Перейти до вмісту

Чи все, що існує, створено Богом?

Повідомлень в темі: 70

#21 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 19.11.2006 – 19:35

Перегляд дописуmastdie04 (19.11.2006 19:14) писав:

Висновок: нам скінченовимірним і смертним нема чого зазіхати на нескінченість, всеодно її не осягнути!

Осягнути-то не осягнути, однак для вивчення фундаментальних процесів фізики згодиться.

З.І тут власне ніхто (здається) не зазіхає на безкінечність, просто люди попросили навести приклад помилки Енштейна, ну я і навів. все...
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.11.2006 – 21:32

Перегляд дописуLMax (17.11.2006 15:04) писав:

Облиште. Вічність не піддатна розуму.
Я звик нічого не залишати просто так. Якби науковці діяли за цієї Вашою формулою "залишати все неосяжне на перший погляд", то ми б жили у печерах і гралися кістками. Нема нічого неможливого і неосяжного, є тільки лінь і упередженість стостовно своїх можливостей - такий мій дивіз.

І чому всі християни завжди так боялись науки? Мабуть вони бояться, що врешті-решт наука відкриє людству очі на справжнього Бога. Отож моя теза "Він самостворився чи як? Але поки Він самостворювався, Його не було, отже не Бог створив себе. Значить Він не міг все створити" залишається в силі.
  • 0

#23 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2006 – 23:02

Перегляд дописуКиря (19.11.2006 21:32) писав:

І чому всі християни завжди так боялись науки? Мабуть вони бояться, що врешті-решт наука відкриє людству очі на справжнього Бога. Отож моя теза "Він самостворився чи як? Але поки Він самостворювався, Його не було, отже не Бог створив себе. Значить Він не міг все створити" залишається в силі.
нє, цього бояться всі релігії, вони дуже вразливі, оскільки з кожним наступним відкриттям стє зрозуміло, що всі догмати або здерті зі старших релігій, або просто є відзеркаленням страхів "предків". Природничі ж науки доводять, що всі чудеса - фокуси або просто пиродні явища...

а щодо теми - так не все "бог" створив, дещо і люди примудрились наваять ;-)

Повідомлення відредагував BHAAD: 19.11.2006 – 23:04

• 0

#24 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 19.11.2006 – 23:20

Перегляд дописуBHAAD (19.11.2006 23:02) писав:

а щодо теми - так не все "бог" створив, дещо і люди примудрились наваять ;-)

Але людей "вигадав" Бог - відповідно: усі ді дурниці "наваяні" Богм, або, якщо бути точнішим, дозволено Богом :yes:
  • 0

#25 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.11.2006 – 23:25

Я звик нічого не залишати просто так. Якби науковці діяли за цієї Вашою формулою "залишати все неосяжне на перший погляд", то ми б жили у печерах і гралися кістками. Нема нічого неможливого і неосяжного, є тільки лінь і упередженість стостовно своїх можливостей - такий мій дивіз.
Неможливо осягнути нескінене скінченим і обмеженим розомом, інакше ти зазіхаєш на роль Бога!
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 23:30

Та Ви що? А як тоді мій нескінченний розум може обчислити суму нескінченного ряду за допомогою кількох формул з вишки? Ваш аргумент нічого не вартий.
  • 0

#27 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 23:37

Нескінченість в матаналізі це умовність(в виді границі чи якихось інших обмежень)... А ти спробуй полічи до нескінченості...
  • 0

#28 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 00:08

Цитата

Нескінченість в матаналізі це умовність(в виді границі чи якихось інших обмежень)... А ти спробуй полічи до нескінченості...

я так Вам на вушко скажу: цей аргумент теж невдалий :8: :D :kozak:
але в дискусію не ввязуюсь, я думаю, Киря Вам пояснить, чому :yes:

Цитата

інакше ти зазіхаєш на роль Бога!
ну і? :yes:

дотримуюсь думки, що людина є частиною Бога і водночас Богом, тому на питання теми відповідаю: ТАК

пс. в дискусії тут не вступатиму, всі питання в "релігію" :yes:
ппс. настрій на диво хороший... :lol:
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 00:26

На те вона наука, щоб не робити все "в лоб" і тупо не рахувати до нескінченності. Не все те явне, що буквальне.
  • 0

#30 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 00:34

Так я згоден що нема нічого неосяжного. Але не мозком. Він обмежений у можливостях з відомих причин.

Цитата

І чому всі християни завжди так боялись науки?Мабуть вони бояться, що врешті-решт наука відкриє людству очі на справжнього Бога.
Бо хибні уявлення науки вводять в оману.
Я наприклад християни і науки не боюся, а навпаки з цікавістою все читаю що цікавить з наукових досягнень. До речі більшість всесвітньо відомих вчених були віруючими, тому вони стали пізніше масонами, але то вже інша історія...

Цитата

Отож моя теза "Він самостворився чи як? Але поки Він самостворювався, Його не було, отже не Бог створив себе. Значить Він не міг все створити" залишається в силі.
ніхто не самостворювався. Початку не було як і кінця нема. Це суто розумові рамки про кінцевість матерії і не і більше.

Перегляд дописуКиря (19.11.2006 23:30) писав:

Та Ви що? А як тоді мій нескінченний розум може обчислити суму нескінченного ряду за допомогою кількох формул з вишки? Ваш аргумент нічого не вартий.
Щоб Ви не були голослівним, обчисліть суму нескінченого ряду чисел що йде після 3,14

Перегляд дописуКиря (20.11.2006 00:26) писав:

На те вона наука, щоб не робити все "в лоб" і тупо не рахувати до нескінченності. Не все те явне, що буквальне.
на то є не наука, а віра. Наука це як раз робити "в лоб".
Чим тоді наука відрізняється від віри?
  • 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 01:12

А де я таке казав що тільки мозком можна "осягати"?

Цитата

хибні уявлення науки вводять в оману
А чому не "хибні уявлення релігії заводять науку в оману"?

Цитата

Початку не було як і кінця нема. Це суто розумові рамки про кінцевість матерії і не і більше.
Не переконливо.

Цитата

Щоб Ви не були голослівним, обчисліть суму нескінченого ряду чисел що йде після 3,14
Я цього зараз зробити не можу. Але разом з тим я не претендую на істину і не всемогутній. Крім того з вишкою не надто дружу, якщо вже на те пішло!

Цитата

на то є не наука, а віра. Наука це як раз робити "в лоб".
Ну що ж, тоді обрахуйте за допомогою віри суму нескінченого ряду чисел що йде після 3,14.
  • 0

#32 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 01:26

Киря
з.їзджаєш.

також залишаюся поза дискусією.
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 01:35

ага, люблю на санчатах кататись :)
  • 0

#34 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 02:45

Перегляд дописуКиря (20.11.2006 01:12) писав:

А чому не "хибні уявлення релігії заводять науку в оману"?
Релігія є зовнішнім проявом віри. Як вона може в водити науку в оману? Поясніть це.

Цитата

Не переконливо.
зїзд точно.

Цитата

Я цього зараз зробити не можу. Але разом з тим я не претендую на істину і не всемогутній. Крім того з вишкою не надто дружу, якщо вже на те пішло!
Тобто Ви визнаєте свою голослівність?

Цитата

Ну що ж, тоді обрахуйте за допомогою віри суму нескінченого ряду чисел що йде після 3,14.
Вже "обраховано". Це число відображає живий потік нескінченого коливання матерії у просторі. Вірите?
  • 0

#35 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 19:32

Цитата

Релігія є зовнішнім проявом віри. Як вона може в водити науку в оману? Поясніть це.

(кину тільки один факт, сперечатись не буду, але не втримався, щоб не зауважити :) )

а джордано бруно спалили, якщо я не помиляюсь :)
  • 0

#36 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 20:08

L.R. Розшифруйте до чого це Ви втикнули? :)
  • 0

#37 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:14

я ж кинув цитату - це щодо взаємовідносин релігії і науки :) тобто хто кому заважав чи хто кого вводив в оману :)
  • 0

#38 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:41

Перегляд дописуLMax (19.11.2006 15:37) писав:

Цікаво. Дуже зараз стало модно оперувати символами.

1. Обов'язок перед собою через свою слабкість - це як? Виконання якихось обов'язків суперечить природі слабкості. Обов'язки може мати лише сильна особистість, яка здатна їх виконувати та нести свідому відповідальність при цьому.
2. Отож, Бог є символом чого? Що він символізує?
3. Вимисел символа, це що, надія на ілюзію?
Теж цікаво. Прошу, наведіть приклад такої "постановки його на місце".
обовязки має кожен. інша справа чи він їх здатен виконати. але узазагалі якшо мова йде про обовязок внутрішній(назвемо це так), то у слабкої людини він теж є. - вижити. самозберегтися.
і його досить, щоби покласти усе інше на плечі всепрощаючого, всезнаючого і вселюблячого.

він символізує добро чи не так?... спрпаведливість і ще щось конкретне для кожної іншої особоби своє.

питання. як думаєте? кому лекше жити?... людині, яка ніколи не поступалася законам суспільної моралі, завжди наслідувала добропорядність і при тому об неї весь час ноги витирали (примітка, такі люди часто кажуть: за все відповідати перед богом) чи тій людині яка живе і точно знає, що за її вчинки їй потрібно відповідати тут і вже, а потім не буде нічого. і що саме вона відповідальна за себе і нема ніякого захисту звище. ?
  • 0

#39 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:50

о. забув. Ви, пане LMax, тут вкотре стверджуєте, що релігія - зовнішній прояв віри. хотілось би дати загальноприйняті визначення

з Oxford Dictionary:

Цитата

religion

1 the belief in and worship of a superhuman controlling power, especially a personal God or gods.
2 a particular system of faith and worship.
3 a pursuit or interest followed with devotion.

перекладаю

1. віра і сповідування надлюдської контролюючої сили, зокрема в єдиного Бога чи богів.
2. специфічна система віри та віросповідання // (наголос на слові система)
3. ціль чи інтерес, до якого вірно слідують. // ну це нам не підходить.

не претендую на бездоганний переклад.

тобто або релігія і є вірою, або системою віри і віросповідування(тобто використання цієї віри).

хотів би почути Ваші версії, можливо Ви маєте визначення релігії у світових авторів, філософів. бо я не маю, а швидкість інтернету занадто повільна щоб шукати.

ЗАУВАЖЕННЯ. будь ласка, продовжуйте обговорення даного питання в темі "Релігія", я думаю там йому місце. тут написав просто щоб прокоментувати.
  • 0

#40 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:53

Перегляд дописуL.R. (21.11.2006 00:14) писав:

я ж кинув цитату - це щодо взаємовідносин релігії і науки :) тобто хто кому заважав чи хто кого вводив в оману :)
Яке має відношення вбивство, до того як віра може вводити в оману науку?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних