Перейти до вмісту

Неукраїнські українці

Повідомлень в темі: 69

#21 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.05.2012 – 20:42

Які жахи, які жахи ви тут роповідаєте, а головне, як гіберболізуючи при цьому об"єктивну дійсність...графоманчики)
Хтозна чому, але скоріш тому, що я живу у Львові, мені невідома картина життя, де українці не знають українського та ще й соромляться!
Ну, а тому, мабуть, і в цій темі написати щось схоже на ваші дискуси я не в змозі.
Але скажу наступне:
мас-медіа, ЗМІ, реклама і влада (як же без неї, головного об"єкта вселюдських звинувачень) винні у даній проблемі. Але загляньмо на початок, а тобто до виховання в сім"ї. Якщо батьки прививають українцю його національну свідомість, і по схемі вчителі, вихователі та викладачі - виходить щось путнє...
Якщо ж дитина виховується в совковій сімейці, де бабуля аля-ленін прийде і наведе порядок - буде біда. Але ось так поширювати на всю Україну, як це роблять шановні учасники дискусії - це як мінімум - занадто велика відповідальність.)
Отож, зробімо висновок, що коли вимре усе совкове покоління ситуація покращиться. А на владу і мас-медіа не потрібно звалювати усі проблеми людей, причина яких куди примітивніша і вкореніліша.

Повідомлення відредагував Чортеня: 22.05.2012 – 20:43

• 2

#22 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2012 – 20:45

Перегляд дописуДруг Бобер (22.05.2012 – 20:33) писав:

Як інакше назвати, коли українці своєї культури соромляться,
Цікава думка, однак як на мене - поверхневий шар просто приївся. А от копнути глибше - вже не кожен може. Та й мало хто прагне. Це загальна тенденція. А щодо репу чи якихось інших музичних направлень - це не частина культури якоїсь певної країни чи нації - це частина певної субкультури. Тому такі порівняння тут зайві.

Перегляд дописуЧортеня (22.05.2012 – 20:42) писав:

Хтозна чому, але скоріш тому, що я живу у Львові,
Скоріш тому.
  • 0

#23 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 22.05.2012 – 20:56

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.05.2012 – 20:45) писав:

Цікава думка, однак як на мене - поверхневий шар просто приївся. А от копнути глибше - вже не кожен може. Та й мало хто прагне. Це загальна тенденція. А щодо репу чи якихось інших музичних направлень - це не частина культури якоїсь певної країни чи нації - це частина певної субкультури. Тому такі порівняння тут зайві.
От з тим я якраз і погоджуюся, що поверхневість проїлася, що подається саме так. Добре, що пішла дискусія, а не полеміка :)
Щодо репу, то є чисто негритянська культура, яка або зародилася, або розвинулася в неблагополучних районах, але ж хтось її витягнув і просунув, незважаючи просто на примітивність. Може то є частина, чи уламок чогось кращого, але то уже інша розмова.
От власне, мабуть у тому є проблема, що ті що займаються культурою у нас, думають тільки, як бабло збити, а не витягнути культуру. Нащо старатися, працювати, вкладувати в щось. Можна усе зробити під трафарет і все. Ось я проти цього.

Отож, зробімо висновок, що коли вимре усе совкове покоління ситуація покращиться. А на владу і мас-медіа не потрібно звалювати усі проблеми людей, причина яких куди примітивніша і вкореніліша.
І ще одне треба зауважити. Якщо нічого не робити, то просто відбудеться зміна поколінь і все. Новому поколінню потрібно передати систему цінностей, зокрема національні цінності. Якщо цього не зробити, то уже не буде нація, а просто група людей, яка не знатиме, хто вони і куди йдуть. Коротше, будемо тоді топтатися на місці.
  • 2

#24 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.05.2012 – 21:43

Перегляд дописуДруг Бобер (22.05.2012 – 05:04) писав:

Що, коханий? Не гарно так українців називати? Чи ти уявляєш собі, щоби єврей свою націю ганьбив? :lol:
І ще одне, чи є американська нація? Немає. Ой нема, та й не_Ма, та й не буде, та й не буде, бо така вже, коханий, судьба. Бужеш знати, як інших кохати, і як слухати їхні слова. :lol:
що власне ти хотів сказати, мій нещасний голубий друже?
Американська нація існує і хохлам ще повчитися в них багато чому не завадило б. Чомусь доброму як захищати й берегти свою націю. Бо поки тіке такі речі як содомію перейняли. :lol:
  • 1

#25 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2012 – 21:48

Перегляд дописуДруг Бобер (22.05.2012 – 20:56) писав:

Щодо репу, то є чисто негритянська культура,
У будь-якому випадку це явище сучасне, і порівнювати його з чимось чому не одна сотня років - не слід.

Перегляд допису_Ex (22.05.2012 – 21:43) писав:

Американська нація
"Американська нація" - це як "збірна Євразії з футболу".

І ще одне треба зауважити. Якщо нічого не робити, то просто відбудеться зміна поколінь і все. Новому поколінню потрібно передати систему цінностей,
Лолщо? А вона була в цьому поколінні? Я щось не помітив. Нині успішність - єдина система цінностей. І, можливо, це - правильно.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 22.05.2012 – 21:46

• 1

#26 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 22.05.2012 – 22:02

І ще одне треба зауважити. Якщо нічого не робити, то просто відбудеться зміна поколінь і все. Новому поколінню потрібно передати систему цінностей, зокрема національні цінності. Якщо цього не зробити, то уже не буде нація, а просто група людей, яка не знатиме, хто вони і куди йдуть. Коротше, будемо тоді топтатися на місці.
ох, вже цей Бобер, актівіст-затєйнік
от ти вважаєш, що якщо в рекламі йтиметься про те, що українська культура - крута, і соромитись її не треба, всі одразу ж змінять свою думку, перебудують наново свідомість?
ні
ну, хіба що ти цим не займешся))
це справа мозку, звивин, свідомості гомосап"янса
і виховання, як я вже казала

Повідомлення відредагував Чортеня: 22.05.2012 – 22:02

• 0

#27 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.05.2012 – 22:18

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.05.2012 – 21:48) писав:

"Американська нація" - це як "збірна Євразії з футболу
як нація вони сформувались не пізніше інших. І їм думаю смішно з цієї зверхности трипільців і інших дуже древніх але голозадих троянців, впевнений, - вони не комплексують.)
  • 0

#28 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 22.05.2012 – 22:35

Які жахи, які жахи ви тут роповідаєте, а головне, як гіберболізуючи при цьому об"єктивну дійсність...графоманчики)
Хтозна чому, але скоріш тому, що я живу у Львові, мені невідома картина життя, де українці не знають українського та ще й соромляться!
...
Хочу додоти і одночасно пояснити про жахи.
Я живу в тому суспільстві, де зустріти українську мову на вулиці з вуст молоді майже неможливо.
На першій парі нового предмету зустрічається від викладачів таке запитання, якою мовою краще викладати лекційний матеріал.(благо більшість, навіть російськомовні, за українську)
Обов’язково є мінімум один викладач який просто не здатний пояснити свою думку українською.
І ще один який задиктовує лекції українською, але пояснення до них дає російською.

В мене є подруга котра приїхавши із південного сходу України взагалі не очікувала що українська мова настільки поширена (не знаю як можна так вважати, зважаючи на вище написане). Доречі з нею ж і спілкуюся українською і в неї виходить краще ніж в мене Х_Х.
Так ось, веду я все це до того, що наші ж спільні знайомі не можуть сприймати це адекватно, була навіть фраза: "Боже, девочки общайтесь нормально"

...
Не зовсім погоджуюсь, раніше все Українське було погане(я про відношення людей)
Якщо весілля - то в іноземному стилі, українське ж весілля зводилось до сільської пиятики, бо на забаганки коштів не вистачало.
Зараз же виростає покоління, котре в силу свого духовного рівня чи через прагнення не бути як всі згадало що вони нащадки славетних пращурів.
Потрібно просто вловити, підтримати і закріпити цю хвилю "бунтарства" хоча б на власному прикладі.
  • 2

#29 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 22.05.2012 – 23:38

Відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку, Оттава, Канада

Цитата

Мені аж страшно, як згадаю
Оту хатину край села!
Такії, боже наш, діла
Ми творимо у нашім раї
На праведній твоїй землі!
Ми в раї пекло розвели,
А в тебе другого благаєм.

Т. Г. Шевченко

• 2

#30 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 05:37

що власне ти хотів сказати, мій нещасний голубий друже?
Запевняю, що такий самий голубий, як і ти, тільки без комплексів.

Американська нація існує і хохлам ще повчитися в них багато чому не завадило б. Чомусь доброму як захищати й берегти свою націю. Бо поки тіке такі речі як содомію перейняли. :lol:
Усе правильно, крім нації. Я собі уявив американського жида, якого запитали його про національність, а він щиро відповів - амер'иканець.

Перегляд дописуЧортеня (22.05.2012 – 22:02) писав:

ох, вже цей Бобер, актівіст-затєйнік
от ти вважаєш, що якщо в рекламі йтиметься про те, що українська культура - крута, і соромитись її не треба, всі одразу ж змінять свою думку, перебудують наново свідомість?
ні
ну, хіба що ти цим не займешся))
це справа мозку, звивин, свідомості гомосап"янса
і виховання, як я вже казала
То справа рук не реклами. Це є дуже серйозна робота. Будь-яка реклама побудована на емоціях. Але емоцій не достатньо. Треба просто стати і працювати. А щодо культури, то це є робота для тих людей які займаються культурою. Я можу навіть ствердити, що й таких людей нам не бракує. Але катастрофічно бракує організації та хорошої координації згори. Цьому мала би посприяти держава. А у нас навіть сам прем'єр говорить як не "кровосісі" то "папєрєднік". Я уже мовчу за "да пашлі ви" і "Анну Ахмєтову" у президента.
Тепер щодо реклами. Вона також потрібна, але потрібен новий підхід. Але реклами не достатньо.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.05.2012 – 21:48) писав:

Лолщо? А вона була в цьому поколінні? Я щось не помітив. Нині успішність - єдина система цінностей. І, можливо, це - правильно.
Так, звичайно, що успішність людини - це основна цінність, як і успішність суспільства, успішність держави. Коли виховувати дитину і увесь час казати будь успішною, а не вчити її як це зробити, то вона ніколи такою не стане.
У будь-якому разі успіх - це відносне поняття. Щоби визначити успіх, треба його з чимось порівняти. Отже і під успішністю теж треба розуміти що просування в якомусь напрямку. Не можливо бути успішним без поставленої наперед мети.

Перегляд дописуraIrakku (22.05.2012 – 22:35) писав:

Не зовсім погоджуюсь, раніше все Українське було погане(я про відношення людей)
Якщо весілля - то в іноземному стилі, українське ж весілля зводилось до сільської пиятики, бо на забаганки коштів не вистачало.
Зараз же виростає покоління, котре в силу свого духовного рівня чи через прагнення не бути як всі згадало що вони нащадки славетних пращурів.
Потрібно просто вловити, підтримати і закріпити цю хвилю "бунтарства" хоча б на власному прикладі.
Українське весілля, чи інші прояви культури не відродилися б ніколи, якщо би хтось не зберіг традицій, і не показав, що то є гарно. Ти назвала хороший приклад із весіллям. Якби цей звичай ніхто б не зберіг, якби ми про нього забули, то воно зникло б назавжди.
Про хвилю бунтарства. Нам не потрібно бунтувати сьогодні. Нам просто треба тягнутися до свого.

Я ще хочу написати окремо, яке мені на роботі задав чоловік, мати якого чистокровна єврейка, а тато росіянин:
Скільки ви знаєте українських пісень? Як часто ви їх співаєте за столом, чи тупо п'єте горілку?
Цей же чоловік, коли колектив щось святкує, завжди дотепний, завжди приємно з ним бути, він часто співає, заохочує до цього інших. А от він казав також: я тут повний жидюра і москаль, але знаю ваші пісні. А я серед вас єдиний, хто не є українець взагалі. Як не парадоксально, він правий.
  • 2

#31 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 09:23

Якщо батьки прививають українцю його національну свідомість, і по схемі вчителі, вихователі та викладачі - виходить щось путнє...
Це дійсно так, тільки тут виходить щось на зразок змії, яка кусає свій хвіст. Хтось же має спершу відповідно виховати, навчити тих батьків, вихователів і викладачів.

Перегляд дописуraIrakku (22.05.2012 – 22:35) писав:

Нинішнє покоління не виникло ж нізвідки, його виховували: говорили в сімї українською, проявляли повагу до української культури, історії тощо, намагалися створити українськомовне середовище. Дуже мало людей здатні переналаштувати мозок вже в дорослому віці на обробку і видачу інформації мовою, яку не чули від народження.

Створити оце українське оточення за умов, які на сьогодні нав’язані нам чинною владою, непросто (я зараз кажу про Схід України, про Київ). Батьки переважно спілкуються російською (див. вище про «переналаштування» - в при лояльному ставленні до всього українського, плюс державна політика щодо укр. мови і культури – при нелояльному), мультфільми і розвиваючі програми наразі теж мало перекладаються (особливий цинізм – українські субтитри в російськомовних мультах; це щоб дошкільнята самі прочитали і зрозуміли, про що йдеться, напевне), в дитячих освітніх закладах українська – тільки номінально, насправді ж убогий суржик з переходом на суто російську за будь-якої нагоди.
Тому, я вважаю, що ні одним вихованням, ні одними змінами в політиці не вирішити цю проблему. Має бути і те, і інше.
  • 1

#32 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 09:32

Перегляд дописуtaraBooka (23.05.2012 – 09:23) писав:

Створити оце українське оточення за умов, які на сьогодні нав’язані нам чинною владою, непросто (я зараз кажу про Схід України, про Київ). Батьки переважно спілкуються російською (див. вище про «переналаштування» - в при лояльному ставленні до всього українського, плюс державна політика щодо укр. мови і культури – при нелояльному), мультфільми і розвиваючі програми наразі теж мало перекладаються (особливий цинізм – українські субтитри в російськомовних мультах; це щоб дошкільнята самі прочитали і зрозуміли, про що йдеться, напевне), в дитячих освітніх закладах українська – тільки номінально, насправді ж убогий суржик з переходом на суто російську за будь-якої нагоди.
Тому, я вважаю, що ні одним вихованням, ні одними змінами в політиці не вирішити цю проблему. Має бути і те, і інше.
Дуже хороша думка. Мабуть ще потрібна зміна не одного покоління, щоби Україна стала насправді українською.
  • 2

#33 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.05.2012 – 09:40

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.05.2012 – 23:33) писав:

Єдиним засобом зберегти культуру нації - розповсюдити її за межі нації. Це добре зрозуміли ті самі японці. Я дуже радий що наша культура популярна десь окрім як в Україні, однак що це лише шароварщина - дуже прикро, Українська культура - це не лише гопак та козаки і баби, що кричать не своїм голосом. Українська культура - це містицизм та власне глибоке бачення всесвіту, вона ширша та глибша ніж це бачать іноземці, та й більшість українців власне.
Що значить шароварщина? Традиційна культура? Та японська культура теж традиційна. Яка є в Україні культура крім шароварщини? Українська поп музика й ТБ шоу?
  • 0

#34 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 10:18

І ще одне, чи є американська нація? Немає. Ой нема, та й не_Ма, та й не буде, та й не буде, бо така вже, коханий, судьба. Бужеш знати, як інших кохати, і як слухати їхні слова. :lol:
Так, є американська нація, із глибокою, потужною, і самобутньою культурою, літературою, музикою і театром. Уявіть собі. Я тільки американських письменників можу вам на півсторінки налічити, від Фолкнера і Твена до Воннеґута і Гемінґвея.

Українська культура дуже і дуже багата. Насамперед, це є українські народні пісні, наша нація дуже співуча.
Були пісні. Не співуча наша нація. :wink2: Чи не набридло повторювати цей заяложений штамп про начебто якусь особливу співучість українців? Тим більше, що ви говорите про співучість сучасних українців, що взагалі абсурд.
Як хтось виконує якісь українські пісні, це не робить його українцем. Так само ви не станете еспанцем, як щось еспанською заспіваєте. :rolleyes:
Акцент звичайно дається взнаки. Але звідки у цих взялося гнєтся, нєсє, стєлися. Мабуть українець, від якого вони ту пісню почули, теж з акцентом розмовляв. :ggggg:

• 1

#35 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 10:48

Перегляд дописуkalamar (23.05.2012 – 10:18) писав:

Були пісні. Не співуча наша нація. :wink2: Чи не набридло повторювати цей заяложений штамп про начебто якусь особливу співучість українців? Тим більше, що ви говорите про співучість сучасних українців, що взагалі абсурд.
Як хтось виконує якісь українські пісні, це не робить його українцем. Так само ви не станете еспанцем, як щось еспанською заспіваєте. :rolleyes:
Акцент звичайно дається взнаки. Але звідки у цих взялося гнєтся, нєсє, стєлися. Мабуть українець, від якого вони ту пісню почули, теж з акцентом розмовляв. :ggggg:
Я не кажу що то є найспівучіша нація, і не кажу про сучасний стан нації, так що давайте не пересмикувати. Я говорю про той національний скарб, який потрібно цінувати. Саме і він повинен бути фундаментом міцної української культури.
Прислухаймося краще до слів класика: Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує свого народу, той сам не годен пошани. (с) М. Рильський
Будь-яка іронія тут зайва.

До речі, виконання пісні досить хороше.

Перегляд дописуkalamar (23.05.2012 – 10:18) писав:

Так, є американська нація, із глибокою, потужною, і самобутньою культурою, літературою, музикою і театром. Уявіть собі. Я тільки американських письменників можу вам на півсторінки налічити, від Фолкнера і Твена до Воннеґута і Гемінґвея.
Але то аж ніяк не означає, що ті письменники є за національністю американці, ось про що мова. Нехай і пройшло сім поколінь, нехай і сформувалася культура.

Суперечки тут ніякої немає :)
  • 1

#36 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 11:50

Перегляд дописуДруг Бобер (23.05.2012 – 10:48) писав:

До речі, виконання пісні досить хороше.
:wink2: Радий, що вам сподобалось.
Але якщо ви коментарі почитаєте, то там багато хто те виконання поганенько сприйняв. Очевидно вони просто чули виконання того Мареничами, й їм здалося, що у солістки серйозні проблеми із апаратом мовлення.
Але я згоден, що то неправильна критика, якщо зважити, що солістка співає повністю незнайомою їй моваю. Знаєте, коли людина, починає намагатись иншою мовою розмовляти, у неї голос навіть міняється, й з’являються специфічні звуки.
Але у тієї солістки навіть акання є "хароша", "падивиться". Той

Ukrainian guy, від якого вони ту пісню почули, вельми специфічною українською розмовляв.

:rolleyes:

Перегляд дописуДруг Бобер (23.05.2012 – 10:48) писав:

Але то аж ніяк не означає, що ті письменники є за національністю американці, ось про що мова. Нехай і пройшло сім поколінь, нехай і сформувалася культура.
А хто вони за національністю? :itshe: Ірландці? Марокканці? Австралійці?
До вашого відома, національності існують з середини 19 століття.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.05.2012 – 11:52

• 0

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.05.2012 – 13:25

Шо це воно таке є ? З яких це пір Львів став взірцем знання та використання української мови ? Смішніше і не придумати.

Цитата

Але скажу наступне:
мас-медіа, ЗМІ, реклама і влада (як же без неї, головного об"єкта вселюдських звинувачень) винні у даній проблемі.
Ще смішніше. Винні, це як ? Хтось когось змушує ? Тобі хтось заважає бути людиною української культури ?...ніхто.

Цитата

Але загляньмо на початок, а тобто до виховання в сім"ї. Якщо батьки прививають українцю його національну свідомість,

Перш ніж "прививати" (цікаво, це українське слово ?) ті батьки, як мінімум, повинні знати що таке національна свідомість, котра, як відомо, є поняття дууууже конкретно розмазюкане у конкретному регіоні...ага...у згаданому тобою "взірцевому" Львові , наприклад.

Цитата

по схемі вчителі, вихователі та викладачі - виходить щось путнє.

Ога. Мій близький земляк Т.Г Шевченко саме по такій схемі і шкупеляв :(безграмотні) батьки, вчителі (разом з совєтським (чи царським ?) районо), ну і....вихователів та викладачів він звісно ж теж... як ти кажеш, пройшов.

Цитата

Якщо ж дитина виховується в совковій сімейці, де бабуля аля-ленін прийде і наведе порядок - буде біда.

Яка така біда ? Ти хоч знаєш що таке "совок" ?...ох спасайте, дитина десь почула чи прочитала термін, про його значення і причину виникнення ні бе ні ме, зате вликорозумно повчає. До речі, принагідно скажу, я пішов вчитись до школи коли не те що тебе на світі не було, а навіть твої тато і мама ще не побрались. У школі була російська мова. І скільки, ти думаєш часу вона займала ? Двічі на тиждень, себто, два уроки по 45 хв російська мова і ще два по 45 хв, російська література. Решта все, українська. Правда, ще двічі на тиждень була німецька. А щодо національної культури, починаючи з дитячої самодіяльності в якій я був учасником аж до закінчення школи, то вам сьогодні ще потрібно напрягти пупка аби було щось подібно масове, як було тоді. Звісно ж, я не агітую за той режим оскільки не є його прихильником. Одначе, як я розумію, такий/така свідомий українець мабуть таки повинен бути і справедливо правдивим і не розповсюджувати по певним питанням відверту брехню. Чи не так ?

Цитата

Отож, зробімо висновок, що коли вимре усе совкове покоління ситуація покращиться.

Коли вимре совкове покоління, дебілізація, споення, знаркоманення...і ти ди і ти пи, вийде на заключний етап. З чим тебе і вітаю.

Цитата

А на владу і мас-медіа не потрібно звалювати усі проблеми людей,

Тпрууууу! Стоять Сіра !....так ти ж тільно но вшарашив :

Цитата

і влада (як же без неї, головного об"єкта вселюдських звинувачень) винні у даній проблемі.
Отжеж...тріпло.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.05.2012 – 13:28

• 2

#38 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 15:02

О, я ж кажу - графомани.)
так мило, вчепившись до кожного слова доводити якусь свою думку.)
я так багато писати не люблю, свою думку висловила, а чи погоджуєтесь з нею, чи ні - ваша особиста справа.)

а на рахунок слів (не можу цього не прокоментувати):
якщо ви не філологог (а це скоріш не так, а якщо й так - то дуже поганий), то краще б змовчали.)
  • 2

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.05.2012 – 15:24

я загубилась. не второпаю про шо тема. судячи з дописів, то про стосунки валєри з бобром. шоза..? о_О

якшо читати лише дописи автора, то теж не догнала. ти про діаспору, чи про людей, які зовсім ніяким боком до України?
перші,можливо, просто шанують свої корні.
в других звичайний інтерес.
з іншого боку, подібний інтерес до чужої культури часто засуджують, мол, своє вивчайте, якого чорта в чуже полізли.
так, на день св. Патріка в Одесі деякі місцеві бризкали слиною на людей одягнених у зелене(часто одягнених як лепрекони,напр), з ірландськими прапорами, ірландськими піснями та танцями(міні парад був).
чомусь, ніхто з тих же одеситів не влаштовує пікетів під японськими суші-барами - це нормально, це прийнятно, більше, ще більше!

сама я укр. культурою особо не цікавлюся, бо все життя маю протилежне середовище, цікавитися, м.яко кажучи, ніде. інтернет до мене дійшов пізно, їздити для культурного збагачення до того ж Львову..ну не скажу, що дорого, але затратно по часу.
якшо хтось з іноземців знає про мою культуру більше, ніж я сама- та він красавчік просто.

а ше я завжди хотіла собі вишиванку, вже навіть навчилася своїми кривими руцями вишивати хрестиком, але бракує фантазії, щоб підібрати гарний орнамент і взятися до роботи. шо вже казати про те, що я лінтюх ще той)

апд. забула додати, шо під "своїм" одесити мали на увазі 1 квітня і їхню Юмаріну.

Повідомлення відредагував Сенсоріка: 23.05.2012 – 15:33

• 1

#40 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 15:30

Перегляд дописуkalamar (23.05.2012 – 11:50) писав:

:rolleyes:

А хто вони за національністю? :itshe: Ірландці? Марокканці? Австралійці?
До вашого відома, національності існують з середини 19 століття.
Це уже не питання цієї теми і цієї розмови, хоча і воно цікаве. Щодо пісеньки, то для іноземця прекрасна робота і мені байдужі коментарі, я можу мати своє враження.
У мене усе.

Таепер звернуся до всіх пані та панове офіцерів і не офіцерів.
Отже шановні пані та панове товариші офіцери і не тільки, не любите ви Україну і усе українське. А мені пригадався віршик з студентських років, майже клясика.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних