Перейти до вмісту

Мовний законопроект становить загрозу цілісності держави

Повідомлень в темі: 192

#101 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 11.06.2012 – 11:43

Зображення
  • 2

#102 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 11.06.2012 – 14:47

Цитата

На зібранні вчителів Росії Табачник заявив, що задоволений викладанням у вишах України російською мовою.
Міністр освіти, зокрема, розповів про досягнення у популяризації російської мови у вишах та школах.
"Не можу не похизуватись: ми зняли табу на російську мову у вищих навчальних закладах. І скажу, що ефект перевершив найбільш оптимістичні сподівання", - заявив він.
Також додав, що внаслідок цього збільшилась кількість студентів Росії на території України.
"Ми перестали нав'язувати регіонам підручники непотрібною мовою", - заявив Табачник.
Він пояснив, що у деяких областях, зокрема, й у Криму, підручники досі лежать нерозпакованими.
NewsMarket
  • 2

#103 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.06.2012 – 21:58

Гм...а чо це всі так бояться російської ?....троха поШТОкаєм....троха поКАКаєм....от і всі діла. Он на днях я дивився французів і англійців. Так у них там, у французів, один футболіст має прізвище Насрі...н-да...ото не знав би я російської, так хрєн зрозумів би, шо він, отой француз, за штучка. Мабуть бігає по полю і сере, падлюка, де тіко хоче...а ми, незнаючи російської, ніфіга про те не відаємо і дозволяємо отаким Насрі гадить на наших стадіонах. Шо цікаво, пацани, коли отой Насрі забив англійцям і диктор, у Харкові, оголосила прізвище, то весь стадіон вибухнув від реготу...а от якби та гра відбулась десь у Львові, то глядачі рукоплескали б тому засранц....перепрошую, Насрі. От до чого може призвести незнання російської мови через призму Євро 2012. Так шо, мальчікі і дєвочкі, масово освоюємо російську і починаємо КАКать де тіко можемо...як отой, Насрі. З чим усіх і вітаю.
  • 1

#104 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 00:48

Акції протесту потрібні. Потрібна активність. А там далі вибори. Думаю все можна буде ще виправити.
До речі, Колєсніченко не витримав ховатися і відкрито заявив вже, що цей законопроект потрібен щоб спинити повзучу українізацію.

Повідомлення відредагував Кеп: 13.06.2012 – 00:54

• 0

#105 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 13.06.2012 – 04:25

Перегляд дописуБезбожник (12.06.2012 – 21:58) писав:

Гм...а чо це всі так бояться російської ?....троха поШТОкаєм....троха поКАКаєм....от і всі діла. Он на днях я дивився французів і англійців. Так у них там, у французів, один футболіст має прізвище Насрі...н-да...ото не знав би я російської, так хрєн зрозумів би, шо він, отой француз, за штучка. Мабуть бігає по полю і сере, падлюка, де тіко хоче...а ми, незнаючи російської, ніфіга про те не відаємо і дозволяємо отаким Насрі гадить на наших стадіонах. Шо цікаво, пацани, коли отой Насрі забив англійцям і диктор, у Харкові, оголосила прізвище, то весь стадіон вибухнув від реготу...а от якби та гра відбулась десь у Львові, то глядачі рукоплескали б тому засранц....перепрошую, Насрі. От до чого може призвести незнання російської мови через призму Євро 2012. Так шо, мальчікі і дєвочкі, масово освоюємо російську і починаємо КАКать де тіко можемо...як отой, Насрі. З чим усіх і вітаю.
Дурак ти старий, те фаміліє повязане з перемогою, в любих твоєму серцю СЕМІТських мовах.

Перегляд дописуtaraBooka (10.06.2012 – 15:20) писав:

Та не "всіх підозрює", а тільки тих, хто сходу починає, побачивши українця, солодкоголосо співати про наше сало, борщ та вишиванки. Не закликала я Вас конфліктувати, лише висловила свою думку, щодо того, в якому "реаліті-шоу" Вам довелося взяти участь. Не скажу, що я такий вже знавець історії, але хоча б розумію, що то не співвітчизники їхали з Вами і поїзді, а нащадки тих, кого за СРСР сюди звезли керувати та асимілювати українців у єдину "совецьку націю".

Дивно, в одному реченні Ви не любите-не знаєте історію та політику, а в іншому - маєте з кимось в цих сферах "діаметрально протилежні думки". Це як ото: "Да не согласен я. — С кем? С Энгельсом или с Каутским? —С обоими". ;)

Взагалі, нині питання української мови є питанням політичним (принаймні, в цій гілці, судячи з назви, обговорюється саме цей аспект). І якщо Ви не мали на увазі політику, то весь той пост - флуд, сорі.
Сенсорика хамка, не така показушна як я, а щиріша я б сказав, і в останній час заюзала обзивати всіх шизонутими, не зважай. Дивись, колись вона стоврила другий акаунт тут і косила під лезбійку, а зараз, написала на одного юзера шо типу він клон який косить під педика, і це свідчення шизофренії. ну ти зрозуміла?

Перегляд дописуСенсоріка (08.06.2012 – 21:21) писав:

я думаю, це справжня біда, коли людина усіх і кожного підозрює в нещирості. така людина ніколи не порозуміється з іншою і завжди з усіма конфліктуватиме.
а ще, не впевнена. але оця вічна підозрілість, здається, є симптомом шизофренії.

не зійтися думкою в політичному диспуті я так само можу і з українцем. чи навпаки - порозумітися з росіянином, румуном, іспанцем і тд. адекватність ніхто не відміняв. і упередження є у кожного, незалежно від його національності.

мені часто на форумі "радять"(нафіга?!) робити щось таке, що б злило людей навколо мене. Наприклад, взяти вивісити в себе в Пітері на балконі український прапор. Чи кататися з бандерівською стрічкою на велосипеді. Чи спробувати говорити виключно українською, а вони, росіяни, хай самі вгадують, шо я хочу сказати. Я. не розумію подібного брєду. Досі я лише раз зустрічала росіянина, який взнавши, що я - українка. якось там презирливо висловився. Але він був просто дебілом, дебілом як людина, а не як "зразковий еталонний росіянин". Всі інші просять привести правильного українського сала і дивуються, що я його - о боги!- терпіти не можу. Мені не важко пояснити їм, що те, що вони в своїй росії називають борщем- то помиї стрьомні, а справжній борщ вариться геть не так і уж точно не за годину. Мені неважко пояснити їм, що я з Миколаєва, повторити тричі і пояснити де це знаходиться, бо більшість уявлення не має. Мені не важко розвіяти їхнє здивування, що українською говорять не лише на заході України.І у відповідь я чую:"О круто!", часто ше - відверто дізнаюся - дістають перекладом того чи іншого слова/фрази з мови на мову, але до цього я теж звикла.

Так, є люди. з якими я маю діаметрально протилежні думки щодо політики, чи історії. Певною мірою від "незнання" - їхнього, чи мого. Я не чіпаю питань історії - я її ніколи не любила, вся історія України - суцільна нудятина про те хто, як і скільки років грав українців. Але, наприклад, пояснити, чому Янукович- бидложлоб я можу. Я не дуже люблю подібні теми для розмов, але інколи - інколи!- такі питання самі собою стають.І я спокійно розмовлятиму, але лише коли людині цікава моя думка. От моєму чоловікові на політику взагалі чхати. В нього є певні переконання з того чи іншого приводу. Але це не завадило нам покохати і одружитися. Його друг- православний шовініст В.ячеслав - теж на диво приємна людина. З ним у нас взагалі розмови завжди на "Ви", тон виключно шанобливий, інколи навіть урочистий. І це абсолютно щиро.

а моє питання "ну як так" означало, що, на жаль, адекватних людей серед співвітчизників мені чомусь зустрічається куди менше. І я не розумію чому так. Чому в нас вся Одеса- повна духовних калік. Є не вигорожую власне рідне місто, ні, таких калік повно на всьому півдні, але в Одесі мені особливо неприємно бувати, бо за те, що ти ідентифікуєш себе як українця тебе там можуть і побити. Ну, це в гіршому випадку. А так просто матюкатися будуть. У мене повно російськомовних друзів. І в тій же Одесі кілька є. Але вони не корінні одесити, а приїжджі. Місцеві ж тотально хворі.
Херсон в цьому плані най..як би це сказати.. поблажливе для українця на сході місто(з адмін. центрів). Але і от - тьотінька з поїзду. Народилася десь на Донеччині,але прожила майже все життя в Херсоні. Як же добре, що останні 12 років вона живе в Росії. Хай би всі ті хворі люди виїхали.

Та не зважайте, у мене завжди такі настрої після поїзду. Ідіотів усюди повно. Але приємно, коли ідіот вміє себе поводити пристойно.
Ти помиляєшся в одному: недооцінюєш братньої любоив наших кацапських братів. Дивись, ти кажеш шо твій чоловік дальок від політики, і при тому колсиь створбювала тему в якій розказувала на його приклді як кацапи ненаивсно ставляться до укарїнців. Зверхньо і тд. Да Манфреде, той "знайомий" то був її муж, наскіке я памятаю ту тему. І от ти прицьому трактуєш його як політнейтрального. Ну а які ж тоді ненейтральні? І цим все сказано. У нас, наші тзв саатєчєчтвєннікі - це великий відсоток громадян, це окацаплені хахали і кацапи які панаєхалі за сотанні 100 років, це більшість населення сходу й півдня, але там в рашці твоїй такі майже всі. окірм Новодворської. :lol: Скидай свої рожеві окуляри.
ЗІ. Скажи ну просто цікаво, де ти знайшла свого чоловіка?
  • 0

#106 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.06.2012 – 18:13

Перегляд дописуkalamar (08.06.2012 – 23:12) писав:

Вам слушно завважили про політику. Росіяни люблять українців чисто старшобратською любов’ю
а українські одесити,наприклад,взагалі ніяк українців не люблять.
чи дивно, шо російська цікавість мені більше до вподоби?

в мене повно родичів в Росії, деякі з них переїхали з України, деякі(більшість) - є росіянами. І ніхто не торочить про СТАРШОбратську любов. Якось не приходить їм у голову ставити когоь вище, чи нижче.
Я ще раз повторю. я не заперечую, що є і озлоблені агресивні люди, але є і інші, є люди, в яких політика не відіграє такої важливої ролі, щоб зненавидіти якийсь конкретний народ.
Я от недолюблюю мусульман, насамперед турків, але політика тут ніпричому, просто їх на півдні аж занадто багато і всі вони сюди приїжджають потрахатись. Хай би й їздили, але чогось мені неприємно гуляти вулицями і натикатися на всяких Фєхімов чи Мєхмєтов, які вперто переконані, що за 200 доларів ти їм і мінет зробиш і борща навариш і не розуміють. чого ти від них тікаєш, адже вони пропонують цілком вигідну для обох справу, вони себе майже героями відчувають допомагаючи бідним українкам заробляти таким легки шляхом.
Оце мені набагато неприємніше, ніж слова якогось росіянина, шо Тимошенко газ крала.

Чомусь ви ставите політику якимось індикатором поведінки, і забуваєте, що є люди, які не люблять політику, або не настільки дурні, щоб вірити всьому, що їм з екранів вєщают.

Перегляд дописуtaraBooka (10.06.2012 – 15:20) писав:

Та не "всіх підозрює", а тільки тих, хто сходу починає, побачивши українця, солодкоголосо співати про наше сало, борщ та вишиванки.
а я от рада. що українці насамперед асоціюються з салом, вишиванками і борщем, а не зеком президентом і бидло-народоми, який його обрав.
а то за вашою логікою, якшо почути слова про сало та вишиванки від якогось німця, то він ..а шо він? був би він щирим чи ні? нагла брехлива фашисська морда, шо лі?..

Перегляд допису_Ex (13.06.2012 – 04:25) писав:

Ти помиляєшся в одному: недооцінюєш братньої любоив наших кацапських братів. Дивись, ти кажеш шо твій чоловік дальок від політики, і при тому колсиь створбювала тему в якій розказувала на його приклді як кацапи ненаивсно ставляться до укарїнців. Зверхньо і тд. Да Манфреде, той "знайомий" то був її муж, наскіке я памятаю ту тему. І от ти прицьому трактуєш його як політнейтрального. Ну а які ж тоді ненейтральні? І цим все сказано. У нас, наші тзв саатєчєчтвєннікі - це великий відсоток громадян, це окацаплені хахали і кацапи які панаєхалі за сотанні 100 років, це більшість населення сходу й півдня, але там в рашці твоїй такі майже всі. окірм Новодворської. :lol: Скидай свої рожеві окуляри.
ЗІ. Скажи ну просто цікаво, де ти знайшла свого чоловіка?
ти досить смішно намагаєшся мене викрити в тому, чого я ніколи не приховувала)
в чоловіка є якісь переконання, аналогічно як і умене, але наразі вони нас жодним чином не можуть розсварити. йому начхати як на політику України, так і на політику своєї Росії. він не лазить по інтернету в пошуках опонентів і не б.ється з українцями на вулиці. йому абсолютно начхати хто і шо там думає, аби людина не приносила шкоди.
крім того він сам на чверть українець, в нього повно знайомих українців, в нього є друзі, які переїхали жити в Україну і ніхто нікого брудом не поливає. якшо держави між собою щось там не поділили - нафіга людям за це битися?
і він сам якось сказав, ще на стадії, коли ми були просто друзями, що не поважав би мене, якби я була русофілом і зневажала все українське.. мол, це з точки зору громадянина України було б як мінімум дивним.

не знаю чи варто тобі казати, що любов таки трохи змінює людину. взаєморозуміння, взаємопідтримка і всьо такоє. української він.канєш, так і не вивчив(цей жахливий-жахливий акцееент!), але на мізки нікому не капає)

твоя позиція мені так само незрозуміла. ти живеш на сході і постійно нападаєш на західних співвітчизників. тобто по суті це гризня українця з українцями. нафіга?.. шо ти такого з ними не можеш поділити? ну от конкретно ти можеш сказати, що рос. мову якось притісняють? чи якою ти там в себе розмовляєш. тобі ж не заважає українська? але ти біжиш повчати всіх і кожного, що ти найукраїністіший українець з усіх-усіх. тобі подобається гризтися?
мені - ні. тому мені приємніше поговорити з людиною, яка не рватиме на собі(чи інших) волосся через подібні теми, а зможе спокійно і адекватно розмовляти, без образ чи зневаги. і мені начхати якої національності буде ця людина. хоча і неприємно, що саме від співвітчизників більша вірогідність отримати відро помиїв на голову, бо їм не подобається моя "мова".
  • 0

#107 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.06.2012 – 18:45

Перегляд дописуСенсоріка (13.06.2012 – 17:50) писав:

а українські одесити,наприклад,взагалі ніяк українців не люблять.
чи дивно, шо російська цікавість мені більше до вподоби?
Одеса, це таке місто на півдні, на березі моря, в якому, тільки подумати! були не тільки ви. Тому мабуть не треба розповідати про одеситів. Більшість з них українці чи хохли. а не любить багато з них бендерівців, як і росіяни.

Перегляд дописуСенсоріка (13.06.2012 – 17:50) писав:

в мене повно родичів в Росії, деякі з них переїхали з України, деякі(більшість) - є росіянами. І ніхто не торочить про СТАРШОбратську любов. Якось не приходить їм у голову ставити когоь вище, чи нижче.
Я ще раз повторю. я не заперечую, що є і озлоблені агресивні люди, але є і інші, є люди, в яких політика не відіграє такої важливої ролі, щоб зненавидіти якийсь конкретний народ.
Ви перечитайте, що вам написали. Історично росіяни люблять малоросів і хохлів і вважають себе майже одними із ними народом, слов`янами.
Справа не в людях, а в історичних мітах і пропаганді. Східні слов`яни історично, як би то пом`якше сказати, трохи загальмовані, тормознуті трохи. Вони переживають позичені з Европи ідеї із загаянням. Ідея "братів германців слов`ян" походить з Німеччини, з епохи романтизму, там вперше помітили, що існує народ, почали цікавитись його обрядами, піснями... У свій час чехи дуже не любили німців, але захоплювались німецькою культурою, й перенесли те (слов`янофільство) на слов`янський грунт. Тоді то були нові прогресивні ідеї, які сприяли самоідентифікації чехів. Але прогресивними вони були тільки доти, поки на те не наклала лапу російська імперія. Бо там ті ідеї природно трансформувались і привязались до ідей імперських. Всі словяни звичайно залишались рівними, тільки деякі рівніші за инших.
Але плинув час, і епоха романтизму закінчилась. Зараз подібні ідеї є диким анахронізмом у всьому світі, крім пригальмованих у розвитку східних словян. Саме тому ми маємо неадекватів, які досі говорять про слов`янське братство. Хоча братство звузилось уже до русского мира, бо навіть до неадекватів доходить, що безглуздо апелювати до поляків чи чехів на підставі примарного слов`янства. Апелюють тепер на підставі примарної руськості, але суть все одно пропахла нафталіном. "общерускії ідеї запахли наче мощі" :wink2: , так П. Г. Тичина якось був написав. Спробуйте звідси другу статтю прочитати. Тільки коли росіяни вийдуть з полону цих мітів, можливе нормальне сприйняття ними українців.
Чорт, треба міт про так звану Київську Русь демонтувати. Зрештою наші тогочасні бандити, які з місцевого населення лише оброк збирали, були варягами. З поляків данину збирали принаймні їхні місцеві бандити, з місцевої слов`янської династії. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 13.06.2012 – 18:58

• 1

#108 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 13.06.2012 – 21:04

Зображення
  • 0

#109 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 03:23

Перегляд дописуСенсоріка (13.06.2012 – 18:13) писав:

Чомусь ви ставите політику якимось індикатором поведінки, і забуваєте, що є люди, які не люблять політику, або не настільки дурні, щоб вірити всьому, що їм з екранів вєщают.

а я от рада. що українці насамперед асоціюються з салом, вишиванками і борщем, а не зеком президентом і бидло-народоми, який його обрав.
а то за вашою логікою, якшо почути слова про сало та вишиванки від якогось німця, то він ..а шо він? був би він щирим чи ні? нагла брехлива фашисська морда, шо лі?..
От знуву здо рОво. Ви, будучи аполітичною (за Вашими ж твердженнями), даєте політичну оцінку цілому народу, не бажаючи розібратися, хто ж це, в складі цього народу ТАК проголосував. Про оціночне судження щодо президента – це взагалі з розряду слів Капітана Очевидність. До речі, якби росіяни таке щось сказали, то що б вони про свого президента змовчали? Із ким це Юля наша газ крала? Але ж Ви цього знати не хочете. Нехай.
Нещирість попутників я мала на увазі полягає не в оцінці сала-вишиванок, а в "захопленні українським".
Бачу, що якось погано пояснюю. Спробую утрирувати, для більшої виразності думки. Скажімо, із Чікатіло, я підозрюю, можна було плідно поговорити про російську літературу, із Гітлером – про живопис (взагалі ж Ви знаєте, багато з фашистів мнили себе інтелігентами), автобіографічний герой роману Івана Багряного мав кілька інтелігентних розмов зі своїми мучителями-НКВСівцями (теж про літературу, українську природу тощо) – це коли вони самі вже втомлювалися катувати свою жертву. Від цього ці історичні персонажі не стають менш злочинними, не-полюдськи.
Я не кажу, що Ваші знайомі чи Ваші родичі – такі. Але це дуже тонкий лід – не цікавитися політикою. Можна легко стати пішаком у чиїйсь грі і, не думаючи, що робиш щось погане, зрадити і себе, і свої принципи, і народ.
  • 1

#110 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 08:16

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Зображення

19 ЧЕРВНЯ, ВЕРХОВНА РАДА РОЗГЛЯДАТИМЕ У ДРУГОМУ ЧИТАННI ЗАКОН ЯКИЙ ЗНИЩУЄ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

Євро-2012 використовують аби проштовхнути мовний законопроект.
В день матчу між збірними України та Англії, 19 червня, Верховна Рада розглядатиме у другому читанні мовний законопроект Ківалова-Колєсніченко.

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ СТАТИ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ!
СТАТИ НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

19 ЧЕРВНЯ ПРИХОДЬ З ДРУЗЯМИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ!
ДРУГОГО ЧИТАННЯ ЗАКОНУ МИ НЕ ДОПУСТИМО ТIЛЬКИ РАЗОМ!

19 ЧЕРВНЯ, 9:00
ВЕРХОВНА РАДА
(Вул. Грушевського, 5).
  • 0

#111 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 10:20

Перегляд дописуManfred (14.06.2012 – 09:46) писав:

А мені подобається ідея слов'янофільства тільки з одним важливим приписом: вона мусить об'єднувати усі слов'яномовні нації крім росіян, щоб створити таку собі альтернативу "Русскому миру". Я усвідомлюю, що це наразі фантастична і нездійсненна ідея і все ж вона мені подобається, бо її втілення дало би могутній культурний поштовх до розвитку усіх слов'ян.
Тільки тому, що ви у полоні тих мітів перебуваєте. Власне слов’янські ідеї свого часу набули широкої популярності між слов’ян тільки тому, що політичний досвід слов’янських народів дорівнював нулю. Це цитата якогось німецького політика.
І не треба казази, що такі ідеї об’єднують народи. Бо позірно зближуючи деякі народи, подібні ідеї водночас проводять і межову лінію між слов’янами і неслов’янами. Кавказцями наприклад у Росії. :wink2: Ви й тепер, взявши вибірку російських чи наших слов’янофілів помітите кореляцію із вибірками з расистів, неофашистів чи шовіністів. А ненависть до заходу чи Америки, то здається їм поголовно усім притаманна.
Ви справді вважаєте, що світ стане безпечнішим, якщо почнуть активно культивуватись ідеї пангерманства, панроманства, пантюркізма, панслов’янства? Ви готові почути у відповідь на вигук гей слов’яни вигук гей романці чи гей германці? Слов’яни, германці чи романці мають на практиці тільки лінґвістичну спорідненість.
Хоча иноді, для народів бездержавних, подібні ідеї дозводяють утримати ідентичність (пантюркізм). Але нічого доброго не виходить, коли цим граються державні народи. Зрештою й у нас очевидно, що за русскім міром стоять звичайні спроби реанімації імперії.
Кумедно, що напр. Британська імперія принаймні британцям принесла добробут, а що дала Російська імперія самим росіянам? :wink2:
  • 0

#112 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 10:45

ТАК, шановні форумчани, всім бажаючим чесати язиком про взаємовідносини України і Росії, українців і росіян, чухрати в тему "Посусідству з Україною." http://tereveni.org/topic/27336/. тут за мову!!! ви хоч розумієте що так само як обрали призидента янучара, неочікувано затвердять і закон???

Друзі, хто має бажання долучитись до кампанії проти розкольницького мовного закону Колесніченка-Ківалова заповніть, будь ласка, цю анкету! http://bitly.com/mova24
Найближчими днями буде нарада по плануванні і координації дій, потрібна ваша допомога.

ВАЖЛИВО! Якщо ви просто шукаєте драйву і бурхливих емоцій, хочете написати в себе на сторінці "Уб'ю усіх за українську мову", одягти футболку "Смерть ворогам", отримати по хребту від беркуту і після цього на всі боки вихвалятись, як ви рятуєте Україну — боюсь, це не для вас.

Ця кампанія вимагатиме тривалої, складної, часто нецікавої і рутинної роботи. Вона забиратиме ваш час, зусилля, гроші. Але вона принесе результат, якщо кожен з нас докладе максимум зусиль!
(п.с. В розділі "Чим ви би могли допомогти в підготовці акцій?" дописуйте, чи можете розповсюджувати листівки у пункті "Інше")
  • 0

#113 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 11:19

Перегляд дописуraIrakku (14.06.2012 – 10:45) писав:

ви хоч розумієте що так само як обрали призидента янучара, неочікувано затвердять і закон???
Неочікувано? :wink2: Є одна дуже банальна причина по якій за цей закон ригіони взагалі взялися, падіння рейтингу навіть в Донецьку й наближення виборів. Це піар хід для повернення рейтингу серед язиково-озабочених виборців. Тому той закон буде прийнятий, иначе піар хід не матиме сенсу.
Невже ви гадаєте, що владу, яку обрав народ України, цікавлять якісь там язики. :P Владу цікавлять гроші і місце при владі.

До речі, тут є й позитивні моменти. Тепер у багатьох російська мова справедливо асоціюватиметься з моваю Анни Ахматової.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.06.2012 – 11:21

• 1

#114 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 11:58

Перегляд дописуkalamar (14.06.2012 – 11:19) писав:

Невже ви гадаєте, що владу, яку обрав народ України, цікавлять якісь там язики. :P Владу цікавлять гроші і місце при владі.
отожбо, невже ви вважаєте, цей законопроект не спрямован на крадіжку бютжета?
це величезна ширма для викачування наших же грошей.
треба ж всіх знедолених меншин облизати.

зараз як відбуваєтся
кинули кістку. один цуцик кричить за, інший робить вигляд що проти. і як в гарній казкі запанує "справедливість"
але є такий нюанс, якщо народу байдуже, то чому б не кинути свого спільника і не затвердити проект?
зразу зявлятся бабки на передвиборчу кампанію
  • 0

#115 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 17:25

Перегляд дописуManfred (14.06.2012 – 13:31) писав:

Очевидно, що є кілька таборів і між ними існує невидима проте відчутна межа: є західео-европейські країни, які за всіх своїх відмінностей таки в одному таборі. І є табір східно-европейських країн, які історично пхаються то до перших, то до "русского мира". І ставлення західно-европейського табору до східно-европейського теж старшо-братське, як і з боку росіян. Виникає питання, навіщо пхатися у прийми, коли родичів і так удосталь для повноцінної родини? До речи, я не наполягаю на мовній чи етнічній близькости. У цьому таборі цілком можуть бути і балтійськи країни і Румунія з Угорщиною, було би бажання.
Очевидно, що бажання не буде і бути не може. Угорщина і балтійські країни то країни европейського табору, які тільки на 40 років були потрапили в азіопу. Те, що ви називаєте другим табором, то звичайнісінька сфера тимчасивих впливів колишнього совка. Та навіть зах. Україна історично до азіопи не належала. А решта України належить до Азіопи з часів Хмельницького. З азіопи тепер виходить Грузія. І, хто знає, в майбутньому може вийти і Середня Азія.
Ваш так званий "другий табір" - просто уламки рос. імперії, якими вона колись певний час володіла. Так само можна було би назвати "другим табором" уламки Австро-Угорщини, Речі Посполитої чи ВКЛ.
  • 0

#116 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.06.2012 – 17:39

щось в вас тут дуже нудно.. може вам ще сюди ню запостити?
  • 0

#117 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 19:30

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2012 – 17:39) писав:

щось в вас тут дуже нудно.. може вам ще сюди ню запостити?
Навіщо? В неті того валом. Чи ви тут хочете когось переконати, що ви не голубий?
  • 0

#118 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 19:46

Сатира від гурту "Дуля"

• 1

#119 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.06.2012 – 22:54

Перегляд дописуManfred (14.06.2012 – 09:46) писав:

А мені подобається ідея слов'янофільства тільки з одним важливим приписом: вона мусить об'єднувати усі слов'яномовні нації крім росіян, щоб створити таку собі альтернативу "Русскому миру". Я усвідомлюю, що це наразі фантастична і нездійсненна ідея і все ж вона мені подобається, бо її втілення дало би могутній культурний поштовх до розвитку усіх слов'ян.

Тпрууу! Стоять Сіра !...Манфреде, куди це тебе задмухало ? Ну нехай вже, kalamar, йому та Росія наче червона ганчірка бичку з львівського приватного сектору, он у нього російська, виявляється, справедливо асоціюватиметься з мовою країни жидівки Ахматової... (це наче у пошуковику запитати: Л. Утьосов...вийде відомий російський співак/актор, а якщо запитати: Лейзер Йосипович Вайсбейн, то вийде зовсім інша хрєнь) а ти то куди шкупеляєш?...хрестив то вас один і той же князь...угу...одну і ту ж релігію прийняли...брати і сестри...і на тобі, ти їх посилаєш нах...не по христянськи таке, Манфреде. Якесь "словянське" новоутворення придумав...хрєнзнашо. Хіба в євангеліє, мова, є перешкодою для любові до ближніх ?...таке враження що ти зовсім недавно впав з якогось дуба і шарахнувся головою об шось тверде.
  • 1

#120 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 14.06.2012 – 23:30

Перегляд дописуБезбожник (14.06.2012 – 22:54) писав:

Тпрууу! Стоять Сіра !...Манфреде, куди це тебе задмухало ? Ну нехай вже, kalamar, йому та Росія наче червона ганчірка бичку з львівського приватного сектору, он у нього російська, виявляється, справедливо асоціюватиметься з мовою країни жидівки Ахматової... (це наче у пошуковику запитати: Л. Утьосов...вийде відомий російський співак/актор, а якщо запитати: Лейзер Йосипович Вайсбейн, то вийде зовсім інша хрєнь) а ти то куди шкупеляєш?...хрестив то вас один і той же князь...угу...одну і ту ж релігію прийняли...брати і сестри...і на тобі, ти їх посилаєш нах...не по христянськи таке, Манфреде. Якесь "словянське" новоутворення придумав...хрєнзнашо. Хіба в євангеліє, мова, є перешкодою для любові до ближніх ?...таке враження що ти зовсім недавно впав з якогось дуба і шарахнувся головою об шось тверде.
Чорт, я там трохи обписався, малась на увазі гинча Ганна, Ганна Ахметова, а не Ахматова.

До речі, українське і російське православ’я зразка 17 ст. були дууже різні. Їх згодом під один копил пдкрутили.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.06.2012 – 23:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних