Перейти до вмісту

Невеличкий урок моральності

Повідомлень в темі: 34

#21 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.07.2012 – 17:08

Перегляд дописуСкай (01.07.2012 – 16:59) писав:

фабрегас рішуче настроєний отримати піздюлєй :lol:

ми не забиратимемо в тебе дєньгі, які тобі дав танатос, щоб ти отримав засміть нього піздюлєй )
ахаха))))))
  • 0

#22 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 01.07.2012 – 17:27

Перегляд дописуshіver2005 (01.07.2012 – 16:58) писав:

Над такими речами люди замислюються у 12 рочків, вам у розділ "Батьки та діти".
Так, звісно. Але наразі мова йде про категорію людей, які навіть в більш старшому віці, і навіть після 20 років над цим не замислюються і ти цих людей взагалі навіть примусити замислитися над моральністю не зможеш, нажаль... Примусити їх замислитися і усвідомити моральність ти не зможеш, але примусити їх дотримуватися моральності можна.

Повідомлення відредагував Кеп: 01.07.2012 – 17:28

• 0

#23 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 01.07.2012 – 17:39

Перегляд дописуКеп (01.07.2012 – 17:27) писав:

Так, звісно. Але наразі мова йде про категорію людей, які навіть в більш старшому віці, і навіть після 20 років над цим не замислюються і ти цих людей взагалі навіть примусити замислитися над моральністю не зможеш, нажаль... Примусити їх замислитися і усвідомити моральність ти не зможеш, але примусити їх дотримуватися моральності можна.
таких треба пиздити
  • 1

#24 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1670 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 02.07.2012 – 03:44

Перегляд дописуКеп (01.07.2012 – 02:16) писав:

Уявіть собі хлопця, який є повним невдахою, дівчата зовсім не звертають на нього увагу (не кажучи вже про щось більше), двох слів він зв’язати не може, доходить до нього все дуже туго, короче гальмує він на кожному кроці. І от щоб хоч якось скомпенсувати своє сумне становище і потішити себе, він придумує собі дешеві тупі розваги.
якщо тому хлопцю років 15, то це ще нічого а якшо набагато більше, то це вже сумніше. набагато. От скіке тобі насправді років, олесь-змій-рембо-лісовик-степовик?

Повідомлення відредагував _Ex: 02.07.2012 – 03:52

• 1

#25 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 02.07.2012 – 08:28

Я пропоную вибрати один з варіантів:
1) пробачити і залишити без покарання
2) як слід відпиз…ти
3) відрізати язика
4) відрубати голову
5) відрізати яйця
6) пункт№2 + пункт№5
7) якщо маєте свій варіант то пишіть в темі
Аяяй, немає навіть варіанту відповіді "ваш варіант". І чому? А я би запропонував би такого придурка відправити на перевиховання чоловічу розмову до Ющенка. А чом би і ні? От він би пояснив, як можна підійти до людини, яка тебе нервує, незалежно від віку і статусу і тикати. Пояснив би, як то приємно показово випити з ветеранами фронтові сто грамів і після того сісти за кермо автомобіля, мовляв, нафіша мені той шофер, я сам Шумахер, особливо після горілочки. А головне пояснив би конкретно, як якомусь зацікавленому журналісту чеки чеки кинути в морду. А коли визріє озлоба суспільства проти тебе, то втікати на пасіку, набиратися моральних сил. Це буде найкращий спосіб протидіяти таким. Хіба нє?
  • 2

#26 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 02.07.2012 – 08:49

Перегляд дописуДруг Бобер (02.07.2012 – 08:28) писав:

Аяяй, немає навіть варіанту відповіді "ваш варіант". І чому?
та бо пиздити і всьо
  • 0

#27 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.07.2012 – 08:53

Фабе, не матюжся, зуби не виростуть. )
  • 0

#28 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 02.07.2012 – 08:56

Перегляд дописуФабрегас (02.07.2012 – 08:49) писав:

та бо пиздити і всьо
Нехай це роблять професіонали. Ось об'єктом такої діяльності Ющенка стала на п'ять років ціла Україна. Хіба нє?
  • 1

#29 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.07.2012 – 13:18

Танатос закінчує університет, тож самі прикиньте скільки йому років.
Взагалі я не проти моралі, я тільки за, от тільки моя мораль розходиться з загальнопринятою, і в моїй моралі немає нічого поганого, в тому щоб

Цитата

заглядати дівчатам під спідниці, або підходить до дівчини і нахабно наказує дівчині щоб дівчина показала йому свої оголені груди. А потім він взагалі додумався вже до такого, що підійшов до одної дівчини і спитав її чи вміє вона робити мінет…
Кеп, для більшь детального розуміння суті вбий в в гугл слово "Ніцше", бо без гугла, ти 100% не знаєш що це таке.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.07.2012 – 13:19

• 1

#30 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 02.07.2012 – 15:41

Перегляд допису_Ex (02.07.2012 – 03:44) писав:

якщо тому хлопцю років 15, то це ще нічого а якшо набагато більше, то це вже сумніше. набагато.
Бачиш, _Ex, виявляється, що з тим хлопцем все сумніше набагато...

Перегляд допису_Ex (02.07.2012 – 03:44) писав:

От скіке тобі насправді років
та відповідав я вже десь на форумі на це питання (під час своєї реінкарнації) але схоже мені все одно ніхто не вірить, а то була правда))

Перегляд дописуДруг Бобер (02.07.2012 – 08:28) писав:

Аяяй, немає навіть варіанту відповіді "ваш варіант". І чому?
для тих хто в танку окремо повторюю через дуло, читай уважно пункт №7

Перегляд дописуФабрегас (02.07.2012 – 08:49) писав:

та бо пиздити і всьо

Перегляд дописуДруг Бобер (02.07.2012 – 08:56) писав:

Нехай це роблять професіонали.
Сказав гламурним голосом Бобер, кокетливо чистячи довгі нігті новенькою блискучою пилочкою для манікюру.

Перегляд дописуxTANATOSx (02.07.2012 – 13:18) писав:

Танатос закінчує університет, тож самі прикиньте скільки йому років.
Взагалі я не проти моралі, я тільки за, от тільки моя мораль розходиться з загальнопринятою, і в моїй моралі немає нічого поганого, в тому щоб

Кеп, для більшь детального розуміння суті вбий в в гугл слово "Ніцше", бо без гугла, ти 100% не знаєш що це таке.
А ось нарешті і завітав до нас в студію наш герой - це той хлопець про якого всі тут так довго говорять.

*чути аплодисменти в залі.

Тепер всі хто бажаєте, можете задавати питання про моральність прямо напряму цьому хлопцю. Сподіваюсь він вам охоче відповість на всі ваші запитання. Танатосе, вважай що ти Ніцше і тут відбувається зараз твоя велика прес-конференція.)
Але поки що скажу кілька слів від себе. Танатосе, Ніцше – це відстій. А також хочу сказати, що я не є прихильником християнської релігій, вона лише прикривається мораллю, яка сформувалася у людей задовго до християнства, зокрема я прихильник нашої української моралі і традицій нашої української нації, які сформувалися в нас ще з прадавніх часів, ще задовго до появи християн-загарбників, які приперлися на нашу українську землю.

Традиційна мораль нашого народу направлена на захист і збереження нашої нації нашого роду.

Насправді ТРАДИЦІЙНА МОРАЛЬНІСТЬ НЕ ОБМЕЖУЄ СВОБОДУ ДІЙ ЛЮДИНИ взагалі і в сексі зокрема, а лише направляє ці дії в правильний напрямок, тим самим зберігаючи суспільство від занепаду і повної деградації. Не хочу тут повторюватися тому детальніше читай ось там.

Але значимість і важливість цього всього тобі не втямити, нажаль, бо в твою башку це все не влізе, бо твоя башка вже заповнена дечім по саму гору і доки ти оте звідти не вичистиш ти нічого іншого в цьому світі бачити, сприймати і розуміти не зможеш, нажаль…

Саме тому я не маю жодного сумніву в тому, що все що я щойно тут старався, писав ти заперечуватимеш і відкидатимеш, бо втямити тобі це неможливо.

Мета цієї теми не перевиховати тебе, невдаху, БО ЦЕ НЕМОЖЛИВО, а лише привернути увагу, показати всім твою сутність. А далі нехай кожен сам вирішує як ставитися до тебе… Підтримувати твої затії ( які зазвичай на рівні члена, мінета і нижче) чи не підтримувати, спілкуватися з тобою чи ні... Звісно свою думку я нікому не нав’язую, кожен має право на вибір, але щоб зробити вибір і не помилитися, потрібно добре знати все…

Тема успішно виконала своє рекламне завдання. Ось власне і все…

З.І. Не хвилюйся дуже сильно, ти все одно один тут не залишишся, бо тут на форумі дуже різні люди, тому прихильники твоє примітивної мінетної моральності в тебе обов’язково будуть… гг А особисто я, дурень, вірю, що з часом ти змінешся на краще, але це буде ще не скоро… дуже не скоро…

Повідомлення відредагував Кеп: 02.07.2012 – 15:51

• 0

#31 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 02.07.2012 – 16:14

Ахахаха, прикольний пост, я поржав)

Ти тут такий весь такий правильний, всезнаючий, вирішушуюшь всесвітні проблеми, за кого нам голосувати, якої моралі дотримуватися, в яку сторону йти. Це так "юношиским максимализмом" попахуй (сорі, я хз як це на українську перекладається), розкажи це краще своїм дружкам в школі, вони оцінят.
А щодо пошлих тем які тебе так бісить, я можу сказати тільки одне, знаєш, я в твої роки дрочив, і тобі раджу, може попусте, може навіть підери перестануть меріщитись, серьозно.
Ну а вкінці хочу процитувати Карла Крауса

Цитата

Воздержание никогда не проходит бесследно. У кого-то появляются прыщи, у кого-то -- законы о защите нравственности

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 02.07.2012 – 16:14

• 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 03.07.2012 – 22:05

Отже як думаєте, що робити з подібними нахабними людьми, які зовсім не дотримуються елементарних норм моралі і свідомо принижують людей, зокрема дівчат?
Дівчат треба захищати, але захист цей не може бути аморальним, тобто здійснюватись повинен без насилля над порушником моралі. Не можна захищати мораль аморальними засобами. В крайньому разі, існує суд, якщо треба когось покарати.
  • 3

#33 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 01.05.2015 – 21:40

якого милого ця тема робить в філософії?
  • 0

#34 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 06:12

Перегляд дописуКеп (01.07.2012 – 16:33) писав:

Але якщо говорити про дітей, то звісно я категорично проти того щоб бити дітей. Їм просто потрібно невтомно роз’яснювати всі положення моральності.
А от щодо дорослих то тут я вже висловився. Але існує думка, що насильством до моральності не привчиш. Власне дійсно, з в’язниці людина не виходить високоморальною. Ну не знаю, може дійсно свідомого дотримання моральності в такий спосіб не доб’єшся, але принаймні людина буде знати, що за не дотримання моральності отримає бомбуліну і відповідно буде дотримуватися моральності, щоб не отримати ту бомбуліну. Як кажуть горбатого вже могила виправить. Хоча наприклад християни вважають, що таким людям потрібно прощати і терпіти всі їхні приниження і знущання над людьми бо неможна карати людей, чинити насильство. Потрібно терпіти їхні бидлячі витівки, і терпеливо продовжувати пояснювати їм що так робити не можна. Не знаю, не знаю… Весело і приємно мабуть живеться таким покидькам серед християнської спільноти, ніхто бамбулєй їм не дасть за їхні знущання над людьми, всі терплять їх, знущайся скільки схочеш, просто рай для них виходить…
Але не хочу нікому нав’язувати свою думку, кожен має право сам обрати, як ставитися до таких людей і що з ними робити в суспільстві, як привчити до моральності.
Шановна Немі прошу грамотно перекласти ці геніальні рядки. Суть того що зрозумів я полягає в тому що добре, легко є знищити, принизити людину. Важче є присвятити їй свій час, подати руку і допомогти зрозуміти суть проблеми...

Прикріплені файли

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних