Перейти до вмісту

Українська правиця

Повідомлень в темі: 97

#41 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.07.2012 – 18:21

Перегляд дописуКеп (16.07.2012 – 19:59) писав:

Спробуйте скористатися окулярами...

може напишеш...але здається мені будуть якісь маловідомі мікропартії

Повідомлення відредагував MqM: 18.07.2012 – 18:21

• 0

#42 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 19.07.2012 – 01:36

українська дівиця - наша сила.
  • -1

#43 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 10.08.2012 – 20:52

Цитата

затверджено передвиборчий список партії. Його очолив лідер «Нашої України», Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко.

Також до першої п’ятірки увійшли лідер УНП Юрій Костенко, члени «Нашої України» Олексій Івченко та Ірина Ванникова. Завершує п’ятірку голова Політради партії Сергій Бондарчук.

Далі йдуть Михайло Дорошенко, лідер КУН Степан Брацюнь, член УНП Ярослав Джоджик, «нашоукраїнці» Зіновій Шкутяк та Григорій Омельченко.

У перших тридцяти рядках списку - Олександр Клименко, Ярослав Ющенко, Валентина Руденко, Віктор Павлюк, Андрій Даведенко, Марія Олійник, Лілія Григорович.

Лідер «Нашої України» Віктор Ющенко впевнений, що його політична сила отримає на парламентських виборах понад 10% голосів виборців.

Представляючи передвиборчий список, Віктор Ющенко наголосив, що завданням мінімум є провести до парламенту хоча б тридцять представників партії по загальнонаціональному виборчому округу та стільки ж - за мажоритарними округами.
При цьому він звернув увагу на те, що в списку немає спортсменів та діячів культури. Він зауважив, що 28 жовтня політичні сили повинні дати політичну відповідь, яким шляхом йтиме країна далі.

http://razom.org.ua/news/14460/

Цитата

Партія «Наша Україна» у п’ятницю 10 серпня, подала до Центральної Виборчої комісії документи для реєстрації кандидатів у народні депутати. До ЦВК приїхали Голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук, постійний представник «Нашої України» у ЦВК Григорій Оніщук, Герой України – 10 номер виборчого списку Григорій Омельченко та лідер Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь.

http://razom.org.ua/news/14530/

Повідомлення відредагував Кеп: 10.08.2012 – 20:54

• 0

#44 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 10.08.2012 – 22:47

Я підтримую "Нашу Україну" та Ющенка, хоч не впевнений, що у них буде достатня підтримка з їх антирейтингом. Але час покаже...
  • 1

#45 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.08.2012 – 03:43

Перегляд дописуВасиль (10.08.2012 – 22:47) писав:

Я підтримую "Нашу Україну" та Ющенка, хоч не впевнений, що у них буде достатня підтримка з їх антирейтингом. Але час покаже...
ви працюєте на ялинковича. невже і досвід 2010 року вас нічому не навчив? якого в чорта ющенка? отямтесь.

Перегляд допису_Ex (19.07.2012 – 01:36) писав:

українська дівиця - наша сила.

Перегляд дописуshіver2005 (19.07.2012 – 12:01) писав:

Українська кобилиця.
ну ета, кому шо. за смаки не сперечаються.
  • -1

#46 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.08.2012 – 11:36

Перегляд допису_Ex (11.08.2012 – 03:43) писав:

ви працюєте на ялинковича. невже і досвід 2010 року вас нічому не навчив? якого в чорта ющенка? отямтесь.

Не працюю, а висловлюю свою підтримку. Це свідомий вибір. Дешевий популізм Тимошенко мене зовсім не приваблює.
  • 1

#47 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 11.08.2012 – 14:41

Перегляд дописуВасиль (10.08.2012 – 22:47) писав:

Для початку достатньо буде і невеликої підтримки, а далі думаю люди все більше почнуть розуміти хто насправді відстоює все українське і підтримка зростатиме. А до 2015 року думаю підтримка сягне свого максимуму ;)

Ех, я знаю, що ти підтримуєш все українське і це дуже добре, але Тимошенко – лисиця… Вірю, що незабаром ти теж отямишся…

ну ета, кому шо. за смаки не сперечаються.
нєєє, то він маскується, у нього насправді зовсім інші гомо-смаки. гг
  • -1

#48 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 11.08.2012 – 17:46

Це та що з Ющенком? Ні, дякую, можливо іншим разом.
  • 0

#49 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 20.08.2012 – 15:26

Цитата

Віктор Ющенко наголосив на тому, що дискусія з приводу долі законопроекту була тривалою, але виявилася неефективною, у тому числі через політиканство, бажання так званої об'єднаної опозиції [Тимошенко] отримати політичні дивіденди з цієї теми. "Донести те, що мова - це націєутворюючий фактор, консолідуючий фактор - не змогли, бо хтось хотів нагрітися на цій темі. Український дім - це був провал, тому що це було політиканство, піар псевдо-демократів", - сказав Віктор Ющенко. Віктор Ющенко із жалем констатував, що зусиль справжніх патріотів виявилося недостатньо, щоб відстояти мову.
http://razom.org.ua/news/14506/
  • -2

#50 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 21.08.2012 – 17:57

Перегляд дописуshіver2005 (21.08.2012 – 16:09) писав:

Про Лохнеса та його команду:

http://www.pravda.co.../08/17/6970991/
То намагаються розпускати різні плітки чутки, які потім спростовуються, ну а ти звісно радий старатися, поширюєш всяку муть, реТранСліяторЪ ти наш. гг

До речі ось повний список:

Цитата

Партія "Наша Україна" оприлюднила список кандидатів в депутати Верховної Ради.

Як відомо, цей список вже зареєструвала Центральна виборча комісія.
1. Ющенко Віктор Андрійович
2. Костенко Юрій Іванович
3. Івченко Олексій Григорович
4.Ванникова Ірина Валеріївна
5. Бондарчук Сергій Васильович
6. Дорошенко Михайло Іванович
7. Брацюнь Степан Іванович
8. Джоджик Ярослав Іванович
9. Шкутяк Зіновій Васильович
10. Омельченко Григорій Омелянович
11. Клименко Олександр Іванович
12. Ющенко Ярослав Петрович
13. Руденко Валентина Степанівна
14. Павлюк Віктор Ігорович
15. Королькова Валентина Семенівна
16. Козак Богдан Романович
17. Олійник Марія Василівна
18. Оніщук Микола Васильович
19. Григорович Лілія Степанівна
20. Стефанишин Ігор Богданович
21. Манько Володимир Юрійович
22. Ніколіна Світлана Володимирівна
23. Сапсай Володимир Іванович
24. Бабій Ольга Михайлівна
25. Сердюк Микола Дмитрович
26. Станко Петро Іванович
27. Вардинець Ігор Степанович
28. Дедешко Олександр Васильович
29. Кузьмич Григорій Васильович
30. Балагура Тетяна Іванівна
31. Берікашвілі Наталія Володимирівна
32. Дубас Богдан Йосипович
33. Хмеловський Владислав Григорович
34. Ширко Юрій Володимирович
35. Головчак Василь Федорович
36. Білах Іван Богданович
37. Басюк Емілія Василівна
38. Лоленко Станіслав Миколайович
39. Соколик Олександр Васильович
40. Соловей Сергій Андрійович
41. Броїло Андрій Петрович
42. Василенко Аліна Володимирівна
43. Бігус Ольга Олегівна
44. Лисяк Юрій Анатолійович
45. Безверха Ганна Миколаївна
46. Ступак Володимир Федорович
47. Борисенко Зоя Миколаївна
48. Ульгурський Ярослав Олексійович
49. Проценко Юрій Володимирович
50. Івасюк Валерій Петрович

Повідомлення відредагував Кеп: 21.08.2012 – 17:59

• 0

#51 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 23.08.2012 – 21:29

Цитата

«Наша Україна» отримала 14 номер у виборчому бюлетені

«Наша Україна» стоятиме під № 14 у виборчому бюлетені на парламентських виборах-2012 за результатами жеребкування, проведеного сьогодні Центральною виборчою комісією.

Нагадаємо, до об’єднання патріотичних сил «Наша Україна» увійшли три ідеологічно близькі партії Українська народна партія, Наша Україна, КУН. Запропоновану ними програму економічного націоналізму підтримали 37 громадських організацій. Головною метою «Нашої України» є незалежної, національної, правової Української держави та її повернення на шлях демократичного розвитку.

Основними засадами партійної програми є обстоювання ідеї цілісної української нації, єдиної державної мови, єдиної Української помісної церкви, захист прав та свобод громадянського суспільства, сприяння розвитку конкурентної економіки та потужного середнього класу, підтримка національного виробника.

http://razom.org.ua/news/14598/

Цитата

Віктор Ющенко: За моєї «руїни» людям жилось краще, аніж за їхнім «покращенням»

Про різницю у рівні життя українців, нині та за свої каденції говорить Президент України (2005 – 2010 рр.), лідер «Нашої України» Віктор Ющенко спілкуючись пресою напередодні Дня Незалежності.

Згідно офіційної інформації багатьох міжнародних організацій, розрекламоване владою «покращення життя» українців, насправді суперечить реальному стану речей. Зокрема, за даними впливової європейської організації боротьби з корупцією «Transparency International», лише за два останні роки Україна впала на 18 пунктів, зайнявши 134 місце за рівнем сприяння корупції в світі. А, виходячи із статистики відомої міжнародної організації «Репортери без кордонів», рейтинг свободи преси в нашій державі опустився на 42 сходинки, із 89 місця у 2009 році на 131 місце у 2011-му.

Коментуючи результати діяльності нинішньої влади Президент Ющенко заявив таке: «Сьогодні, дивлячись на лозунги на кшталт «Руїну – подолано!» та «Стабільність – досягнуто!», я би хотів сказати, що при тій «руїні», у нас були 7,5% ВВП – найвищі показники у Європі. А при їхній стабільності ми отримали 2%, а це зниження, майже в 4 рази. Коли була та, як вони кажуть «руїна», то під мою політику кожний місяць приходив 1 мільярд інвестицій, а за 4 роки прийшло 30 мільярдів. Зараз, 5 мільярдів уже втекло, а резерви зменшилися майже на 7 мільярдів, і це тільки початок. Ми втратили всі рейтинги, гуманітарні, свобод, по прозорості економіки, не кажучи вже про ті дискусії, які ведуться всередині нації по чутливим, націоутворюючим темам».

Крім того, Віктор Ющенко нагадав, що за його президентства темпи зростання середнього розміру місячної пенсії збільшувалися на 100% щороку, тоді як за нинішньої влади такий приріст дорівнює 10-12% на рік. Подібна картина картина вимальовується й по іншим, не менш важливим показникам. Зокрема, по темпам зростання мінімальної заробітної плати. За п’ять років каденції В.Ющенка, зарплата зросла у понад 4 рази, або на 80%, тоді, як за В.Януковича лише на 22%. А за темпами підвищення прожиткового мінімуму, при його президентстві в середньому складали 50 %, тоді як нині цей показник не перевищує й 10%. Натомість, єдиним на чому теперішня влада вирішила зекономити стала державна цільова програма розвитку популяризації вітчизняної книговидавничої продукції, яка взагалі була відхилена цим урядом.

http://razom.org.ua/news/14627/

Якщо ви хочете щоб влада насправді відстоювала все українське, якщо хочете щоб у нас було верховенство права і європейський рівень життя - голосуйте за 14 номер у виборчому бюлетені.

Повідомлення відредагував Кеп: 23.08.2012 – 21:31

• 0

#52 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 10:18

Перегляд дописуКеп (23.08.2012 – 21:29) писав:

Якщо ви хочете щоб влада насправді відстоювала все українське, якщо хочете щоб у нас було верховенство права і європейський рівень життя - голосуйте за 14 номер у виборчому бюлетені.
Якось я особисто розмовляв з Андрієм Парубієм. Він мені розповідав про те, що відстоював, аби в програмі партії не писало, що Україна - багатонаціональна держава. І там в програмі взагалі мало йти не про відстоювання всього українського, а тільки про лібералізацію. А все це відбувалося в роки створення "Нашої України", а отже в роки національного піднесення.
Отож, одне діло красиво говорити, зовсім інше - робити щось для того, щоби сказане здійснити.

А це з інтерв'ю Ющенка ГАЗЕТІ ПО-УКРАЇНСЬКИ:

Цитата

Експерти не дуже вірять у вашу політичну силу. На що розраховуєте під час виборів?
— Хочемо донести до українців те, що вони до кінця не почули. Але не криком, не біґборди розмальовувати на дорогах. Головне — встигнути пояснити, що у вищій лізі працюють два монстри — Партія регіонів і "Батьківщина". Вони грають на пониження вибору і якості української політики. Це війна. Тому ми звикли, що в нас оці слова "фронт", "агресія" — атрибутика повсякденного політичного життя. Я не переконаний, що правляча партія вже зможе демократично передати владу. Не переконаний, що ті, хто прагнуть влади, — чесно й демократично її можуть здобути. Тому їм потрібні "фронти".

Джерело

Усе нібито правильно. Але логіки не бачу. Якщо команда не проходить, то якого чорта пертися і відбирати на себе голоси? Можна іншим шляхом йти, але нашому народу властиве хрунство. Не можуть вожді об'єднатися... Просто кожен тягне ковдру на себе.

• 0

#53 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 15:08

Перегляд дописуДруг Бобер (24.08.2012 – 10:18) писав:

Усе нібито правильно. Але логіки не бачу. Якщо команда не проходить, то якого чорта пертися і відбирати на себе голоси?
Мова йде не про те що команда непроходить, "Наша Україна" нормально проходить в Парламент, а мова йде про те що звісно більшості в Парламеньті вони покищо не отримають. Але велика річка поченається з малого...

Перегляд дописуДруг Бобер (24.08.2012 – 10:18) писав:

Можна іншим шляхом йти, але нашому народу властиве хрунство. Не можуть вожді об'єднатися... Просто кожен тягне ковдру на себе.
Ні. Просто Тимошенко і її прихвосні - це те саме, що і Янукович і його прихвосні. Це два найбільших проекти кремля. Про це вже дуже багато розповідалося і в інтернеті, і взагалі в пресі, тому багато вже людей прозріли і розуміють усвідомлюють це. Отже саме тому з Тимошенко неможна об'єднуватся. Чи може ти і з януковцями не проти об'єднатися?

Повідомлення відредагував Кеп: 24.08.2012 – 15:09

• 0

#54 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 17:00

Колись голосував за Юща. Тепер на виборы піду лиш тоді, коли стоятиме питання про приєднання України до Росії. Проголосую "за".
  • 0

#55 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 17:35

Перегляд дописуМервей (24.08.2012 – 17:00) писав:

Колись голосував за Юща. Тепер на виборы піду лиш тоді, коли стоятиме питання про приєднання України до Росії. Проголосую "за".
А дарма...
  • 0

#56 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 19:35

Перегляд дописуКеп (24.08.2012 – 15:08) писав:

Ні. Просто Тимошенко і її прихвосні - це те саме, що і Янукович і його прихвосні. Це два найбільших проекти кремля. Про це вже дуже багато розповідалося і в інтернеті, і взагалі в пресі, тому багато вже людей прозріли і розуміють усвідомлюють це. Отже саме тому з Тимошенко неможна об'єднуватся. Чи може ти і з януковцями не проти об'єднатися?

Не думаю, що Тимошенко є проектом Кремля, але вона є популісткою з авторитарно-візантійськими нахилами. Об'єднуватись не треба, але союзників у боротьбі з владою мати треба...
  • 0

#57 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 20:04

Перегляд дописуВасиль (24.08.2012 – 19:35) писав:

Не думаю, що Тимошенко є проектом Кремля, але вона є популісткою з авторитарно-візантійськими нахилами. Об'єднуватись не треба, але союзників у боротьбі з владою мати треба...
Такі союзнички вставлять тобі палку в колисо у самий важливий, відповідальний момент. Я вважаю, що краще з такими союзничками не зв'язуватися.
  • 0

#58 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 20:18

Перегляд дописуКеп (24.08.2012 – 20:04) писав:

Такі союзнички вставлять тобі палку в колисо у самий важливий, відповідальний момент. Я вважаю, що краще з такими союзничками не зв'язуватися.

Тоді, не союзників... Але Тимошенко зараз проти Януковича. Її можна критикувати, але я не думаю, що вона колись перейде на його бік.
  • 0

#59 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 20:31

Перегляд дописуВасиль (24.08.2012 – 20:18) писав:

Тоді, не союзників... Але Тимошенко зараз проти Януковича. Її можна критикувати, але я не думаю, що вона колись перейде на його бік.
Думаю Тимошенчиха вже дуже давно грає на боці Януковича. Та це і не дивно, бо хазЯін у них один - дядя Путін. Саме тому Тимошенко підписала з Путіним такі ганебні газові угоди. І саме тому коли недавно у Верховній Раді приймався ганебний мовний закон, фракція Тимошенко не заблокувала требуну Верховної Ради, таке блокування недопустило би приняття закону про мови. Але тимошенківці цього не зробили і прикинулися дурнями, що ніби їх розвели як котят. Чому так сталося? Патамуша дядя Путін так сказал.

Повідомлення відредагував Кеп: 24.08.2012 – 20:33

• 0

#60 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.08.2012 – 21:10

Перегляд дописуКеп (24.08.2012 – 20:31) писав:

Думаю Тимошенчиха вже дуже давно грає на боці Януковича. Та це і не дивно, бо хазЯін у них один - дядя Путін. Саме тому Тимошенко підписала з Путіним такі ганебні газові угоди. І саме тому коли недавно у Верховній Раді приймався ганебний мовний закон, фракція Тимошенко не заблокувала требуну Верховної Ради, таке блокування недопустило би приняття закону про мови. Але тимошенківці цього не зробили і прикинулися дурнями, що ніби їх розвели як котят. Чому так сталося? Патамуша дядя Путін так сказал.

Ну, це все припущення. Юлія підписала угоду, бо вважала, що це принесе їй імідж спасительки. Вона готувалась до перемоги, а переможців не судять. Вона програла, і тепер біля розбитого корита. А про мову просто програли, як в футболі...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних