Перейти до вмісту

п**ари проти ВІЛ. я вважаю це аморально, а ви?

Повідомлень в темі: 135

#121 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.07.2012 – 14:14

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 14:00) писав:

Ну так, дитинство в тебе точно було не таким. Ти так говориш, ніби тебе десь викинули рідні батьки, і тобі довелося жити так, як живуть байструки. Але це ж не так. І не кажи, що ти настільки різна, що навіть нічого спільного немає з іншими людьми. Звичайно, що педагоги з України можуть думати інакше від педагогів з Америки, на те вона й наука, щоби був плюралізм думок. Але є просто фундаментальні речі, які просто не можливо заперечити.
краще б мене лиш мама виховувала..така фраза тобі краще скаже.
  • 0

#122 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 14:16

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 12:14) писав:

а звідки така впевненість? це лише твої слова.
От проведи дослідження, опитай дітей, яких виховують гомосексуальні пари. Проведи психологічну оцінку дітей та пар і тоді вже роби якісь висновки.

Я вважаю, що проводити такі експерименти на дітях - це не гуманно, як мінімум. Цей експеримент – невідворотний, з пам’яті чи з душі дитячої не зітреш.
Гомосексуальні пари мають прийняти як даність, що дітей у них не буде. Це їхній вибір. Це їхня плата за такий вибір.
  • 0

#123 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.07.2012 – 14:23

Перегляд дописуtaraBooka (04.07.2012 – 14:16) писав:

Я вважаю, що проводити такі експерименти на дітях - це не гуманно, як мінімум. Цей експеримент – невідворотний, з пам’яті чи з душі дитячої не зітреш.
Гомосексуальні пари мають прийняти як даність, що дітей у них не буде. Це їхній вибір. Це їхня плата за такий вибір.
так ніхто ж не даватиме дітей таким парам. В Америці це ж дозволено? і таки всиновлюють дітей. Відповідно можна опитати і т.д.
  • 0

#124 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.07.2012 – 14:29

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 14:14) писав:

Я не хочу писати можливі варіанти, що могло бути, і так забагато написав. Але з батьком точно було і є якесь непорозуміння з якогось часу або він сім'ю скривдив, не знаю, але щось було.
Недоречно тут писати на люди про такі речі,вони просто особисті, і я не хотів би писати щось таке, що могло би тебе образити або щось таке, що може іншими людьми сприйматися недобре. Якщо хочеш, я можу сказати свою думку в приваті щодо батька.

Перегляд дописуtaraBooka (04.07.2012 – 14:12) писав:

Я вважаю, що рятувати в першу чергу треба тих, хто не може про себе подбати через брак досвіду, вік. Коли людина вже доросла, вона постійно має робити різні вибори: в друзях, в роботі, у способах проведення дозвілля і т.п. Читати їй нотації чи силоміць «рятувати» - недоречно і взагалі, ну яке я маю право? Якщо звернеться по допомогу – допоможу. Але на відміну від дітей, «порятунок» дорослих має бути оплачений. Не обов’язково грішми (і, звичайно, не мені). Може - часом, зусиллями. Бо те, що не оплачене, не дорого цінується, тож часто призводить до рецидивів… І взагалі, на мою думку, не з цього всього треба починати. Все починається з дитинства. Але це вже інша історія.
Звичайно, що рятувати тільки треба тих, хто хоче того рятунку. Згода обов'язкова. Є напад, людина не усвідомлює своїх дій і не може керувати ними, то її треба вивести з того стану, щоби не несла суспільної небезпеки. Коли виведено людину із такого стану, їй можна запропонувати лікуватися, можна переконувати. Але згода мусить бути обов'язкова. А щодо оплати - дуже хороша думка. :) Дякую.
  • 1

#125 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.07.2012 – 15:54

Тут розписалося стільки про приклад, про батьків, про сім’ю, але якщо все там чудово-кольорово, то звідки ж в натуральних сім’ях беруться діти-геї? І чому звідти ж не можуть в гомосексуальних сім’ях взятись діти натурали?
  • 0

#126 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 04.07.2012 – 16:16

Гомосексуалізм не є питанням моралі. Так само абсурдно стверджувати, що аморально бути хворим. Це не хвороба, а біологічне відхилення, але мораль тут нідочого. Звичайно, мені самому неприємно усвідомлювати, що декілька процентів популяції живуть не так, але це їх приватна справа. Тому я не бачу нічого аморального в тім, що вони ведуть кампанію проти СНІДу. Навпаки, аморально було б такі кампанії забороняти.
  • 4

#127 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 16:25

Василь, в межах цієї теми - так, 100%. Гомосексуалізм може розглядатися з т. зору моральності-аморальності, якщо ці люди нав'язують своє бачення світу НЕ таким. Так само, як натурали не повинні "лікувати" геїв від "хвороби". Є якась відома фраза: "Моя свобода закінчується там, де починається свобода інших" (приблизно так). Але ж і моя свобода теж має враховуватися.
  • 2

#128 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 05.07.2012 – 08:11

Ох, який же хворум спокійний став, правда, Чортеня? І такий, що навіть не цікаво на нього зайти, флейму мало. І тут узялося на мою голову Чортеня, і каже, ніфіга з звами не цікаво, хвлейму немає. А я собі так думаю, ну як таку дівчину та не послухати. Але як це зробити краще, цікавіше. І тут повний капець, не дочекається Чортеня хвлейму від Бобра. Аж плакати хочеться. Що ж, спробую. Є тут на хворумі одна ладна, але ну дуже емоційна дівчИна, і той їй не так, і то. І то там за дуже грубо, і то там матюки бачить, а там слова не так вжиті, а там повна образа. І нема на то ради, щоби вона посміхнулася просто і сказала: та ну вас, веселуни. От побачимо, як вона відреагує на це. Чортеня, чекаю від тебе рецензію. :wink2:

Перегляд дописуКрихітка (04.07.2012 – 15:54) писав:

Тут розписалося стільки про приклад, про батьків, про сім’ю, але якщо все там чудово-кольорово, то звідки ж в натуральних сім’ях беруться діти-геї? І чому звідти ж не можуть в гомосексуальних сім’ях взятись діти натурали?
Значить так. Це є якась іспанська супер-логіка, яку нам українцям, які тієї Спанії з коридою не бачили просто не зрозуміла. ХІба нє? От скажи, де ти бачила, жи хтось шрайбав, що в сім'ях натуралів усе добре і немає ніякої проблеми ніколи? А? Покажи, бо щось тут такого ніде не видно. Можливо за суперєропейською логікою таке тут є? Але даєш. Таке писати. Мабуть цілу ніч не спиш, через те, що тут таке написано. Ні бо там хтось таке щось написав.
Ох же ці дівчатка, такі милі, але так хочуть, щоби їх компліментами засипали, щоби їх любили. І на що тільки не підуть заради цього? :rolleyes: Та ні, то дійсно турбує, що там зщось на те написано, бо істина тіпа в мене, а все інше, та де, не ммммможна.
Отака то фігня.
А щодо того, звідки беруться геї в нормальних сім'ях, це не є тема цієї розмови, і це не є тема про то. Тут тема про мораль, а не про те, звідки геї беруться. І якщо, Крихітко, тебе наспраді цікавить моя думка, а вмене вона є, навіть розширена, то я тобі з радістю напишу у відповідній темі, але мені її просто впадляк шукати. Якщо тебе то цікавить, я тобі обов'язково в ній напишу, за умови, що ти її піднімеш, десь кинеш посилання - це буде знаком, що тебе то цікавить. А чого я маю писати слова на вітер? Мені просто повний впадляк.
Чортнея, як ти думаєш, від цих слів Крихітка посміхнулася, чи рознервувалася?

Перегляд дописуВасиль (04.07.2012 – 16:16) писав:

Гомосексуалізм не є питанням моралі. Так само абсурдно стверджувати, що аморально бути хворим. Це не хвороба, а біологічне відхилення, але мораль тут нідочого. Звичайно, мені самому неприємно усвідомлювати, що декілька процентів популяції живуть не так, але це їх приватна справа. Тому я не бачу нічого аморального в тім, що вони ведуть кампанію проти СНІДу. Навпаки, аморально було б такі кампанії забороняти.
Проти поширення сніду потрібно вести кампанії. Багато людей хоч і чують чи не кожен день про той снід, але просто не усвідомлюють серйозності ситуації. Прикро, що сніду стільки в Україні. Але якщо загроза є, про неї потрібно говорити. Якщо це навіть роблять гомосексуалісти. То яка різниця хто робить? Якщо можуть до людей донести інформацію, то нехай працюють. Можливо і їм вдасться донести інформацію до людей, щоби вони нарешті задумалися. Байдуже, якої орієнтації людина, головне, якщо несе користь , то нехай працює над цим. Аморальним є забороняти таку діяльність. А гомофобам буде навіть що сказати, що навіть гомосєки знають про снід і оберігаються від нього.
  • 1

#129 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.07.2012 – 14:43

о боги, бобре, ти вирішив перебрати на себе роль поганого хлопчика?)))
  • 0

#130 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 05.07.2012 – 14:44

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 14:14) писав:

Щоб Вас не зачепити, на своєму прикладі розкажу. У мене теж не безхмарне дитинство було. Постійні сварки між батьками і т.д. і т.п. Але те, що батько був (пізніше - вітчим, та ситуація мало змінилася), що була якась, хоч і явно не хороша, модель повної сім'ї, дозволило мені створити свою вже сім'ю за зовсім іншими принципами. А коли в дитини взагалі немає моделі сім'ї з чоловіка та жінки перед очима, то якщо навіть вона колись спроможеться на свою власну таку, то наробить дуже багато помилок, будучи табула раса.</p>
Стосовно опитування дітей, які ростуть у гомосексуальних пар. Це треба ж набрати репрезентативну вибірку з уже дорослих людей, які так зростали. Це великий масив. Думаю, такої кількості ще немає. То невже треба продовжувати експеримент?

Повідомлення відредагував taraBooka: 05.07.2012 – 14:45

• 0

#131 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2012 – 16:30

гомосексуалізм, снід
а я от недавно їхав в потязі (ганебна історія, я нічого не зробив, а от з цим потрібно боротись набагато сильніше). Так от, їхав я з дружиною (да, тепер я так називаю ту малу дівчьонку :)) і їхала з нами мати з сином, та мати просто знущалася з сина, таке враження було що, він в усіх шукає спасіння, а вночі, коли всі спали, і той почав хникати я проснувся від потужних ударів. ВОни припинилися, я заснув. Нічого не сказав, сумно

насилля знищує більше людей ніж снід, тому треба протистояти насиллю, і відстоювати інтелігентність. Презервативами не виховаєш людину
да, цікавий факт, я впевнений, що геїв більше серед інтелігентних професій, тому вони слабо впливають на поширення сніду.
  • 3

#132 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2012 – 20:14

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (03.07.2012 – 10:44) писав:

Загроза зараження ВІЛ стимулює людей до стриманості і моральності. А підари борються не скільки з самим вірусом, як з страхом зараження. І я вважаю що це аморально!
Ти був на майдані на концерті? Перед концертом годину тривала соц реклама про те, щоб користуватися гандонами (що в цілому вже непогана ідея, з огляду на те скільки імбіцилів навколо) та перевірятись. І якраз страх зараження там використовувався як метод впливу. А те що ти тут пишеш - це просто твоя неприязнь до геїв. Не подобаються вони тобі - твоя справа, я особисто не ненавиджу гомосексуалістів вцілому. Я за особистий підхід. Я буду ненавидіти гея якщо він мудак, так само як і гетеросексуала. Тому іди в жопу.
  • 5

#133 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.07.2012 – 04:59

Ну от і ти теж пропагуєш гомосексуалізм, закликаєш мене приєднатися до вас. я маю на увазі слова

Цитата

Тому іди в жопу.
Ні, я відмовлюся.
  • 0

#134 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 07.07.2012 – 10:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (03.07.2012 – 10:05) писав:

Повторю правило що я називав. Джерелом моралі є принцип "поводься з людьми так, як хочеш щоб поводилися з тобою".

Як же ця Ваша позиція в даному питанні виглядає?
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.07.2012 – 08:49

[ex]Флейм видалено[/ex]
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1