху чи ні.

Причиною, чи потрапите Ви в зону вибуху чи ні, є не Ваші дії, а час вибуху та наміри терористів Вас вбити. Якщо такі наміри є, то що б Ви не робили, не знаючи про ці наміри, вони вас вб'ють.
  • 0

#22 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.08.2012 – 23:33

Перегляд дописуВасиль (29.08.2012 – 23:21) писав:

Причиною, чи потрапите Ви в зону вибуху чи ні, є не Ваші дії, а час вибуху та наміри терористів Вас вбити. Якщо такі наміри є, то що б Ви не робили, не знаючи про ці наміри, вони вас вб'ють.
А то ось що саме вас хвилює. Схоже Ви мене не зрозуміли спочатку чи я просто не уточнив одразу. Справа в тому, що в цій розповіді йдеться не про вибухівку закладену саме для того щоб знищити саме Вас, а йдеться про звичайний загальний теракт, і тому вибухівка має спрацювати від таймера часу. Розумієте? І саме тому в даній ситуації все вирішують оті дві хвилини які Ви виграєте. Ці дві хвилини чітко вирішують, чи потрапите Ви в зону вибуху і загините, чи непотрапите в зону вибуху і залишитеся жити. Ось про який логічний зв'язок через фактор часу я говорив. Думаю тут логічний зв'язок чіткий іочевидний. Чи Ви маєте сумніви?
  • 0

#23 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 00:05

Перегляд дописуКеп (29.08.2012 – 23:33) писав:

А то ось що саме вас хвилює. Схоже Ви мене не зрозуміли спочатку чи я просто не уточнив одразу. Справа в тому, що в цій розповіді йдеться не про вибухівку закладену саме для того щоб знищити саме Вас, а йдеться про звичайний загальний теракт, і тому вибухівка має спрацювати від таймера часу. Розумієте? І саме тому в даній ситуації все вирішують оті дві хвилини які Ви виграєте. Ці дві хвилини чітко вирішують, чи потрапите Ви в зону вибуху і загините, чи непотрапите в зону вибуху і залишитеся жити. Ось про який логічний зв'язок через фактор часу я говорив. Думаю тут логічний зв'язок чіткий іочевидний. Чи Ви маєте сумніви?

Ні, чи потрапите Ви, чи не потрапите, залежить від часу вибуху, а не від Вас.
  • 1

#24 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 01:01

Перегляд дописуВасиль (30.08.2012 – 00:05) писав:

Ні, чи потрапите Ви, чи не потрапите, залежить від часу вибуху, а не від Вас.
Ні, чи потраплю я чи не потраплю в зону вибуху, це залежить чітко від мене, а точніше від моїх виграних двох хвилин (які дарує мені янгол охоронець) тому, що час вибуху –чітко визначено таймером, він не змінюється, а час моєї появи на зупинці – змінюється.
Ось для наглядності два варіанти графіка, які це чітко демонструють:

1 варіант – потрапляєш в зону вибуху.
14:00 – починаєте розмішувати цукор і коли розтанув цукор п’єте солодкий чай.
14:05 – завершуєте пиття чаю і йдете
14:15 – прийшли на зупинку і не встигаєте на автобус, він якраз закриває двері і уходить, а Ви залишаєтеся чекати на зупинці наступного автобусу.
14:20 – це час коли згідно таймеру вибухає бомба, а Ви перебуваєш в зоні вибуху…

2 варіант – НЕ потрапляєш в зону вибуху.
14:00 – починаєте розмішувати цукор і коли розтанув цукор п’єте солодкий чай. (цукор розтанув швидше на 2 хвилини під впливом янгола охоронця)
14:03 – завершуєте пиття чаю і йдете
14:13 – прийшли на зупинку і встигаєте на автобус, (бо Ви прийшли на 2 хвилини раніше) він якраз під’їжджає і відкриває перед Вами двері, Ви сідаєте і їдете.
14:20 – це час коли згідно таймеру вибухає бомба, а Вас НЕМАЄ в зоні вибуху…
  • 0

#25 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 01:54

Перегляд дописуКеп (30.08.2012 – 01:01) писав:

Ні, чи потраплю я чи не потраплю в зону вибуху, це залежить чітко від мене, а точніше від моїх виграних двох хвилин (які дарує мені янгол охоронець) тому, що час вибуху –чітко визначено таймером, він не змінюється, а час моєї появи на зупинці – змінюється.
Справа не в тім, коли Ви прийдете, а коли буде час вибуху, що залежить не від Вас, а від того, хто визначає цей час. Ви просто йдете. По відношенню до часу Вашого прибуття час вибуху є повністю випадковим і від нього абсолютно не залежить, а залежить лише від того, хто його ставить.
  • 1

#26 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.08.2012 – 05:11

То зрозуміло, що людям властиво вважати себе особливими, бо мають якогось невидимого охоронця/ангела, що дбає і остерігає. Приємно відчувати себе обраним, втаємниченим чи просто захищеним. Проте, НМСД, - то просто збіг обставин. Правильно, час, у описаних Кепом випадках, мав значення, але то був просто випадок.
Згідна, що люди впливають на свою долю тим, що і як вони роблять у житті, але, знову ж але, - до якоїсь міри. Від випадків ніхто не застрахований. Одне з підтверджень, що нема "вищих" сил, що чимось керують, - це те, що якби вони були і були справедливі, то ВСІ новонароджені діти мали би мати рівні можливості щодо всього: здоров"я, розуму, любові і опіки, благополуччя, краси, а вже потім, залежно від їхніх власних дій, добрих чи злих, і то у зрілому віці, мала би укладатись їхня доля. Як надбаєш - так і маєш, як постелиш собі - так і виспишся. Всі ми знаєм, що так не є. Є випадки, що скривджені одним народженням добиваються чогось більшого, але то скоріше вийняток, ніж правило. От така моя думка...
  • 1

#27 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 22:06

Перегляд дописуВасиль (30.08.2012 – 01:54) писав:

Справа не в тім, коли Ви прийдете, а коли буде час вибуху, що залежить не від Вас, а від того, хто визначає цей час. Ви просто йдете. По відношенню до часу Вашого прибуття час вибуху є повністю випадковим і від нього абсолютно не залежить, а залежить лише від того, хто його ставить.
Так час таймеру встановлюється випадково, але при цьому він може співпадати з часом мого приходу на зупинку, або не співпадати. А одже чи загину я від вибуху залежить від факту співпадіння цих двох часів. Тоді від чого залежить це співпадіння чи не співпадіння? А це залежить від двох факторів.
1 якщо раптом власник вибухівки прийшов і змінив початкову установку на таймері.
2 якщо змінився час мого приходу на зупинку.
Саме від цих двох факторів може залежати факт співпадіння.
А тепр якщо врахувати те, що час таймер встановлюється лише раз на початку і далі він вже не змінюється власником вибухівки то значить від нього вже співпадіння не залежить. А значить тоді співпадіння залежить лише від другого фактору, тобто від часу коли я прийшов на зупинку. Таким чином співпадіння чи не співпадіння в результаті якого я можк загинути в данній ситуації залежить лише від мене, а точніше від отих виграних мною двох хвилин.
Чи ви вважаєте, що я не все врахував?

Перегляд дописуAquarius-ka (30.08.2012 – 05:11) писав:

То зрозуміло, що людям властиво вважати себе особливими, бо мають якогось невидимого охоронця/ангела, що дбає і остерігає. Приємно відчувати себе обраним, втаємниченим чи просто захищеним.
Ні, ні я зовсім не вважаю себе обраним і ніякого приємного в тому немає. Я вважаю що та сила чи янгол охоронець є в кожної людина, але схоже, що він захищає не завжди, або люди не звертають на це просто увагу. Так от цікаво було б зрозуміти чому ця сила в одних випадках захищає, а в інших не захищає. Яка мотивація? Цікаво що одну і ту саму людину та сила в одному випадку може захистити, а в іншому - ні. Якби була би насправді група обраних людей, яких янгол охоронець захищає постійно завжди то тоді ці люди були б безсмертними, але такого немає...

Проте, НМСД, - то просто збіг обставин. Правильно, час, у описаних Кепом випадках, мав значення, але то був просто випадок.
Я би не поспішав все списувати на випадок. Я би краще сказав, що не знаю чи це випадок і пробував би з цим розібратися, проаналізувати логіку дій. Ви вважаєте, що людство на землі теж з'явилося випадково?

Згідна, що люди впливають на свою долю тим, що і як вони роблять у житті, але, знову ж але, - до якоїсь міри. Від випадків ніхто не застрахований. Одне з підтверджень, що нема "вищих" сил, що чимось керують, - це те, що якби вони були і були справедливі, то ВСІ новонароджені діти мали би мати рівні можливості щодо всього: здоров"я, розуму, любові і опіки, благополуччя, краси, а вже потім, залежно від їхніх власних дій, добрих чи злих, і то у зрілому віці, мала би укладатись їхня доля. Як надбаєш - так і маєш, як постелиш собі - так і виспишся. Всі ми знаєм, що так не є. Є випадки, що скривджені одним народженням добиваються чогось більшого, але то скоріше вийняток, ніж правило. От така моя думка...
думаю ця сила не керує людиною і долі людської не існує, все в наших руках... та сила лише іноді втручаєтьсч в наше життя, корегує його, в якісь дуже небезпечні моменти, але втручається і захищаж не завжди, цікаво було б поміркувати над мотивацією такого втручання... можливо це залежить від добрих і злих наших дій, але як же тоді діти? схоже мотивація втручання і захисту якась складніша...
  • 0

#28 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 23:13

Перегляд дописуКеп (30.08.2012 – 22:06) писав:

Так час таймеру встановлюється випадково, але при цьому він може співпадати з часом мого приходу на зупинку, або не співпадати. А одже чи загину я від вибуху залежить від факту співпадіння цих двох часів. Тоді від чого залежить це співпадіння чи не співпадіння? А це залежить від двох факторів.
1 якщо раптом власник вибухівки прийшов і змінив початкову установку на таймері.
2 якщо змінився час мого приходу на зупинку.
Саме від цих двох факторів може залежати факт співпадіння.
А тепр якщо врахувати те, що час таймер встановлюється лише раз на початку і далі він вже не змінюється власником вибухівки то значить від нього вже співпадіння не залежить. А значить тоді співпадіння залежить лише від другого фактору, тобто від часу коли я прийшов на зупинку. Таким чином співпадіння чи не співпадіння в результаті якого я можк загинути в данній ситуації залежить лише від мене, а точніше від отих виграних мною двох хвилин.
Чи ви вважаєте, що я не все врахував?

У Вас є лише один момент прибуття, а в нього є лише один момент вибуху, і різниця цих моментів є випадковою величиною. Якщо від випадкової величини відняти якесь число, вона залишиться випадковою.

Повідомлення відредагував Василь: 30.08.2012 – 23:14

• 0

#29 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 02:11

Перегляд дописуВасиль (30.08.2012 – 23:13) писав:

У Вас є лише один момент прибуття, а в нього є лише один момент вибуху, і різниця цих моментів є випадковою величиною. Якщо від випадкової величини відняти якесь число, вона залишиться випадковою.
Якщо говорити про різницю цих моментів то дійсно вона є випадковою величиною… і визначити її дійсно неможливо…. отже тоді виходить дійсно якщо відняти наприклад дві хвилини чи інше якесь число то результат дійсно залишиться випадковим і це значить, що чи буде співпадіння (і я потраплю в зону вибуху ) чи не буде співпадіння, це теж буде випадковістю… тобто виходить дійсно логічного точного зв’язку тут немає… і прорахувати це неможливо…

Тоді виходить можна теоретично припустити, що якщо ангел охоронець існує, то щоб у нього все вийшло йому потрібно спочатку вгадати майбутнє і якщо він побачив, що є смертельне співпадіння то потім змінити час виходу на зупинку… можливо саме так він і діє… але це вже дійсно фантазія… хоча як знати…

Думаю передбачати вгадувати майбутнє – це можливо насправді. Просто потрібно охопити багато сьогоденної інформації (і щоб не було таємної скритої інформації) і обчислити всі взаємозв’язки, тоді майбутнє можна було би просто вирахувати, як наслідок сьогодення. Щось на зразок прогнозу погоди. Думаю колись це зможуть робити потужні комп’ютери. А отже якщо теоретично це може зробити в майбутньому комп’ютер то чому тоді сьогодні це не може зробити якась інша невідома нам сила, наприклад янгол охоронець?…

Повідомлення відредагував Кеп: 31.08.2012 – 02:12

• 0

#30 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 06:41

Ні, ні я зовсім не вважаю себе обраним і ніякого приємного в тому немає.
А чому би ні? Кожна людина єдина і неповторна для себе та рідних і близьких, що тут поганого тішитись тим, що щось вдалось у незвичайний спосіб? У вашому випадку з тою бочкою - просто супер повезло! Хіба не приємно бути живим і здоровим?
Мені, буває, від такої дурниці, як світло мигне на зелене і не треба гальмувати - теж відчувається, ніби для мене особисто :) Хоч і у іншому випадку - не трагедія.

Цитата

Я вважаю що та сила чи янгол охоронець є в кожної людина, але схоже, що він захищає не завжди, або люди не звертають на це просто увагу. Так от цікаво було б зрозуміти чому ця сила в одних випадках захищає, а в інших не захищає. Яка мотивація? Цікаво що одну і ту саму людину та сила в одному випадку може захистити, а в іншому - ні. Якби була би насправді група обраних людей, яких янгол охоронець захищає постійно завжди то тоді ці люди були б безсмертними, але такого немає...
Ну от ви самі і відповідаєте. І якщо припустити, що є, - то тоді той ангел-хоронитель або капризний, або сплюх і прогульщик, бо я к інакше?

Цитата

Я би не поспішав все списувати на випадок. Я би краще сказав, що не знаю чи це випадок і пробував би з цим розібратися, проаналізувати логіку дій. Ви вважаєте, що людство на землі теж з'явилося випадково?
Та я свою думку висловила. Я вже якось "переросла" :"Ангелику Божий, хоронителю мій, ти все при мені стій", - хоч теж задовго затрималась на тому. Кожен собі думає і аналізує, як сам вважає. А людство і все життя взагалі - так, вважаю, що випадковий збіг обставин. Правда, саме те колись мене і тримало в тумані, ну бо як так, такий чудовий (якщо ту сторону хотіти бачити) світ, і як так, не міг сам взятися? Тепер мені досить логічним і розумним сприймається пояснення Стіва Гокіна: про великий вибух, антиматерію, збіг обставин і тд. Ну і довгий-довгий-довгий проміжок часу, мільярди років, щоб не збрехати. Для нас такі речі важко уявити, але це пояснення, як на мене, - найближче до реального, іншого не бачу.
  • 1

#31 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 31.08.2012 – 09:45

Був у мене знайомий, котрий любив добряче випити, а міцне сибірське здоров*я дозволяло йому регулярно напиватись.
Але якось він не втримався на лижній трасі і тріснувся головою об сосну.
Його вилікували- насвердлили в голові дирок(8 штук), щоб вичистити гематому, ну і строго-настрого лікарі заборонили спиртне.
Він справляв враження адекватної та миролюбної людини, та лише до тих пір, поки мова не стосувалась випивки.
Тут він готовий був тих клятих алконавтів на парканах ржавими цвяхами розпинати.
В тему:, зустрічав і ревних тютюноненависників, -колишніх багатолітніх курців.

Якщо людина вірить – чудесне є для неї
Якщо не вірить – то нема і не буде.
  • 0

#32 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 09:55

Перегляд дописуwizm (31.08.2012 – 09:45) писав:

Короче, як пояснити те, що сняться людям майбутні події? Як чувак нострадамус зумів майбутнє передбачити, хоча часто з точністю до навпаки.
  • 1

#33 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 10:07

Перегляд дописуДруг Бобер (31.08.2012 – 09:55) писав:

Короче, як пояснити те, що сняться людям майбутні події?  Як чувак нострадамус зумів майбутнє передбачити, хоча часто з точністю до навпаки.
Так само, як і ворожіння на кавовій гущі.
Він щось побачив уві сні, описав словами, кожен ті слова по-своєму розтлумачив і зробив певний висновок. "З точністю до навпаки" мені нагадало, як Задоронов розповідав у своїм монолозі, як одні шахраї стать ще не народженої дитини визначали. Матері казали, н-д, "дівчинка", а в свою базу вносили - "хлопчик". Якщо народжувався хлопчик, то показували записи, мовляв, це ви щось наплутали. Ну а як дівчинка, то ніхто і не приходив, звісно, бо ж справдилося. ))
  • 0

#34 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 10:12

Перегляд дописуtaraBooka (31.08.2012 – 10:07) писав:

Він щось побачив уві сні, описав словами, кожен ті слова по-своєму розтлумачив і зробив певний висновок. "З точністю до навпаки" мені нагадало, як Задоронов розповідав у своїм монолозі, як одні шахраї стать ще не народженої дитини визначали. Матері казали, н-д, "дівчинка", а в свою базу вносили - "хлопчик". Якщо народжувався хлопчик, то показували записи, мовляв, це ви щось наплутали. Ну а як дівчинка, то ніхто і не приходив, звісно, бо ж справдилося. ))
Ну в такому разі, я пішов свої катрини писати. Метод відомий. Може зароблю щось. Люди повірять, книжки почитають, а я гонорар отримаю. Як у тій москальській пісні.

• 0

#35 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.08.2012 – 11:40

Так от цікаво було б зрозуміти чому ця сила в одних випадках захищає, а в інших не захищає. Яка мотивація?
Зрозуміло, що мотивацією буде карлсберг, а не чернігівська підйобка.
  • 0

#36 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 14:21

Перегляд дописуКеп (31.08.2012 – 02:11) писав:

Думаю передбачати вгадувати майбутнє – це можливо насправді. Просто потрібно охопити багато сьогоденної інформації (і щоб не було таємної скритої інформації) і обчислити всі взаємозв’язки, тоді майбутнє можна було би просто вирахувати, як наслідок сьогодення. Щось на зразок прогнозу погоди. Думаю колись це зможуть робити потужні комп’ютери. А отже якщо теоретично це може зробити в майбутньому комп’ютер то чому тоді сьогодні це не може зробити якась інша невідома нам сила, наприклад янгол охоронець?…

Ви ніяк не можете передбачити, що я напишу у відповідь на Ваш допис, бо це вирішую лише я, доки пишу. Відтак, ніякого майбутнього Ви передбачити не можете!
  • 0

#37 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 15:11

Перегляд дописуManfred (31.08.2012 – 15:02) писав:

Чим обумовлене ваше рішення?

Нічим не обумовлене. Що в голову влізе, те й пишу...
  • 0

#38 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 16:07

Перегляд дописуManfred (31.08.2012 – 15:17) писав:

Тобто, ви визнаєте свободу воли?

Не тільки визнаю, а й реалізую її.
  • 1

#39 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 17:05

Короче, як пояснити те, що сняться людям майбутні події? Як чувак нострадамус зумів майбутнє передбачити, хоча часто з точністю до навпаки.
Там прихильників Нострадамуса добре поставили на місце після вибуху у Нью-Йорку 9/11. Вони після вибуху зразу вичитали, що ось, так він і пише, ось башти-близьнюки, ось там вогненні птахи, ще там щось. А їм і кажуть: "А чому ви вчора того не знали, як там все так ясно? Якщо би ви розуміли це ще вчора, то вибухи би можна попередити! І якщо знали і не казали перед тим, а от хвалитесь після - то ви просто злочинці".

Навіть погоду, де нема людських факторів, точно передбачити неможливо. Ось недавній ураган Айзек. Коли він два тижні тому зароджувався біля західних берегів Африки - тяжко було сказати, чи взагалі він стане ураганом і, якщо стане, то з якою силою і куди вдарить. Навіть коли він вже молотив південну Флориду, прогнози були невиразні: може набрати більшої крутячої швидкості у теплих водах Мексиканської затоки, може вдарити столицю Телегессі? Насправді вдарив Луїзіану і Новий Орлеан, що ледве очухався від руйнівної Катріни 2005-го року. Правда, не з такою страшною силою, як тоді. І то тепер, при супутникових даних і літаках, що постійно заміряють крутячу швидкість, то хоч можна знати довго наперед, що він, ураган, є.

Там, де є людськиі фактори, як емоції, алкоголь і все решта - як можна передбачити, наприклад, що хтось не зупиниться на червоному світлі? Так у нашої сусідки брат загинув.
  • 0

#40 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 17:14

Перегляд дописуAquarius-ka (31.08.2012 – 06:41) писав:

А чому би ні? Кожна людина єдина і неповторна для себе та рідних і близьких, що тут поганого тішитись тим, що щось вдалось у незвичайний спосіб? У вашому випадку з тою бочкою - просто супер повезло! Хіба не приємно бути живим і здоровим?
Мені, буває, від такої дурниці, як світло мигне на зелене і не треба гальмувати - теж відчувається, ніби для мене особисто :) Хоч і у іншому випадку - не трагедія.
звісно я не проти того щоб радіти коли мені повезло в чомусь - це дійсно приємно, але мені не хочеться бути обраним, саме це мене не радує бо це вже зверхність над людьми, тобто приниження всіх інших людей, мене таке не радує, таке мені не подобається

Ну от ви самі і відповідаєте. І якщо припустити, що є, - то тоді той ангел-хоронитель або капризний, або сплюх і прогульщик, бо я к інакше?
так, це схоже на капризи малої дитини, але і в дитини є мотивація тим капризам, просто ми цього не знаємо

Та я свою думку висловила. Я вже якось "переросла" :"Ангелику Божий, хоронителю мій, ти все при мені стій", - хоч теж задовго затрималась на тому. Кожен собі думає і аналізує, як сам вважає. А людство і все життя взагалі - так, вважаю, що випадковий збіг обставин. Правда, саме те колись мене і тримало в тумані, ну бо як так, такий чудовий (якщо ту сторону хотіти бачити) світ, і як так, не міг сам взятися? Тепер мені досить логічним і розумним сприймається пояснення Стіва Гокіна: про великий вибух, антиматерію, збіг обставин і тд. Ну і довгий-довгий-довгий проміжок часу, мільярди років, щоб не збрехати. Для нас такі речі важко уявити, але це пояснення, як на мене, - найближче до реального, іншого не бачу.
думаю, що випадково можуть утворюватися лише прості речі, напиклад бульби на воді в дощ, а щось більш складне думаю не може утворитися випадково бо вимагає цілеспрямованих складних дій, маневрів, прийомів, методів.
Ось цікавий приклад:

Уявіть собі маленький м'ячик, який котиться з гірки, трохи виляючи по ходу. Попереду яма середнього розміру. Вірогідність 50 на 50 що він може потрапити в ту яму, а може і ні. Тут все просто і якщо м'ячик потрапить в цю яму то це дійсно буде випадковість.

А тепер уявіть собі те саме, але ямка дуже маленька. Тут все складно. Віроргідність 99% що м'ячик прокотиться повз ту ямку і туди ніколи не потрапить своїм ходом, без спеціального цілеспрямованого направлення цього м'ячика в ту ямку.
Отже висновок: схоже складна система не може утворитися випадково без зовнішньої допомоги

Перегляд дописуwizm (31.08.2012 – 09:45) писав:

так дійсно, але мені б хотілося щоб це було не лише на рівні віри, а спробувати розібратися в цьому всьому з наукової точки зору, принаймні на рівні приблизних наукових гіпотез, певних версій більш менш вірогідних

Короче, як пояснити те, що сняться людям майбутні події?
цікаве питання

Перегляд дописуtaraBooka (31.08.2012 – 10:07) писав:

Він щось побачив уві сні, описав словами, кожен ті слова по-своєму розтлумачив і зробив певний висновок.
Таке гаданя може мати сенс, але думаю тут все залежить цілковито від структури мозку, від потужності підсвідомості.

Перегляд дописуЕлегантний (31.08.2012 – 11:40) писав:

Зрозуміло, що мотивацією буде карлсберг, а не чернігівська підйобка.
зрозуміло, що мало що зрозуміло :)

Перегляд дописуВасиль (31.08.2012 – 14:21) писав:

Ви ніяк не можете передбачити, що я напишу у відповідь на Ваш допис, бо це вирішую лише я, доки пишу. Відтак, ніякого майбутнього Ви передбачити не можете!
Думаю майбутнє – це наслідки того, що ми робимо сьогодні, а значить воно може залежати від інформації про сьогодення.

Звісно передбачити на всі 100% те що Ви мені напишете – це думаю неможливо, бо Ви можете навмисно написати щось зовсім стороннє, але знаючі Ваші схильності можна приблизно навіть і про це здогадатися, але ще може на Вас щось вплинути зовні, але і це теж думаю можна було би приблизно передбачити.
Тому думаю передбачити на 99,99% - це можливо.

Щоб передбачити те що Ви мені напишете з точністю 99,99% думаю потрібно наступне:

1) повна найдетальніша по секундна інформація про кожен Ваш день з самого народження, включаючи сьогоднішній день аж до цієї поточної секунди

2) така сама повна інформація про всіх людей, тварин і про всі неживі предмети з якими Ви контактували протягом всього життя, включаючи сьогоднішній день аж до цієї поточної секунди

3) повна інформація про те що зберігається в пам’яті Вашого мозку

4) повна інформація про Вашу логіку тобто модель Вашого мислення, стиль мисленя

5) повна інформація про те як працює мозок людини, про всі хімічні реакції в мозку які можуть впливати на Ваш настрій і хід Вашого мислення

6) потужний комп’ютер, який би був здатний це все переварити, тобто прорахувати всі можливі зв’язки, взаємодії, всі можливі наслідки цих взаємодій і всі вірогідності і обрати най вірогідніший результат. Думаю цей результат був би з точністю до 99,99% а може і точніший… і можна було би в такий спосіб передбачити не лише те що Ви мені напишете сьогодні, а і більш далеке Ваше майбутнє…

Повідомлення відредагував Кеп: 31.08.2012 – 17:17

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних