Перейти до вмісту

Мовний законопроект становить загрозу цілісності держави

Повідомлень в темі: 192

#121 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4214 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.06.2012 – 09:07

Перегляд дописуManfred (15.06.2012 – 08:02) писав:

Від зміни назв суть не змінюється і те що у цьому регіоні історично час від часу виникають різні "федерації" і говорить на користь того, що і у майбутньому такої можливости не можна остаточно виключати. Що дійсно харить, так це те, що ми весь час робимо помилку Хмельницького намагаємося нав'язати своє товариство великим і без нас сильним, замість того, щоб об'єднатися із собі подібними і за розміром і за силою і самим стати сильними. Щодо впливів, то вони були і в Україні: була підросійська Україна, підпольська тощо, бентежить те, що нині лишилася тільки безальтернативна підросійська.
Такі "федерації" в усіх частинах світу виникали. І ті хведерації зовсім не прив’язані до етносів і території. Територія обмежується тим, що вдається захопити чи приєднати. В Австрію входили не тільки українці й чехи, але й ітапійці.

Перегляд дописуManfred (15.06.2012 – 08:02) писав:

Ви здивуєтесь, але до того, як угорці втиснулися між слов'ян, останні так і мешкали колись разом і говорили однією мовою. А історія має звичку повторюватись.
Це міт. Взагалі, міти "золотого віку" доволі характерні для азіопської думки.
1. Ніхто толком не знає, де ті слов’яни жили.
2. Це уявлення про етногенез, яке походить із часів романтизму. Майже по біблійному принципу, тоді малювались такі собі коні в вакумі, давні слов’яни, давні германці, яким лишалось тільки розселятись і утворювати різні королівства-царства.
В дійсності були перерозподіли, перемішування, асиміляції різних етносів. Болгари етнічно слов’яни?

Як тільки у слов’янських народів з’явився політичний досвід (утворились Чехословаччина, Польща), одразу панславізм зійшов на пшик, навпаки, виявились дуже серйозні конфлікти і суперечності між самими слов’янами. Пангерманізм взагалі ніколи не набував суттєвого розмаху, й фактично звівся до національного самоусвідомлення німців скаталізованого наполеонівськими війнами. Й навіть досі німці живуть в різних державах (Німеччина, Австрія, Швайцарія). А щодо пангерманізму і нідерландців, данців, англійців, шотландців, скандинавів, австралійців, американців смішно згадувати.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.06.2012 – 09:18

• 0

#122 Равлик2011

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 15.06.2012 – 10:02

19 числа закон про мову не буде прийнятий. Наскільки я зрозумів, там існують домовленості, між так званою "об'єднаною опозицією" яку очолює Тимошенко, і ПР. Суть домовленості між ними наступна. Янувкоці приймають мовний закон в першому читанні і так звана Тимошенківська об'єднана опозиція їм не перешкоджає в залі Верховної Ради. (що і сталося вже, тобто ця частина угоди вже виконана). 19 числа моний закон намагатимуться прийняти, але не зможуть прийняти, то му що Верховна Рада буде заблокована тимошенковцями, з гучними криками "ми захищаємо ріну мову і Батьківщині!" Ось тут є підтвердження цього всього:
http://www.pravda.co.../06/14/6966744/

Питання: нафіга ета нада і які вони разом отримають з цього вигоди?
1) Коли мовний закон прийняли у першому читанні, то великі плюси отримали януковці бо в очах своїх виборців вони герої, які почали реально просувати російську мову в україні, а не лише обіцяти.
2)Коли 19 числа буде заблоковано Верховну Раду і закон не приймуть у другому читанні і вцілому, то величезні плюси отримають тимошенківці, (тобто їхня так звана "об'єднана опозиція" до якої належить Луценко, Яценюк і власне Тимошенко, а ще також їх підтримують потроху Клічко і Тягнибок.) Справжніх українські патріотичні сили з ними не об'єднувалися і йдуть на вибори окремо. Тимошенківці в очах своїх виборців будуть героями, які лягли груддю на амбразуру і захистили українську мову.
3) Далі вигоду отримують знову януковці ПеРдуни. Як саме? Вони заявляють своїм виборцям, що мовляв, ви бачили що ми вже розпочали приймати мовний закон, але нас зупинила клята опозиція бо їх дуже багато в залі Верховної Ради. Тому ми закликаємо всіх вас дружно проголосувати восени на виборах за Партію Регіонів і тоді нас буде ще більше у Верховній Раді і ми тоді зможемо прорвати оборону опозиції (бо їх буде мало) і завершити прийняття цього мовного закону. Отже як бачимо це буде один з козерів на виборах у януковців.
4) Тимошенківці своїм виборцям будуть також кричати, щоб ті голосували за Тимошенко бо нам потрібно продовжувати захищати мову, бо бій ще не завершено, а перенесено на осінь. Отже як бачимо це також буде один з козерів у них на виборах.

Таким чином дві кремлівські групи (тимошенківці і януковці) затіяли політичну гру, метою якої є забрати собі всі голоси виборців і (і тих хто за рос. мову і тих хто проти) і витіснити з політики на маргінал справжні українські патріотичні сили і відповідно таким чином кремль матиме в Україні свою кишенькову владу (ПеРдунів) і свою кишенькову опозицію (на чолі з Тимошенко). А люди в Україні будуть обдурені. (спдіваюся цього не станеться)

З.І. На акцію протесту під Верховну Раду йти потрібно, але разом з тим потрібно чітко розуміти, що відбувається в Україні і відповідно не голосувати на виборах за так звану "об'єднану кишенькову тимошенківську опозицію" яка працює на Путіна.

Повідомлення відредагував Равлик2011: 15.06.2012 – 10:31

• 3

#123 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.06.2012 – 10:47

Перегляд дописуkalamar (14.06.2012 – 11:19) писав:

Неочікувано? :wink2: Є одна дуже банальна причина по якій за цей закон ригіони взагалі взялися, падіння рейтингу навіть в Донецьку й наближення виборів. Це піар хід для повернення рейтингу серед язиково-озабочених виборців. Тому той закон буде прийнятий, иначе піар хід не матиме сенсу.
Невже ви гадаєте, що владу, яку обрав народ України, цікавлять якісь там язики. :P Владу цікавлять гроші і місце при владі.
Чи буде, чи не буде прийнятий цей закон поживемо-побачимо. Ця тема ще рік назад замовчувалася, а коли треба - піднімається.

Прикро не за те, що мовна карта піднімається, а прикро, що на неї хтось ведеться. Якби цього не було, то ніхто би мовне питання зараз не піднімав би.
  • 1

#124 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.06.2012 – 12:53

Перегляд дописуkalamar (14.06.2012 – 23:30) писав:

До речі, українське і російське православ’я зразка 17 ст. були дууже різні. Їх згодом під один копил пдкрутили.

Хорошо то дєвкі пляшут, по четирє к ряду вряд...Каламаре, про яке, нафіг, православя у 17-му столітті ти тут теленькаєш, коли цей термін видав "на гора" пан Джугашвілі ? Церква, організація сурйозна, до твого відому, і там є відповідні документи та постанови проти котрих не попреш. Ну так от, якщо ти, наприклад, згідно паспортних даних "Каламар Каламарович" то яку б погрємуху ти собі не вигадав, все рівно залишається паспорт. А згідно нього, "паспорта", христянська церква що 17-го, що 21-го століття має зовсім іншу назву і терміном "православна", там навіть не пахне. То тіко для капловухих вона, "православна".

Перегляд дописуРавлик2011 (15.06.2012 – 10:02) писав:

19 числа закон про мову не буде прийнятий. Наскільки я зрозумів, там існують домовленості, між так званою "об'єднаною опозицією" яку очолює Тимошенко, і ПР.

Умнічка. Хоч хтось помітив те, що давно лежить на поверхні у цьому питанні...як, власне, і загалом в українській горе-політиці. Втім, нічого дивного немає. Як на мене, усі наші політики носять на лобі напис ; "продаюсь"..."здаюсь в оренду"...немає значення, к у д и, східніше чи західніше, північніше чи південніше, але : п р о д а ю с ь...це невидимий для загалу текст, тіко для зрячих, а видимий ; "за самостіну незалежну Україну!", іншими словами - локшина на вуха. Притому цей напис на лобі наших керівників не сьогодні зявився...років так з 1000 тому. Вони, керівники, наче ті біблійні книжники з привязаними до лоба "храніліщами" закону. Згідно цього, цей напис про продаж та оренду автоматично переноситься на всю територію котру ми нині займаємо або займали у минулих віках, себто на всю державу Україна. Така у неї роль, нею (себто нами) добровільно вибрана. Роль цю можна звести до одного терміну (саме так нас сприймали і сприймають у світі) - скигління. Звісно ж, ніхто і ніколи, тим більше у сучасному світі, недозволить цій території бути фактично і де юре якоюсь там незалежною. Це, ефімера, подобається таке кому чи ні. Стосується цей "недозвіл" усіх питань стосовно території зайнятою нами сьогодні. Надто важлива вона в географічному, стратегічному, природньому, і т.п. значенні. Такі "шматки" безхозними на шляху валяються. Що?, питання про введення російської для когось стало несподіванкою ?...дивно, адже ця "бомба" закладена ще в 90-ті роки. Ще тоді, коли частина "свідомого" населення (зважте, не керівництва) ходила під бухлом вулицями і запитувала кожного російськомовного : "скажи паляниця"...неправду кажу?..так я те все бачив і чув..це відбувалось масово, викликало обурення, адже серед тих у кого "паляниця" виходила з акцентом було безліч порядних працьовитих людей. І що ?..хтось думав що схопив бога за бороду? Комусь здалось що такі речі пройдуть без наслідків ? І хіба тільки це відбувалось ?
Є така східна мудрість : "Чекання весни набагато приємніше, аніж сама весна". Ми дочекались своєї весни. Ми посіяли гівно замість хліба. Прийшла пора збирати той врожай. Їжмо на здоровя...смачного...і нєфіг скиглить далі.
  • 1

#125 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2012 – 14:28

Перегляд дописуManfred (15.06.2012 – 13:36) писав:

kalamar,
мені от цікаво ви згодні з Безбожником, що українська мова це так собі дрібничка якась і ся ніц нам не стане, коли її російською замінити, бо кокая разніца на коком язіке говоріт © га?

Ги ги ги....написав би оцю хрєнь хтось інший, назвав би конченим бовдуром...тебе не назову так, Манфреде...ніби то не схожий ти на нього, однак надалі, в житті, інколи користуйся можливістю перепитати співбесідника якщо чогось не зрозумів, а не робити висновки, котрі, в даному випадку, пасують сюди яко корові весільна фата. Воно, буває корисно. Інакше, дорогенький Манфреде, тебе, к кінці кінців, хтось таки бовдуром назове...і буде правий.
  • 1

#126 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 15.06.2012 – 14:41

Перегляд дописуManfred (15.06.2012 – 13:36) писав:

kalamar,
мені от цікаво ви згодні з Безбожником, що українська мова це так собі дрібничка якась і ся ніц нам не стане, коли її російською замінити, бо кокая разніца на коком язіке говоріт © га?
звичайно, адже він знає свою кохану англійську і в будь-який момент може махнути в 5 чи 6 англомовних країн світу чи в англомовну частинку африки. а воспєватєль семітизму прекрасно знає іврит і теж всєгда готов поїхати в його улюблений ізраїль
  • 1

#127 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 15.06.2012 – 15:16

Перегляд дописуManfred (15.06.2012 – 10:52) писав:

Як на мене, що Литва (ВКЛ), що Австро-Угорщина цілком нормально існували, і такі імперії достоту можливі у майбутньому, бо їх виникнення обумовлене необхідністю співіснування поряд з великими державами, як Росія. Приклад Ірляндії та Білорусі, що втратили свою мову надихає.
В часи ВКЛ Росія зовсім не була великою державою.
Австрійська імперія могла існувати доти, доки не утворились нації. З появою націй крах Австрійської імперії був неминучим. Ставлення різних сучасних народів, колишніх підданців Габсбургів, до свого австрійського минулого дуже різне. Взагалі то українці мали би ставитись до тієї імперії не погано, бо вона давала українцям цілий ряд свобод, яких не давали ні росіяни, ні згодом поляки на зах. На тлі "національного" польського чи румунського правління, для Зах. України стара Австрія була світлим п`ятном, й міт "старої Австрії" там і подосі існує.
Але слід розуміти, що та імперія успішно існувала коли не було ніяких націй, а поява в 19 ст. націй унеможливила існування таких утворень.
  • 0

#128 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2012 – 15:33

Перегляд дописуManfred (15.06.2012 – 14:56) писав:

Отакої! То ви насправді мовний екстреміст? А я думав, вам вона по цимбалах ))

Вона мені ?...по цимбалах ?...важкувато буде. Скоріше тобі по цимбалах тре надавать шоб не робив дурнуваті висновки..та боюсь, покалічу. І навіть каламар, котрого ти на поміч запросив, хрєн допоміг би. Іди вчись розуміти коментарі, Манфреде, допоки я не втратив поваги до тебе. Незабудь каламара прихватить. Ти, як я зрозумів, без нього боїшся.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2012 – 15:39

• 1

#129 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2012 – 21:46

По-перше, щодо постанови про рос. мову. Думаю що прийняття її в першому читанні було запланованим і голубими і помаранчовими і прочімі кольорами. Спектакль вийшов нікудишнім по причині задрипаних акторів...ну да...брехать з трибун, це одне, а от професійно зіграть загальну роль, себто, "більшість"/"опозиція", очкур тонкий. Тут одним вмінням брехать не обійдешся тому у них і вийшло щось приморожене..."район мерлоуз", корочч. Щодо подальшого, думаю так. В повторному читанні постанову або приймуть...або ні...себто, або коняка або одне з двох. Якщо не приймуть, дивіденти (від капловухих нерозібравшихся в ситуації виборців) хрєновим акторам з "опозиції", а якщо приймуть, то дивіденти таким же хрєновим з "більшості"... від таких же капловухих. В любому випадку обом сторонам скандал потрібен перед примою/спектаклем, виборами до ВР. І в тому скандалі програвших не буде тому що вдасться зберегти напругу протистояння "двох Україн". І з цією 20-літньою "новиною" (протистояння) я усіх нас і вітаю. Але тут засада, пацани. На сцену виступить "театр одного актора", Янукович. Його посада, як відомо, теж виборна. Щоправда людина з дитинства не відає чим займаються актори...вже не кажу про значення слова, "спектакль", але навколо нього є досить недурні люди. І як колись попідруки вели Брєжнєва підказуючи що йому говорить...коли посміхнутись і коли набурмосить кошлаті брови, отак і тут...і він той закон заветує..."тимчасово", єсстно, знайде там якусь "кому", або "крапку", або їх відсутність, це не так важливо, важливо обставити все так, щоб і вівці були цілі...по любому, на президентських виборах схід піде проти заходу (скандал то зберегли), себто за нього, а от захід, все таки (частково єстно) по їх розрахунках, дещо додасть "театру одного актора".

Перегляд дописуkalamar (15.06.2012 – 20:00) писав:

Все дивніше і дивніше. Так, Orthodox Catholic Church це православна кафолицька церква, тільки англійською. Тут є різниця в вимові тети, римо котолики тету як т передають, а православні як ф. Є Roman Catholic Church, й Orthodox Catholic Church, поясніть, чого не підозрюють католики? :itshe: Обидві церкви, і римська і грецька вважають себе всесвітніми, тому обидві є католичними/кафоличними.
Слово ортодокс означає просто істинність, відповідність першоосновам, правильність, незіпсованість чимось стороннім... тому природно що є і Orthodox Judaism і Orthodox Marxism.

А слово православ`я то просто калька із слова ортодоксія. Адже християнство з Візантії сюди прийшло, тому й калькували церковні терміни з греки, коли слов`янську мову створювали.

Каламаре, ти нагадуєш мені новоявлених "язичників" котрі граються словами...угу, кальками. І ця гра призводить до того що, "сРАть", це перебувати з РА. Я тобі востаннє пояснюю, що церква має відповідні документи. І вони такі ж жорсткі яко устави радянської армії. І хто б не називав її "робітничо-селянською"..."народною"...і т.п. вона, армія, по факту, мала офіційно-затверджену назву, радянська армія. Крапка. І давай закриєму цю тему, вона тут не до місця. До речі, ти її вплів сюди, а не я, після мого коментаря Манфреду. Передивись.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2012 – 21:50

• 1

#130 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 11:50

Перегляд дописуManfred (18.06.2012 – 11:41) писав:

Мені ідеться не про імперію, а радше про політичне утворення кшталту Евросоюзу, тільки східно-европейського.
СНГ і Евросоюз і так існують.

Слава вікіпедії.
Для Безбожника, ось я знайшов про доксію.

Цитата

Doxa (δόξα) is a Greek word meaning common belief or popular opinion, from which are derived the modern terms of orthodoxy[1] and heterodoxy.[2] Used by the Greek rhetoricians as a tool for the formation of argument by using common opinions, the doxa was often manipulated by sophiststo persuade the people, leading to Plato's condemnation of Athenian democracy.
The word doxa picked up a new meaning between the 3rd and 1st centuries BC when the "Seventy" (evdomikonta) Hebrew scholars in Alexandria translated the Hebrew Scriptures into Greek. In this translation of the Scriptures, called the Septuagint, the scholars rendered the Hebrew word for "glory" (כבוד, kavod) as doxa. This translation of the Hebrew Scriptures was used by the early church and is quoted frequently by the New Testament authors. The effects of this new meaning of doxa as "glory" is made evident by the ubiquitous use of the word throughout the New Testament and in the worship services of the Greek Orthodox Church which reflects behavior or practice more so than personal opinion. This semantic shift in the word doxa is also seen in Russian word слава (slava), which means glory, but is used with the meaning of belief, opinion in words like православие (pravoslavie, meaning orthodoxy, or, literally, true belief).
Отже, між 3-1 століттями д. н. е. (я ж атеїст :) ) відбувся семантичний зсув того слова, від думки, погляду - до слави, бо єврейський вчений так переклав єврейське слово для слави на греку. Так що трохи непорозумінням є слово православ’я, але те непорозуміння ще греки зробили, слов’яни ж його просто скалькували.

P. S. У мене є знайомий знавець давньої греки. Як його побачу - проконсультуюсь.

Повідомлення відредагував kalamar: 18.06.2012 – 11:59

• 0

#131 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 12:00

Перегляд дописуManfred (18.06.2012 – 11:57) писав:

СНД, то спроба реставрації совка з Росією та Казахстаном, а мені ідеться про нове східно-европейське утворення без Росії.
Союз з Молдовою?

Повідомлення відредагував kalamar: 18.06.2012 – 12:01

• 0

#132 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 12:19

Перегляд дописуManfred (18.06.2012 – 12:02) писав:

Я вище наводив список бажаних учасників, мотніть темку.
Угорщина і Прибалтика в Евросоюзі. В Білорусі Лукашенко навряд чи погодиться.
Зображення

Перегляд дописуManfred (18.06.2012 – 11:49) писав:

Яким чином знання англійської може прищепити українцям любов до української?
Якби у нас нормально знали англійську, у нас би не було особливих проблем із русифікацією. Просто жодна сучасна мова не задовольняє повністю інформаційних потреб. Ви не можете перекласти сотні тисяч назв різної (передусім технічної, пізнавальної, але і художньої) літератури на українську, продублювати українською тисячі фільмів й сотні ТБ каналів. Сучасні українці отримують те російською (невелику частину того, яка російською є), це і є основна причина русифікації, якщо до цього добавити історичні обставини.
Потрібно йти шляхом Грузії, зробити англійську обов’язковою для вищої освіти.

Повідомлення відредагував kalamar: 18.06.2012 – 12:21

• 1

#133 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 13:51

Перегляд дописуkalamar (18.06.2012 – 11:08) писав:

Та не треба вам нічого додавати, бо я вас прекрасно розумію. Ви православний язичник, вбили собі в голову, що слово православний має язичницьке походження,

А не пішов би ти, каламаре, вчитись стріляти ? Тому що, знову, мимо. Створювати "сенсації" тобі краще пасує. Щодо моєї особистості (хоча до чого це ?) відповім так: якщо я вболіваю, наприклад, за "Динамо Київ" то це зовсім не означає що я є членом команди. Мало тОго, це зовсім не означає що я взагалі, футболіст. Я просто вболіваю за своїх, а не за чужих. І навіть в разі поразки своїх я, на їх стороні, тому що протилежне діяння називається, зрада. Для мене, особисто, нічого страшнішого бути не може оскільки носячи в собі зраду людина перестає нею бути. І навіть її смерть не спасе ситуацію оскільки, по любому, безчестя. От і вся "премудрість" про моє "язичництво" котра тобі, чомусь, ввижається складною.

Цитата

Слово те давніше за Евангеліє. А в тексті його нема, бо тоді воно було непотрібне.

ЩО, було непотрібне в тексті ? Слово "ортодосія"? ЧОГО в грецькому тексті євангелія немає ? Слова "ортодоксія"? Ти не перегрівся, каламаре ?...
гм...я все все чекав коли, цілком справедливо, модератори витурять звідсіля всі ці пости щодо того злощасного "православя". Але ось що спало на думку. Не так воно вже і не по темі, тут. Є щось спільне у вживленні православя в христянство і вживленні рос. мови в українську мову. Такі ж історичні брехні, підставки, лицемірство, зрадництво і так далі. Все, як і належить, у христянському світі. З такою ж піною навколо рота, що тоді, що нині, (а знадобиться і з "мечем" почнуть) людям вішають лапшу про "істинність", про якусь "прєємственность", хто як хоче на свій лад використовує факти минулого, хто як хоче використовує історію походження і впровадження письма на Русі, хто шо хоче той і бреше, і саме страшне, що заради брехні, готові зіштовхнути нас лобами, покропити земельку червоним, хтось тут здатен заперечити що такі ж самісінькі методи застосовували в Русі, щ е т о д і ?.

Цитата

Якби у нас нормально знали англійську, у нас би не було особливих проблем із русифікацією.

Яка хрєнь, блін ! А що, каламаре, від зміни доданків сума змінюється ? Якщо введемо російську то українська постраждає, а якщо англійську, то навпаки ? Тіко не штовхай тут проблеми про преклади...технічну...і т.д. Бо буде чергова сенсація (досить вже сенсацій за три дні !) Якісь "нещасні" японці, котрі є одні з найкращих у світі в області електроніки, машинобудування, автомобілів, оптики, і прочая, прочая, оті сАмі японці, котрі шарашать всю свою технічну літературу, для свого населення, японською мовою, оті самі японці, котрі змушують любителів англійської перекладати опис своїх розкішних витворів на англійську, їм, японцям, що?...вводити масове вивчення української щоби потім масово вивчати англійську ? Капєц! Будь яке введення, будь якої мови, у будь якій державі, окрім рідної мови, показує добровільне тупориле бажання заявити світові про недолугість рідної мови, про її недоліки (угу, оті самі технічні і прочія "проблеми") тим самим принижує її, нижче нікуди.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.06.2012 – 14:13

• 1

#134 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.06.2012 – 13:57

Перегляд дописуkalamar (18.06.2012 – 12:19) писав:

Якби у нас нормально знали англійську, у нас би не було особливих проблем із русифікацією.
Потрібно йти шляхом Грузії, зробити англійську обов’язковою для вищої освіти.
Підтримую!
rulrakku, всі ці заклики... Ви ж розумієте, хто очолює акцію. Ви пишете, що ми рвемо на собі сорочки, а це робите саме Ви. Мітинги - оті вигукування гасел "на користь бідних" - насправді це бізнес. А робота, довга і копітка - це саме знати свої корені, щоб не почуватися другосортними чи "хитрими хохлами", які "тишком-нишком Крим загарбали, газ покрали". Ну і ще - мовна стійкість, ІМХО.
  • 0

#135 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 15:45

kalamar пропонував англійську зробити обов'язковою другою для вишів. Про англізацію Ви вже додумали.
  • 0

#136 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 15:50

Перегляд дописуManfred (18.06.2012 – 14:29) писав:

Та ставлення до нових европейців наразі вельми неоднозначне. Европа вона ж гордовита і консервативна. Лука колись піде.
Де неоднозначне? Всі ті країни є старою Европою, а не якимись там новими европейцями. До Греції неоднозначніше ставлення, й з причин економічних, а не якоїсь там гордовитості.

Та були б проблеми з англізацією, хрен редьки не слаще ©
В усьому світі проблем нема, а у нас були би. :wink2:
В німців є певні проблеми, бо англійська мова теж германська, і є багато необгрунтованих запозичень з англ. в сучасну німецьку. Але у нас і без широкого знання англійської тих запозичень не набагато менше.

А це ви дядьку правильно кажете. Можете ж, коли захочете © ;-)
Він, як і ви, коли мова про щось технічне заходить, не має навіть зеленого уявлення, про що глаголить.
http://jjap.jsap.jp/
http://jpsj.ipap.jp/
http://www2.yukawa.k....ac.jp/~ptpwww/
Це з фізики. З инших технічних областей картина буде подібною.

Повідомлення відредагував kalamar: 18.06.2012 – 15:51

• 1

#137 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 18:04

Перегляд дописуkalamar (18.06.2012 – 15:50) писав:

Де неоднозначне? Всі ті країни є старою Европою, а не якимись там новими европейцями. До Греції неоднозначніше ставлення, й з причин економічних, а не якоїсь там гордовитості.

В усьому світі проблем нема, а у нас були би. :wink2:
В німців є певні проблеми, бо англійська мова теж германська, і є багато необгрунтованих запозичень з англ. в сучасну німецьку. Але у нас і без широкого знання англійської тих запозичень не набагато менше.

Він, як і ви, коли мова про щось технічне заходить, не має навіть зеленого уявлення, про що глаголить.
http://jjap.jsap.jp/
http://jpsj.ipap.jp/
http://www2.yukawa.k....ac.jp/~ptpwww/
Це з фізики. З инших технічних областей картина буде подібною.

Засунь ті посилання коту під хвіст. І знаєш чому ? Нє ?...подумай. Для решти поясню. Такі умніки, як каламар, десь щось знайдуть на сайтах сьогоднішнього дня і думають що когось здивували. А то мова то...зовсім про інше іде! Японці вийшли з війни голими і босими...угу, каламаре, саме про це я веду мову. А ми, вийшли з союзу, ситими взутими і з дебелою економікою. Принаймі для старту вона цілком була підходячою. Так от, японці вирішували свої проблеми не з введення якоїсь мови, принаймі, не англійська їм допомогла досягнути такого рівня. Вистачило японської, котра (яке диво, га, каламаре) навіть по нинішній день не є мовою масового спілкування у світі в порівнянні з англійською...та навіть українською говорять значно більше людей. А те що у них (як і в багатьох інших) вникают проблеми на їхньому шляху...ну дик, їх немає у того хто ніфіга не робить. Це цілком нормально...нам би їх проблеми при такому ж технічному розвитку. Вони свій шлях пройшли, каламаре, з честю і гідністю, і не розпускали соплі, як ото ти, що мов у них мало япончиків калякаючих англійською. От про що іде мова. А тому, для тебе, персонально, повтор : засунь ті (і які ще знайдеш) посилання коту під хвіст. Перш ніж критикувати японців, (або відшукувать сайти про їх проблеми), котрі досягли таких успіхів користуючись японською, потрібно досягти хоч би половину їхнього, користуючись українською. А тобі все готовеньке подай...хрєна з два...яка наївна казочка ; вивчимо англійську - порозумнішаєм. Туфта. Розумні люди починають не з введення ще однієї мови, або з її масового вивчення а зовсім з іншого. Поважаюча себе держава повинна ставити для себе максимальні завдання, тим більше у сучасному світі де все, "бігом". І вона повинна боротись за своє місце так, щоби не ми, а англійці масово вивчали українську. Ось про що я вів мову. І от якраз у цих питаннях ти навіть у зелень не годишся...а в японці, тим паче. Не годишся тому що хнюкаєш : подайте нам англійську і все. Подайте і все буде окей, що в перекладі на нормальну мову означає, заї...сь! Не буде, каламаре, ні окея ні заї..сь. І знаєш чому ? Нє ? Хрєново. Тут така фігня на горизнті виглядає, каламаре, як би нам дуже скоро китайську не довелось вивчати. Масово. Угу. І не тіко у ВИШАХ а навіть у курниках. Їм вона зовсім не завадила...угу...ото не встигнем масово ввести та вивчити англійську, як доведеться, китайську...і так до другого пришестя, хто пан, мову того і будем вивчати, замість тОго.., аби самим...а нафіга воно нам треба ? Прально ?

Цитата

kalamar пропонував англійську зробити обов'язковою другою для вишів. Про англізацію Ви вже додумали.

Ай я яй...яка уважність до сказаного каламаром а ми, недолугі, не помітили. Так, taraBooka ?. Однак дозволь запитати; а хто тут говорив про англізацію ? Чи потрібно все таки витягнути з посту ось таку цитату :

Цитата

Будь яке введення, будь якої мови, у будь якій державі, окрім рідної мови,
Як бачиш, там написано, "будь яке". Це зрозуміло ?
  • -1

#138 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 18:45

Перегляд дописуБезбожник (18.06.2012 – 18:04) писав:

Засунь ті посилання коту під хвіст. І знаєш чому ? Нє ?...подумай. Для решти поясню. Такі умніки, як каламар, десь щось знайдуть на сайтах сьогоднішнього дня і думають що когось здивували. А то мова то...зовсім про інше іде! Японці вийшли з війни голими і босими...угу, каламаре, саме про це я веду мову. А ми, вийшли з союзу, ситими взутими і з дебелою економікою.
Мені чомусь здається, що будь-хто, хто хоча б трохи знайомий з післявоєнною історією далі не читатиме.
В певному сенсі СССР допоміг відбудувати Японію, тим, що перебував в стані холодної війни із США. Саме тему США розпочали план Маршала, до якого згодом і Японія була включена. Японське економічне чудо грунтувалось на імпорті західних технологій.
До речі, пост радянські країни і досі входять до списку країн, до яких в США заборонено імпортувати деякі високотехнологічні вироби.
  • 0

#139 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.06.2012 – 20:52

[ex]Позатематика переміщена сюди: http://tereveni.org/...__fromsearch__1[/ex]
  • 0

#140 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.06.2012 – 21:37

Перегляд дописуkalamar (18.06.2012 – 18:45) писав:

Мені чомусь здається, що будь-хто, хто хоча б трохи знайомий з післявоєнною історією далі не читатиме.
В певному сенсі СССР допоміг відбудувати Японію, тим, що перебував в стані холодної війни із США. Саме тему США розпочали план Маршала, до якого згодом і Японія була включена. Японське економічне чудо грунтувалось на імпорті західних технологій.

Та ну ? Серйозно ? А систему освіти від школи до ВИШУ їм теж, імпортували ? А працьовитість ? А дисципліну ? А любов до власної країни, до мови, до традицій, нарешті, це що?..імпортний товар ? Ніякі технології як і знання англійської мови тобі не допоможуть без освоення та усвідомлення вищеназваних факторів, як і багатьох інших котрі були введені в Японії. Окрім того, кошти котрі ми мали при виході, і котрі запозичили і просрали за два десятиліття наскільки великі, що кількість технологій які можна було...проти отриманого Японією..шо там говорить. Красти не треба, як ото в Японії було. Від того що злодії вивчать англійську, крадіжки, зрадництво, брехня та пофігізм, не щезнуть. Цікаво, а Китай теж включили до плану Маршалла ?

Цитата

До речі, пост радянські країни і досі входять до списку країн, до яких в США заборонено імпортувати деякі високотехнологічні вироби.

Не напружуйся, каламаре. Про так званий "рєжим наібольшего благопріятствованія в торговле" нам відомо не гірше ніж тобі...і очевидно раніше, ніж тобі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.06.2012 – 21:39

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних