Перейти до вмісту

Янгол охоронець

Повідомлень в темі: 233

#121 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 02.09.2012 – 20:24

Таїна не має бути остаточно відкритою, щоб ми мали про що мріяти
  • 0

#122 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 02.09.2012 – 20:26

Перегляд дописуwizm (02.09.2012 – 20:24) писав:

Таїна вже відкрита: король голий!
  • 1

#123 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2012 – 20:44

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 01:39) писав:

Відтак, ніякого клонування не може бути!
обідно, мрія дитинства нанівець, але я думаю фантасти про таке точно писали

Перегляд дописуЧортеня (02.09.2012 – 18:37) писав:

я скажу свою думку на рахунок НЛО:
безумовно існує, я в цьому 100%-во впевнена
ну да, кожен неопізнаний літальний об"єкт і є нло, коли бачиш літак в небі, він же не каже свій бортовий номер, і рейс, тому однозначно це нло :)

немає ніякої ложки :)
  • 0

#124 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 20:57

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 19:15) писав:

Не тільки, я вважаю, що янгел-охоронець є лише у Вашій уяві.
Звісно в моїй уяві як гіпотеза, як припущення і ми тут намагаємося розібратися чи є достатня вірогідність того, що він може існувати насправді чи такої вірогідності немає, що вона нульова.

Що таке розчинення цукру? Це електролітична дисоціація. Розпад молекул цукру на іони можна пришвидшити не лише гарним розмішуванням. Розпаду на іони ще може сприяти нагрівання води. Воду на певній відстані можна нагріти за принципом роботи мікрохвильової печі, тобто надвисокочастотним опроміненням. Можна припустити, що янгол охоронець (як таємна невідома над людська сила) може мати властивості схожі на надвисокочастотне електромагнітне поле, але має ще ширші можливості. Тому янгол охоронець впливає напряму своїм полем на молекули цукру і пришвидшує процес електролітичної дисоціації. Цукор розтає швидше і Ви виграєте дві хвилини.

Перегляд дописуxTANATOSx (02.09.2012 – 19:31) писав:

Цікава ти людина, те що ангел охоренець існує, ти знаєш, а ось є НЛО, чи ні тобі не відомо.

Де я таке писав? Я писав, що це лише моє припущення і закликав всіх до роздумів, але чи є янгол охоронець на справді я не знаю.

Ми лише трішечки привідкриємо ;)

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 20:26) писав:

Таїна вже відкрита: король голий!
невже?))

Перегляд дописуKatod (02.09.2012 – 20:44) писав:

обідно, мрія дитинства нанівець,
не варто поспішати засмучуватися... ))
  • 0

#125 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:03

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 20:57) писав:

не варто поспішати засмучуватися... ))
звичайно, можливо є інший принцип, але він покищо теж фантастичний :)
  • 0

#126 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:03

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 20:57) писав:

Що таке розчинення цукру? Це електролітична дисоціація. Розпад молекул цукру на іони можна пришвидшити не лише гарним розмішуванням. Розпаду на іони ще може сприяти нагрівання води. Воду на певній відстані можна нагріти за принципом роботи мікрохвильової печі, тобто надвисокочастотним опроміненням. Можна припустити, що янгол охоронець (як таємна невідома над людська сила) може мати властивості схожі на надвисокочастотне електромагнітне поле, але має ще ширші можливості. Тому янгол охоронець впливає напряму своїм полем на молекули цукру і пришвидшує процес електролітичної дисоціації. Цукор розтає швидше і Ви виграєте дві хвилини.

Це все лише припущення, тобто вигадки. Простіше було б написати смс.
  • 0

#127 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:18

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 22:03) писав:

Це все лише припущення, тобто вигадки. Простіше було б написати смс.
Це не просто вигадка це гіпотеза, певне припущення, і це припущення має пояснення близькі до наукових, а отже це припущення має достатньо високий рівень вірогідності, а семе про вірогідності ми тут і говоримо.
До речі, відсилання смс - оце дійсно банальна вигадка. Цікаво було б почути від Вас, в який спосіб янголо охоронець може створити і відіслати смс-повідомлення? До того ж тут є ще одна проблема в Вашій вигадці. Людина навіть якщо отримає смс-повідомлення, то може просто не прочитати його вчасно, або просто не повірити прочитаному, бо багато всяких дурниць може прийти смс-повідомленням від незнайомців. Або може прочитати і забути і піти. А ще смс-повідомленя було б цікавим доказом існування такого охоронця. Але схоже він насправді бажає залишатися таємною силою. А в моєму варіанті людина навіть зовсім нічого не знає і не відчуває, а просто гарантовано уникає смертельного випадку і все.
  • 0

#128 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:30

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 22:18) писав:

Це не просто вигадка це гіпотеза, певне припущення, і це припущення має пояснення близькі до наукових, а отже це припущення має достатньо високий рівень вірогідності, а семе про вірогідності ми тут і говоримо.
До речі, відсилання смс - оце дійсно банальна вигадка. Цікаво було б почути від Вас, в який спосіб янголо охоронець може створити і відіслати смс-повідомлення? До того ж тут є ще одна проблема в Вашій вигадці. Людина навіть якщо отримає смс-повідомлення, то може просто не прочитати його вчасно, або просто не повірити прочитаному, бо багато всяких дурниць може прийти смс-повідомленням від незнайомців. Або може прочитати і забути і піти. А ще смс-повідомленя було б цікавим доказом існування такого охоронця. Але схоже він насправді бажає залишатися таємною силою. А в моєму варіанті людина навіть зовсім нічого не знає і не відчуває, а просто гарантовано уникає смертельного випадку і все.

Якщо він може розчинити цукор, то може й смс написати. От мене ніяки янголи не охороняють, а Ви янголообраний, і за Вами вони юрбою... Я проти розділення людей на обраних та необраних.
  • 0

#129 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.09.2012 – 22:43

Перегляд дописуВасиль (02.09.2012 – 22:30) писав:

Якщо він може розчинити цукор, то може й смс написати. От мене ніяки янголи не охороняють, а Ви янголообраний, і за Вами вони юрбою... Я проти розділення людей на обраних та необраних.
Я не вважаю себе обраним, це не так насправді, я вже писав про це, Ви трохи не уважно читали цю тему, ось дивіться:

Перегляд дописуКеп (30.08.2012 – 22:06) писав:

Ні, ні я зовсім не вважаю себе обраним і ніякого приємного в тому немає. Я вважаю що та сила чи янгол охоронець є в кожної людина, але схоже, що він захищає не завжди, або люди не звертають на це просто увагу. Так от цікаво було б зрозуміти чому ця сила в одних випадках захищає, а в інших не захищає. Яка мотивація? Цікаво що одну і ту саму людину та сила в одному випадку може захистити, а в іншому - ні. Якби була би насправді група обраних людей, яких янгол охоронець захищає постійно завжди то тоді ці люди були б безсмертними, але такого немає...

Перегляд дописуКеп (31.08.2012 – 17:14) писав:

звісно я не проти того щоб радіти коли мені повезло в чомусь - це дійсно приємно, але мені не хочеться бути обраним, саме це мене не радує бо це вже зверхність над людьми, тобто приниження всіх інших людей, мене таке не радує, таке мені не подобається
Отже мені цікаво, розкажіть яким чином, на Вашу думку, янгол охоронець міг би написати смс і що робити якщо людина проігнорує, або не прочитає його?
  • 0

#130 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 00:09

Перегляд дописуКеп (02.09.2012 – 22:43) писав:

Отже мені цікаво, розкажіть яким чином, на Вашу думку, янгол охоронець міг би написати смс і що робити якщо людина проігнорує, або не прочитає його?

Таким же чином, як розчинив цукор, міг би написати й смс. Якщо Ви зробили одне допущення, то повинні зробити й інше. Я не бачу сенсу займатись цими допущеннями взагалі, бо я не вважаю, що є слушною ідея доводити одні допущення іншими.
  • 0

#131 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 00:45

Перегляд дописуВасиль (03.09.2012 – 00:09) писав:

Таким же чином, як розчинив цукор, міг би написати й смс. Якщо Ви зробили одне допущення, то повинні зробити й інше. Я не бачу сенсу займатись цими допущеннями взагалі, бо я не вважаю, що є слушною ідея доводити одні допущення іншими.
доводити - це звісно не слушна ідея, а спробувати визначати вірогідності різних припущень - це таки слушна ідея, якщо не робити припущення і не обговорювати вірогідності реальності тих припущень то думаю нових винаходів і відкритів не буде, бо колись Ломоносов теж припускав, що можна зловити блискавку у пляшку. Тому нічого страшного в обговоренні вірогідностей припущень думаю немає. Це лише сприяє новим відкриттям...

Повідомлення відредагував Кеп: 03.09.2012 – 00:46

• 0

#132 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 08:50

Перегляд дописуwizm (02.09.2012 – 10:37) писав:

Їде мужик в маршрутці тай думу думає:
«Дружина стерва ,
діти двієчники,
машина постійно ламається,
зарплату не підвищують ».

А за його спиною висить Ангел-Хранитель, все записує і також своє думає:
«Дивний мужик, кожен раз просить одне і теж, і навіщо йому все це? ..
Ну то таке - якщо просить - будемо виконувати"
Продовжу гумористичну бесіду в цій темі.

Сідає мужик в маршрутку, рушили з місця до пункту призначення, який далеченько.
Їдуть так швидко, що тільки стовпи мигають - так видно з вікон.
- А ви не занадто швидко їдете? - Запитав пасажио у водія.
- Та ні. У мене дуже сильний ангел-охоронець, - відповів водій і тут ще газу добавив.
Уже так розігналися, що уже не видно як "мигають" стовпи, а вони злилися уже в одну стіну.
- Зупиніться, будь ласка, - промовив пасажир.
- Ну чого ви боїтеся? У мене ж дуже потужний ангел охоронець. Нічого нам не станеться.
- Але ж я приїхав уже де хотів.
- А, ну тоді добре, - зупинив шофер маршрутку, пасажир вийшов і пішов своєю дорогою.
Водій тимчасом рушив з місця і газнув на всю потужність. Тут чує якийсь голос до нього каже з пустої маршрутки:
- Зупини маршрутку - тепер уже я також з неї вийду!
  • 1

#133 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 13:12

Не перестає дивувати, як воїнствующі атеїсти кидаються відстоювати собою ж понапридумуване

Ребе! У мене такі проблеми! ну прямо одні велликі проблеми! повний капут!
-Абраме! Господь не дає непосильних випробувань
то ти, або справишся, або то таки не твої проблеми :)
  • 0

#134 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 14:20

Перегляд дописуКеп (03.09.2012 – 00:45) писав:

доводити - це звісно не слушна ідея, а спробувати визначати вірогідності різних припущень - це таки слушна ідея, якщо не робити припущення і не обговорювати вірогідності реальності тих припущень то думаю нових винаходів і відкритів не буде, бо колись Ломоносов теж припускав, що можна зловити блискавку у пляшку. Тому нічого страшного в обговоренні вірогідностей припущень думаю немає. Це лише сприяє новим відкриттям...

Вірогідність чого ми маємо обговорювати? Припущення про існування янгола-охоронця у Вас вже є. Як Ви з цього припущення можете визначити, що це таке фізично та вірогідність його фізичного існування? Нічого, крім слів, Ви написати не зможете. А фізика займається не словами, а дослідами!

Перегляд дописуManfred (03.09.2012 – 09:59) писав:

Як тоді бути з біохемічними реакціями вашого мозку, які діють відповідно вашого генетичного коду і визначають будь-яку вашу відповідь або реакцію?

Цілком згоден, але свобода воли суперечить матеріялістичній доктрині, як ви це узгоджуєте, адже ви — матеріяліст?

Ви помиляєтесь, я є фізиком, а не матеріалістом! Життя є фізичним процесом, який не зводиться до біохімічних реакцій.
  • 0

#135 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 14:36

Перегляд дописуManfred (03.09.2012 – 14:23) писав:

А можна докладніше про вашу картину світу: ви вірите в існування метафізичної дійсности?

Ні, метафізичні конструкції фізичних явищ ніяк не стосуються. Вони є ноуменами, а не феноменами, тобто вони є лише в голові, а не в світі.
  • 2

#136 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 14:58

Як тоді бути з біохемічними реакціями вашого мозку, які діють відповідно вашого генетичного коду
хто це стверджує?

Цитата

і визначають будь-яку вашу відповідь або реакцію?
за вами, то виходить повний піпєц. людина є програма, і свобода вибору неможлива. але ж навіть в любимій вами Біблії говориться, що Бог дає людині право вибору. ви щойно забрали цей вибір

Повідомлення відредагував Мервей: 03.09.2012 – 14:59

• 2

#137 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 16:28

Як тоді бути з біохемічними реакціями вашого мозку, які діють відповідно вашого генетичного коду і визначають будь-яку вашу відповідь або реакцію?

Цілком згоден, але свобода воли суперечить матеріялістичній доктрині, як ви це узгоджуєте, адже ви — матеріяліст?
ти щось наплутав, свобода волі суперечить християнській доктрині, згідно критерія Каламара
а згідно матеріалістичної доктрини є свобода волі, бо матеріалістична доктрина користується фізичними моделями, які допускають флуктуації, та варіації кількісних виходів реакцій нейромідіаторів
  • 1

#138 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 18:07

Норм Катоде розжував
тільки маленьке доповнення, бо судячи з попередніх дописів, регулярно маятник (в головах) досягає точок біфуркації
Тоді, вроді, перманентний детермінізм, робить піруети на феноменах, та й навпаки.
Теревеням таки більш пасують вічнозелені теми вроді такої галімої єресі, як ота ЗТВ на пару з СТВ :)
  • 1

#139 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 03.09.2012 – 19:36

Перегляд дописуwizm (03.09.2012 – 18:07) писав:

Норм Катоде розжував
тільки маленьке доповнення, бо судячи з попередніх дописів, регулярно маятник (в головах) досягає точок біфуркації
Тоді, вроді, перманентний детермінізм, робить піруети на феноменах, та й навпаки.
Теревеням таки більш пасують вічнозелені теми вроді такої галімої єресі, як ота ЗТВ на пару з СТВ :)
та ця теж нічого, і Манфред такий молодий, хоча, це як гратися з колорадськими жуками, вони чомусь всеодно лізуть на стіну будинку :)
  • 1

#140 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 04.09.2012 – 00:30

Перегляд дописуВасиль (03.09.2012 – 14:20) писав:

Вірогідність чого ми маємо обговорювати? Припущення про існування янгола-охоронця у Вас вже є.

І саме вірогіднісь того чи може це припущення бути реальністю ми і обговорюєио.

Перегляд дописуВасиль (03.09.2012 – 14:20) писав:

Як Ви з цього припущення можете визначити, що це таке фізично та вірогідність його фізичного існування? Нічого, крім слів, Ви написати не зможете. А фізика займається не словами, а дослідами!
Це в лабораторії фізика займається дослідами, а на форумі у фізиків і не лише у фізиків є можливість обговорювати різні версії і пробувати визначати вірогідність істенності цих версій теоретично. Це робиться не за допомогою дослідів як у лабораторії, а просто методом теоретичного аналізу, тобто ми намагаємся обговорити ці припущення проаналізувати наскільки вони можуть бути близькими до реальності, а щоб це визначити теоритично ми намагаємося розібратися до яких реальних фізичних чи хімічних процесів вони МОЖУТЬ БУТИ МАКСИМАЛЬНО НАБЛИЖЕНІ і чим менше в цьому аналізі фантастики і чим більше наближення до справжніх фізичних і хімічних процесів тим значить вище вірогідність істенності досліджуємого припущення. Розумієте тепер, що я пропоную?

Тобто я пропоную тут займатися теоритичним аналізом явища на грані фантастики і реальності. Якщо ваша версія матиме в теоритичному доказі мінімум фантастики і максимальне наближення до справжніх фізичних і хімічних процесів, значить Ваша версія має високий рівень вірогідності. Ось і все.

До речі навіть якщо і була б лабораторія то все одно доцільно спочатку погратися в такі теоретичні фантастико-реальні дискусії і вияснити максимально вірогідні теорії і лише потім приступати до експерементів в лабораторіях. Такий підхід економить ресурси, реальні гроші які витрачаються на пусті експерименти в лабораторіях. Думаю Ви розумієте, що заощаджувати ресурси - це важливо. Чи Ви пропонуєте кожне пусте припущення перевіряти, досліджувати в лабораторіях експериментами?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних