Перейти до вмісту

Місця, у яких наука втрачає свою силу

Повідомлень в темі: 23

#21 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2012 – 21:29

Перегляд дописуxTANATOSx (14.05.2012 – 16:57) писав:

Так статья це якась фігня, але я не проте, я апелював до твоєї

І вважаю що ти вкорні не правий, якщо вважаєш, що психолог не може зробити наукове відкриття
він не може зробити наукове відкриття в фізиці, якщо немає відповідного диплому, а виходячи з того що там написано, він таки його немає.
для того щоб зробити відкриття в сфері точних наук, а саме наук які займаються вивченням матеріальних об"єктів, потрібно мати відповідне мислення, і, для того щоб всім казати що я шарю, якесь звання в даній області.
  • 0

#22 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 14.05.2012 – 21:35

Твої слова не співпадають з реальністю.
Взагалі то я тобі вже наводив приклади в попередньому посту як не спеціалісти робили гучні наукові відкриття.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 14.05.2012 – 21:36

• 0

#23 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2012 – 23:34

Перегляд дописуxTANATOSx (14.05.2012 – 21:35) писав:

Твої слова не співпадають з реальністю.
Взагалі то я тобі вже наводив приклади в попередньому посту як не спеціалісти робили гучні наукові відкриття.
про те що Едгар По вирішив якусь астрономічну проблему, ніколи не чув. А от Максим, якраз був спеціалістом, він був інженером
і я ще раз кажу, те як там незрозуміло що сказано повністю виказує некомпетентність авторів тієї єресі. Чому то нісенітниця, я написав вище

був ще один крутий вчений, Гельмгольц, він був людиною універсалом, фізик, лікар, фізіолог і психолог. В нього взагалі був крутий підхід до будьякої спеціальності, він казав "те що може робити людина - можу робити і я".
тобто я твою думку не заперечую, так, може медик зробити фізичне відкриття, але для того треба мати уявлення про те що досліджуєш. А та цитата це просто купа модних слів.
  • 0

#24 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3689 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.05.2012 – 23:40

Перегляд дописуxTANATOSx (14.05.2012 – 16:40) писав:

Що ти пристав до психолога, може у нього технічна освіта, може він довго працював в цій області, а може він просто так взяв і зробив відкриття.Є багато прикладів, коли не спеціалісти робили гучні сенсації. Фізики і астроному століттями не могли розгадати космологічну проблену "чорного неба", а в результаті до відповіді додумась простий письменник, Едгар По помоєму. А хто перший визначив, що комарі чують висиками? Максим, то що кулемет винайшов, він теж і близько біологом не був, а донього теж, навіть і подумати не могли, що чути можна не барабанними перетинками.
Тай взагалі що це дурний принцип переходити на особистості.
Ваш допис - типовий приклад профанського журналістського підходу до науки, який висміює вами ж запощена сюди гумореска.
Ні, По не розв’язав парадоксу Ольберса. У По Всесвіт циклічний, пульсуючий і нескінченний у часі. Його пояснення чорного неба суперечить його ж уявленням про Всесвіт, які в сумі не тримаються купи.
Адже парадокси виникають в якійсь теорії, і їх можна або розв’язати в межах тієї теорії, або запропонувати нову теорію, яка не містить парадоксів, і яка не гірша за попередню у всьому иншому. А Eureka По то всього лише химерний метафізичний трактат, в якому накидана купа химерних думок, які навіть не переобтяжені взаємною логічною зв’язністю.
Якщо ви візьмете купу книжок написаних сучасними фантастами, то майже напевно, в них є якісь речення, які при належній інтерпретації, якої сучасний автор можливо навіть не підозрює, років через 100 деякі диваки інтерпретуватимуть як візіонерські прозріння. Ці візіонерські "відкриття" з області табуна мавп, які пишуть Гамлета. Від них ніякої користі, бо у вас тепер немає можливості виділити стрічку істини з поміж тисячі стрічок дурниць.
Парадокс Ольберса розв’язав Йоган Медлер. А справжній розв’язок з’явився тільки в 20 столітті в сучасній космології.
Й зрештою небо не чорне, а має температуру 2.725 К. :itshe:
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних