Перейти до вмісту

Закон про російську мову ухвалили

Повідомлень в темі: 152

#81 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2012 – 12:24

Хтось знає за скільки зараз можна купити калаш і 60 набоїв?
  • -1

#82 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 12.07.2012 – 12:29

У нас на чорному ринку калаш коштує тисячу доларів, за набої я не вкурсі.
  • 0

#83 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.07.2012 – 22:28

Перегляд дописуtaraBooka (12.07.2012 – 11:19) писав:

А чому Ви вважаєте, що це голодування "нещире"?Адже вони відмовилися від будь-якої "піар-підтримки" з боку політиків, в тому числі - і опозиції. Що воду п'ють - та по такій спеці сухе голодування може означати, що акція закінчиться дуже швидко і трагічно. Що це не дієвий спосіб впливу на ситуацію, я згодна. Але все-таки я особисто поважаю і це "безумство хоробрих".

taraBooka, коли ти (наприклад) мовчиш і при цьому не видаєш жодного звуку, ти дійсно мовчиш. Коли ти стверджуєш, я мовчу, а при цьому одночасно гвориш, це вже не мовчання. Так чи ні ? Таким чином, голодування, це таке дійство котре направлене на смерть голодуючої людини оскільки організм кожного з нас, природньо, "запрограмований" на одне : їсти. Саме за рахунок цього ми фізично живемо. І ні в якому разі не рахунок чогось іншого. Порушиш цю "програму" - смерть. Це зрозуміло ? Отже, звідси випливає, що голодування, добровільне, примусове, чи вимушене, є небезпечним і, по любому, призведе до смерті. Можна зупинити цей процес і тоді людина продовжить життя але до цього, вона як мінімум втратить багато чого як зовні так і всередині. Себто, ознаки голодування мають відповідне "лице", як то : похудіння, втрата сил, блиск очей, постійна сухість в роті, кволі дії, постійні рухи "кадика" вгору вниз і багато інших ознак. Це є наслідки голодування. Нарешті, цими ознаками може бути такий стан людини коли вона не здатна, скажімо, пересуватись без сторонньої допомоги. Таке я розумію. Якщо ж вести мову про якісь там "сухі"...чи то "мокрі" "голодування", то це зовсім інше. Такі дії, якщо покласти руку на серце і бути чесним до кінця, називаються не голодуванням а звичайнісінькою зміною раціону вживання їжі. І до голодування, це не має ніякого відношення. Звісно ж, я не включаю сюди випадки примусового голодування коли забирають нормальну для людини їжу і вона змушена поїдати лободу, жолуді,...і навіть власних дітей як то було в 33-му, наприклад. Але я сумніваюсь що в сухому раціоні "голодуючого" Кириленка, (наприклад) в раціоні, жолуді. Сумніваюсь.

Цитата

Що воду п'ють - та по такій спеці сухе голодування може означати, що акція закінчиться дуже швидко і трагічно.

Якщо я свідомо іду на голодування заради протесту з того чи іншого приводу, то саме до такого, трагічного, кінця я і повинен бути готовим. Якщо я до цього не готовий...угу...вмерти..., то це означає одне: я не голодую, зате ввожу в оману людей. Іншими словами, я виконую дійство котрому присвоїв незаконну красиво-небезпечну назву. І не більше цього. Це - дитяча пісочниця для капловухих, незалежно від того яку пургу при цьому женуть, в тому числі, і тут.
  • -5

#84 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.07.2012 – 22:42

Перегляд дописуManfred (12.07.2012 – 07:32) писав:

Саме тому, голодуючі під Українським Домом — герої.
вони герої тільки тому що, інші взагалі нічого не роблять...те що звичайним для любої нормальної нації, у нас геройство.
У нас звикли нічого не робити і чекати месій, і якщо хтось зявляється і щось робить то стає героєм, тільки фанати героїв чомусь не наслідують їх

Повідомлення відредагував MqM: 12.07.2012 – 22:42

• 0

#85 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.07.2012 – 00:22

Безбожнику, така "зміна раціону" - це теж певна жертва, чомусь же їх там так мало, біля Укр. дому. Якби то було легко, "фальшиво", "платно", то бажаючі заробити чи здобути славу у чергу записувалися б, мабуть. Якщо ж керуватися Вашими міркуваннями, то виходить їм треба було вчинити груповий суїцид (порізати вени чи ще що) одразу після початку акції протесту. Тоді б Ви повірили в їхню "нефальшивість". Так я Вас розумію?
  • 0

#86 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.07.2012 – 09:20

Якось у ток-шоу Ганна Герман завважила Тимошенко: "Юліє Володимирівно, якою мовою ви говорите в сім'ї? Російською. Тож давайте просто скажемо, що для вас мова є політичним інструментом" (не дослівно передаю; Герман не люблю, але в даній ситуації її репліка була влучною). От ця людина - наскрізь фальшива. Її політичні заклики про мову мене ніяк не зачіпають, як і її "хвороби". Але про неї в інеті - купа новин. А про голодуючих - незрівнянно менше, вони ж не "небожителі".
  • 2

#87 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 13.07.2012 – 13:55

Перегляд дописуPavlo_Taiko (12.07.2012 – 12:24) писав:

Хтось знає за скільки зараз можна купити калаш і 60 набоїв?
450 треба
  • 0

#88 Aigo

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 15.07.2012 – 23:33

Отак завжди
Зображення

Повідомлення відредагував Aigo: 15.07.2012 – 23:41

• 2

#89 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 09:32

нє, ну це треба ж. маловідома молода посередня письменниця вирішила скористатися нагодою і пропіарити своє їмя таким чином. якби це зробив, скажімо., Курков, то дійсно вартувало б писати про це. коли мову використовують як саморекламу то стає сумно. краще би вже груди оголила під якимсь екологічним мотивом, чи що, якщо вже так кортить їй слави
  • -1

#90 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 16.07.2012 – 10:57

«Роби що можеш і будь що буде ©
Вони хоч щось роблять... ми ж сидимо тишком-нишком по норам і втикаємо на те, як нашу мову прибирають з дороги у "світле майбутнє", щоб не заважала. Я розумію, не всі стають героями, але як на мене, коли вже усвідомлюєш, що не можеш або не хочеш так, то хоч не засуджуй тих, хто може. Слава героям!»
Згоден, Манфреде
і то є добре, що ті люди можуть таким чином себе реалізувати і то їм позитив на усе життя, як там не повернуться далі обставини, але в них був душевний поклик і була дія!
Приміром прапор з тризубом тепер на Сході нікого особливо не напрягає, та у пам*яті ті недавні часи, коли в наше абсолютно «червоне» місто приїзжав Вячеслав Чорновіл і був битком набитий Будинок Культури , та як шарахались і скакали через ряди від жовто –блакитного прапора дорослі хлопці, з котрим ми з малим сином прийшли на зустріч, вірніше прапорами-великим і маленьким.
І як сміявся і плескав Чорноволові зал, коли він на питання(бидлячі) місцевого авторитетного вчителя історії сказав усього лише одну фразу:-Та ви ж історії не знаєте!

Є ще інший бік медалі
"Якщо раптом на тебе зійшла благодать-
Все, що маєш, за правду ти можеш віддать!
Та святий Чоловіче-не треба картати
Тих людей, хто за правду не хоче страждати"
Омар Хайям
  • 1

#91 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2012 – 11:57

в певному розумінні українській мові пощастило, що проти неї те, що маємо нині при владі.
тут вже й стовідсоткові російськомовні піддаються впливу синдрому "а бабаяга проти" та стануть на захист солов.їної хоча б тому що проти неї янукевич. я навіть знаю кількох таких особисто...
  • 0

#92 Aigo

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 13:53

Це чії фани такий плакат вивісили?
  • 0

#93 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.07.2012 – 12:53

http://korrespondent...ykovoj-politiki

цікаво, почитайте
  • 0

#94 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 22.07.2012 – 17:06

Cьйогодні одна з груп в яких я состою набігала на групу
Зображення

Місцями креативнінько виходило

Зображення
  • 1

#95 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 08.08.2012 – 18:12

А сьогодні щей підписали
  • 0

#96 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 09.08.2012 – 00:34

Знайшла цікаву статтю. Головний меседж - російська мова протягом найближчого року може бути виключена зі списку мов світу.
Повний текст статті "Русский язык больше не язык..." тут: http://fognews.ru/ru...e-ne-yazyk.html
  • 0

#97 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 09.08.2012 – 16:07

Перегляд дописуtaraBooka (09.08.2012 – 00:34) писав:

Знайшла цікаву статтю. Головний меседж - російська мова протягом найближчого року може бути виключена зі списку мов світу.
Повний текст статті "Русский язык больше не язык..." тут: http://fognews.ru/ru...e-ne-yazyk.html
Качка. Той сайт відомий фальшивими новинами.
  • 0

#98 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.08.2012 – 22:56

Нотатки російськомовного одесита (переклад - мій, скорочення - теж мої). Багато літер, але якщо не полінуєтеся прочитати, вас чекають цікаві сюрпризи!

Цитата

Перші кроки мовного закону Кивалова-Колесниченко: сьогодні, суто юридично, російська мова в Одесі виявилася поза законом.

Числені друзі і знайомі запитують: "В чому ж дебільність мовного закону, чому ти так сильно його не любиш?"
Із задоволенням пояснюю: тому, що він дебільний.

Щоб оцінити ступінь його дебільності, давайте згадаємо, як "жорстоко пригнічувалася" російська мова в Одесі в роки України.
...

От раніше в нас як було? Сесії міськради були російською, рішення приймалися російською, внутрішні документи були російською, сайт був російською. А тепер усе це буде російською!
Круто? Круто. Та от незадача...

Раніше-то в нас діяв закон "Про мови в Українській РСР", і все було просто:
"Акти республіканських міністерств і відомств, місцевих органів державної влади та управління Української РСР приймаються і публікуються українською мовою, а в разі необхідності - публікуються і іншою національною мовою."

Зараз, із прийняттям хоч і довгоочікуваного, але дуже дебільного закону, все стало інакше:
"Акти місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування приймаються і публікуються державною мовою. У межах території, на якій поширена регіональна мова або мова меншини (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, акти місцевих органів державної влади і органів місцевого самоврядування приймаються державною мовою або цією регіональною мовою, або мовою меншини (мовами) та офіційно публікуються цими мовами."

Головна претензія до закону в тому, що він задуманий через задницю, написаний через задницю і прийнятий через задницю. Те, що він написаний через задницю, Ківалов уже визнав.

Так от, тепер через це в Одесі вже не можна публікувати рішення міськради російською мовою! Бо через наплутану нумерацію російська мова вже не входить до переліку мов, для яких така можливість передбачена Законом !

І взагалі ніяка мова не входить, бо ч. 3 ст. 8 говорить не про умови, яким повинні відповідати місцеві мови, а про щось там своє.

І так - сімнадцять разів через одну дурість. Тепер, якщо за законом, то російську не можна застосовувати в роботі міськради, ... не можна застосовувати російську на зборах, конференціях та інших офіційних заходах, російських написів на печатях, бланках і табличках бути не повинно, офіційні оголошення, бланки, інформація - тільки українською, передвиборна документація - тільки українською, суд - тільки українською, назви вулиць - тільки українською. Використання російської мови в усіх цих випадках тепер стало незаконним, і буде таким до тих пір, доки Рада не виправить цей дебілізм, чи доки КСУ не дасть тлумачення. Тобто - місяці, та ще й перед виборами.

Та і крім цього дебілізму вистачає.
...

Про дрібний ідіотизм на кшталт "мова інформатики", про невідповідність Конституції, про незаконність процедури потрапляння на голосування, про шулерство "закон не потребує додаткових затрат із бюджету" я вже не говорю - хай це залишиться на совісті його авторів. Якщо вона є, звісно.
...
Взято з http://dibrov-s.live...com/382930.html Оригінал - російською мовою, бгг.
  • 0

#99 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.08.2012 – 16:53

облради активно почали надавати російській статус єдиної державної регіональної мови. на разі на півдні та сході, майже одноголосно. беручи до уваги ніким неоспорюваний, майже доконаний факт невіддачі влади з рук правлячого угрупування, в найближчі роки наслідком акселерованого темпу русифікації України в результаті прийняття вищезгаданого закону логічно має стати початок дій по запровадженню федерації, а отже, функціонування української буде обмежене галицькою федеративною землею.
  • 1

#100 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 16.08.2012 – 19:35

Недавно під Українським Домом у Києві не відчув сплеску емоцій від протестної акції, можливо стаю циніком.
Умовно там дві частини – зморені від спеки люди на сходах і поряд «запорізький козак» при повному параді розвалився на кріслі під шезлонгом, ще і зі скринькою для пожертвувань.
Ті наші далекі предки, захисники рідної землі, з палаючими очами і заюшеними кровію шаблюками, містично матеріалізувавшись, мовчки влупили б тому бутафорному козакові батожищ.
Потім довго б витягували з різних гадючників загашених бандюків в обнімку з мєнтами, проте тоді та полова і нах нікому непотрібна буде
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних