Перейти до вмісту

Українська правиця

Повідомлень в темі: 97

#81 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.08.2012 – 16:27

Хотів я тобі, друже, показати рейтнги політичних сил. Але ні. Почекаємо до виборів і подивимося, хто з нас правий.
  • 1

#82 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 26.08.2012 – 17:45

Перегляд дописуДруг Бобер (26.08.2012 – 16:27) писав:

Хотів я тобі, друже, показати рейтнги політичних сил. Але ні. Почекаємо до виборів і подивимося, хто з нас правий.

Рейтинг не стовп, вічно на одному місті стояти не може…
  • 2

#83 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.08.2012 – 19:21

Перегляд дописуКеп (26.08.2012 – 17:45) писав:

Рейтинг не стовп, вічно на одному місті стояти не може…
За такі слова я навіть плюс поставив. Є великий відсоток людей, які не визначилися. За голоси цих людей йтиме велика боротьба. А чи вдасться Нашій Україні на чолі з Ющенком відбити свою частку голосів, достатню, щоби пройти в парламент, побачимо. Але ні, це дуже наївно на це чекати.

Немає сенсу далі сперечатися. Я хотів би помилитися, але марно на це сподіватися. Причини я уже сказав.
  • 1

#84 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 26.08.2012 – 22:37

Перегляд дописуДруг Бобер (26.08.2012 – 19:21) писав:

Є великий відсоток людей, які не визначилися. За голоси цих людей йтиме велика боротьба. А чи вдасться Нашій Україні на чолі з Ющенком відбити свою частку голосів,
Не потрібно нічого відбивати і придумувати якісь технології. Це нехай януковці цим займаються. Потрібно просто розповізти людям детально чому не все вдалося виконати після Майдану 2004, які були причини, а також потрібно розповісти нарешті, яку "добру" роль в цьому всьому зіграла "добродійка" Тимошенко, ставлячи палки в колеса. А також потрібно розповісти детально людям, що нам тепер далі робити, як вибиратися з цієї задниці, ось власне і все. Я думаю щось подібне "Наша Україна" буде робити і люди, які підтримували Ющенка на Майдані, обов'язково знову повернуться до нього...
  • 0

#85 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 26.08.2012 – 22:59

Перегляд дописуКеп (26.08.2012 – 22:37) писав:

Не потрібно нічого відбивати і придумувати якісь технології. Це нехай януковці цим займаються. Потрібно просто розповізти людям детально чому не все вдалося виконати після Майдану 2004, які були причини, а також потрібно розповісти нарешті, яку "добру" роль в цьому всьому зіграла "добродійка" Тимошенко, ставлячи палки в колеса. А також потрібно розповісти детально людям, що нам тепер далі робити, як вибиратися з цієї задниці, ось власне і все. Я думаю щось подібне "Наша Україна" буде робити і люди, які підтримували Ющенка на Майдані, обов'язково знову повернуться до нього...

Я теж так вважаю, бо національно-демократичні виборці не мають представництва в інших партіях. Не всі, хто підтримували Ющенка в 2004 році, підтрмають його зараз, але на президентських виборах він отримав 5 відсотків, тому певна підтримка в нього буде.
  • 1

#86 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 26.08.2012 – 23:18

Перегляд дописуВасиль (26.08.2012 – 22:59) писав:

Не всі, хто підтримували Ющенка в 2004 році, підтрмають його зараз, але на президентських виборах він отримав 5 відсотків, тому певна підтримка в нього буде.
Вони ж думали, що Ющенко - месія, прийде, махне паличкою і все в їхньому житті та країні розквітне в рожевих барвах. Швидко зачарувалися - швидко розчарувалися. От лиш ті 5 відсотків і є думаючі люди, які знають, що все добре будується нескоро.
  • 1

#87 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 27.08.2012 – 00:11

Перегляд дописуСкай (26.08.2012 – 23:18) писав:

Вони ж думали, що Ющенко - месія, прийде, махне паличкою і все в їхньому житті та країні розквітне в рожевих барвах. Швидко зачарувалися - швидко розчарувалися. От лиш ті 5 відсотків і є думаючі люди, які знають, що все добре будується нескоро.
Влучно сказано.
І до речі, Ющенко не одноразово вже казав, що не зачаровуйтесь, щоб потім не розчаровуватися.
А взагалі мені дивно, що в Україні наче 30 мільйонів дорослих людей, а виявляється, що лише 5% людей можуть мислити по дорослому... Всі інші, або зачаровуються, або бігають за януковською ковбасою...
  • 1

#88 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 27.08.2012 – 06:03

Перегляд дописуКеп (27.08.2012 – 00:11) писав:

, а виявляється, що лише 5% людей можуть мислити по дорослому..
Тобто всі мають однаково мислити під якісь стандартно? Як це по-дорослому? А де плюралізм думок. Ось ти сам не можеш терпіти моєї думки.

Перегляд дописуКеп (26.08.2012 – 22:37) писав:

Друже, технології завжди були, є і будуть складових виборів. Чи то вважаєш, що якісь, навіть місцеві вибори можна без технологій виграти? Зараз трбе людям розповідати правду. А правда дуже жахлива.
Для мене правда про Ющенка полягає в тому, що він дуже довірлива людина. Скажеш це моя суб'єктивна думка, але глянь на оточення його. Яким воно було, коли він був президентом, а яким воно є зараз. Коли він був президентом, то так на національні сили не спирався.
Гаразд, відповіш на таке питання:

Чому Парубієві довелося відстоювати, щоби в програмі партії Наша Україна не писало, що Україна - багатонанаціональна держава?
Який же з Ющенка патріот, якщо в його рідній партії кояться такі речі? Не подобається мені, коли людина одне говорить, а інше робить.
  • -1

#89 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 27.08.2012 – 08:44

Зараз я покажу цинізм деяких ющенківців, які тут сидять.
Погляньмо уважно на картинку.
Зображення
Отой мінус - це брак аргументації і перехід на особистості. Якщо такий хтось мудрий - нехай відповість на питання, чому власне Парубієві треба було відстоювати у партії Ющенка, що Україана - не полінаціональна держава. А якщо багатонаціональна, то означає і друга і третя державнв мова, і те що українцям треба посунутися, і те нарешті, що українська нація не є господарем на своїй землі.
Тож чому Парубієві треба було відстоювати в програмі партії, щоби там цього не було написано?
  • 0

#90 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 27.08.2012 – 15:46

Перегляд дописуДруг Бобер (27.08.2012 – 06:03) писав:

Тобто всі мають однаково мислити під якісь стандартно? Як це по-дорослому? А де плюралізм думок. Ось ти сам не можеш терпіти моєї думки.
В простих речах дорослі люди мислять завжди однаково.
Приклад:
Бобре, скільки буде 2+2 ?
Я думаю буде 4
А ти думаєш інакше?...

Друже, технології завжди були, є і будуть складових виборів. Чи то вважаєш, що якісь, навіть місцеві вибори можна без технологій виграти?
так

Зараз трбе людям розповідати правду. А правда дуже жахлива.
Для мене правда про Ющенка полягає в тому, що він дуже довірлива людина.
ні

Гаразд, відповіш на таке питання:

Чому Парубієві довелося відстоювати, щоби в програмі партії Наша Україна не писало, що Україна - багатонанаціональна держава?
Який же з Ющенка патріот, якщо в його рідній партії кояться такі речі? Не подобається мені, коли людина одне говорить, а інше робить.
Парубій такий же брехун як і Наливайченко... а ти віриш...

Перегляд дописуДруг Бобер (27.08.2012 – 08:44) писав:

Зараз я покажу цинізм деяких ющенківців, які тут сидять.
Погляньмо уважно на картинку.

Отой мінус - це брак аргументації і перехід на особистості. Якщо такий хтось мудрий - нехай відповість на питання, чому власне Парубієві треба було відстоювати у партії Ющенка, що Україана - не полінаціональна держава. А якщо багатонаціональна, то означає і друга і третя державнв мова, і те що українцям треба посунутися, і те нарешті, що українська нація не є господарем на своїй землі.
Тож чому Парубієві треба було відстоювати в програмі партії, щоби там цього не було написано?
Я там мінуса тобі не ставив.
А взагалі, Бобре, ти надто чутливий до мінусів... менше емоцій...
  • 1

#91 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.08.2012 – 09:03

Яка примітивна відповідь. Я сподівався на аргументи, а тут тільки так ні. Кепе, то ти тут піариш нашу їхню Україну. Ти зобов'язаний, а не я аргументувати чому ні. А ти хочеш, щоби я тобі повірив на слові.
От якби ти сказав, що Ющенко не довірливий, бо поставив за президентства з різних таборів людей, щоби була система стримування і противаг, було було би цікавіше. Ал я подивлюся, що ти будеш писати уже 29 жовтні і пізніше.
  • 1

#92 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 28.08.2012 – 16:41

Перегляд дописуДруг Бобер (28.08.2012 – 09:03) писав:

От якби ти сказав, що Ющенко не довірливий, бо поставив за президентства з різних таборів людей, щоби була система стримування і противаг, було було би цікавіше.
Якщо сам все розумієш, то нащо питати?
  • 0

#93 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.08.2012 – 19:17

Цитата

Степан Брацюнь лідер КУНу, кандидат у народні депутати України від об’єднання "Наша Україна"

Фальсифікація стартувала?

Влада цинічно торує собі шлях до фальсифікації результатів виборів. Точно за Сталіним: перемагає той, хто рахує голоси. Щоправда, підступний механізм обману закладено у виборчому законодавстві, яке „вдосконалила” регіонально-компартійно-литвинівська більшість спільно з БЮТом, що також голосував за цей витвір.

Фактично переважну більшість опозиційних сил усунуто від формування окружних комісій. Останні, до речі, можуть дуже ефективно – за мірками влади – впливати на діяльність дільничних комісій. Як саме – здогадатися неважко. Як і збагнути, що влада форсує фальсифікацію результатів голосування. Безкарно. Будь-якою ціною.
http://razom.org.ua/news/14687/

Якщо вибори сфальшують я піду на Майдан.
  • 0

#94 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 29.08.2012 – 21:09

А є українська лівиця?
  • 0

#95 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.08.2012 – 21:20

Перегляд дописуxTANATOSx (29.08.2012 – 21:09) писав:

А є українська лівиця?
є... комуняки з соціалістами всякими прогресивними... регресивними... тощо
  • 0

#96 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 29.08.2012 – 21:21

О куманяки, ти чув про Комуністів Санк-Петербурга?
Булиб у нас такі, я б за них проголосував

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 29.08.2012 – 21:21

• 0

#97 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.08.2012 – 21:25

я нєєєєє, комуняки мене не цікавлять під будь-яким соусом
  • 0

#98 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.01.2013 – 23:25

Перегляд дописуxTANATOSx (29.08.2012 – 21:09) писав:

А є українська лівиця?
ВО Свобода - ліво-радикальне соціал-національне утворення. Прикро що ці галасливі невігласи через неперебірливість та низьку політичну освіченість виборців зайняли праву національно-демократичну нішу..
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua