Перейти до вмісту

Запросить на побачення - не проблема. Але що потім?

Повідомлень в темі: 24

#21 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.05.2012 – 08:42

Якщо для Вас все-таки цей "слон"дуже важливий, то навіть скромне помешкання можна якось трохи прикрасити, розставити акценти. Нас із сестрою свого часу дуже виручали постери на стінах у кімнаті. Це зможе прикрити наявні недоліки на стінах. Меблі (якщо не плануєте їх у новій квартирі використовувати), можна самоклейкою заклеїти. І взагалі, на мій погляд, у наших невеличких квартирах, головне приміщення (якщо Ви трохи старомодний;) ) – це кухня. Ви ж будете спілкуватися? Чиста скатертина, ароматний чай зі смаколиками (ін. вар-ти), квіти у вазі – це дозволить Вашій подрузі почуватися затишно і більш впевнено і при знайомстві з батьками, і при розмовах тет-а-тет. Удачі Вам!
  • 0

#22 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 28.05.2012 – 13:19

Цитата

А потім так замути:

Зображення
  • 0

#23 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 28.05.2012 – 18:36

запросити додому і сказати що будуємо свій будинок... от і все - проблеми немає
якщо розумна - то сприйме позитивно, якщо нерозумна ... а нащо тобі нерозумна?
  • 1

#24 Равлик2011

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.06.2012 – 00:34

Цитата

.........як це що?........задер і вперед.........так щоб аж гай шумів!........
  • -1

#25 Чорний Ворон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 03.06.2012 – 20:32

Перегляд дописуJustForTheMoment (27.05.2012 – 18:34) писав:

Якщо роблю з мухи слона, буду тільки радий.
Ситуація: одного дня в кабінет де я працюю приходить дівчина вияснить за проплату свого навчання. Сталось так, що людина яке веде облік проплати це 23 річна "дівка", в якої характер просто жахіття. Ну зрозуміло саме в цей день між ними сталась словесна суперечка, після чого моя колега відмовилась їй допомогти. НУ я взяв ситуацію в свої руки, допоміг студентці, з цього часу ми декілька разів спілкувались, і здається я певним чином їй сподобавсь, вона мені- дуже.

Якщо по суті питання то, в моєму місті є куди піти і де провести разом час, але в відносинах які проходять нормальним ходом, настає час коли запрошуєш дівчину до себе додому (я не маю на увазі секс) отут і настає проблемка. Зараз я мешкаю в квартирі з не самими кращими меблями, технікою, ремонтом і т.д. Все тому що через рік чи два, ми плануємо переїхати у власний будинок і тому більшість коштів йдуть на його будівництво. За збігом обставин чи іронією, з вікна нового будинка, можна побачити 9-етажку в якій вона живе.

В кого які ідеї і як тут вчинити. Дякую.

Якщо любить, то не зверне на то увагу,а якщо почне викаблучуватись, то тікай від неї і шукай іншу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua