Перейти до вмісту

Важка тема…


Повідомлень в темі: 3

#1 Кеп

  Місцевий

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPip
 • 282 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 26.08.2012 – 17:55

 • 1
Тема присвячується пам’яті Юрія Малько.
Пам’ятаймо…

Зображення


Бути порядною, доброю, чесною людиною не лише не завжди вигідно і не завжди зручно, але буває і смертельно небезпечно…


Найсильніша людина України загинула, рятуючи11-річну дівчинку.

Цитата

23 червня о 21. 10 на вулиці Горького в місті Комсомольськ на Полтавщині. 48-річний Юрій Малько на своєму мотоциклі "Хонда" врізався в бетонну загорожу, коли об'їжджав 11-річну дівчину на велосипеді. Помер в реанімації.

"11-річна школярка не впевнилася, чи можна переїжджати дорогу. Раптово виїхала на дорогу навпроти будинку номер 47.
Чоловік в останню мить вивернув кермо, щоб не збити дитину.

"Я приїхав, коли все сталося, - розповів місцевий фотограф Валентин Василенко. - З правої сторони дороги стояла машина ДАІ, біля неї лежав дитячий велосипед. За п'ятдесят метрів від нього на землі побачив розколотий шолом. Біля машини швидкої допомоги лежало тіло, накрите білою рядниною, все в крові".

Юрій Малько 24 червня мав виступати перед місцевими жителями на святкуванні Дня молоді.
"Усюди намагався встигнути. Лікував людям спини, масажі робив, вправи приписував, - говорив начальник відділу фізичної культури та спорту міста Комсомольськ Віктор Подрізан. - Розмов про смерть ніколи не заводив. Як гляне — зразу видно, що перед тобою справжній чоловік. Учнів на тренуваннях по карате вчив бути людьми, не гнався за славою та титулами, в залі до півсотні людей завжди збиралося".

Юрій Малько був одружений з місцевою Іриною. Разом з чоловіком тренувала дітей.
"Ірина теж спортсменка, займається різними видами єдиноборств. З Юрієм працювала у парі, - продовжив Віктор Подрізан. - Жили душа в душу. Зараз ні з ким не говорить, повністю замкнулася в собі. На жаль, кілька років тому в них померла доросла донечка. Наче від передозування ліками".

В 2010 році Юрій Малько встановив світовий спортивний рекорд. Зрушив з місця вагони масою 500 тонн. Чоловік був чемпіоном України з карате.

А може не треба таким бути?... Може не потрібно рівнятися на таких людей, не потрібно брати з них приклад?... Якби ця людина не була доброю, чесною і порядною то була б зараз жива… Але що варте таке життя?… Чи хотіли б Ви жити в цьому світі хробаком-пристосуванцем?… І чи змогли б Ви жити далі, якби наприклад збили на смерть 11-річну дівчинку, а відповідно самі залишилися б живими?...
Що думаєте?... Що відчуваєте?...

#2 galarina

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 6 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2012 – 18:24

важке запитання можливо і для тієї дівчини теж. Відчувати, що через її безпечність загинула

Перегляд дописуКеп (26.08.2012 – 17:55) писав:

доброю, чесною і порядною
людина.

Повідомлення відредагував galarina: 26.08.2012 – 18:25

 • 0

#3 Кеп

  Місцевий

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPip
 • 282 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 26.08.2012 – 22:41

Я знаю, що у вас мабуть різне ставлення до цього випадку, дехто навіть можливо вважає що Юрій сам винен і так йому і треба, мовляв всі на цих мотоциклах шалено ганяють і людей збивають, так тепер на одного гонщика менше стало і це добре… але насправді це не так…

Тому хочу дещо уточнити.
В Інтернеті є багато статей про цей трагічний випадок. Але я помітив, (і це мене здивувало!) що факти! в цих різних статтях дуже сильно відрізняються!… схоже комусь дуже не подобалося, що в Україні є такі сильні люди, відомі на весь світ… неважко здогадатися кому це не сподобалося, особливо зважаючи на кількість брехні в мас-медіа, мас-медійними засобами у нас відомо хто маніпулює…

Тому перечитавши багато різних джерел і проаналізувавши все дійшов деяких важливих висновків, якими хочу поділитися з вами.

Отже ось що я розкопав.
1)В деяких публікаціях навіть написано, що ніби дівчинка не виходила на дорогу, а була на тротуарі, а мотоцикліст не впорався з керуванням і наїхав на неї і тому він винен – це брехня! Насправді очевидці засвідчили, що дівчинка була на тротуарі і раптово почала переходити дорогу.

2) В деяких публікаціях написано, що він їхав з дуже великою, швидкістю і тому він винен – це брехня. Насправді дійсно перевищення швидкості було, але не дуже велике, бо якби Юрій дійсно їхав з дуже великою швидкістю (130-170 км/год, як ганяють мажори) то він би просто не зміг би на такій швидкості різко відвернути мотоцикл ( враховуючи сильну інерцію і те, що дівчинка почала переходити дорогу раптово) і тому обов’язково збив би дівчинку на смерть. А отже Юрій їхав насправді не дуже швидко.

3)Дехто в публікаціях закидають йому, мовляв, хоч він і не дуже сильно перевищив швидкість, але таки перевищив і саме це стало причиною трагедії, бо якби не перевищив швидкість то встиг би загальмувати просто і все і ДТП не було, а отже він винен – так от це брехня. Тому, що коли людина раптово з’являється на дорозі (а очевидці підтвердили той факт, що дівчинка раптово почала переходити дорогу) то навіть при маленькій швидкості 20км/год зіткнення не уникнути…

А отже висновок. Юрій не був винним в цьому ДТП, так сталося, що дівчинка почала раптово переходити дорогу (її теж не можна винити, вона дитина…) прикрий випадок, але щоб врятувати життя дівчинки Юрій зробив все можливе і неможливе…

Зображення

Перегляд дописуgalarina (26.08.2012 – 18:24) писав:

важке запитання можливо і для тієї дівчини теж. Відчувати, що через її безпечність загинула людина.
думаю, що зважаючи на те, що вона лише дитина, тому не може себе в чомусь звинувачувати... дитина не може відповідати за свої дії...

Повідомлення відредагував Кеп: 26.08.2012 – 22:50

 • -2

#4 Izdesbyll

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 70 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чернівці

Відправлено 26.11.2012 – 18:00

Треба таким бути чи не треба? Я більш як упевнений, що сам Малько не думав над цим, коли повертав кермо. Він не думав на тим, як би йому жилося, якщо б він збив дівчинку. Жив би, напевно, далі. Я ще, правда, не переглядав Вашу тему, присвячену виправданню самогубств, проте знаю що Малько на це не пішов би. В той момент в ньому спрацював інстинкт людяності, здобутий завдяки самовихованню.
Я б на його місці зробив би теж саме, тому що в мене також розвинений цей інстинкт. Але якби в мене була б мить на оцінку ситуації, то я б вирішив що та дівчинка самогубця (" почала раптово переходити дорогу") і подумав би про дружину.
 • -1Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних