Перейти до вмісту

Чому потрібно носити ліфчик?

Повідомлень в темі: 128

#101 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.06.2012 – 19:42

Перегляд дописуДруг Бобер (25.06.2012 – 19:20) писав:

Але високий рівень тестостерону не гарантує аж ніяк здоров'я дітей. Високий рівень тестостерону може тільки позитивно позначатися на задоволенні від сексу, який може доставити цей чоловік і не більше.
я можу помилятись, але наскільки я знаю, високий рівень цього гормону підвищує у чоловіків можливість мати дітей
  • 0

#102 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.06.2012 – 20:03

Перегляд дописуКрихітка (25.06.2012 – 19:42) писав:

я можу помилятись, але наскільки я знаю, високий рівень цього гормону підвищує у чоловіків можливість мати дітей
Оце сказано уже ближче до істини. :) Хоча і можна навпаки сказати - більша здатність чоловіка мати дітей прямопропорційна рівню тестостерону.
Тестостерон це є гормон. А отже його рівень аж ніяк не може бути стабільною, як, наприклад, більш-менш стабільною є рівень солі, чи цекру в крові. Цей рівень коливається навіть протягом дня. Наука, яка це вивчає називається фізіологія, можна виділяти і інші галузі медицини і фізіології, але ніяка наука так комплексно до організму не підходить більше. Хоча сама залежність є відносною. Може ж бути, скажемо на хлопський розум, що чоловік має високий рівень тестостерону, але сперматозоїди не життєздатні. Фізіологія - не шкільна математична залежність, де якщо є "А", то має бути обов'язково "Б" після якогось простого перетворення. Фізіологія значно складніша.
Але загальна тенденція між рівнем тестостерону і можливістю запліднити може бути.
  • 1

#103 Join

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 25.06.2012 – 20:43

Перегляд дописуЧортеня (25.06.2012 – 17:22) писав:

свята правда
то чий ти клон (убивча цікавість)?
свій власний

Перегляд дописуxTANATOSx (25.06.2012 – 19:24) писав:

Join
Доведи що ти не клон -- напиши на папірці xTANATOSx і сфоткайся разом з ним, це буде беззаперечний доказ. А доти тебе ніхто всерьоз не буде сприймати.
P.S. Тут всі через таке проходили
мммм... мене це не цікавить.

• 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2012 – 21:20

посміхнула теза про практичність низькорослих чоловіків і шось там про тестостерон)
якшо відштовхуватися від одного цього, то цицьки приблизно 2,5-3 розміру - найпрактичніші)))
нє, ну ясна річ. шо для вигодовування дитини підійде й нульовий розмір, але з точку зору естетики, ну привабливості, то треба шоб шось радувало око. і було шо помацати. ну і іншим приємним способом їх торкатися.
шанси на запліднення на секс підвищуються, якшо ти когось сексуально приваблюєш)

ліфчик треба носити. звісно, в ньому не варто спати. чим більший розмір цицьок ти маєш тим.. більший розмір бюстгалтеру тобі НЕОБХІДНО носити.
по-перше, це впливає на хребет і добре, щоб щось допомагало ті цицьки утримувати. навіть якшо в тебе маленькі циці, то ліфчик одягати варто, наприклад, для занять спортом, бо коли ти рухаєшся, то оті самі "скачки" грудей не є приємним відчуттям для жінки. навіть можуть бути болісними(це знову ж таки залежить від їхнього розміру та того, як вони "давлять" на хребет).
по-друге. далеко не всі жінки займаються спортом і більші груди частіше "обвисають, ніж груди меншого розміру. Тому, певною мірою, ліфчик тримає груди у "формі"(або створює форму, причому, як великим, так і маленьким).
по-третє, лічик треба одягати, шоб на тобі гарно сидів одяг. так вже він пошитий, шо далеко не все сидіте як треба, якшо на тобі нема ліфчику. це ж саме стосуватиметься прозорого одягу, або одягу у "сітку". а деякий ліфчик сам по собі є "одягом". ну там концертний одяг. або купальники.
  • 0

#105 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 25.06.2012 – 21:26

Для спорту мені більше подобаються спортивні топіки (не знаю, чи є в них якась інша назва), ніж звичайні нацицьники
отакі або такі ж без бретельок
Зображення
  • 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.06.2012 – 21:32

Шосте чуття підказує, що після цієї теми виникне тема щодо потрібності прокладок.)

Думаю, що автор стібається. Ну бо переважно хлопаки цікавляться вмістом ліфчика, а не ним самим.

Повідомлення відредагував Олеська: 25.06.2012 – 21:32

• 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2012 – 21:36

Перегляд дописуКрихітка (25.06.2012 – 21:26) писав:

Для спорту мені більше подобаються спортивні топіки (не знаю, чи є в них якась інша назва), ніж звичайні нацицьники
отакі або такі ж без бретельок
не погоджуся. далеко не всі спортсмени, особливо початківці, згодні оголювати живіт. товстим жирним тьотінкам в спортзалах це протипоказано. естетика ж бо!

+ наприклад, мені бігати, чи кататися на вєліку, або танцювати(останнє часто ше й має певний необхідний костюм) зручніше у футболці. якшо ж холодно(а я мерзлячка) то теж не дуже хочеться так оголюватися.
  • 0

#108 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 25.06.2012 – 21:39

Перегляд дописуСенсоріка (25.06.2012 – 21:36) писав:

не погоджуся. далеко не всі спортсмени, особливо початківці, згодні оголювати живіт. товстим жирним тьотінкам в спортзалах це протипоказано. естетика ж бо!

+ наприклад, мені бігати, чи кататися на вєліку, або танцювати(останнє часто ше й має певний необхідний костюм) зручніше у футболці. якшо ж холодно(а я мерзлячка) то теж не дуже хочеться так оголюватися.
так на таку фігню можна і майку натягнути, я часто так ходжу і спортом теж займаюсь з такою фігньою і зверху майка чи футболка
ліфчик навіть не так притримує як ця фігня.
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2012 – 21:42

дофіга одягу.
якшо ту майку ще треба одягати під щось, то це ж брєд ще той. чому не ліфчик? суть та сама ж - для цицьок, під інший одяг.

погоджуся з Чо, я теж люблю гарну білизну. а гарне тіло в гарній білизні- це взагалі вкусняшечка)
  • 0

#110 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 25.06.2012 – 21:52

в ліфчику не люблю кісточки, бретельки, замочки. Розумію, що це все можна забрати-рішити-підлаштувати, але мені легше їх просто не носити, ніж морочитись і шукати білизну, до того ж на таку сісясту країну розмір А майже не продається, щоб щось гідне (не babushka style) знайти мені треба обійти десь 5 спеціалізованих магазинів, воно не варте моїх нервів.
замість нього коли треба ношу отакий топ, маю штук 5-6 різних кольорів і форм
А взагалі частіше вибираю одяг до якого він не потрібен
Зображення

Зображення

Перегляд дописуСенсоріка (25.06.2012 – 21:42) писав:

якшо ту майку ще треба одягати під щось
а оце вже заморочення) тим більше що оці топи такі ж непомітні як ліфчики
  • 0

#111 Join

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 25.06.2012 – 22:56

Перегляд дописуОлеська (25.06.2012 – 21:32) писав:

Шосте чуття підказує, що після цієї теми виникне тема щодо потрібності прокладок.)

Хочете щоб я створила таку тему? Повірте мені не тяжко
  • 0

#112 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 26.06.2012 – 07:54

та ти прям погрожуєш
  • 0

#113 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 26.06.2012 – 07:56

Перегляд дописуКрихітка (25.06.2012 – 21:52) писав:

до того ж на таку сісясту країну розмір А майже не продається, щоб щось гідне (не babushka style) знайти мені треба обійти десь 5 спеціалізованих магазинів, воно не варте моїх нервів.
бідолашна Крихітка. переїзджай в феміністичнішу країну, там мало хто носить цицьки. от цікаво, чи відсутність цицьок робить дівчину феміністкою, чи феміністична ментальність стримує ріст оних
  • 1

#114 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 26.06.2012 – 09:25

сісяста країна, ха! Якраз А легше найти ніж Д, а володаркам розміру Е і більше взагалі вішайсь, неможливо знайти щось молодіжне.

Висновок ходім без ліфів, і всі щасливі
  • 0

#115 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.06.2012 – 10:00

Перегляд дописуraIrakku (26.06.2012 – 09:25) писав:

сісяста країна, ха! Якраз А легше найти ніж Д, а володаркам розміру Е і більше взагалі вішайсь, неможливо знайти щось молодіжне.

Висновок ходім без ліфів, і всі щасливі
orly? найбільше звісно Б та Ц, але Д хоча би в продажі є завжди, а це питаєш в консультантки - а у вас є щось з А? а вона тобі - ну, тільки "базові моделі" (це значить стандартні, білі або бежеві ліфчики, які мене харять)

Перегляд дописуСкай (26.06.2012 – 07:56) писав:

бідолашна Крихітка. переїзджай в феміністичнішу країну, там мало хто носить цицьки. от цікаво, чи відсутність цицьок робить дівчину феміністкою, чи феміністична ментальність стримує ріст оних
я ж сказала, що не люблю ліфчики, так що дякую, я лишусь тут
відсутність цицьок - це як? впадина в зоні грудей? впуклість?)
  • 0

#116 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.06.2012 – 10:03

Перегляд дописуКрихітка (26.06.2012 – 10:00) писав:

я ж сказала, що не люблю ліфчики, так що дякую, я лишусь тут
відсутність цицьок - це як? впадина в зоні грудей? впуклість?)
кратери
  • 0

#117 Join

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 26.06.2012 – 11:06

Перегляд дописуDemoman (26.06.2012 – 07:54) писав:

та ти прям погрожуєш
це ще не погроза
  • 0

#118 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.06.2012 – 11:13

Перегляд дописуJoin (26.06.2012 – 11:06) писав:

це ще не погроза
дайош погрозу, як у "Дзвінку"
  • 0

#119 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.06.2012 – 11:21

Перегляд дописуJoin (24.06.2012 – 18:45) писав:

Тільки не відривайтесь від теми і давайте відповідь на моє запитання .
Щоб не було такого

Зображення
  • 0

#120 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.06.2012 – 11:28

Перегляд дописуMr.Ripley (26.06.2012 – 11:21) писав: