Перейти до вмісту

п**ари проти ВІЛ. я вважаю це аморально, а ви?

Повідомлень в темі: 135

#101 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.07.2012 – 05:49

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 00:39) писав:

або буде проклинати чоловіка який її кинув, і тоді дитина так і не створить нормальної сім’ї
Не те що не створить, може створити, але їй буде важче зрозуміти, як це зробити. Те що запам'яталося від батьків, які її виховалися, це дуже глибоко вклинеться в пам'ять, це просто сформує внутрішнє переконання, майже підсвідоме. Так що іронія тут зайва.
І не обов'язково кинув, може помер.
Але поговоримо про ситуацію, коли таки покинув.
Ні, якщо жінка уміє любити, то не буде проклинати, особливо показово перед дитиною. Навпаки, вийде заміж вдруге, покаже, що таке батьківська любов, на власному прикладі, який буде найбільш переконливий. Образа до колишнього хоч і залишиться, але не буде такою показовою. Дитина не винна в тому, що батьки розійшлися, але дитина має право на батьківську любов. Якщо вже батько й справді такий поганий і негідний, то якщо жінка створить нову сім'ю, то покаже, на власному прикладі, що чоловіка можна любити, а не те, що усі вони якісь козли.
Ось я спостерігав на прикладі своєї сусідки, моєї ровесниці, однокласниці потім таке. Її батьки розійшлися, коли їй було десь років чотири. Вона другий раз заміж не вийшла, але дочка була, відвідувала часто батька і ніхто не казав їй, що він був поганий. Навпаки казали, що життя не склалося, але саме він є її батьком. Цікаво, що весілля доньки знову об'єднало батьків, які майже 20 років не жили разом, така життєва драма.
І ще потрібно звернути увагу на таке. Далеко не завжди мама гідна, щоби дитина залишилася з нею, і добре, що це питання вирішується судом за участю органа опіки та піклування.

Перегляд дописуtaraBooka (04.07.2012 – 01:19) писав:

Не зважаючи на досить експресивну манеру, оце висловлювання саме по темі. Я би тільки додала, що суспільство не таке вже милосердне до "меншин", видаючи шприци чи презервативи, воно дбає про тих, насамперед, хто може бути залучений до сексу чи до наркоманії силоміць чи обманом (ті ж підлітки). В таких випадках менша кількість ВІЛ-інфікованих (чи носіїв) в групі ризику, звичайно, не гарантує, але хоча б зменшує можливість зараження цієї випадкової жертви. Принаймні, мені б хотілося думати, що керуються цим.
Тож невже не потрібно зовсім дбати про тих людей, і невже ніхто ними не займається просто із людського співчуття? Так про безпеку інших, звичайно, суспільство дбає, але й коли не подбає про тих же наркоманів, то ніколи ні одиннаркоман не вибереться із своєї затягнутої немочі, залежності від наркотиків. Сьгодні йому потрібна доза, оскільки вимагає просто організм, навіть, якщо він хоче зав'язати, хоча і потрібна також комплексно інша допомога. Не таке вже жорстоке суспільство, щоби ніхто цього не зрозумів.
  • 0

#102 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.07.2012 – 10:55

наркоманам не безкоштовні шприци потрібні, а професійна допомога в спеціальному лікувальному закладі, а разом з тим і обмеження волі.
Давайте ще роздавати безкоштовні шприци вже з дозою безкоштовної ширки під гаслом боротьби з розповсюдженням ВІЛ, а також під гаслом боротьби з неякісним продуктом.
те ж саме коли роздають презервативи - цим самим стимулюють до аморальної поведінки. до дій не заборонених законом у нас, але аморальних.
  • 0

#103 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:06

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.07.2012 – 10:55) писав:

наркоманам не безкоштовні шприци потрібні, а професійна допомога в спеціальному лікувальному закладі, а разом з тим і обмеження волі.
Давайте ще роздавати безкоштовні шприци вже з дозою безкоштовної ширки під гаслом боротьби з розповсюдженням ВІЛ, а також під гаслом боротьби з неякісним продуктом.
те ж саме коли роздають презервативи - цим самим стимулюють до аморальної поведінки. до дій не заборонених законом у нас, але аморальних.
Трохи так, але й трохи ні. Якщо людина не становить суспільної небезпеки, то за що їй таку кару, як обмеження волі? Якщо людина твердо вирішила зав'язати, то їй навіть дози не шкода, лиш би не мучилася. А який собі обере реабілітаційний цетнтр - це її справа. Завдання суспільних інститутів - зробити так, щоби особа не була джерелом суспільної небезпеки. А те, що він колеться, не колеться, нюхає, не нюхає - то уже її справа, хоча й тягар лягає на її рідних. Не можна змушувати людину примусово лікуватися, якщо від неї немає суспільної небезпеки. Там, де змушують людину лікуватися по психлікарнях є радянсьткий союз.
До речі, якщо ми говоримо про аморальні дії, то якої моралі потрібно дотримуватся? У кожного ж нас мораль своя.
  • 0

#104 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.07.2012 – 11:15

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 05:49) писав:

Не те що не створить, може створити, але їй буде важче зрозуміти, як це зробити. Те що запам'яталося від батьків, які її виховалися, це дуже глибоко вклинеться в пам'ять, це просто сформує внутрішнє переконання, майже підсвідоме. Так що іронія тут зайва.
І не обов'язково кинув, може помер.
Але поговоримо про ситуацію, коли таки покинув.
Ні, якщо жінка уміє любити, то не буде проклинати, особливо показово перед дитиною. Навпаки, вийде заміж вдруге, покаже, що таке батьківська любов, на власному прикладі, який буде найбільш переконливий. Образа до колишнього хоч і залишиться, але не буде такою показовою. Дитина не винна в тому, що батьки розійшлися, але дитина має право на батьківську любов. Якщо вже батько й справді такий поганий і негідний, то якщо жінка створить нову сім'ю, то покаже, на власному прикладі, що чоловіка можна любити, а не те, що усі вони якісь козли.
Ось я спостерігав на прикладі своєї сусідки, моєї ровесниці, однокласниці потім таке. Її батьки розійшлися, коли їй було десь років чотири. Вона другий раз заміж не вийшла, але дочка була, відвідувала часто батька і ніхто не казав їй, що він був поганий. Навпаки казали, що життя не склалося, але саме він є її батьком. Цікаво, що весілля доньки знову об'єднало батьків, які майже 20 років не жили разом, така життєва драма.
І ще потрібно звернути увагу на таке. Далеко не завжди мама гідна, щоби дитина залишилася з нею, і добре, що це питання вирішується судом за участю органа опіки та піклування.
а я маю приклад коліжанки, маму якої кинув законний чоловік як та завагітніла. Та росла без батька. І досі не може мати нормальних стосунків з чоловіками.

Я веду до того, що натурали можуть так само хрєново виховати дитину, як і на твою думку геї.
Стосовно виховання дітей, то тут питання не орієнтації, а здорового глузду і бажання.
Може бути педофіл-батько, але ж він блять натурал.
  • 1

#105 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:20

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 11:15) писав:

а я маю приклад коліжанки, маму якої кинув законний чоловік як та завагітніла. Та росла без батька. І досі не може мати нормальних стосунків з чоловіками.

Я веду до того, що натурали можуть так само хрєново виховати дитину, як і на твою думку геї.
Стосовно виховання дітей, то тут питання не орієнтації, а здорового глузду і бажання.
Може бути педофіл-батько, але ж він блять натурал.
Чи я щось маю проти? Але про орієнтацію, я уже писав, що дитина мусить виховуватися на доброму прикладі, це є найбільш переконливо. Дитина може в собі глибоко в душі тримати невіру до слів батьків, якщо вони живуть інакше, ніж вчать, але цього ніколи не скаже, або не скаже дуже довго.
  • 0

#106 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:30

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 11:20) писав:

Чи я щось маю проти? Але про орієнтацію, я уже писав, що дитина мусить виховуватися на доброму прикладі, це є найбільш переконливо. Дитина може в собі глибоко в душі тримати невіру до слів батьків, якщо вони живуть інакше, ніж вчать, але цього ніколи не скаже, або не скаже дуже довго.
то на твою думку, геї подають поганий приклад? а звідки така впевненість? думаєш що як людина гей, то буде вчити дитину що треба бути з людиною тієї ж статі? Думаю ні. Він цілком може навчити дитину, що треба бути з тим, ким любиш. як натуралка - то з хлопцем. Головне достойну людину знайти.
  • 0

#107 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:38

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 11:30) писав:

то на твою думку, геї подають поганий приклад? а звідки така впевненість? думаєш що як людина гей, то буде вчити дитину що треба бути з людиною тієї ж статі? Думаю ні. Він цілком може навчити дитину, що треба бути з тим, ким любиш. як натуралка - то з хлопцем. Головне достойну людину знайти.
Трошки не так. Якщо людина гей або лесбіянка, вона просто не може своїм прикладом показати, як можна любити особу іншої статі як кохану людину. І не кажи, що ти це не розумієш. :)
  • 0

#108 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:40

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 11:38) писав:

Трошки не так. Якщо людина гей або лесбіянка, вона просто не може своїм прикладом показати, як можна любити особу іншої статі як кохану людину. І не кажи, що ти це не розумієш. :)
ага, то значить така сім"я є десь ізольвана і дитина геть не бачитиме інших гетеросексуальних сімей? Та гомосексуальна пара банально це може показати на прикладі своїх батьків-натуралів.
  • 0

#109 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:45

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 11:40) писав:

ага, то значить така сім"я є десь ізольвана і дитина геть не бачитиме інших гетеросексуальних сімей? Та гомосексуальна пара банально це може показати на прикладі своїх батьків-натуралів.
Хто буде твоїх дітей в першу чергу виховувати - ти як мати, чи дитсадок, школа? Саме батьки закладають фундаментальні цінності. Ну якщо ти хочеш, щоби в твоїх дітей було інакше, то уже твоя справа.

Але, чи ти будеш тоді відчувати себе матір'ю дитини?
  • 1

#110 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:47

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 11:45) писав:

Хто буде твоїх дітей в першу чергу виховувати - ти як мати, чи дитсадок, школа? Саме батьки закладають фундаментальні цінності. Ну якщо ти хочеш, щоби в твоїх дітей було інакше, то уже твоя справа.

Але, чи ти будеш тоді відчувати себе матір'ю дитини?
га? взагалі не зрозуміла оцей набір випадкових слів...

Я натуралка. Я думаю що дам хорошу базу своїм дітям. Проте я не вважаю, що геї цього зробити не можуть.
  • 0

#111 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:50

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 11:47) писав:

га? взагалі не зрозуміла оцей набір випадкових слів...

Я натуралка. Я думаю що дам хорошу базу своїм дітям. Проте я не вважаю, що геї цього зробити не можуть.
Ну ти не вважаєш. А дитина дивиться на своїх батьків, як на таких, з яких потрібно брати приклад. Згадай своє дитинство. Невже тобі не хотілося бути такою, як мама? І не кажи, усе ти прекрасно розумієш.
  • 1

#112 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 11:52

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 11:50) писав:

Ну ти не вважаєш. А дитина дивиться на своїх батьків, як на таких, з яких потрібно брати приклад. Згадай своє дитинство. Невже тобі не хотілося бути такою, як мама? І не кажи, усе ти прекрасно розумієш.
я не хочу бути такою як мій батько. він мені чууудово показав, якою людиною не варто бути.

і що значить фраза "ну ти не вважаєш"? як ти взагалі пишеш?
  • 0

#113 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 12:02

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 11:52) писав:

я не хочу бути такою як мій батько. він мені чууудово показав, якою людиною не варто бути.

і що значить фраза "ну ти не вважаєш"? як ти взагалі пишеш?
Усе ти прекрасно розумієш, як я пишу. :)
Від свого батька ти природно отримала не тільки те, що він тобі наказував, що робити, але й через його приклад, а як дівчина, ти могла більше отримати від матері. Ти навіть то не можеш усвідомити, що ти отримала, оскільки це є підсвідоме, тобто, те саме, що й несвідоме.
Батьки мають бути для дітей хорошим прикладом. Для дітей батьки - то чуть не все. А якщо прищепити дітям такі цінності як гомосексуалізм, навіть несвідомо, на підсвідомому рівні, то тільки буде повне несприйняття іншої статі або буде просто сприйняття, як партнера для кохання, але аж ніяк не такого, кого можна любити. Це фундаментальне, а гомосексуалісти цього не покажуть.

Так що уже не вартує так осуджувати так батька. Я не знаю, яка в тебе ситуація, але невже ти хочеш сказати, що він був такий уже для тебе недобрий? Мабуть що ні, з огляду на те, що ти сказала раніше. Може тільки помилявся.
  • 1

#114 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 12:14

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 12:02) писав:

А якщо прищепити дітям такі цінності як гомосексуалізм, навіть несвідомо, на підсвідомому рівні, то тільки буде повне несприйняття іншої статі або буде просто сприйняття, як партнера для кохання, але аж ніяк не такого, кого можна любити. Це фундаментальне, а гомосексуалісти цього не покажуть
а звідки така впевненість? це лише твої слова.
От проведи дослідження, опитай дітей, яких виховують гомосексуальні пари. Проведи психологічну оцінку дітей та пар і тоді вже роби якісь висновки.
  • 0

#115 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 12:19

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 12:14) писав:

а звідки така впевненість? це лише твої слова.
От проведи дослідження, опитай дітей, яких виховують гомосексуальні пари. Проведи психологічну оцінку дітей та пар і тоді вже роби якісь висновки.
Розумієш, поставити запитання, тим більше дітям, можна так, що навіть вони не зможуть відповісти правильно. Якщо мені доведеться працювати в такій службі, що робить якесь опитування, то я і зроблю таке дослідження.
Не можна брати до уваги жодних досліджень і жодної статистики, вони просто можуть бути або непрофесійно зроблені, або просто якраз дуже професійно, але бути замовленими.
А щодо того, щоби я це зробив, то потрібно витратити багато часу і ресурсів. То всеодно, що ти сказала би мені стань мільйонером.
  • 1

#116 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 13:23

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 12:19) писав:

Розумієш, поставити запитання, тим більше дітям, можна так, що навіть вони не зможуть відповісти правильно. Якщо мені доведеться працювати в такій службі, що робить якесь опитування, то я і зроблю таке дослідження.
Не можна брати до уваги жодних досліджень і жодної статистики, вони просто можуть бути або непрофесійно зроблені, або просто якраз дуже професійно, але бути замовленими.
А щодо того, щоби я це зробив, то потрібно витратити багато часу і ресурсів. То всеодно, що ти сказала би мені стань мільйонером.
ну от власне. якщо не знаєш реальної картини(а то мало що в твоїй голові може творитися), то нема чого тут всяке розписувати. А то все що ти тут пишеш - то плід твоєї уяви.
  • 0

#117 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 13:44

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 13:23) писав:

ну от власне. якщо не знаєш реальної картини(а то мало що в твоїй голові може творитися), то нема чого тут всяке розписувати. А то все що ти тут пишеш - то плід твоєї уяви.
Я тобі радив би почитати педагогіку, навіть якщо ти професійний вчитель. Там пише про те, як слід виховувати дитину і як вона бачить образи батьків і вихователів. Але нащо тобі навіть того? Просто згадай своє дитинство, від коли ти себе пам'ятаєш. А з того моменту пригадай, як ти бачила своїх батьків. Ось і це буде тобі реальна картина, набагато краща і світліша за ту, що тобі можуть дати будь0які соціологи і статисти. А ти шукаєш картини, подивися на себе, тоді зможеш говорити про інших, бо вони такі самі, як ти.
  • 1

#118 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 13:49

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 13:44) писав:

Я тобі радив би почитати педагогіку, навіть якщо ти професійний вчитель. Там пише про те, як слід виховувати дитину і як вона бачить образи батьків і вихователів. Але нащо тобі навіть того? Просто згадай своє дитинство, від коли ти себе пам'ятаєш. А з того моменту пригадай, як ти бачила своїх батьків. Ось і це буде тобі реальна картина, набагато краща і світліша за ту, що тобі можуть дати будь0які соціологи і статисти. А ти шукаєш картини, подивися на себе, тоді зможеш говорити про інших, бо вони такі самі, як ти.
ніхто не є такий, як я. всі люди різні.
про виховання дітей - скільки людей, стільки й думок. Педагоги з Америки думають зовсім інакше ніж педагоги з України.
дитинство в мене далеко не світлим було, тому не треба мені тут казки розписувати.
  • 0

#119 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 14:00

Перегляд дописуKassandra (04.07.2012 – 13:49) писав:

ніхто не є такий, як я. всі люди різні.
про виховання дітей - скільки людей, стільки й думок. Педагоги з Америки думають зовсім інакше ніж педагоги з України.
дитинство в мене далеко не світлим було, тому не треба мені тут казки розписувати.
Ну так, дитинство в тебе точно було не таким. Ти так говориш, ніби тебе десь викинули рідні батьки, і тобі довелося жити так, як живуть байструки. Але це ж не так. І не кажи, що ти настільки різна, що навіть нічого спільного немає з іншими людьми. Звичайно, що педагоги з України можуть думати інакше від педагогів з Америки, на те вона й наука, щоби був плюралізм думок. Але є просто фундаментальні речі, які просто не можливо заперечити.
І ми, люди, хоч і різноманітні, ми є всі одинакові, незалежно від раси, кольору шкіри, національності, навіть статі. От навіть немовлята одні і ті самі звуки вимовляють при різних потребах, і немає значення, хто їхні батьки. Так само й дитина, навіть до народження, відкрию тобі таємницю, саме до народження відчуває не тільки матір, але й батька. Адже описані випадки, коли дитина народилася і була не спокійна до тих пір, допоки її не побачив і не заговорив до неї батько. Як батько сказав перше слово, то дитина одразу стала спокійною. Виявляється, що батько просто розмовляв ще з ненародженою дитиною, коли був біля своєї дитини. Яким чином дитина відчувала батька - не можна пояснити.
  • 1

#120 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.07.2012 – 14:12

Перегляд дописуДруг Бобер (04.07.2012 – 05:49) писав:

Тож невже не потрібно зовсім дбати про тих людей, і невже ніхто ними не займається просто із людського співчуття? Так про безпеку інших, звичайно, суспільство дбає, але й коли не подбає про тих же наркоманів, то ніколи ні одиннаркоман не вибереться із своєї затягнутої немочі, залежності від наркотиків. Сьгодні йому потрібна доза, оскільки вимагає просто організм, навіть, якщо він хоче зав'язати, хоча і потрібна також комплексно інша допомога. Не таке вже жорстоке суспільство, щоби ніхто цього не зрозумів.

Я вважаю, що рятувати в першу чергу треба тих, хто не може про себе подбати через брак досвіду, вік. Коли людина вже доросла, вона постійно має робити різні вибори: в друзях, в роботі, у способах проведення дозвілля і т.п. Читати їй нотації чи силоміць «рятувати» - недоречно і взагалі, ну яке я маю право? Якщо звернеться по допомогу – допоможу. Але на відміну від дітей, «порятунок» дорослих має бути оплачений. Не обов’язково грішми (і, звичайно, не мені). Може - часом, зусиллями. Бо те, що не оплачене, не дорого цінується, тож часто призводить до рецидивів… І взагалі, на мою думку, не з цього всього треба починати. Все починається з дитинства. Але це вже інша історія.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних