Перейти до вмісту

Мовний законопроект становить загрозу цілісності держави

Повідомлень в темі: 192

#61 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 05.06.2012 – 16:15

Перегляд дописуManfred (05.06.2012 – 14:37) писав:

Найгірше, коли люди і розуміють, що треба би зібратися, але все одно не збираються.
Найгірше, коли люди, який та мова виплекала й підняла на ноги, відвертаються від неї.

Юлія Тимошенко: Сьогоднішнє голосування стало останнім цвяхом в домовину нинішньої влади

Цитата

Сьогодні, майже 150 років по тому, новоявлені "валуєви" Міжгір´я зробили ще один крок до знищення української мови. Треба зазначити, що це не просто безглузда акція нетямущої й дурної влади. Вони, про всяк випадок, нищать все українське, як чуже, невідоме їм та небезпечне. Думаю, що тоді на черзі Гімн України, Прапор, вишиванки...
Що я можу сказати в цей сумний для країни день?
По-перше, українська мова вижила, не зважаючи на репресії та валуївщину. Через заборону та цензурні імперськи шлюзи до нас пробились і вірші Василя Симоненка, і лірика Василя Стуса, і проза Сергія Жадана.
По-друге, (звертаюсь передусім до демократів та патріотів), не треба істерики та виривання волосся на голові, бо це - саме те, на що вони розраховують. Вони добре розуміють, що можуть правити лише в роздертій на протиріччя, втомленій і розсвареній країні. Не дайте їм цього дарунку!
По-третє, сьогоднішній, так би мовити, "закон" абсолютно протирічить Конституції України, вже не кажучи про здоровий глузд та елементарний людський розум. По-четверте, цей «закон» невдовзі буде НЕОДМІННО СКАСОВАНО. І це не моє своєрідне побажання з-за грат, це - ГАРАНТІЯ!!! І по-п´яте. Сьогоднішнє голосування стало останнім цвяхом в домовину нинішньої влади. З сьогоднішнього дня вони просто "зомбі", які вешкають Україною через недогляд історії. Але недовго залишилось. Ще хочу нагадати Януковичу, що те слово, яке дуже часто останнім часом вживають в його оточенні і яке є у відомій фразі ("Видимо, скоро надо будет тикать"), походить від українського слова «втікати». А втікати буде треба... Якщо вдасться... В чому я щиро сумніваюсь... Я за цим обов´язково прослідкую...
Тримайтесь!

Повідомлення відредагував Маківка: 05.06.2012 – 16:17

• 1

#62 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.06.2012 – 16:34

Перегляд дописуМаківка (05.06.2012 – 16:15) писав:

Юлія Тимошенко: Сьогоднішнє голосування стало останнім цвяхом в домовину нинішньої влади

Я би не поспішав захоплюватися Тимошенко. Вона не захищатиме українську мову насправді.
Політична ситуація в Україні трохи складніша, ніж здається на перший погляд. За це ми маємо подякувати нашим північним «братам».

Цитата

Тимошенко, як велика мучениця за сценарієм Кремля, стане президентом

Народний депутат від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Ярослав Кендзьор вважає, що у Кремлі продумали наперед сценарій щодо ув'язнення Юлії Тимошенко. Згідно нього, Тимошенко має вийти з колонії президентом України.
Про це Кендзьор розповів у коментарі кореспонденту Gazeta.ua.
За словами парламентарія, необхідно надати належне московським політтехнологам і спецслужбам, які "дуже тонко" прорахували перспективу, що буде з чинним главою держави Віктором Януковичем.
"Вони знали, що цей чоловік малограмотний, чоловік, який не зможе підняти Україну і заробити репутацію президента, і який може бути обраний на наступний термін", - пояснив Кендзьор.
На переконання нардепа, у Москві знають, що Янукович довго не протримається у президентському кріслі.
"А так у Кремля в запасі, дублером, буде друга кандидатура, яка, як велика мучениця, має вийти на волю перед наступними президентськими виборами і виграти їх, ставши президентом", - резюмував Кендзьор.
http://gazeta.ua/art...nunsivec/438570

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кендзьор розповів, як депутати замовчують про симпатію Тимошенко і Путіна
  • 0

#63 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:35

Перегляд дописуМаківка (05.06.2012 – 16:15) писав:

Оце більш усього я боюся, щоб люди, не розібравшись, не побігли за "чарівною дудочкою" вже всім відомої "спасительки нації"... Щоправда, особисто мені сьогодні здалося, що люди, які вийшли на мітинг за мову, налаштовані більш прагматично, без революційної романтизації, яка панувала при Помаранчевій революції. ІМХО, це й на краще.
Також гадаю, що Симоненка зі Стусом Юля також не читала.
  • 2

#64 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.06.2012 – 16:36

Перегляд дописуManfred (05.06.2012 – 14:30) писав:

Хто голосував за "мовний" закон. ПОІМЕННИЙ СПИСОК
Країна мусить знати своїх "героїв".
їден дядько з ПР-івців - проголосував проти (він з Івано-Франківщини)
але питання де були БТівці? 100 люей з фракції - відсутні.Де була Наша Україна? відсутні. І Яценюк в числі відсутніх.
Де вони, бляха муха?!
  • 2

#65 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:41

Я не захоплююся Юлею. Ба більше - жодному політикові не вірю. Бо марно. А от за державу прикро. Адже нити й опускати руки таки не варто. Цей псевдозакон - ще не прірва.

Перегляд дописуKassandra (05.06.2012 – 16:36) писав:

Де вони, бляха муха?!
Не здивуюся, що багато з тих, які "віддали свої голоси" за Закон, і гадки не мають про те голосування.
  • 3

#66 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:41

Перегляд дописуtaraBooka (05.06.2012 – 16:35) писав:

Оце більш усього я боюся, щоб люди, не розібравшись, не побігли за "чарівною дудочкою" вже всім відомої "спасительки нації"... Щоправда, особисто мені сьогодні здалося, що люди, які вийшли на мітинг за мову, налаштовані більш прагматично, без революційної романтизації, яка панувала при Помаранчевій революції. ІМХО, це й на краще.
Підтримую на 100%

Перегляд дописуМаківка (05.06.2012 – 16:38) писав:

більше - жодному політикові не вірю.
а дарма...
  • 0

#67 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 05.06.2012 – 16:43

Цитата

Де була Наша Україна? відсутні.
З нашої україни двоє за проголосувало
  • 0

#68 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:45

Перегляд дописуxTANATOSx (05.06.2012 – 16:43) писав:

З нашої україни двоє за проголосувало
аж раптом двоє ще й за... Де решта то?
  • 1

#69 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:46

Тут я постила дані із сайту Верховної Ради. Цікаво: є розбіжності? :-)
  • 1

#70 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:47

в тебе там лінк кривий
  • 0

#71 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 16:48

По ходу, ні. ))) Попервах відкривався. Невже прикрили? :wink2:
  • 1

#72 Дивак

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Černihiv

Відправлено 05.06.2012 – 19:12

Перегляд дописуКеп (05.06.2012 – 16:34) писав:

Я би не поспішав захоплюватися Тимошенко. Вона не захищатиме українську мову насправді.
Політична ситуація в Україні трохи складніша, ніж здається на перший погляд. За це ми маємо подякувати нашим північним «братам».

http://gazeta.ua/art...nunsivec/438570

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кендзьор розповів, як депутати замовчують про симпатію Тимошенко і Путіна
Авжеже! Кремль зробить її Президентом, світом керує таємний уряд, Гітлер досі живий і переховується в Антарктиді, а все так погано через всесвітню сіоністську змову - чи не так, шановний?

Перегляд дописуtaraBooka (05.06.2012 – 16:35) писав:

Я теж маю схожі побоювання, що люди після Януковщини вважатимуть її за мученицю і вона дійсно стане Президентом. Сподівання тільки на те, що з'являться нові норм персони на політичному обрії - можливо, той же Кличко, якщо пройде до Ради.
  • 0

#73 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 21:57

Мітингувальники "регіоналів" за наказом перейшли на сторону БЮТ

Цитата

Люди, які сьогодні стояли під Верховною Радою під синіми прапорами Партії регіонів, виступаючи за прийняття законопроекту "Про засади мовної державної політики", тепер мітингують на стороні об'єднаної опозиції "За Батьківщину". Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
Їх вишикували на вулиці Грушевського перед Верховною Радою з білими прапорами.
Як повідомляє кореспондент, мітингувальники сиділи біля входу у Маріїнський парк, коли до них раптом підбігла організатор і наказала швидко йти за нею. По дорозі до вулиці Грушевського мітингувальникам, які перед цим цілий день пікетували за "мовний" законопроект регіоналів під прапорами ПР, видали білі стяги із написом "За Батьківщину".
Наразі біля Верховної Ради мітингують кілька десятків людей з білими прапорами. Також тут присутній народний депутата фракції "БЮТ- Батьківщина" Юрій Одарченко.
http://gazeta.ua/art...poziciji/439316

Повідомлення відредагував Кеп: 05.06.2012 – 21:58

• 0

#74 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 06.06.2012 – 15:11

Іноді активно вирішити ситуацію набагато проблематичніше, ніж "лупати цю скалу" помалу. Акти громадянскьої непокори - це ж не тільки мітинги чи страйки. Не бажаємо говорити іншою, тільки українською - і край. Це теж акт непокори, дія. Адже мітинги - це вже як бізнес по-українськи (не для всіх, звичайно, але).
  • 0

#75 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 06.06.2012 – 17:56

гарне відео, як все відбувалося

• 1

#76 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.06.2012 – 19:20

їхала потягом "пітер-херсон".
як кордон проїхали, подзвонила батькам.
після двох хвилин розмови помітила, що за мною з цікавістю спостерігають сусіди.

шо скажу. я договорила, поклала слухавку.
і отримала купу компліментів від росіян, мовляв. дуже приємна на слух мова, хоча вони половини мною сказаного не зрозуміли. також почали згадувати якихось своїх знайомих, родичів і тд з України, шо всі такі приємні люди, яка в нас смачна кухня, яка цікава культура, особливо хвалили вишиванки. тобто, почали розказувати все хороше, що вони знають і з чим асоціюють Україну.
а ще повних презирства поглядів від українців. а згодом ше й коментарів зі звинуваченнями в я так і не зрозуміла чому, основний меседж був, що мова- гидка, і взагалі вони терпіти не можуть цю хохляндію.

ну як так, панове, ну як так?...
  • 0

#77 Равлик2011

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 06.06.2012 – 19:37

Перегляд дописуСенсоріка (06.06.2012 – 19:20) писав:

їхала потягом "пітер-херсон".
як кордон проїхали, подзвонила батькам.
після двох хвилин розмови помітила, що за мною з цікавістю спостерігають сусіди.

шо скажу. я договорила, поклала слухавку.
і отримала купу компліментів від росіян, мовляв. дуже приємна на слух мова, хоча вони половини мною сказаного не зрозуміли. також почали згадувати якихось своїх знайомих, родичів і тд з України, шо всі такі приємні люди, яка в нас смачна кухня, яка цікава культура, особливо хвалили вишиванки. тобто, почали розказувати все хороше, що вони знають і з чим асоціюють Україну.
а ще повних презирства поглядів від українців. а згодом ше й коментарів зі звинуваченнями в я так і не зрозуміла чому, основний меседж був, що мова- гидка, і взагалі вони терпіти не можуть цю хохляндію.

............ну і на кого розрахована ця провокативна............ брехлива фантазія про українську мову і україномовних українців? :huh: .......
....в це навіть самий дурний равлик не повірить.......... :ggggg:
  • 1

#78 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.06.2012 – 20:02

Перегляд дописуshіver2005 (01.06.2012 – 09:13) писав:

Малкович - "супер українець". Наче повинні закликати люди, що не викликають відчуття абсурду. Хай агітує за іврит.
А ви супер інтелектуал. :wink2: Нічого не було би поганого, якби він і був євреєм. Але не всі на ич - євреї.

Цитата

Нижній Березів. Малкович

Мене можуть виправити, але в сільській Україні лишилися тільки дві місцини, де компактно живуть прямі нащадки правдивої шляхти. Це — Кульчиці Шляхотські Самбірського району та чотири Березових на Лючці.
Кульчиці — прабатьківщина гетьмана Петра Сагайдачного (поза Січчю — Кульчицького), Юрія-Франца Кульчицького — першого «промоутера» кави у Цісарщині — та, між іншим, моїх родичів — Бачинських. Кульчицькі, Бачинські та їхні сусіди напрямки походять від лицарів Тевтонського ордену, що їм надано в Кульчицях маєтності в XIII столітті. Дивлячись на готичний профіль мого старшого кузена Вовчика Бачинського, я не знав, що знайду його дублікат на поминальному «Портреті Бачинського» 1784 року в Львівській картинній гелереї...
Джерело

Цитата

Трохи
пізніше березуни, як союзники волохів, воюють проти поляків у армії
молдавського воєводи Богдана ІІІ, зокрема в бою під Хотином влітку 1509
р. Польське військо здобуло перемогу і в полон потрапилиІвашко Арсенич,
Григор Дрогмирецький, Григор Фіцич, Ґринґа Геник, Михайло Романчик,
Сень Малкович, Фича Лазарович, Андрій Кузич, Степан Симчич.

• 0

#79 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 06.06.2012 – 21:31

ну не ображайтесь :wink2:
людей терзали протиріччя
я сама така, люблю росіян, інколи виступаю на їхню користь коли на них гонять фанатичні наші патріоти, а інколи їх поведінка(росіян) так приголомшує що хочется розмазати їх по стінці.
дурнів вистача що в нас, що в них. вам трапилися росіяни що зустрічали наших дурників,
ще в Росії інформаційний бар'єр, інформація яка в них там користується популярністю - це те що хохли жадібні і жруть сало, в степі укр плаває підводний човен, бандерівці хочуть поставити пам'ятник Гітлеру, і взагалі українська нація і мова штучно придумані (це то що я зустрічала на відповідях маилответ.
(в Україні ця проблема теж присутня)

Перегляд дописуРавлик2011 (06.06.2012 – 19:37) писав:

............ну і на кого розрахована ця провокативна............ брехлива фантазія про українську мову і україномовних українців? :huh: .......
....в це навіть самий дурний равлик не повірить.......... :ggggg:
дурний равлику, ти зараз про що? невже ти не віриш, що є україномовні українці?
якщо мій хід думок вірний, то ти помиляєшся, україномовних багато, далі Кубані я не заїзжджала, але навіть й там зустрічала україномовних.
не знаю як в Одесі, спілкувалась з одеситами тількі на студентській республіці, але й від них інколи чула українську мову(хоч і рідко, дуже рідко)

Біда в тому, що "мови меншинств" і так чудово себе почувають, а якщо приймуть цей законопроект то буде гарна ширма для викачування грошей
  • 1

#80 Равлик2011

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 06.06.2012 – 22:46

Перегляд дописуraIrakku (06.06.2012 – 21:31) писав:

дурний равлику, ти зараз про що? невже ти не віриш, що є україномовні українці?
якщо мій хід думок вірний

…..стоп….стоп….стоп….. я висловився на захист українців ………вийшло непорозуміння…….тому не бийте мене, будь ласка, палкою))
Зараз я поясню……шановна пані Сенсорика щойно принизила українців….… своєю брехливою фантазією про українську мову …….вона сказала, що росіяни захоплювалися її українською мовою (може це і правда, не знаю)…….. а от ніби українці навпаки висловлювали своє обурення……… казали що мова гидка і тому подібне – це брехня……… я в це не повірю!……….. ніколи щось я не бачив щоб хтось із українців хтось так нахабно В ПОТЯЗІ чи В ЕЛЕКТРИЧЦІ чіплявся до людини із-за того, що мова не сподобалася, і відкрито лаяв її……………. казав що мова гидка в неї…….. що за видумка і брехня……ніхто так не міг з нею вчинить в Україні В ПОТЯЗІ….. …..навіть на Одещині……. тут взагалі багато російськомовних………СПИТАЙТЕ В НЕЇ ДЕ ВОНА НАСПРАВДІ ЦЕ ПОЧУЛА В ЯКОМУ МІСТІ І З КИМ……може десь серед алкашів та бомжів сиділа в генделику і там таке сказали то там в такій компанії дійсно таке можна почути АЛЕ НЕ В ПОТЯЗІ СЕРЕД НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ…….нетреба брехати на українців. Тому думаю, що Сенсорика каже не правду……… принижує українців, порівнюючи з росіянами, що ніби українці такі погані, а росіяни такі хороши – це банальна брехня і провокація………. яку вона навмисно вкинула в цю тему, щоб принизити і понасміхатися.....
........ось чому вона завершила свою брехню такою фразою:

З.І. .......Я теж інколи захищаю НОРМАЛЬНИХ росіян...........а інколи їх поведінка (росіян) так приголомшує що хочется розмазати їх по стінці......

Повідомлення відредагував Равлик2011: 06.06.2012 – 23:04

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних