Перейти до вмісту

п**ари проти ВІЛ. я вважаю це аморально, а ви?

Повідомлень в темі: 135

#21 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.07.2012 – 15:54

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 15:51) писав:

цікаво що ти скажеш коли вони почнуть ходити по вулицях парадами і трусити піпісками, твій син буде це бачити і потім вдома вбиратись в бльостки і фарбувати губи
ну зараз більшість - натурали і я щось не бачу, щоб вони ходили по вулиці, трясли піпісками, а жінки - статевими губами і займались статевими актами прямо на вулиці
oh wait я в Україні і таке бачила)
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.07.2012 – 15:59

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 15:54) писав:

ну зараз більшість - натурали і я щось не бачу, щоб вони ходили по вулиці, трясли піпісками, а жінки - статевими губами і займались статевими актами прямо на вулиці
oh wait я в Україні і таке бачила)
))) паради натуралів? ))) це ти про що?
  • 1

#23 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:01

Чомусь коли про геїв говорять, одразу в думках крутиться тільки секс і вичурний імідж, не знаю звідки це пішло, чи вплив телебачення, чи що, але вживу геї далеко не завжди манірні хлопчики з жіночими замашками, викиньте вже цю лабуду з голови. Є такі, але і натурали є всякі. Якщо людина - гей, це ще не значить, що в неї є непереборне бажання йти кудись чимось трясти, щось показувати і посипати бльостками і тд. Це ви з ексгібіціоністами плутаєте. Якщо на такі переконання опиратись, то натурали постійно ходять в якихось мазутах обмазані, бородаті або щетинисті, руки рамою і теж трясуть піпіськами, щоб доказати що "справжній мужик". Ну не брєд?

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 15:59) писав:

))) паради натуралів? ))) це ти про що?
ні, статеві акти при глядачах
не знаю, це був миттєвий потяг чи акція протесту проти геїв
в будь-якому випадку, це були натурали але все рівно це було не дуже приємно споглядати
  • 1

#24 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:02

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 16:01) писав:

Чомусь коли про геїв говорять, одразу в думках крутиться тільки секс і вичурний імідж, не знаю звідки це пішло, чи вплив телебачення, чи що, але вживу геї далеко не завжди манірні хлопчики з жіночими замашками, викиньте вже цю лабуду з голови. Є такі, але і натурали є всякі. Якщо людина - гей, це ще не значить, що в неї є непереборне бажання йти кудись чимось трясти, щось показувати і посипати бльостками і тд. Це ви з ексгібіціоністами плутаєте. Якщо на такі переконання опиратись, то натурали постійно ходять в якихось мазутах обмазані, бородаті або щетинисті, руки рамою і теж трясуть піпіськами, щоб доказати що "справжній мужик". Ну не брєд?
ні, статеві акти при глядачах
не знаю, це був миттєвий потяг чи акція протесту проти геїв
в будь-якому випадку, це були натурали але все рівно це було не дуже приємно споглядати
якщо вони нормальні - для чого влаштовують паради?
  • 1

#25 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:05

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 16:02) писав:

паради я не схвалюю, так що це вже до них питання
мабуть, через таких гомофобів як ті, які тут відписались) мене б теж підзаєбало, якби мене постійно хворою називали через те, що мені подобається не та людина, яка була б прийнятна для суспільства.
і паради не тільки ненормальні влаштовують, глянь от на християн, захисників природи і прочих протестуючих, всі вони щось своє захищають, якби тебе справді цікавила мета тих парадів, ти б вже нагуглив, а так тобі просто легше зробити висновок з парадів що вони ненормальні)
ну, я розумію, що чоловікам кортить відписатись про свою ненависть до гомиків, щоб підтвердити свою мужесцвєнність (кому, для чого, ніпанятна), але це виходить за рамки.
  • 0

#26 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:08

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 16:02) писав:

Я проти гей-парадів, бо це вже обмежує свободи інших людей (і насамперед - дітей). Але Кеп надто екстреміст, ІМХО.
  • 1

#27 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:10

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 16:05) писав:

паради я не схвалюю, так що це вже до них питання
мабуть, через таких гомофобів як ті, які тут відписались) мене б теж підзаєбало, якби мене постійно хворою називали через те, що мені подобається не та людина, яка була б прийнятна для суспільства.
і паради не тільки ненормальні влаштовують, глянь от на християн, захисників природи і прочих протестуючих, всі вони щось своє захищають, якби тебе справді цікавила мета тих парадів, ти б вже нагуглив, а так тобі просто легше зробити висновок з парадів що вони ненормальні)
ну, я розумію, що чоловікам кортить відписатись про свою ненависть до гомиків, щоб підтвердити свою мужесцвєнність (кому, для чого, ніпанятна), але це виходить за рамки.
якби "вони" жили собі спокійно і нікого не чіпали, мені було б все одно, але вони роблять все, щоб довести що бути геєм добре, правильно і навіть модно. Це заважає нормальному вихованню нормальних дітей гетеросексуальних пар
  • 1

#28 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:11

Сиділа сьогодні тут на зупинці, сиділи біля мене дві іспанки, гаряче обговорювали те, як в нас в Україні людей вбивали під час Євро. Мені то було дивно і неприємно, а зараз я от начиталась людей, які ненавидять інших просто через те, що вони відчувають не те, що хотілось би іншим і дивно бути перестало, але неприємно стало вдвічі більше)
Улюблений аргумент "от уяви що твоя дитина блаблабла" - коли (якщо) в мене буде дитина, я постараюсь з неї виховати людину, якщо зможе самостійно приймати рішення, не опираючись на думку обсчєства, яке не сприймає тих, хто під стандарт не підходить, людину яка вмітиме любити, а кого - це вже її справа і людину, яка не стане ображати іншого тільки через те, що він чимось не схожий на неї, а все інше це вже така фігня.
  • 0

#29 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:12

я переконанний на 200% що гомосексуалізм це НЕ ПРАВИЛЬНО. бо це не природньо. Природа не передбачила що у двох чоловіків чи у двох жінок може народитись потомство, бо не могла уявити що дві жінки чи двоє чоловіків колись зійдуться. А "каста" яка не може продовжити свій рід у шлюбі - неприродньо
  • 1

#30 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:12

Перегляд дописуtaraBooka (03.07.2012 – 15:25) писав:

Кеп, це вже якось нагадує фашизм. У Вас є діти? Ви готові назвати їх інвалідами в разі нетрадиційної орієнтації? Ви теж будете їх засуджувати чи насміхатися? Я згодна, що гомосексуалізм - "глухий кут" для еволюції людського суспільства, і зрозуміло чому. Але нагнітання тотальної ворожості до всіх гомосексуалістів - це не вихід, бо викличе ще більше напруження в соціумі, бо постраждають безневинні. У Ніцше пам'ятаєте, про безодню, яка "вдивляється в тебе"?
Вибачне, але ви зовсім не втямили, те що я написав, або неуважно читали. Спробую пояснити.

Кеп, це вже якось нагадує фашизм. У Вас є діти? Ви готові назвати їх інвалідами в разі нетрадиційної орієнтації?
Так готовий назвати. І буду всіляко сприяти адаптації їх до суспільного життя. Так як це роблять батьки будь-якого інваліда з дитинства. А якщо у вас народиться дитина з двома рогами то ви не назвете її інвалідом лише тому, що це ваша дитина?...

Ви теж будете їх засуджувати
Я поясню їй, що в нашому суспільстві це засуджується, тому потрібно визнати, що це недобре, що це просто звичайна вада, недолік в людині. Це потрібно визнати, щоб не руйнувати моральність в суспільстві, і тоді навколишні люди ставитимуться до цієї людини з розумінням і навіть з повагою, (бо людина поважає моральність суспільства) проблема вичерпана.
Невже дитина яка хворіє з народження, наприклад, на епілепсію не визнає те що в неї є вада, недолік в здоров'ї, що вона інвалід? Звісно визнає. Вона що каже що епілепсія - це добре, це класно, це круто, я нормальна людина, я такий як всі? Звісно що ні. Як ставляться люди до такої свідомої людини? Будь-яка нормальна людина буде намагатися допомогти цій хворій людині чим зможе або принаймні ставитиметься до тої людини з розумінням і співчуттям.

Ви теж будете насміхатися?
Звісно ні. Насміхатися потрібно лише з тих підарасів, які влаштовують гей-паради чим руйнують моральність.

У Ніцше пам'ятаєте, про безодню, яка "вдивляється в тебе"?
Ніцше - це відстій.
  • 0

#31 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:14

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 16:10) писав:

якби "вони" жили собі спокійно і нікого не чіпали, мені було б все одно, але вони роблять все, щоб довести що бути геєм добре, правильно і навіть модно. Це заважає нормальному вихованню нормальних дітей гетеросексуальних пар
Ну, ти зараз так само заважаєш жити їм, своїми словами і вжитком "нормальне" двічі, натякаючи що вони ненормальні. У таких речах не може бути "правильно", це не рівняння. Мені здається, колись діти і в гірших умовах виховувались, і нічого, виховались якось, а тепер чогось раптом так усім почали заважати геї, прямо травму дітям наносять. Алкоголіки мене в дитинстві набагато більше лякали, вони страшні і неадекватні, але в нас жарти про пивко, горілочку, чарочку, любителів "бокала вина" на роботі йдуть на УРА, а от гей, будь він хоч учасником 100500 благодійних організацій - це най-най, це дітям заважає.
  • 0

#32 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 03.07.2012 – 16:15

Цитата

Ніцше - це відстій.
Цей висновок ти зробив опираючись на що? Статью в вікіпедії?
  • 0

#33 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 16:11) писав:

Сиділа сьогодні тут на зупинці, сиділи біля мене дві іспанки, гаряче обговорювали те, як в нас в Україні людей вбивали під час Євро. Мені то було дивно і неприємно
було діло насправді тесь на сході... але то десь ще перед початком Євро.. десь в донбаській глуші

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 16:11) писав:

я постараюсь з неї виховати людину, якщо зможе самостійно приймати рішення, не опираючись на думку обсчєства,
повір, дитина самостійно починає приймати рішення десь так в років з 15-17 ... а визначається зі своєю орієнтацією думаю раніше
  • 1

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 16:12) писав:

я переконанний на 200% що гомосексуалізм це НЕ ПРАВИЛЬНО. бо це не природньо. Природа не передбачила що у двох чоловіків чи у двох жінок може народитись потомство, бо не могла уявити що дві жінки чи двоє чоловіків колись зійдуться. А "каста" яка не може продовжити свій рід у шлюбі - неприродньо
Тваринки ж цим чомусь займаються, хоча думати вони не можуть.
  • 0

#35 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2012 – 16:16

Яка це вже заїжджена тема...
проти геїв нічого немаю, оскільки вони на моє життя не впливають жодним чином. Інша справа, якщо б якийсь підар відбив би мого хлопця, я б захвилювалась.)
але, оскільки це менш, ніж малоймовірно, то нехай собі спокійно живуть і займаються, тим, чим їм завгодно. Лише б не афішували і не пропагандували цього ніяк. От.
  • 1

#36 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:16

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 16:14) писав:

Ну, ти зараз так само заважаєш жити їм, своїми словами і вжитком "нормальне" двічі, натякаючи що вони ненормальні.
як я їм заважаю, я протигейські закони не ухвалюю, морди їм не бю і гетеросексуальні паради із ритуалом спалення гламурних мужицьких ляльок не влаштовую
  • 0

#37 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:18

Перегляд дописуФабрегас (03.07.2012 – 16:15) писав:

повір, дитина самостійно починає приймати рішення десь так в років з 15-17 ... а визначається зі своєю орієнтацією думаю раніше
дитині самостійно дозволяють приймати у тому віці, який ти назвав, а насправді вона це може робити набагато раніше
і вказувати, в кого моїй дитині закохуватись я не збираюся, це якраз аморально. порадити можу, але називати хворим через таке…
  • 0

#38 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 03.07.2012 – 16:18

До речі, я завжди хотів підара побачити.
  • -1

#39 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 03.07.2012 – 16:19

Перегляд дописуКрихітка (03.07.2012 – 16:15) писав:

Тваринки ж цим чомусь займаються, хоча думати вони не можуть.
нагадався приклад... в мого одногрупника сидів пес на привязі.. ціле життя.. і тут взяли мони ще одного малого молодого і той молодий біга по дворі а старий сидів на привязі.. і пішов малий знайомитись.. а старий недовгодумаючи виліз на нього ззаду і почав кудись цілитись))) було смішно... так от то всьо через "воздєржаніє" .. )

а те що ми тепер всі знаємо що "тварини теж цим займаються" - це прояв гейської пропаганди на всіх рівнях
  • 0

#40 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2012 – 16:19

Перегляд дописуxTANATOSx (03.07.2012 – 16:18) писав:

До речі, я завжди хотів підара побачити.
чому?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних