Перейти до вмісту

Чи все, що існує, створено Богом?

Повідомлень в темі: 70

#61 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.12.2006 – 17:17

Перегляд дописуL.R. (5.12.2006 16:47) писав:

(голос з темного куточка):

- перепрошую!
цитату з біблії, де згадується "астральне тіло", в студію, будь-ласка! :)
ти неуважно читав біблію... там полюбе розглядається астральне тіло, тільки воно якось по-іншому називається.... тіпа душа чи шо.... мусить бути... якшо нема, то значить в якомусь євангеліє додається полюбе. і пофіг нам на 326 рік (здається тоді затверджувалися в римі євангеліє, і затверджених тіко 4), зато в з неприйнятих полюбе має бути.. кароче: йдемо назад в темний куточок перечитувати при свічках літєратуру... нам ше далеко до великого християнського всєзнанія.

:brovy: :kozak: :angry12:
  • 0

#62 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.12.2006 – 19:53

Перегляд дописуL.R. (5.12.2006 16:47) писав:

(голос з темного куточка):

- перепрошую!
цитату з біблії, де згадується "астральне тіло", в студію, будь-ласка! :)
душу і дух сутності індивіда включає астральне тіло.
Я просто вжив езотеричний термін.
в Біблії є згадка за срібний шнур, який поки не обірвався, життя тіла триває. Дослівно:

Аж поки не пірветься срібний шнурок, і не зломиться кругла посудина з золота, і при джерелі не розіб'ється глек, і не зламається коло, й не руне в криницю...
І вернеться порох у землю, як був, а дух вернеться знову до Бога, що дав був його!
(Екклизіяст, 1:6-7)

Посудина з золота - це аура; глек - тіло, коло - його карма; криниця - Безодня...

П.С. може пора вже би Вам вийти з темноти на Світло... :brovy:

Повідомлення відредагував LMax: 05.12.2006 – 19:54

• 0

#63 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 20:10

Вам немає рівних в інтерпретації біблії на свій лад! :)
я б забрав цю фразу назад, якби Ви мені дали джерело, що стосується дослідження, де дану цитату інтерпретують саме таким чином. якщо ж це тільки Ваші здогадки, химерне й безглузде поєднання християнства і езотерики, тоді слів назад не заберу.

чекаю на відповідь.

Цитата

П.С. може пора вже би Вам вийти з темноти на Світло...
П.С. а зміст?? :brovy:
  • 0

#64 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 21:01

Перегляд дописуL.R. (5.12.2006 20:10) писав:

Вам немає рівних в інтерпретації біблії на свій лад! :)
я б забрав цю фразу назад, якби Ви мені дали джерело, що стосується дослідження, де дану цитату інтерпретують саме таким чином.
Це не на свій лад. Біблія так сама інтерпретує себе. А крім того щей підтвердження до того ж знаходимо і в інших джерелах.
Посилання на інші місця, які доповнюють і розтолковують ці фрази, мені варте довготривалої праці по пошуку їх у Писанні, так як це не систематизоване, а знаннями Біблії на пам'ять (вірніше без пам'яті) я не можу хвалитися на відміну від секти Свідків Єгови, які вдають що її знають на пам'ять, тицяючи кожному пересічному завчені цитати і сторінки. Отож Вам доведеться або повірити мені на слово, або взятися і самому їх знайти і мені ще нагадати (за що буду вдячний). А вони там, є запевняю. Пам'ятаю точно про наявність цитати в іншому місці про джерело та глеки (чи посудини), де Бог прирівнюється до джерела, а люди до глеків (чи посудин). І щоб осягнути Бога людина повинна вилити з себе свій старий уміст, щоб набрати в себе з джерела Вічного Життя...

Отакі справи.

Цитата

П.С. а зміст?? :brovy:
Світло просвітляє і дає Життя.
  • 0

#65 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 21:31

Да.... з срібним шнуром не вгадав, але можна зарахувати мені ачко за вгадану наперед відповідь
:)

Тихенько сміюся в кулачки, патамуша ета пісєц. Таких унікумів в розділі філософія тре закривати на консервування, бо хз чи повторяться.

лічний вапрос: про що в біблії не написано? крім акта дифекації звісно, чи він також там описаний?
  • 0

#66 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 22:37

Перегляд дописуhobit (5.12.2006 21:31) писав:

Да.... з срібним шнуром не вгадав, але можна зарахувати мені ачко за вгадану наперед відповідь
:)

Тихенько сміюся в кулачки, патамуша ета пісєц. Таких унікумів в розділі філософія тре закривати на консервування, бо хз чи повторяться.
що ж, прийму це як комплімент.

Цитата

лічний вапрос: про що в біблії не написано? крім акта дифекації звісно, чи він також там описаний?
В Біблії описано все. Скажу по простому: вона настільки товста і об'ємиста, що аж диву даєшся чого там тільки немає! :brovy:
Про дефікацію - не знаю. Якщо й є, то не в буквальній формі, а якось з не прямим натяком.
Про жіночу нечистоту точно є.
  • 0

#67 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.01.2007 – 20:29

Перегляд дописуhobit (5.12.2006 21:28) писав:

дифекації

Перегляд дописуLMax (5.12.2006 22:34) писав:

Про дефікацію
Перш ніж сперечатись, можна було правильно це слово написати.
дЕфЕкацІя!
  • 0

#68 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.06.2011 – 15:13

Перегляд дописуОлесік (16.11.2006 01:27) писав:

А-а-а
Класно. Чогось я одразу і згадала Ейнштейна, коли почала читати історію.
Можна було би посперечатися з ним, але мої погляди дещо збігаються.
Усе створив Бог. І диявола, хоча я не вірю в його існування. ХІба в людську суть. Сповнену бажань :(
Цікаво, а як то можна вірити в бога і не вірити в Диявола якщо сам Бог визнає існування Диявола і демонів. Пані сама собі суперечить)

Перегляд дописуКиря (17.11.2006 05:14) писав:

Ем..тут тоді слід визначити що таке "все". Чи Бог входить у це "все"? Він самостворився чи як? Але поки Він самостворювався, Його не було, отже не Бог створив себе. Значить Він не міг все створити.
в математиці теж є поняття безконечності яку не можна виміряти числовим методом і не можливо зрозуміти)
Мій друг назвав це "загадкою всередині парадоксу"))

Перегляд дописуLady Of The Flowers (18.11.2006 23:24) писав:

перед собою. бо бачте, людина - істота слабка. вона без допомоги не може.
Та ну? Як же ж виживали племена які обходились без допомоги і вірили в огонь, воду і блискавки?

Перегляд дописуLMax (19.11.2006 16:37) писав:

Цікаво. Дуже зараз стало модно оперувати символами.

1. Обов'язок перед собою через свою слабкість - це як? Виконання якихось обов'язків суперечить природі слабкості. Обов'язки може мати лише сильна особистість, яка здатна їх виконувати та нести свідому відповідальність при цьому.
2. Отож, Бог є символом чого? Що він символізує?
3. Вимисел символа, це що, надія на ілюзію?
1. Та ну нах! Биконання обовязків - то якраз залежність або ж слабківсть. Раби виконували ОБОВЯЗКИ, а патриції насолоджувалися ПОВНОВАЖЕННЯМИ і ПРАВАМИ.
2. Бог і є Символ)))
3. Це надія, але чи на ілюзію - кожен вирішує для себе.

Перегляд дописуКиря (19.11.2006 22:32) писав:

І чому всі християни завжди так боялись науки?
Віра в щось породжує релігію, знання чогось породжує науку)

Перегляд дописуОлесік (20.11.2006 00:20) писав:

Але людей "вигадав" Бог - відповідно: усі ді дурниці "наваяні" Богм, або, якщо бути точнішим, дозволено Богом :)
Хм..Проведемо паралель. Ви маєте малу дитину, виховуєте, забезпечуєте і захищаєте. Дитина росте і починає "гребінь піднімати" (перехідний вік), каже що все може і все знає, ви дозволяєте дитині зробити кілька кроків самостійно (адже чадо прагне самостійності), от воно бере пістолет і прострілює собі мозок. Отже це Ви дозволили йому застрелетися!

Перегляд дописуLMax (20.11.2006 01:34) писав:

Бо хибні уявлення науки вводять в оману.
Коли наука говорила що земля кругла, то релігія стверджувала що земля - плоска....

Перегляд дописуLMax (20.11.2006 01:34) писав:

Чим тоді наука відрізняється від віри?
Можливістю довести і повторити.

Перегляд дописуLMax (21.11.2006 01:53) писав:

Яке має відношення вбивство, до того як віра може вводити в оману науку?
Релігія не просто вводила в оману науку а відкрито придушувала її. А вбивство і арешт вчених є цьому доказом.
  • 0

#69 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.06.2011 – 21:23

Перегляд дописуMiguel (27.06.2011 16:13) писав:

... знання чогось породжує науку)
...
категорично не згоден. науку породжує сумнів. знання не спонукає до досліджень і вивчень, навіть навпаки.

Перегляд дописуMiguel (27.06.2011 16:13) писав:

...
Релігія не просто вводила в оману науку а відкрито придушувала її. А вбивство і арешт вчених є цьому доказом.
не згоден. ( хоч і не категорично :D )
релігія як і будь-яка політична система, придушувала лише ту науку і науковців, що були не вигідні і не слугували системі. в основному ж наука розвивалась завдяки релігії чи будь-якій іншій політичній системі, бо без фінансування б не розвивалась взагалі.

вважати що все створено богом - це екзистенціалізм. типу програміст написав програму всесвіту, а сам він не з цього світу.
  • 0

#70 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.06.2011 – 21:29

• 0

#71 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.06.2011 – 13:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.06.2011 22:23) писав:

категорично не згоден. науку породжує сумнів. знання не спонукає до досліджень і вивчень, навіть навпаки.
Якщо ви досліджуватимете барабашку якого ніхто не бачив і не доказав (хоча б теоретично) його існування то яка ж це наука? А якщо є факт який досліджують, то це вже наука)

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.06.2011 22:23) писав:

не згоден. ( хоч і не категорично :D )
релігія як і будь-яка політична система, придушувала лише ту науку і науковців, що були не вигідні і не слугували системі. в основному ж наука розвивалась завдяки релігії чи будь-якій іншій політичній системі, бо без фінансування б не розвивалась взагалі.
Я ж не говорю про науку взагалі, я говорю про окремі напрямки. Релігія хоче мати під собою тупу отару, навіщо ж їй розвивати науку?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних