Перейти до вмісту

Сексист-Табачник: гарні дівчата розумними не бувають

Повідомлень в темі: 29

#21 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2012 – 16:05

Цитата

Мене більше б здивувало, якби він хоч раз щось розумне сказав (а особливо - про освіту в Україні).
це було б резонансом, лол)
  • 0

#22 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.05.2012 – 10:25

Частіше всього так і є як він сказав, але бувають винятки..
  • 0

#23 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.05.2012 – 06:16

Перегляд дописуMr.Ripley (26.05.2012 – 10:25) писав:

Частіше всього так і є як він сказав, але бувають винятки..
А я не зовсім погоджуюся. Якщо дівчина гарна, то уже розумна, оскільки знає, як дбати про красу, як вроду зберегти, що показати, а які недоліки приховати, з чим боротися, як себе краще показати.
Але є винятки.
  • 0

#24 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.05.2012 – 10:29

Чортеня, от нахрєна тобі толерантність висловлювань собачника? Це ж собачник! Це ж ця бича влада, чому від цих сволот чекаєте "правильної" поведінки?
Але й не треба робити вигляд, що ви не бачите факту, що по-справжньому красивих дівчат немає серед відданих заняттям, які заслужено вважаються "інтелектуально інтенсивними". (Хоча була в мене в універі фізічка оххх, :lol: я божеволів од неї. Так це лиш виключення, яке підтверджує правило.) Я б хотів бачити синьооких білявих красунь, які пишуть код і шукають єдину теорію поля і тащаться з цього, але цього нема! Максимум якісь філологи :lol: психологи фінансисти але й то, - це стосується звичайних дівчат, а оті найгарніші вродою взагалі наче й не мають інтересів окрім як "удачна вийті замуж", "красіва жить" ну або жопу свою з великої сцени показувати. Якшо вони суть не поголовно тупі то тоді принаймні це означає, шо соціум все робить шоб ці надкрасиві дівчата працювали чим завгодно, тільки не головою. Якось же це пояснюється, але воно є, будьмо реалістами, як на тій картинці з уявною одиницею і числом пі, :D розуміння приколу якої, до речі, розділить аудиторію на 2 нерівних частини якраз за ознакою краси. :D

Повідомлення відредагував _Ex: 27.05.2012 – 10:33

• 1

#25 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 27.05.2012 – 11:02

зустрів табаника - дай йому підсрачника
шонеясно?
  • 0

#26 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.05.2012 – 12:41

Перегляд допису_Ex (27.05.2012 – 10:29) писав:

Якшо вони суть не поголовно тупі то тоді принаймні це означає, шо соціум все робить шоб ці надкрасиві дівчата працювали чим завгодно, тільки не головою. Якось же це пояснюється, але воно є, будьмо реалістами, як на тій картинці з уявною одиницею і числом пі, :D розуміння приколу якої, до речі, розділить аудиторію на 2 нерівних частини якраз за ознакою краси. :D
соціум робить все, щоб красиві дівчата знали, що вони красиві. А чому?тому що соціум ,та й окремо взятий індивід підсвідомо знає, що впевнена у своїй неперевершеності особа неминуче робить все, щоб продовжити свій неперевершений рід. Тому й з юнацьких років дівчатам,а деяким навіть із пелюшок нетямущі батьки й оточення впаюють суспільні канони краси -не краси,самі того не розуміючи. Тому й є якийсь відсоток тих, красивих,які не підуть в науку тільки через те, що у них є "легший хліб" у самоідентифікації . Хоча, без сумніву, є й такі (і я навіть таких знаю), у яких інтелект вивищується над самозамилуванням,і вони просто віддають себе науці. І зовсім не страшки.Табачник просто мішок із стереотипами.*я упереджена до нього, хай що він там каже*.Єдине, з чим я радо погоджусь, це тоді ,коли він піде у відставку.
  • 1

#27 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 09:36

Хороша думка! Я би тільки поширила її і на чоловіків (хоча для них зовнішня краса такої вагомої ролі не має, але тенденція - та сама).

Оце ж треба: одним махом примудрився образити і тих, хто відносить себе до красивих, і тих, хто до розумних. :)
  • 2

#28 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.05.2012 – 10:24

Перегляд дописуДруг Бобер (27.05.2012 – 06:16) писав:

Якщо дівчина гарна, то уже розумна
Мда - тут логіка взагалі супер...(
  • 1

#29 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 29.05.2012 – 15:44

Зараз у мене, певно, полетить каміння, але я все ж висловлю свою думку. Навіть те, що серед Нобелівських лауреатів майже самі чоловіки, говорить, що чоловічий спосіб міркування більш придатний до наукових відкриттів, принаймні, в точних науках (натомість жінки мають розвиненішу інтуіцію, тож краще розуміються на стосунках). Якщо жінок-науковців (я знову про точні науки) мало, то зрозуміло, що красивих жінок-науковців ще менше. Але оскільки краса як характеристика більш проявлена саме в жіноцтві (тобто красивих жінок загалом більше, ніж красивих чоловіків), то в науковому середовищі кількість красенів приблизно дорівнює кількості вчених красунь. :) Знов таки Табачник неправий, бо тоді треба було говорити, що серед аспірантів обох статей "модельно" красивих - меншість, але навіщо взагалі був той спіч?
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua